184
CoD4
  • Röfikapitány
    #104
    Heló!COD4-be az óriáskeréknél járok (3nehézségi szint) elösször jönnek szemből utánna helikopret hozza az ellent szakadatlanul!!!A társam úgy sérült és a nyilt terepen 2 perc alatt leszednek!VAn itt valami túlélési taktika???Elörre is köszi a választ!
  • Rena11
    #103
    meg amennyirre jó a multy épp olyan szar értem úgy miért nem lehet válogatni a szerverek között rányomok hogy find és akkor bedob valahova ez sem tetszik meg sem tudom nézni mennyien vannak vagy kik csak azt választhatom milyen játékmód legyen ez elég kőkorszaki egy ilyen fenomenális játékhoz
  • Rena11
    #102
    hát én tegnap 4ről felvittem 9re a szintet meg gyüjtöttem kb ezer xp-t kikapcsoltam a gépet késöbb megint 4 voltam ideges is lettem felvitem 6ra utána kiléptem vissza és akor 5 volt kicsit idegesittő tök örültem hogy végre nekem is van távcső meg last stand
  • HAF Rigel
    #101
    nem nekem mentette rendesen
  • bbuffy
    #100
    thx:)
  • Rena11
    #99
    azt mondja meg nekem valaki miért nem menti a multyplayer az xp-ket illetve meni is meg nem is 1000 xp-t nem mentett nekem b@ssza +
    ps3-asoknak van még ilyen gondjuk?
  • Rena11
    #98
    jah levágtam már azon régen túl vagyok az a rész amikor visszamegyünk 15 évet és ki kell lőni 1 fazont nah az istencsászár
  • LordAndrew
    #97
    Egyébként a valóságban is így működik a dolog. Jeladó alapján különböztetik meg a saját csapatot az ellenségtől a sötétben.
  • LordAndrew
    #96
    Az operátor mondja, hogy a saját csapattagok infra-jeladót viselnek. Ha jól figyelsz, látod, hogy pulzálnak a sötétben. Innentől egyszerű: pulzáló embereket védeni, nem pulzálókat pusztítani :)
  • HAF Rigel
    #95
    Becélzod és akkor az operátor mondja hogy saját vagy ellenség ha sokan vannak mehet a 105 tarack, egy idő után meg látod hogy ki kit ő és kit kell védened .
  • Rena11
    #94
    kössz haver
    igazából nagyon éjjel nagyon álmosan jártam ott remélem ma tiszta fejjel ha hazaértem menni fog :)
  • s73
    #93
    Mondja az operátor, hogy hol vannak a sajátjaid, de ha nagyon figyelsz, akkor látod, hogy kik azok, akiket támadnak.
  • Rena11
    #92
    nekem is lenne 1 kérdésem hogy a francba tudom megkülömböztetni a repülőből bombázós részen hogy kik az enyémek örökké lelövöm szegény bajtársaimat mindenki fehér
  • s73
    #91
    Hát, ott sok taktika nem kell. Rohansz a Cobra-hoz, menetközben hátba lövöd a két arabot, kiszeded a csajt a helikopterből, és go vissza.
    Ha eltalálnak, jobbra beugróban meg tudsz állni pihenni.
  • bbuffy
    #90
    hy!
    problem:
    vagy én vagyok a béna vagy nem látom a fától az erdőt!
    azon a részen vagyok ahol a Cobra pilotát kell kimenteni és van másfél percem,de akármit csinálok taktika vagy hentelés semmi sem jön be...szal 83x is lejárt a másfél perc és semmi....mission failed
    mit csinálok rosszul??
    thx ha vki tud segiteni...:)
  • Rena11
    #89
    halott fórum de igazatok van inkább csináljuk mint beszéljünk róla :)
  • Rena11
    #88
    zsír a game imádom még csak 2 órát tudtam vele játszani de már most látom egész évben ezzel fogok multyzni aki velem tert és ps3 tulaj vegyen fel Rencsike az id-m
  • zola2000
    #87
    Hát én egyenlőre a zeldával játszok, tehát egyenlőre nincs kedvem nekiállni a cod4nek, habár most jött egy újabb fps, a dementium the ward, ez egy eléggé beteg, horrorisztikus fps dsen, tehát az is lehet hogy a cod4 teljesen kimarad pedig tényleg jól áthozták.
