84
Ilyenfood, olyanfood, melyik az olcsóbb/frissebb/lágyabb/jobb?
  • Wescone
    #84
    Én "Teletál" fan vagyok évek óta (hosszabb-rövidebb megszakításokkal rendelek) és semmi okom az "elhidegűlésre"!
  • Aquir
    #83
    Az IPM-ben a rövid tudományoshírek oldalán szokott vékony csíkban lenni egy rész hogy abban a hónapban kit büntetett meg a gazdasági versenyhivatal... szép dolgok :)
  • Herold
    #82
    Gastroyal bukta.
  • Met
    #81
    Up-olom a témát.

    Melyik cég az ami olcsó és finom és relatív nagy a választék? Van pár dolog amit nem ehetek...

    Hála a Kossuth téri faszgyűlésnek meleg kaja utalványt kapok...
  • Aquir
    #80
    uh az egyik képen azért "szép" az étel xD
  • Herold
    #79
    Végre egy hiánypótló szolgáltatás.
  • Mersant
    #78
    vegafutar teszt
  • Mersant
    #77
    cityfood
  • Herold
    #76
    Nem biztos, mert például a Gastroyalnál nagyon finom volt a szegedi pontyhalászlé.
  • smith09 #75
    Barátnőm 1 - 2 hétig rendelt kaját a Norbi update féle ételkiszállítóktól. Na már most. Árban picit húzos volt, meg minden féle érdekes dolgot lehetett enni. Különböző lehetetlen ízű ételek, pl kókuszleves. Hamar megunta.
  • Forrest Gump
    #74
    Na azt még nem rendeltem tőlük.
    De sztem ilyen tipusú kaját egyiktől sem érdemes.
  • Aquir
    #73
    A Foodexpressnél most írják hogy leviszik az árakat, pl a takarékos menü 650 helyett 595 lesz már
  • Herold
    #72
    Finomnak lehet,hogy finom, de halászlét nem tudnak csinálni. :(
  • Aquir
    #71
    Én eddig csak a Foodexpresstől rendeltem (a topiccal ismertem meg) nyáron egy hétig meg most vizsgaidőszakban 3 héten át, eddig nem volt rossz
  • Borg
    #70
    Szintén.
  • Forrest Gump
    #69
    Itt nagyon finom szinte minden, rendeljetek bátran!
    Én már 1 éve innen rendelek.
  • Aquir
    #68
    uh :)
  • Mersant
    #67
    interfood
  • mama2
    #66
    Fúdekszpressz Forever. Onnan anyámék nekem rendeltek 3 hónapig sac/kb, mert fogyókurváztam és Norbit Reklámozzák ugyi és az csak jó lehet:D. Hát volt amit úgy zabáltam befel mint állat, de vol amit meghagytam a kutyáknak. Meg volt egy olyan, hogy délre igérte a csávó erre hozta fél négyre a kaját, és reggelit is alig ettem. Aszonta dugóba kerűlt mondom: "Há' persze jó kifogás csájé Aztán lemondtuk:).
  • Mersant
    #65
    leteszteltem en is cityfoodot, azt kell mondjam nagyon joizuek a kajaik. mindennek olyan ize van amilyennek lennie kell. ismerik a fuszereket, szal izletes.
    ami negativum, hogy ossze-vissza jelolik a normal es husmentes kajakat, esznelkul csillagoznak vagy eppen nem, amit meg is emlitettem nekik, valaszra azota sem meltattak, hibakat nem javitottak ki, de a kaja valoban joooo
  • Herold
    #64
    Az Anyucikával csak az a baj, hogy nem lehet tudni, ki áll mögötte. Se egy cégnév, se az, hogy milyen körülmények között főznek (betartják-e a HACCP rendszert). Ha ételmérgezést kapsz, azt se tudod majd, kit kell perelni.
  • gpeeter
    #63
    Mi most Cityfood-tól rendelünk, választék ugyan van, de azért nem túl nagy, és szerintem rosszul van elosztva (elég válogatós vagyok, és van hogy egy nap semmit sem találtam amit ennék, másik nap meg 4-5 féle kaját is). :)
    Adag az annyi, hogy nekem pont elég (ami persze lehet másnak kevés vagy sok, hisz nem vagyunk egyformák). Ár...hát nem egy olcsók, kettőnknek egy hétre 8000 volt, igaz ez úgy néz ki, hogy (néha) vacsorára is elég. :)
    Szállítás az eddigi 3 nap alatt pontos, 10- fél 11 körül hozzák a kaját.
    Mi maradt még ki? Ja igen, az íz! Nem rossz, de anyukám akkor is jobbat tud főzni! :D (Mondjuk végülis pont az ő megkímélése miatt rendelünk kaját...)
  • Mersant
    #62
    teszt
  • Borg
    #61
    Igen, hoznak mindenhova. 100-400ft-al drágább egy napra, viszont eddig jobban bejött (2nap).
    Amúgy szvsz a Gastroyal és a Jokerfood mindig is egy és ugyanaz volt, csak most közösítették az étlapot is, gondolom spórolási célzattal. Ügyfelük úgyis annyi mint a tenger.
  • Herold
    #60
    A Gastroyalból kicsit elegem lett, mióta összeköltözött a Jokerfooddal. A választék a béka segge alatt van, lassan már alig tudok valamit választani. Ez a heti rendelési öszegen is meglátszik, kb. 1000 Ft-tal kevesebbet fizetek, mint régen.
    Mi ez a tőzsde ételfutár? Vidékre is szállítanak?
  • Borg
    #59
    Most a gastroyal meg a jokerfood együtt nyomja. Szóval volt "szerencsém" megtapasztalni, hogy amit a gastroyal drágábban ad, flancosabb weboldalról, az EGY AZ EGYBEN UGYANAZ mint amit a jokerfood hoz. Egy különbség van, a lezárófóliára gastroyal van nyomtatva.
    Egyébként picit elegem lett belőlük, mert egyre inkább higítják amit csak lehet, nagyon üzemi konyha szinvonalat vettek fel.
    Most bepróbálkoztam a tőzsde ételfutárral, egyelőre a tegnapi tapasztalatom velük annyi, hogy komoly adag, igényesen elkészítve, de persze 100-200ft-al drágább, mint a fent említettek.
  • winnie
    #58
    megindult a topik és egy nap alatt le is halt?:)

