84
Ilyenfood, olyanfood, melyik az olcsóbb/frissebb/lágyabb/jobb?
  • Borg
    #1
    Na ki melyikre esküszik?

    Én eddig a Jokerfood-tól rendeltem, mert olcsó, és jó a kajájuk. Viszont állítólag valami átalakítás lesz kw26-tól. Túl jól ment nekik, vagy nemtom, de lecsökkentik a választékot...
  • Amse
    #2
    Nálunk rendelnek a Food Expresstől is és a Teletáltól, de előbbi nekem iszonyatosan unszimpatikus. A kaják nem tűnnek rossznak, de drága, szar a csomagolásuk és elviselhetetlenül nyomatják a Norbi könyveit, kazettáit, módszereit és még sorolhatnám... (mondjuk a kihordó csak aranyos)
    A Teletál (Laci bácsi névjeggyel) szimpatikusabb. Nem olcsó az sem csak minimálisan, a kaják szintén jónak tűnnek és a csomagolás is egyszerűbb, praktikusabb. (visszazárható)
    Régen én is rendelgettem, de már felhagytam vele. Télen lehet visszaszokom, de így nyáron inkább eszem zöldséget, gyümölcsöt és ha melegre vágyom kimegyek vmi közeli helyre.
  • autoszimulator
    #3
    Food Expresstől én is kajáltam egy jó fél évig, de hát mit is mondjak, nem mindig volt elég a kaja, pedig azért nem szoktam rengeteget enni.. Árak azok veszprémi, helyi viszonylatban még jók is voltak, szóval ha egy étteremből rendeltem volna, akkor az +200-300 Ft, de az akkor is nagyobb is volt.. Ízre viszont finomak voltak, ez tény.
  • Borg
    #4
    Foodexpresst kipróbáltam egy hétig, és én rossznak találtam a kajájukat.
  • zmeor
    #5
    nah király ez a topic... ugyis pont ezeken gondolkoztam
  • Rage47
    #6
    Budapesten kívül is szállítanak általában?
    FoodExpress-nél olvastam, hogy az ország közel 400 településére. Melyik az a 400 település vajon...
  • Me0w
    #7
    Gondolom az, hogy felhivd oket, meg sem fordult a fejedben :D
  • Borg
    #8
    Szinte minden városba szállít már mindegyik.
  • Rage47
    #9
    nincs szándékomban most rendelni, ezért kérdeztem meg itt:)
  • Punker
    #10
    én 1,5 évig ettem, az elején jó volt nagyon aztán egyre gagyibb lett :(
  • Punker
    #11
    honlapon fennt van a lista.
  • Mersant
    #12
    teletaltol en is rendeltem 1 honapig, nem volt rossz, kicsit viszont alulfuszerezett volt nekem, de 1 ido utan ugye kezdodott elorol az etlap es meguntam. valasztekuk nagy, arra nem lehet panasz, lehet egyszer meg visszanezek, de egyelore szunet...
  • Pheaper
    #13
    én max pizzát meg giros tálat rendelek :)
  • Vlala #14
    Nálunk Sodexho van, akkorák az adagok, hogy sosem bírom megenni, pedig nem vagyok kisétkű...
  • Aspyrin
    #15
    Személy szerint nem díjazom ezeket a kifőzdéket, de ha már muszáj akkor a netpincer.hu-ról szoktam elvergődni a kiválasztott ételig (menük, egytálételek stb.).
  • Punker
    #16
    ez megint hely kérdése, mikor utóljára azt néztem egerbe szinte semmi nem volt.
  • Bobber
    #17
    én is ettem őket közel egy évig és alapjában véve meg voltam elégedve ezekkel a kihordott kajákkal mind adagba mind izbe de mindig meg kellet egy pár napra szakitani a kajákat mert néha teljesen más kajáknak is ugyanolyan ize volt ami elég ilúzióromboló volt ill volt amikor hasonló kaják voltak egymás utáni napokon és szinte ugyan az volt eladva csak más néven vagy egy kcisit meghigitva
    de aki lusta mint én is annak jó és egy darabig lehet enni:)
  • Aspyrin
    #18
    Ne is törődj vele, bort viszont ihatsz eleget :)
  • Christiansen
    #19
    Nekem olyan kéne nyárra, amivel 800-900 Ft-ból nagyon jól be lehet lakni, és nem ilyen reformkonyhaszarok mint a jázminrizs vagy mittoménmilyen lófaszsaláta. Szóval normális magyaros kaják, hús nem kispórolva stb.. ja olyan van hogy nem kell naponta fizetni, hanem egyszerre az egész hónapot? Mit ajánlotok?