  • Winz
    #86
    Kipergettem a gamét :P
    A vége nem volt valami heroikus,de ez nem von le semmit,a cod4 faszára sikerült.
    Az árkád módban az epilógus rész elég jóság.

    Holnap megpróbálom hard szinten-e.
  • Winz
    #85
    5-7 év múlva lehet hogy már hologramos tv-n nyomjuk 3D-ben :metal
    Ezek a japók állatok,tőlük minden kitellik
  • Gabe18
    #84
    Akkor kiadják 2-3 DVD-n.Mint ahogy már van is több DVD-s játék 360-ra.
  • HAF Rigel
    #83
    Ez igy igaz , de mi lesz 2-3 év mulva , a dvd akkor már kevés lesz szerintem most még éppen elmegy . egy konzol élettartama 5-7 év .
  • zola2000
    #82
    Hát komolyan mondom nem sok nyugati játékkal játszom, de a cod4 egész jó lett. Kicsit durva hogy a ds változat kampány módja kb ugyanaz mint a nextgen. (azt is láttam pcn, csak a grafika más).
  • Ewergo
    #81
    Csak annyit, hogy játszottam már Ps3-al két havernak az is van a Box mellett és nem vettem észre se terjedelemben, se annyival jobb minöségben különbséget a Box gémekhez viszonyitva. Hiába nagyobb kapaciti a BR lemez...!!
  • HAF Rigel
    #80
    Te hány ps3 exclusiv játékkal játszottál xbox360 hogy látod hogy nincs külöbség a 2 verzió között ? Én egyetlen egyet sem láttam. de mindegy nem kivánom meghalgatni a Ps3 Vs Xbox360 végtelen történetét hogy melyik a jobb , nekem a Ps3 azt vettem azon játszok ha nem Pc éppen .
    Ha mutasz 1 db Hivatalos F1 játékot vagy egy GT4-5 színtű játékot Box akkor veszek azt is . De egyenlőre ezek a címet a Sony konzolokon jelennek meg addig azt veszek . Inkább maradjunk a Cod 4 nél mert ez a téma erről szól.
  • Ewergo
    #79
    Én ezt nem hangoztatnám amig a PS3 exkluzivok is ugyan olyan szintü gémek mint az Xbox-os. Volna hely de nem használják ki ha meg kihasználják, akkor mivel irják tele hogy nem lehet látni nagyobb különbséget?
  • HAF Rigel
    #78
    Gondolom ez most xboxos kérdés volt ? Mert BR 40gb oda felfér minden :)
  • Ewergo
    #77
    Valamin elfiloztam.: 7,5 G a terjedelem és tényleg soha nem látott mozgások, hangulat, valoságérzet van a stuffban. Nem lehetséges hogy ebben a méretben ezekkel a paraméterekkel már a határon van? Valahogy olyan érzés hogy a készitök még folytatták volna, csak a szigggorujan megadott méret nem engedte!?
    DL lemez 8,5 G. a gémek meg 7,5 vajon mi alapján határozták meg hogy "csak" 7,5 G lehetnek a programok? Ha hülye kérdés, nem kell rá választ pazarolni....csak elmélkedem.
  • Winz
    #76
    Azt hittem ennél nem lesz rosszabb,de ami utána jön,az totál káosz.
    Ilyet utoljára a Blacknél éreztem,a gulagos pályán,ott is csak jöttek mint a hangyák,annyi idő nincs hogy tölts,mert már 3-an rontanak rád :(
    Elszomorít pöttyet
  • Winz
    #75
    A C4-et miért nem lehett használni?
