548
  • benceee19
    #348
    az uj mezeket csak eredeti játékkal lehet betenni??plz segitsetek
  • Sada01
    #347
    Próbáld 1 régebbi Catalyst-tel
  • Plöntyi
    #346
    Hello!
    Nekem az lenne a gondom,hogy újrahúztam a gépem és csak 800x600-ban indul el a gém. A legújabb Catalyst van fent.De olyan is van,hogy el sem indul és csak annyit ír ki,hogy a driver nincs megfelelően felrakva.Más játékoknál ez nem okoz gondot.
    Mi lehet a baj?Elég régi karim van ATI 9600pro.
  • lobig
    #345
    különben sztem pc-n nincs ilyen 1-on-1 skill-es cucc...
    nyomkodtam én már mindenhogyan, de csak a lefordulás jött eddig össze...
  • bigapó
    #344
    én csak 5 és dinasty-ban szimulálok, csak akkor szállok be, ha vesztésre állunk. így is eleget játszok és egy hét alatt lemegy egy szezon:))
  • lobig
    #343
    10
  • Game Hunter
    #342
    Ti hany percre allitjatok a mecseket?
  • lobig
    #341
    most nem a 1-on-1 trükkökre gondoltam, az nekem sem megy...
    de az ide teszem, oda teszem, lövőcsel az is több mint a semmi
  • bigapó
    #340
    hát ha ebben volt jobb analógkaros trükk akkor grat hozzá, mert eddig senkinek sem sikerült ilyet csinálni.

    a végén csak elkezdtem egy dinasty-t, lenyomok egy idényt, de szerintem ez maradt a tavalyi.
  • lobig
    #339
    nem mondom, hogy mestere vagyok a skill stick-nek, mert nem vagyok az, de azért ez több, mint sima irányváltoztatás...
  • lobig
    #338
    hát ebben nem értünk egyet. szerinted, ha először jobb oldalon van a korong majd átkerül baloldalra és egy lövőcsel után simán felpöccinti a korongot, akkor az csak a bal analóg kar használata?
  • jbal
    #337
    rosterfrissítés nem lesz?
    az a patch ami volt korábban az pontosan mi?
  • NHLFAN
    #336
    van olyan program ami eltünteti a korong árnyékot?
  • NHLFAN
    #335
    jó kép csak Conroy jobbkezes:)))
  • NHLFAN
    #334
    jó kép csak Modano balkezes:)
  • Game Hunter
    #333
    Ezenaz oldalon is lehet talalni gameplay settings-et.
  • Attila8805
    #332
    Valaki mondja meg pls hogy kell bunyózni.
  • kretyás
    #331
    ugyis azvan SS: :D
  • jbal
    #330
    nekem van amikor nem csak playoffba.sztem állítsd át a sorcserét manuálisra
  • kretyás
    #329
    playoffba nektek is egyfolytában azt a rohadtz hero line-t hozza be? rohadt idegesitő


    ezt nem javitja vmi patch?
  • Game Hunter
    #328
    A krealt jatekost, hogy lehet torolni?
  • Game Hunter
    #327
    Ja, finomitani kell meg, de alapnak jo. Jo lenne a skill stick cselek, de szerintem a pc-s verzioba nem tettek bele.
  • bigapó
    #326
    szerintem sem jó, de azért beírtam. alapnak jó, de még finomítani kell rajta, én viszont már nem fogok:))
  • bigapó
    #325
    szép gólok, csak az a baj, hogy simán az iránygombokkal(karral) csinálod ezt, nem pedig cselként. ilyen nekem is volt, de ez semmi az igazi skillstick-hez képest:((
  • lobig
    #324
    egyébként átállítottam az értékeket a game settings-ben és szerintm még mindig nem teljesen ok a dolog, de alakul...
  • lobig
    #323
    3:2-re ment a montreal a 3. harmad vége előtt 25 másodperccel
  • Game Hunter
    #322
    Szep golok! Grat!) Megnoveli a jatekelmenyt, ha ilyen golokat lovunk es nem is nehezek.
  • lobig
    #321
    köszönjük szépen
  • lobig
    #320
    itt is sikerült kimozdítani a kapust, így a másik oldal tök üresen maradt


    ez meg egy sima gól jobb kar balra húzva, majd hirtelen jobbra és lövés

  • ForzaInter
    #319
    sztem nhl-nél is kéen egy mindennes topik mint fifánál vagy nba-nél felesleges minden évben ujta nyitni...
  • bigapó
    #318
    talán a 2006 tetszett legjobban vagy nemtom melyikben voltak azok a cselek, amikor a 4 iránynak megfelelően 4 félét csinált. 06 vagy 05? régen volt már :))
  • Game Hunter
    #317
    Koszi szepen, hogy megosztottad. Egy probat azert meger. Melyik NHL jatekot erdemes visszatenni? NHL 2004 vagy 2005?
  • bigapó
    #316
    hali!

    hazaértem és lenyomtam a VB utolsó köreit, meg is nyertem Canada-val, már az új gameplay settings-el. Háát, gyerekek, nem vagyok elájulva a játéktól, szerintem sokkal rosszabb, mint a 07. Persze, lehet, hogy ezek a beállítások már nem jók az új játékhoz, de akkor sem egy nagy szám, ráadásul nem tudok behozni egy cselt sem, mondjuk ez már asszem a 07-nél sem ment.
    Szóval összegezve nálam nem fog megmaradni, ha játszok is jégkorongot, akkor se ezt a verziót veszem elő.

    Azért beírom a gameplayt, hátha ki akarjátok próbálni:)
    sorrendben írom, és néha rövidítek, de mindenki tudni fogja miről van szó. a beállításokat 0-7-ig lehet változtatni, a számok e szerint értendőek.

    master:
    skating:3
    shooting:0
    passing:4
    defense:4
    intensity:4
    dumping:3
    injuries:0 (ez lehet magasabb, mert ez csak a sérülés, akinek élethű kell, az tegye maxra:)

    skating:
    itt mindegyik 3-as értékű, de őszintén szólva a game speed 7-esen a legjobb talán, bár nekem még az se volt túl gyors. esetleg lehet mindent 4-esre venni, próbálgassátok.

    cheking:
    hitting power:5
    hitting dif.:5
    aggressive:3

    passing:
    pass assist:4
    pass speed:4
    savier speed:4
    goalie:5

    shooting: mindkettő 0

    defense:
    shot block:5
    hook:4
    poke:3
    pass:5

    dumping:
    dump speed:2
    dump height:3
    soft dump:3
    soft..height:3

    jó játékot!
  • lobig
    #315
    nem
  • kretyás
    #314
    figyelni kell a kapust mikor kint áll, mert szoktak hibázni :}
  • jbal
    #313
    nektek volt már olyan hogy hitteltetek és kinyitódott a büntetőpad ajtaja?:ð
  • blory
    #312
    S hogy csinalod meseld el, a celzast valtoztatod vagy jo a jatekos, a Coloradonal nem sikerul meg Sakicel sem.
  • lobig
    #311
    jaja, logitech dual action
  • kretyás
    #310
    nekem meg pont azok mennek
  • blory
    #309
    Szep gol, meg nem sikerult egy ilyen golt ussek tavolrol nem menek nekem most az nhl08-ba.