184
CoD4
  • HAF Rigel
    #64
    Az akkor van mikor lelővik a helikopert ?
  • lacy86
    #63
    én most veszek egy xbox360-at és szerintem azon fogom kenni és remélem ha elakadok akkor segítetek! ugye? :)

    További szép napot!!!

    Üdv,lacy86
  • Winz
    #62
    PS3-on nyomkodom.
    Nekem tudod mi teccene igazán?
    Ha végreh rájönnék mi a **csát kellene csinálni a sztyeppén fekve egy hadsereg ruszki ellen :(
    Az a pöcs felugrik és nekik ront,csoda hogy megmurdelünk ?
    Hogy lehet itt tovább jutni?
  • HAF Rigel
    #61
    Ti ps3 vagy xBox360 nyomtátok ? Én Ps3 tegnap játszottam is vele vagy 3 órát .Nagyon tetszett a ac-130 ből való lövöldözés .
  • isclit
    #60
    Télleg gyönyörű...Nagyon durva volt a hajó kettészakadása,alig tudtam irányítani...:DD
  • Winz
    #59
    Megvan a game!:ugral
    Szét aláz mindent,a legjobb försztperszonsúter!:metal
    Csak a pályák rövidek...de kinemszarjale :P
    A gyönyörűségtől összekakikáljátok a nadrágocskátokat
  • Elveon
    #58
    Új videó!
  • REALista
    #57
    Call of Duty 4 demo this week
  • csuszi
    #56
    :D:D:D:D nem tűnt fel jkicsiny lámi barátom hogy a legelején is postoltam... hm.... csak nem azért mert a friss témákban megláttam? gg
    55. részben igazad van. de nemhinném hogy erről fog itt menni a postolás ;) de ha igen akko leborulok :)
  • Gabe18
    #55
    És majd amikor a konzolosok megbeszélik a pc-s topikban hogy a "jobb analóg kar lenyomásával lehet letérdelni,meg a ball gomb a gránát,és a D-pad a fegyverváltás" akkor a sok pc-s biztos nagyon fog neki örülni.
  • REALista
    #54
    Gratulálok most komolyan rákerestél erre a topicra csak azért hogy ezt beírd...hogy lehetsz ekkora láma...:D
  • csuszi
    #53
    én meg azért kaptam bant tőlemjöhet a következ, mert semmi de semmi értelme két topicnak csak azért mert ez konzolon fut ;) amúgy teljesen uyganaz... na ki a láma?
  • REALista
    #52
    Itt van még egy Exclusive E3 2007 Trailer a játékról.Egyébként most olvastam hogy először az Xbox 360 játékosok próbálhatják ki a CoD 4 multiplayer demóját, még a PC és PS3 verzió előtt.:)
  • THE DAHAKA3
    #51
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_31840
  • Beni521
    #50
    ^^
  • ColdFire
    #49
    ez szánalmas volt
  • REALista
    #48
    Fogja már fel mindenki hogy ez egy KONZOLOS TOPIC!!!!!!!!
  • odex
    #47
    úristen topic bezárás KERESŐ B*ZDmeg hallod direkt idegesítessz te mindenkit megstukkoljalak?
  • Ewergo
    #46
    Szerintem se lesz olyan pc hardwer ami teljes szinvonalában, megmozgatja ezt a gémet.
  • Ewergo
    #45
    Sok betü! :)
  • Drephis
    #44
    jézus mivan itt....
  • schrank
    #43
    nem azt mondtam hogy legyen szar csak az adott grafhoz képest low beálítások kellenek az egyenlő esélyek végett
  • Ewergo
    #42
    Ja ja! Lsd. CS. Egy trágyadomb a graf de mérföldkö a multija.
  • schrank
    #41
    mikor fogod már fel hogy multija a lényeg és ott meg jobb low-on nyomni mert a sok csilli villitől nem látni semmit
  • carlos05
    #40
    Csak az a szar h kb az átlagembernél 1 ilyen 3-4 év mulva lesz szép amikor nem kell 300ezret arra költeni h szépen menjen egy ilyen kaliberű játék.
  • Dexantreal
    #39
    #34, #35 és esetleg #36: kaptok 1-1 bünti pontot mindannyian ezé :P. A modik ilyenért adnak :P.
  • SötétBarom
    #38
  • Prince of Máté
    #37
    Már mért zárnák be?
  • Ewergo
    #36
    Én meg betörtem zárás után!!!
  • Hecker007
    #35
    itt jártam zárás előtt!!!!!!!!
  • ricsimaster
    #34
    itt voltam zárás elött!!!!
  • Prince of Máté
    #33
    off:
    Topik nyitás / Topik zárás
    5 / 5
    C O N G R A T U L A T I O N S
    On: yoleszez
  • schrank
    #32
    bf 2 álcája is jó de ha csak low-on megy a gépeden ne számíts csodára
  • martinho040150
    #31
    Jeah újabb Call of Duty!
    Ha mégegy 2. világháborús részt gyártottak volna szerintem az nem lenee jó.Már unalmas lenne.
    Most,hogy modern lesz minden retteghet a Rainbow Six sorozat...
  • buldozer99
    #30
    Hát ez nagyon brutál!
  • REALista
    #29
    Igaz de a rövid címben jól írtam...:D
  • AntiHero
    #28
    Muhahhaaa tényleg.... :) De az "of"-ot akkor is kicsivel írjuk:D
  • REALista
    #27
    Jobban jársz ha még időben visszavonod a hsz-t mert ez konzolos topic...:DDD
  • Adam II
    #25
    Ami még baromi jó az a kézjelek. Remélem ,hogy nem csak scriptelt volt hanem mindig fognak így csinálni. Én nagyon hiányolom a hasonló játékokból a kézjeleket.
  • Adam II
    #24
    Hát mondjuk ez valóban elég nagy baj. Sok játékban azt hiszed ,hogy júhú hasalok a fűben most aztán senki nem lát meg viszont mégis meglát mindenki mert nagyobb távolságon már nem rajzolja ki a füvet.

    Itt viszont az tetszik ,hogy ellenben mondjuk a BF2 álcaruhájával ez közelről is tök hatékony. Szerintem simán lesz olyan ,hogy multiban centikre fog elszaladni melleted valaki mert nem lát meg és gőze se lesz róla ki lőtte le:D