    Csak a kapcsolója volt meg,de semmi gitt hozzá :(
  • Winz
    #74
    Az aknákat letettem,de sorra kikerülték a dögök,néhány robbant csak fel.
    Amikor leszállt a 2 bal oldali helikopter megszórtam őket gránáttal,meg géppityuval,legalább ennyivel kevesebb fog rámrontani,aztán futi a bódéhoz,de ami utána jött....meleg volt,a pötsarcú a dombon meg rítt hogy hol vagyok,nah de végreh sikerült felpakolnom a gépre sérült testét :)
    Meg-e izzadtam.
    Az iraqi incidens jobban teccett,kíváncsi leszek az arcad módra ha már kipörgettem.
  • Gabe18
    #73
    Ott eltöltöttem egy kellemes háromnegyedórát én is kb.
    A nálad lévő aknákat rakd le mindenképp amerről várhatóan jönnek,aztán én a végét a dodzsem-es bódé mellé bújva töltöttem.Akkor legalább csak egy oldalról tudtak jönni.A társra nem nagyon kell figyelni,nekem egyszer se nyirták ki,még ha sokan is mentek arra.
  • Winz
    #72
    Most vágom fel az ereimet.
    Hordába rohamoznak meg a csernobilos játszótéren,hellkopterek hozzák az utánpótlást,én meg ezzel a meglőtt f*sszal szenvedek,de a mentőhelikopter baszik jönni.
    Kb.30X kezdtem újra,vagy megszórnap távcsövessel,vagy gránáttal hajigálnak meg.....milyen lehet Hard fokozatba,arra kíváncsi lennék.
  • Winz
    #71
    Ezt télleg megkell venni,ezek után hozzá se nyúlnék a MOH:Airbornhoz,le is mondom ha kiadják...amennyi "jót" hallottam róla.
  • Winz
    #70
    Kösz,ez tényleg bevált,becéloztam és visszatartottam a lélegzetem,azt jól elmentek mellettem a vakegerek :)
    De utána mikor leszedtem a bőrjakós csákót,a menekülős téma az elég húzós,mindenhonnan jönnek az ellenek,a kutya meg a bónusz,ne már jól érezzem magam :)
    Nah ezzel elszarozok egy darabig.

    1080-as lcd monitoron tolom és olyan a grafikája mint egy pc-s játéknak,el sem tudom képzelni milyen lehet egy 1300-as 16:9-es HD tv-n,az maga lehet a gyönyör.
  • REALista
    #69
    Nekem csak jövőhétre lesz meg a game...:(
  • Ewergo
    #68
    Lényeg hogy mindig a fönök mögött legyél. Ha közelebb jön az ellen mindig kövesd szemmel (célkereszttel) a közelebbiket amig elnem hagynak titeket. Ezt azé kell ha mégis észrevennének, azonnal tüzelni tugy rájuk. (Ezt irja a katonai szabályzat.) :)
  • HAF Rigel
    #67
    Remélem jó részről beszélek , a küldi úgy indul lelövik a helikoptert. magadhoztérsz és elkezdtek kiemenekülni . Hidak alatt meg a szalmabáláknál aztán lesznek házak az egyikbe tudtok majd bemenni amikor sarokba szoritanak , lönek helikopterről leugráló katonák , + a heli . ott én lehasaltam a földre lövöldöztem és a heliből lövöldözős srácot löttem ki , aztán egyszercsak be lehet menni a pincébe , aztán még van egypár hát és a végén le kell lőni a helit , befogod és tüz , aztán van ha jól emlékszem a Ac-130 herculesből kell apritani .
  • Winz
    #66
    Amikor a fűben pusztulsz a parancsnokkal és szembe jön egy hadosztály.
    Ez a rész nem hiányzott,tudnék nélküle élni.
  • Winz
    #65
    Jah.