    nagyjából szerintem minden cég hasonló és, ha az ember váltogatja őket, akkor napi 150 kaja közül választhat és nem kell 1200-at pengetni egy pizzáért, hanem elég 500-at egy egytálételért. (nekem bőven elég a fele is:)

    ja, a házhosszállítás meg útfüggő, nyilván a futárok reggeltől délig nyomják, így változó, hogy kihez mikor jutnak el.
  • Z
    #57
    Höhöhö, tegnap mókás dolog fordult elő velem. Én a netpincérről szoktam rendelni, mert az egy jó kis gyűjtője a házhozszállítást vállaló különböző konyháknak. Mivel egész nap sikerült egyet reggelizni, aztán ebéd helyett egy melegszenyát ennem, rendeltem egy donrobis pizzát, nézem az árat: 1385.-, jó van itt egy kétezres.

    20 perc telt el, mire csöngetnek, és a kaputelefonban mondja a srác, hogy a pizzát hozta. Én nagy boldogan, hogy húúú de gyors volt, örömködtem, hogy biztos nem volt más rendelés, és vissza is tuszkoltam a kopogó szemeim a helyükre. Felért a futár: mondja 1290.- (gondoltam, hogy biztos kedvezmény, mert mindig innen rendelek), én meg átveszem csurgó nyállal, mondom egy 500-ast kérek. Odaadja, elhúz. Ajtó becsuk. Pizza letesz. Nézem a kis cetlit...YX József. Háhúúú azannyát, ez nem én vagyok...megnézem a pizzát: Songoku pizza!!!! Hööj, itt valami nem stimmel. Pizzéria? Don Pepe!!! Basszus, ez nem is az enyém.

