2153
Project Torque
  • Gibor
    #1912
    I forgot my password...
  • Attiska
    #1911
    Elővettem ismét a játékot, de a loginnál elakadok, elfelejtettem a jelszavam, hol lehet jelszóemlékeztetőt kérni?
  • Gibor
    #1910
    Egyszerü.... multiban amelyik a kedvenc játékmódod játszol aztán X kilóméterér kapsz piros kulcsot...
  • normomo
    #1909
    Még annyit szeretnék kérni hogy valaki valamilyen tanáccsal elátna,mit miért lenne érdemes csinálni,vagy hogy lenne jo ez meg ez...
    Köszönöm szépen
  • normomo
    #1908
    köszi szépen a segitséget
  • burjanmate
    #1907
    Azt multi versenyértkapsz.
  • normomo
    #1906
    sziasztok!szeretnék segitséget kérni!!
    missionba elkezdtem játszani,még teljsen uj vagyok!azt szeretném kérdezni hogy elfogyott a piros kulcsom és utána nem enged seemit se csinálni a carrierben!hogy szerezzek kulcsot vagy nem értem?
    köszönöm szépen előre is a segitséget
  • Gibor
    #1905
    Igen egyész napos kocka leszek mihelyst megkapom a vinyómat :D holnap jön meg szervizből aztán lesz hely a gépemen feltenni mert most van kemény 7.5gb os vinyóm, kicsit aláadtam az 1tb nak :D
  • burjanmate
    #1904
    Játszik ezzel még valaki?
  • kemszi2
    #1903
    valaki nem jön egy kicsit játszódni ma?
  • Bandi 18
    #1902
    Pénzért lehet venni.
  • ast00
    #1901
    rákerestem és nem talált semmit.
  • ast00
    #1900
    mikor?
  • Gibor
    #1899
    Szerintem már ezen az oldalon is elhangzott...
  • ast00
    #1898
    hogy lehet AP-t szerezni?
  • burjanmate
    #1897
    Én már csak a ctf-et élvezem. Offroad.
  • UnConnecteD
    #1896
    kurvaszar lett

    a Sim VS csuszkal mint allat, a Drift meg alig, az explorer alig ad pontot. amire eddig 120-at kaptal, az most 22. 4 embernel van +50% mass bonus. mondjam meg?
  • ast00
    #1895
    most telepitettem, de máris az agyamra megy. ahelyett, hogy elindulna, csak frissiti magát.
  • burjanmate
    #1894
    OK, már működik, lehet a legutóbbi patch-ben javították ki. Már csak normális törésmodell kéne, de még így is a #1 ingyenes autós mmo nálam :D.
  • burjanmate
    #1893
    Megnéztem másik os-en, régebbi video driver kell neki, de akkor meg más játék fog szaggatni.
  • Lui76
    #1892
    mekkora?
  • UnConnecteD
    #1891
    van uj patch!!
  • Gibor
    #1890
    Elfogy a memória esetleg és nemtud normálisan swappolni... sztem... vagy takarísd ki a gépedet.
  • burjanmate
    #1889
    Hi! Az miért lehet, h a játék elindul normál sebességgel, de 1 idő után elkezd szaggatni? Tegnap elindítottam és miközben haverra vártam, 40-ről szép lassan lement 20-ra...
  • UnConnecteD
    #1888
    mult het 10% RP, 15% XP bonusz volt. most 10 es 20
  • Gibor
    #1887
    gondolom szokásos 5 :D
  • HUN BECSEHELY
    #1886
    Nemtudom még,mert lehet elmegyek Balcsira.Bár kurva hideg van hozzá.Ha leszek,akkor összeszedjük az embereket.Majd még irok.Amugy hány %-os lessz a Hétvége?
  • torque12
    #1885
    Sziasztok..

    Vasárnap nem csináljuk meg ezt a 8 emberes-4 pedig áll futamot..?
  • Gibor
    #1884
    Biztos érdemes csak nekem nincs vinyóm és nemtok játszani... pedig most venném meg az RX7et :D
  • ricsa008
    #1883
    hogy áll most a PT rég nem játszok vele érdemes újra feltenni?
  • Gibor
    #1882
    Tudtommal egyből a játék könyvtárába tölti... de lehet mégse... de sajna ezt nem lehet beállítani...
  • Bandi 18
    #1881
    Hello

    Hogy lehet azt beállítani hogy ne a C-re töltse azokat a rohadt frissítéseket? Mert ott nekem nincs helyem.
  • UnConnecteD
    #1880
    biztos, hogy azert?

    en is kaptam az egyik acc-ra, es nem ertettem
  • Gibor
    #1879
    két szép szememért... de különben azért mert aktív régi tag vagyok és jön a nyár és azért kaptam...
  • torque12
    #1878
    Mért?
  • Gibor
    #1877
    Kaptam 1k AP t ingyééé hááá nagyon jó :D
  • 60voltosNeon
    #1876
    nah, torrentről leszedtem egy updatelt exe-t, amivel sikerült updatelni 100%-ra, és a játék is elindult! :D
  • Gibor
    #1875
    Nekem azóta sincs ilyen gondom... nálad nem a játékkal van a gond...
  • 60voltosNeon
    #1874
    valami olyasmi.
    ez azóta van, amióta megváltozot a client külselye.
    egyszer sikerült 100%-ra updatelni, elindult a game, bejelentkeztem, kiválasztottam valamelyik szerót, és errort kaptam. Elinditottam megint a gamet, és újbol elejéről kezdte a frisitést. :S
  • Gibor
    #1873
    Amit letöltött törölt ha kiléptél? hmmm...