  • Mersant
    #20
    hetente kell fizetni, de ha felmesz a cegek honlapjara minden infot megtalalsz...;)
  • Istencsászár
    #21
    Don Pepe?:)
  • Christiansen
    #22
    Na az azért kicsit kényelmesebb mint minden átvételkor..
    de mégis milyen cégeket ajánlotok? Food Express-t kizárom:D
    Pizza meg gyorskaja se kell.
  • Borg
    #23
    Jokerfood-ot próbáld ki, van óriásmenü 590ft-ért. Mondjuk óriásmenün belül minden napra csak 1 félét tudsz "választani".
    Meg nekem kezd kicsit csömöröm lenni már tőlük. Kb a kaják 50%-át jól csinálják, a másik felét meg nem. Van amit kifejezetten szarul, dehát erre max 2 hét alatt rájön az ember, mert ennyi idő alatt ismétlődik a felhozatal.
    Árban nagyon jók, de kéne már valami más. Ez a teletál meg nem szállít Sopronba (lol).
  • Borg
    #24
    Ez a sodexho mit csinál, mert ételszállítással kapcsolatban semmi info nincs róluk...
  • Christiansen
    #25
    Köszi, meg is nézem mindjárt.
    Szerintem olyan 3-5 hétre kéne, annyit kibírok,600 Ft nem olyan gáz,
    hosszútávon meg semmiképp sem ennék ilyet, az baszna még be:DD
  • Christiansen
    #26
    Megnéztem, ilyen hogy töltött káposzta és társai nem hangzanak rosszul:D
    Asszem megér egy próbát, és kajajegyet is elfogadnak szerencsére.
  • Borg
    #27
    Azért sajnos az se ugyanaz, mint amit a mama csinál falun :)
    Dehát melyik kaja olyan, a vajaskenyér, esetleg...
  • Christiansen
    #28
    áá még az se..
    Mint az ikea hotdog: jó hogy olcsó meg minden, de akkoris
    satnya édestésztás kiflicske és töppedt sósvirsli.
  • France men
    #29
    Mi is már egy hónapja onnan hozatjuk! szerintem is jó és olcsó! Csak az aranygaluskán lepődtem meg kicsit! Amikor kibontottam és láttam hogy Kifli és rajta dio! És amikor hozzáadtam az öntetet akkor kicsit gáz volt az egész állaga! De a kutyámnak izlett... :D:D De egyébként nagyon szeretem... (jo sok levest nyomnak :P)
  • autoszimulator
    #30
    Akkor cserélhetnénk, mert én már utálom a mama csinálta házi kajákat :D
  • France men
    #31
    Szegény ha hallaná...
  • HyperGames
    #32
    Food Express.
  • Borg
    #33
    Jaja, az volt ma is.
    Az egy dolog, hogy a vaníliasodó náluk vaníliástej vízzel felöntve, de még héj is volt a dióban.

    Munkatársam meg azon csodálkozott, hogy a rakottkrumpli KÖZEPÉBEN mitől ég meg egy krumplikarika széle? Hát kéremszépen úgy, hogy az még az előző napi tepsis burgonyából származott.
  • Borg
    #34
    Mondom, egy hétig hozattam onnan, és szar volt. Izetlen, és kis adagok.
  • France men
    #35
    xD!
    Ja most látom csak, hogy ma is eme csodás második van. De meghuzom a levest meg megeszem a tegnapi pürkütet ami maradt és a kutyámnak is lesz egy jó napja a diós kiflivel... :)
  • ColdFire
    #36
    mi eddig bárhonnan rendeltunk, elég rosszak voltak :\
  • JohnnySmith
    #37
    Gastroyal, legalábbis nem rosz.
  • HyperGames
    #38
    Kóla és pizza (CS:)
  • Istencsászár
    #39
    Ez a kockulás receptje?:D
  • Borg
    #40
    Csak rohadtul drága.
    Egy második fogásért 600-800ft... ez 2x annyi, mint a jokerfood.