490
Hogyan kapcsolódnak a földönkívüliek az emberiséghez?
  • lord nihilus
    #411
    pl így
  • lord nihilus
    #410
    biztosss...ha te mondod ;)
    Mindenesetre hallottam pár elég erőltetett (ellen)magyarázatot nálam okosabb emberektől és nem győzött meg. A képekről meg annyit h kb olyan szintű dolog mint a diagramm, ha akarom ezt mutatom meg, ha akarom azt.
  • lord nihilus
    #409
    azaz :D
  • Pistike 007
    #408
    nagyíts rá, és a "Head dress" Fantááázia!:D
  • Hajnalcat
    #407
    Én nem látok seholse arcot. :DD Csokiiiiiiiiiiiiiii!
  • Thadius #406
    mars expedíció volt asszem :)
  • Pistike 007
    #405
    Nem tudom már a címét... De ha valahol lesz a tévébe szóljatok!
  • _Vegeta_
    #404
    Jaaj te, nem veszed eszre mekkora butasagokat mondassz? :)
    Azert mennek a marsra, mert ez a legkozelebbi bolygo ami megkozelitheto, es nagyon valoszinu hogy a bolygo fiatalkoraban folyekony viz es esetleg elet is volt raja. Ez egy nagyon fontos kerdes. De meg millio ok van arra hogy odamennyunk, viszont egyike se a: "beszelgetni a zold marslakokkal" akik egy arcforma dombot epitettek. :D

    Azonkivul mutatok neked egy kepet amin aztmondom nezd ezen ottvan valami, egyertelmu hogy te is latni fogod egy ido utan ez a szugeracio hatasa. Ilyen volt a piritos amin elvileg jezus van es meg sok mas ilyen is. Buta emberek hisznek bennuk. Penn es teller egyik epizodja foglalkozik ezzel a problemakorral javalsom megnezesre. ;)
  • lord nihilus
    #403
    hát akkor egyáltalán miért küldenek oda akármit is ha nincs ott semmi?
    miért költenek milliárdokat egy halottnakk kikiáltott bolygóra?
    csak úgy mellesleg mondanám h fogak is látszanak az arcon :P illetve kicsit furcsa h pont egy helyen van ennyi természeti képződmény(arc, piramisok, többszintű-kúpképződmény stb...). Ha már ennyire természeti képződmény mind akkor vmi mars léptéken jelentős geológiai folyamatok mentek végbe amit szemügyre vehetnének, a sok sivár, sík terepek helyett...szvsz :)
  • _Vegeta_
    #402
    Mert minden ertelmes ember tudja hogy csak egy termeszetes kepzodmeny. :)
    Semmi ertelme milliokat kolteni egy teljesen felesleges kuldetesre. :)
  • TomDantes
    #401
    annyira nincs arc formája hogy állítólag még a pupilla is látszik a szemében....
    ja és ha tényleg nincs arc formája mi a csudáért nem küldött oda a NASA egyetlen egy szondát sem, hogy bebizonyítsa: ,,nincs itt semmi rejtély, ez csak egy természeti képződmény". ?
  • Borgi
    #400
    ezek olyanok minta csillagképek, legalábbis én azt érzem.. :)
  • lord nihilus
    #399
    Nem a Mars mentőakcióra gondolsz? mondjuk annak semmi köze ehhez az archoz. Viszont szvsz smit nem lehet leszűrni amíg nincs végre normális kutatás abban a régióban(bezzeg ilyen olyan krátereket megnéznek h hűűűű kráter vááá, de vmi olyan ami érdekes is lehetne azt neeem) :-|
  • Vlala #398
    Ez egy pohár kakaó? Vagy jegeskávé?
  • Pistike 007
    #397
    Ezzel kapcsolatban volt egy marha jó film, asszem mars arc volt a címe :D
    Egyébként láttam róla más megvilágításból képeket, és egyáltalán nincs arc formája.
  • lord nihilus
    #396
  • Pistike 007
    #395
    Olvasnivaló
  • lord nihilus
    #394
    nemtom, de Macgyver biztos megoldaná
  • Vlala #393
    Ebből hogy? Mewrt ha egy befőttesüveg vízen át fényképezel egy kanalat, abból tényleg szép ufó lesz... de a WC-papírt nem tudom elképzelni.
  • lord nihilus
    #392
    hát nem tudom, múltkor nekem elég volt hozzá egy tekercs wc papír, cipőfűző és egy kis só...
  • Vlala #391
    Régebben sokkal egyszerűbben készült. Csak egy befőtttesüveg, némi víz és egy kanál kellett hozzá...
  • Pistike 007
    #390
    Peff...
  • Tomo15
    #389
    Így készül a fake kép
  • Rayden14
    #388
    én is tlaálkoztam 1-2 sráccal az éjszakába akiknek agyuk nem volt az száz de embernek néztek ki pl: a srác bemegy telfonálni a tánctérre ahol semmit nem lehetet hallani
  • Thadius #387
    pl kiszel tünde?
  • Vlala #386
    A hazai sztárkínálatban is van egy-két lény, akit nem igazán tudok egy földi kategóriába sem sorolni. IQ alapján növény, de ehhez viszont túl sokat mozog és túl hangos.
  • TQ cheater
    #385
    Hali!
    Állitolag még kb.2 milliárd bolygó lehet,ahol lehet más civilizácio.
    Ez már majdnem biztos,a baj csak annyi,hogy ahogy MI elképzeljük öket az a rossz.Nem biztos hogy repülö csészajjakkal járnak,és hogy fehérek és nagy szemük van.Ez mind az emberi fantázia szüleménye.Még az sem biztos,hogy fejlettebbek nálunk, valoszinü,hogy valamelyik fejlettebb,valamelyik nem.Nagyon messze vannak,ezért még egy ideig nem találkozhatnak velünk,bármilyen fénysebességgel müködö jármüvük is van.
  • lord nihilus
    #384
    ha egy dennis rodman-t vagy david bowie-t hoz a világra akkor valóban nem rendőrök...
  • Pistike 007
    #383
    :D
  • Vlala #382
    inkább 69. típusú...
  • Pistike 007
    #381
    Vagy vótmá?
  • Vlala #380
    Ezek szerint lehet, hogy E. Zsanettet nem is rendőrök támadták meg?
  • Pistike 007
    #379
    Én is olvastam már ilyenről hogy egy ufonauta szexuális kapcsolatot létesített egy emberrel... 5 típusu "találkozás"
  • lord nihilus
    #378
    Sőt, nemcsak itt járkálnak körülöttünk, de fel is "csináltak" pár földi bulát :D A hibridekről (és létezésükről) szóló elméletek, feltevések sem mai keletűek...
  • Vlala #377
    És mi van akkor, ha a "fődönkívüliek" annyira intelligensek és fejlettek, hogy teljesen embernek álcázva járkálnak körülöttünk? ÚGy értem, lehet, hogy közvetlen közelünkben él egy idegen civilizáció megfigyelője.

