490
Hogyan kapcsolódnak a földönkívüliek az emberiséghez?
  • Pistike 007
    #371
    Nevezd földönkívüli terroristának, és akkor nem OFF
  • JAG1
    #370
    Sőt, szted akkor egy sorozatgyilkos arab terrorista, aki egy gombnyomásra felrobbant 500 embert az az életre valóbb?
    Tehát minél több embert tudok kibelezni, annál jobbak a géneim?
  • JAG1
    #369
    Akkor az elméleted szerint a zsírcigánynak jobbak a géneik...
  • Hajnalcat
    #368
    Pontosan.
  • phalanx
    #367
    ennél nagyobb butaságot nem is mondhattál volna
  • Frosty01
    #366
    a gazdag emberek nem egyenlőek a "falkavezér" génekkel rendelkező egyedekkel te okostojás! :D
    gondolj bele. gazdag lehetsz úgy is hogy nyersz a lottón. a génjeid változnak? ja hogy a többiek szemében leszel hirtelen "életrevalóbb"? kétlem. az első sötét utcában úgy kibeleznek a rétinégerek, mintha vágási disznó lennél. hiába vagy gazdag... :[
  • Csirke4
    #365
    Remek hogy mindent kiküldünk mindenfelé hagy nézzék csak meg milyen technológiai szinten vagyunk aztán egy jót röhögnek és szarrá lőnek minket. :D
    De amúgy küldünk ki minden lószart az UFOk meg csesznek válaszolni... :C
  • _Vegeta_
    #364
    Baromsag. Attol mert valaki okos nem biztos tud penzt csinalni, foleg magyarorszagon. :D

    #363: Orbitalis baromsag. Eddigi ismereteink alapjan a valoszinusege hogy letezik foldonkivuli ertelmes elet majdnem 100%!
    Olvasd el ezt. http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation
  • Mavericko
    #363
    Földönkívüliek alapjában léve nem lézethetnek az eddigi ismeretek alapján, ez csak olyan dolog mint akármi más.Tiszta képzelőerő stb..amit világhírre hoztak.Ha léteznének vagy kakaóznánk velük, vagy....vagy nem:D
    Én nem hiszek istenben sem, és több dologban, pedig a suli ahova megyek egyházi, dehát akkor mi legyen....hinni egy dolog, elhitetni valamit az más.Az emberek 85%-a befolyásolható.A többi 15% befolyásolja őket
  • davidragon
    #362
    "Nem attól lesz valaki okos, mert sok a pénze"

    De ha valaki okos, az tud magának sok pénzt csinálni!
    Legalábbis szerintem...
  • Hajnalcat
    #361
    [i]"pedig valszeg a gazdagok viselkedése és génjei az "életrevalóbbak"."[i]

    Nah, ebben nagyon tévedsz. Ismerek pár szegény embert, akik százszor okosabbak bármely "apuci kedvencénél", csak nekik nem adatott meg az az anyagi háttér, ami másnak igen. Nem attól lesz valaki okos, mert sok a pénze.
    Azonkívül ha már életrevalóbbaknál tartunk, a gazdag apuci kedvence kimegy egy túlélőtúrára az erdőbe, ott kell eltőltenie pár napot és feltatálnia magát, ezer százalék, hogy csak állna ott bután, mert eddig mindent a segge alá nyomtak és mikor valamit saját magának kéne csinálnia, azt nem tudná megtenni.
  • davidragon
    #360
    van benne valami, de az emberiség jövőjéről lehetne vitatkozni...
  • asdfjkl
    #359
    én is bele szeretnék szólni a témába.az ameddig az öntudatig eljutott a födi élet,evolúció az rengeteg sok időt vett igénybe.na mármost az ember ezt a szintet szerintem nem sok ideig fogja tudni fenntartani és vissza fog zuhanni egy állatias szintre(szerintem).ha egyáltalán marad a populációból valami.aztán elkezdődik minden az elejéről.most szerintem azzal mindenki egyetért h az evolúció állandó az univerzumban.és az evolúcióban nem annak a génjei(és viselkedési formája) mennek tovább,aki pl hűen védelmezi a hazát,és harci seb miatt meghal,hanem aki kitudja játszani a rendszert és az otthon maradt gizikkel etyeg.vagy manapság sem a legtanultabbaknak és a leggazdagabbaknak van sok gyerekük,hanem a szegényeknek.pedig valszeg a gazdagok viselkedése és génjei az "életrevalóbbak".
    tehát szerintem a többi fajnál sem mindenképpen a legjobb egyedek maradnak életben.így őnáluk egyszer túl sok lesz a bunkó és szétcseszik a rendszert.
    tehát szerintem ahoz nagy szerencse kéne,h két faj elég közel legyen egymáshoz még mielőtt elcseszik a világát az egyik,v a másik.
    lehet fikázni,és bocsi ha hosszú lett.
  • jefferson83
    #358
    Egyébként az UFO-k mi vagyunk emberek akik a jövőből jöttek. Az idők során felfedezzük az időutazást és egy kicsit már megváltozva vizsgálgatjuk az ősöket
  • _Vegeta_
    #357
    Nem vagyok a testvered, de ertem mirol van szo csak baromsag. :)
  • JAG1
    #356
    Jájjj testvírem...Neked elszívta az agyad egy ufo, ha nem érted a lényegét...

