490
Hogyan kapcsolódnak a földönkívüliek az emberiséghez?
  • ZilogR
    #451
    ha léteznek ufók, akkor miért ilyen drága a sör???
  • kuci06
    #450
    azt én is láttam :) de az nem a NatGeo-n volt? És volt benne valami "csillaggyerek" is, vagy mi, nem?
    (wikipedia http://www.starchildproject.com/
  • Pistike 007
    #449
    Sok a kérdőjel...
  • roli613
    #448
    Discoveryn olyat láttam múltkor hogy az ufók már az őskorban itt voltak és velünk hogy is mondjam, szexeltek. Hát ezen nagyon csodákoztam de olyanokat is mondtak hogy az ázsiaiak ufókból vannak csak beolvadtak a mi világunkba. De voltak olyan emberek akik elmagyarázták hogy ezek mért lehetetlen dolgok. Amúgy az is lehet hogy mi emberek támadjuk meg az ufókat hiszen a katonaság mindre képes. De az ufók lehet hogy már voltak itt ahogyan a discoveyn mondták. Elvittek tőlünk nőket mert tetszett nekik csak azért mert azthitték hogy az ufók istenek a mennyből, különleges technológiát,például villanykörtét adotak a népnek mert ahol megnézték az írásokat olyan helyet találtak ahol semmi jele nem volt annak hogy tűzzel világítottak volna vagy más,de sötétben nem lehet írni! Ha az ufók itt voltak mért mentek volna el? Megunták a lassú rabszolgaerőt vagy egy csomó embert elvittek és mintha állatok lennénk elkezstek tenyészteni a bolygóikon
  • Vlala #447
    Ha megismernek minket, és tényleg értelmes lények, akkor tuti, hogy ki akarnak majd csinálni.

    Gondolj bele, amit az ember műűvel, az ufonauta-ésszal felfoghatatlan:

    "Teázás" címén készít egy keserű löttyöt, amelybe aztán cukrot tesz, hogy ne legyen keserű; a végén belecsöpögteti a citromot, hogy ne legyen annyira édes... a nagyobb dolgokra már ki sem térek.
  • Christina13
    #446
    Én nem nagyon hiszek az ufókban. De az embereknek miért kell azt hinniük, hogy az ufók csak ellenségesek lehetnek? Mindenki azt gondolja, hogy eljönnek a Földre és kiirtják az emberiséget. Mi van, ha barátságosak, és csak azért jönnek ide, hogy csak megismerjenek minket?
  • roli613
    #445
    Én már nem nagyon hiszek az ufókban meg a szellemekben mert az a sok bizonyíték nem bizonyíték csak véletlen porszemek és más hülyeségek. Mondjuk az 51-es körzetnél van valami elhalgatott dolog de nem hiszem. Ha létezik ufo akkor lehet hogy még csak az őskornál tartanak vagy nagyon messzi galaxisban vannak és nem valószínű hogy ide eljutnak.
  • Dragooon #444
    :D ok
  • Pistike 007
    #443
    Biztos sokat vérzik az orra... =)
  • TQ cheater
    #442
    Einstein azt mondta:elvileg ha fénysebességnél nagyobb sebeséggel mennénk,nemcsak a tér hanem az idö is változna,és talán látnánk magunkat(kicsit leegyszerüsitva).Ez alapján még az is lehetséges,hogy a nagy tér beli különbség miatt az földönkivüliek ugyanolyan emberek,csak más fejlödési fázisban,tehát:lehet az egyik bolygon az emberek éppen a középkorban tartanak,máshol már 100 évvel elöttünk vannak,és sokat tudnak rolunk.
    Dragooon:töke az orra helyett??azért akkor már higgyük azt,hogy kb.ugy néznek ki mint mi,mert ez már a másik véglett.(amugy ki is szokta fujni?:D)
  • leoon
    #441
    hehehheh
  • Pistike 007
    #440
    Zavart szerintem nem keltettél, maximum mindenki megtudta hogy a majom te vagy.
  • leoon
    #439
    hahahahahahahahahahhahaha
    csak a zavart akartam kelteni b@azzeg ha nem vetted volna észre. MAJOM
  • Pistike 007
    #438
    Igen, igen, igen.
  • leoon
    #437
    na akkor most kapcsolódnak az emberekhez a földönkívüliek vagy nem? léteznek egyáltalán földönkívüliek? és járhattak már tényleg itt a Földön?
  • ZilogR
    #436
    Kicsit off, de nagyon izgat, milyen szoftverrel dolgoznak??? Én Painthoz vagyok szokva... Teljesen elbűvölt a jobb felső sarokban az az összekötögetős Venn diagram :P
  • _Vegeta_
    #435
    Es te ezt mivel magyarazod? :DD
    http://www.disclosureproject.org/
    Segitek, az emberi hiszekenyseggel es hulyeseggel.
  • Vlala #434
    De, olyat már láttam. :)
  • W B
    #433
    Gondolom te az elefántok létezését sem hiszed :)
  • PíszLávJuniti
    #432
    :)
  • Vlala #431
    Ja, ezt én is láttam. Whoopi Goldberg vezette a csészealjat, Elvis Presley napszemüvegében. Két kecske húzta a repülőt. Elhiheted, több százan látták.