    Logikailag könnyedén ki lehet találni, ki, kik lehetnek idegenek ismeretségi körünkből. Ha azzal a céllal jött, hogy tanulmányozzon minket, akkor:
    állandóan figyel, a közelünkben lóg, minden mozdulatunkat szemmel kíséri (tanárnéni a dolgozatnál, boltban a biztonsági személyzet tuti ufonauta);

    teljesen értelmetlen, vagy kézenfekvő dolgokról kérdez (ki kellene már nyitnom a kisöcsémet, hátha zöld belülről);

    esetleg az intelligensebb, kimértebb típus magasabb pozícióba törekszik, és emberek sokaságából próbál egyszerre (szintén egyértelmű) információkat kiszedni (tudtam, hogy valami bűzlik a "Virítom!" műsorvezetőnőjénél...)
  • JAG1
    #376
    Szánalmas...
  • Tomo15
    #375
    Találtam az utolsó videóról egy másik
    változatot, és így már nagyon fakenek néz ki:\
  • Tomo15
    #374
    Lehet közelebb vannak mint hinnénk...
    Mondjuk a Holdon:1. 2.
    EZ egy viszonylag tiszta felvétel, és nekem nem tűnik annyira hamisnak. Bár kicsi az esély, hogy nem az. video
  • lord nihilus
    #373
    Am a Holdon már beelőztek minket az UFOk, valszeg ezért (is)nem néztünk oda évtizedekig...illetve vki mintha olyt mondott volna h az űrből ritkán fotóztak UFOt, pedig rengeteg kép és zavarbaejtő radió beszélgetés készült ott...egyik ilyen nevezetes(bár én még nem hallottam) a James Lovell féle mondat:
    "...éppen most győződtünk meg róla, hogy a Mikulás csakugyan létezik..." - mondta ezt az Apollo-8 fedélzetén útközben.
    Ha tud vki bővebb infót, képet, videót ossza meg velem plz, htx :D
  • Frosty01
    #372
    ne forgasd ki a szavaim plz :|