84
Ilyenfood, olyanfood, melyik az olcsóbb/frissebb/lágyabb/jobb?
  • Borg
    #4
    Foodexpresst kipróbáltam egy hétig, és én rossznak találtam a kajájukat.
  • autoszimulator
    #3
    Food Expresstől én is kajáltam egy jó fél évig, de hát mit is mondjak, nem mindig volt elég a kaja, pedig azért nem szoktam rengeteget enni.. Árak azok veszprémi, helyi viszonylatban még jók is voltak, szóval ha egy étteremből rendeltem volna, akkor az +200-300 Ft, de az akkor is nagyobb is volt.. Ízre viszont finomak voltak, ez tény.
  • Amse
    #2
    Nálunk rendelnek a Food Expresstől is és a Teletáltól, de előbbi nekem iszonyatosan unszimpatikus. A kaják nem tűnnek rossznak, de drága, szar a csomagolásuk és elviselhetetlenül nyomatják a Norbi könyveit, kazettáit, módszereit és még sorolhatnám... (mondjuk a kihordó csak aranyos)
    A Teletál (Laci bácsi névjeggyel) szimpatikusabb. Nem olcsó az sem csak minimálisan, a kaják szintén jónak tűnnek és a csomagolás is egyszerűbb, praktikusabb. (visszazárható)
    Régen én is rendelgettem, de már felhagytam vele. Télen lehet visszaszokom, de így nyáron inkább eszem zöldséget, gyümölcsöt és ha melegre vágyom kimegyek vmi közeli helyre.
  • Borg
    #1
    Na ki melyikre esküszik?

    Én eddig a Jokerfood-tól rendeltem, mert olcsó, és jó a kajájuk. Viszont állítólag valami átalakítás lesz kw26-tól. Túl jól ment nekik, vagy nemtom, de lecsökkentik a választékot...