    Persze ez hülyeség, de attól, hogy "valaki azt mondta, hogy több százan látták", még nem lesz hihetőbb. Az ufóőrületet az amerikai hadsereg pénzelte (amíg azt hiszed, hogy ufó, nem nézed, hogy titkos repülő), tehát a politikus nyilatkozata sem lep meg.
  • W B
    #430
    hát...
    volt egy eset amikor városban vittek el egy nőt. több százan is láttak ahogy az épületből a nő és az idegenek embrionális pózban "átreppennek" a csészarjra. az a poén hogy "vezető politikusok" is látták. egyik még nyilatkozott is...

    ezt pl. mivel magyarázzátok? Tompika játszot?
  • Vlala #429
    Nem hazudnak, inkább tévednek, lódítanak, nagyotmondanak. Ez olyan, mint egyfajta vallás: hisznek az ufóban (misem vagyunk jobbak, Jézus létéről is csak írásos emlékek maradtak fenn...) náluk az a presztízs, ha már láttak csészealj alakú űrhajót és kis zöld emberkéket, azt pedig félistenként tisztelik, akit el is raboltak. Természetes emberi tulajdonság, hogy elkezdik a "fényességet láttam... kábé másfél méter magas, szürke emberek léptek ki belőle nagy szemekkel... nem tudom miért, de nyugodt voltam, tudtam, hogy nincs mitől tartanom... velük mentem... és azután nem emlékszem semmire" meséket.

    Ufók szempontjából a South Park is felállított egy elborult elméletet: Leszáll egy űrhajó, kiszállnak belőle az idegenek, elmennek az emberek előtt, és beszélgetni kezdenek a tehénnel. Egyszerűen értelmesebbnek találták. :)
  • W B
    #428
    igen helyesírás az amiben mindig elbukok...
  • W B
    #427
    Konvengens evolució... hallotattok erről?
    a lényege az, hogy két külömböző faj most pl. más bolygók fajai, hasonló utat járnakbe az evolució folyamán, és a bégeredmény akár ugyan az is lehetne... ELVILEG!
    így lehetséges az, hogy hasonlítanak ránk. vagy mi rájuk!

    amúgy meg: lehetetlen hogy több ezer, vagy inkább 100 000, talán millió ember hazudjon.
  • Vlala #426
    Annyiból nem, hogy "lehet, hogy nem is földönkívüli, csak a jövőből jött, ott (ill. akkor) meg így nézünk ki". Az evolúció azonban nem lineáris, a nagy számok törvénye alapján is biztos, hogy mégegyszer ugyanígy nem történne meg. El tudom képzelni, hogy náluk nem a majom elődjéből fejlődik ki az intelligens faj, hanem a légyből vagy a tölgyfából...
  • _Vegeta_
    #425
    A kis szurke emberke elgondolas egyaltalan nem logikatlan.
  • Dragooon #424
    én is ezt kérdezem állandóan, hogy miért van az, hogy az földönkívüliek úgy néznek ki (majdnem) mint az ember?
    miért nincs három lába, töke az orra helyett (ami nincs is ha jobban belegondolok) vagy tudomisén...? :O
  • Thadius #423
    áá az a videó tuti kamu sztem
  • Vlala #422
    Csak annyi, amennyit mindenki tud: a bűnbánó, hazugságát beismerő Amerikaiakról, akik elmondták, hogy tényleg főlönkívüliek zuhantak le Roswellben. Szerintem azonban elég kishitű dolog azt feltételezni, hogy egy ufonauta csa kilyen kismértékben tér el az embertől. Úgy értem, ugyanott vannak a kezei, a lába, a feje, azon a szemei, orra, szája... inkább egy Csernobil-szökevénynek (Szernobil-csökevénynek :) ) tűnt, mint űrlakónak.
  • mikike
    #421
    friderikusz műsorban hasonló volt a téma
    meglep, amikor (némileg) őszinte (és gondolkodó) "tudós"t látok
  • Thadius #420
    látta valaki ma a fókuszt? sajnos lemaradtam volna. am. roswellről volt szó, valaki ?
  • TomBond
    #419
    Nem kifejezetten ide tartozik, de nem tud valaki olyan boltot (esetleg webáruházat) ahol árulnak különféle ufo relikviákat? Olyan kis szobrokra kitűzőkre fejekre (mint pl a fókuszban volt a fickó asztalán) gondolok.
  • Vlala #418
    Hehe, képzeld el, odamegy a Ghaark bolygóra a szonda, a földönkívüli meg felkiált: @: {TTT} (Azaz "Nézd Anya! Keksz!"), majd jóízűen elropogtatja a DVD-t...
  • TQ cheater
    #417
    #335...:Azt hiszem még egy filmet is beleraktak az emberröl,talán a földönkivülieknek is van DVD lejátszojuk:D
    Amugy az az ürszonda olyan messze van,hogy már nem tartja a kapcsolatot az állomással,ha jol toom.
  • TQ cheater
    #416
    #385....:Amit ott mondtam azok szinte tudományos tények.
    #374...:Hehe,ilyen-e van távirányitósban az egyik haveromnak:D
  • Dragooon #415
    nyilván az, de attól még érdekes lehet ^^
  • Vlala #414
    Roswell egy ártverés. Gumibabát én is tudok boncolni...
  • _Vegeta_
    #413
    Hm ezt az arc dolgot nem nagyon kell magyarazni, teljesen egyertelmu hogy termeszetes kepzodmeny. ;)
  • Dragooon #412
    !!!!
    mai este + Fókusz = Roswell
    nézzétek