  • _Vegeta_
    #355
    [köveket dobál]
  • The FlashBack
    #354
    én nemhsizek benne. mármint hogy léteznek. kövezzetek meg érte:|
  • _Vegeta_
    #353
    Nehogy osszeutkozzenek masik pufókkal. Amugy az enterprise aljan is van vilagitobigyo szal. :D
  • saddi
    #352
    ez szerintem jobb intro, bár annyira nem tartozik a témához :)
  • Vlala #351
    Jó kérdés. Biztosanazért, mert sötétben nem tudnak ufni. :)
  • ColdFire
    #350
    földrajz tanárom mondta :DDDDD

    amugy az ufok minek vilagitanak repulés közbe?
  • _Vegeta_
    #349
    Egy nagyon fejlett eletformanak lehetunk fejletlenek esetleg erdektelelnek, de meg veletlenul se nezhetunk ki a szemukben ennyire primitiv eletformanak. Legjobb pelda hogy szemleltessem a startrekféle Q-Fodracio dolog, ahol a Q-k ugy tekintenek rank mint valami haziallatra. :)

    #300: Ez nem a "mi a hihetetlen a startrekbe" topik, tobb elsore talan teljesen abszurdnak tuno dolog van de a startreknek nem az a lenyege hogy mien technikai fejlettseg lehet 300ev mulva, hanem hogy az emberisegnek hova kell elernie szellemi fejlettsegben. Akarmennyire is baromsagnak tarom a transzportert a bioszurovel, vagy az univerzalis fordiod, hiaba talan egy bizonyos foku technikai fejlettseggel konnyen elerheto olyasmi hatas. ;)
  • kuci06
    #348
    na, ez most illik ehhez a témához :D
  • Vlala #347
    Na neee... ehhez az elmélethez még nem ittam eleget.
    A Naprendszer egyetlen atom csupán; lehet, hogy a miénk éppen egy galaktikus lemezkuka aljának egy darabja, de az is, hogy éppen egy parkolóóra bedobónyílásának részei vagyunk.
  • ColdFire
    #346
    mi van ha csak egy nagy állat vagy növény belsejében, kis molekulák vagyunk? O.o
    akár egy naprendszer egy szerv is lehetne...

    [elborult az agya, pihen]
  • saddi
    #345
    ez egy kkk-s rája
  • kuci06
    #344
    a kommentek szerint ez:
    http://www.inape.gub.uy/Peces%20Cartilaginosos/Ficha%20de%20especie%20-%20Rhinobatos%20percellens%20-.htm
  • Super Saiyan
    #343
    igaz, ez nem földönkivüli, de nagyon hasonlit rá.. bár... ki tudja mi ez?
    http://www.videobomb.hu/video/_Ez_mi
  • tarti19
    #342
    Én is láttam a műsort:)
    sztem klassz volt és elég objektív, szóval próbáltak sok dologra több elméletet gyártani sztem, ez jó emgközelítés
  • Fülüke
    #341
    Közérdekű információ: A csillagkapu szerintem létezik és csak azért csináltak belőle sorozatot, hogy eltereljék a figyelmet az igazságról. :) Ez is lehet egy elmélet.
  • Pistike 007
    #340
    Azért az emberek sem bízzák a véletlenre: 18°20′39.01″N 66°45′8.79″W (google earth koordináták)
  • Pistike 007
    #339
    Olyan mintha múmia lenne^^
  • kuci06
    #338
    htx! bár úgy látom már csak a végét értem el :P

  • Dragooon #337
    jajaja oké, köszi ^^
  • Dragooon #336
    jee az ufók majd napszemüvegben jönnek ide :D:D
  • saddi
    #335
    még ha jól tudom az eddigi történelmünket, tudásunkat belerakták, és zenét is talán.
  • saddi
    #334


    Ezt a fémtáblába rajzolt üzenetet a Pioneer űrszonda vitte magával a világűrbe. A fémtáblán a Naprendszer, az űrszonda haladási iránya, a hidrogénmolekula, a pulzárokhoz vezető irányok és egy emberpár látható. Feltehető, hogy ennyi információ elegendő lehet potenciális vevői számára a szonda eredeti helyének, Földünk koordinátáinak meghatározásához.
  • Dragooon #333
    valaki segítsen!
    nem ismertek ewgy cikket arról a lemezről, amit nemrég felküldtek az űrbe teli képekkel, videókkal, leírásokkal? jó nekem egy angol is, csak arról legyen szó, köszi ^^

    egyébként ti mit gondoltok erről? okos dolog volt, vagy nem? :)
  • csgj
    #332
    jah... :D