    Ajtó kinyit, cetli felkap, rohan le, pizzafutárt elkap. Mutat neki számla: hahó fiam, nem én vagyok Józsi! Erre ő: óóóó 'szameg!

    Aztán természetesen kiszállította a jó helyre, és én megvártam a sajátomat. De akkor már majd éhen haltam.

    Más: "Gastroyal? egyszer kipróbáltuk, későn hozták a kaját és hidegen, kevés az adag, az első rendeléskor rögtön rossz kaját hoztak, drága és az étel minősége/kinézete is furcsa volt" --- nekem bevált régen. Pontos volt a papa, aki hozta, mindig egy picit korábban hozta, sőt, ha szólta, hogy másnap később hozza, akkor később jött vissza, korrekt. Nálam nem rontották el a rendelést egyszer sem. Olcsónak nem túl olcsó, de a kajára (íz/állag) nem volt panaszom, csak nem volt időm sosem megenni munka közben.

    Foodexpressel sem volt gondom.
  • Borg
    #56
    Most volt itt a jokerfood-os csaj, azt mondja egyesülnek a gastroyallal (akié amúgy jelenleg is a cég), és ezáltal sokminden nem változik, de egy kicsit csökken a választékuk...
    Úgylátszik a jokerfood az áraival túl nagy konkurenciát jelentett már "házon belül"...
  • Herold
    #55
    Egyébként finoman is főznek a Gastroyalnál, főleg a leveseik nagyon jók. És a Fitt-Lesz kaják még egészégesebbek is, ha valaki erre vágyik.
  • Herold
    #54
    Ti valamit nagyon elkúrtatok a rendeléssel. Közel 4 éve vagyok a Gastroyal ügyfele, és sosem volt minőségbeli problémám, az ebédet pedig 9-10 között hozzák. Természetesen hidegen, mert gyorsan lehűtve 3 napig eltartható, és nem kell félnem a szalmonellától.
  • kulabácsi
    #53
    mi onnan hozatjuk, elég nagy adagokat hoznak, legalábbis a foodexpresshez mérten sokkal jobb, olcsó is, és sztem finom, hátránya h néha kicsit utána kell sózni vagy ilyesmi, de amúgy meg vok vele elégedve, és soha nem késik a megszokottól az ebéd, én csak ajánlani tudom
  • Punker
    #52
    jaja nekem mindig melegen hozzták.
  • kulabácsi
    #51
    a food expressz régen melegen hozta ki, jobb is volt, akkor váltottunk amikor elkezdték hidegen szállítani mert kicsit elkúrták és 11 helyett vagy 1 hétig ilyen 3 körül jött az ebéd:/ meg drága is eléggé
  • Borg
    #50
    Még jo hogy hidegen hozzák, mert hogy hoznák, frissensülten? Azért van mikros edényben...
  • Met
    #49
    Gastroyal? egyszer kipróbáltuk, későn hozták a kaját és hidegen, kevés az adag, az első rendeléskor rögtön rossz kaját hoztak, drága és az étel minősége/kinézete is furcsa volt
  • Vlala #48
    Nálunk iskolai étkeztetést, hazaszállítható ételeket, és házhoz szállítást is, ha jól tudom. Nekünk legalábbis hozzák,bár lehet, hogy csak bérnéni útján kerül hozzánk a kaja. Majd megkérdezem.
  • Guilty01
    #47
    az ét-trend az fasza. Néha onnan rendelek.
  • Bandee1987
    #46
    Food Express kaják finomak, csak néha télleg nem elég az adag, amit adnak. Régebben volt az xxl adag nevű menüjük, az még elég is volt, csak megszüntették :(

    Amúgy jokerfoodról hallottam még sok jót hogy olcsó meg finom
  • Szeszmester
    #45
    Én az Il Treno pizzériára
    Friss, lágy, szabadnak érzem magam!