548
  • xalpikax
    #508
    nem tudok jatekos transferalni ki van irva hogy trade block
    valki megoldast??
  • Hakan
    #507
    Az EA Sports által kiadott javítás új mezeket rak a játékba, melyet úgy tudtok megnyitni, hogy beütitek a következő kódot: h3oyxpwksf8ibcgt. (A kódot az EA Extras/RBK Edge menüpont alatt használhatjátok.)
    Na de ezt hol találom meg ?
  • Sada01
    #506
    Srácok a nettes akadásra nem tud valaki megoldást ?
  • Hakan
    #505
    Üdv ebben már nem lehet a játékosoknál ütőt meg cipőt és ilyesmit változtatni?:) mert ha jól emlékszem a 06 lehetet
  • jbal
    #504
    numpadon a 2-est be kell nyomni a bunyóhoz
    bántani meg a bodychek gombbal lehet.
  • szodalit
    #503
    nah még azt szeretném kérdezni hogy az ellenséget csak úgy lehet "bántani" (xD) hogy shifttel belefutok? vagy van erre más gomb is?
    meg mit kell csinálni ahoz hoy bunyó legyen? mert nekem még egyszer se volt :/
  • jbal
    #502
    aha
  • szodalit
    #501
    jobbra van a legmagasabb ugye :D?
  • jbal
    #500
    a fightingot vedd a legmagasabbra
  • szodalit
    #499
    hi mindenki!
    valaki eltudná mondani hogy optionst hogy állítsam be ahhoz hogy nagyobb legyen az esély a bunyóra xD?
  • turkeyadam
    #498
    köszi.ez már jó:D.kösz mégegyszer
  • loloka
    #497
    Sziasztok!
    Kétkérdésem lenne.
    1.Hogy lehet menteni a controller beállítást?Beállítottam customra megkérdi elmentse-e,igen.A következö NHL belépésnél ugyanúgy hybriddel indul,újra át kell állítanom customra.a régebbieknél nem volt ilyen.
    Ugyan ez az offsidenél is így van meccs előtt beállítom,de ha kilépek az nhl-ből,majd vissza újra van les.
    2. Hogy lehet az orosz ligát bele tenni? Nem tudom miért nem rakták bele.ez olyan mintha a Fifából kihagynák a Bundesligát.
  • jbal
    #496
    1vs2-9v1z-love-gflt-love
  • turkeyadam
    #495
    csá mindnekinek.NHL 08-hoz irjon nekem valaki install kódot.nekem van csak az nem jó nemtom mér.vki rijon.csá.hello
  • Sada01
    #494
    thx
  • ForzaInter
    #493
    hohl.hu
  • Sada01
    #492
    Tud valaki egy komoly bajnokságot ?
  • blory
    #491
    Most mar igen de egy honapja mas hirek voltak hanyagolni akartak a PC valtozatot, de valoszinu igy sem lesz next gen. De legalabb lesz az alenyeg.
  • NHLFAN
    #490
    hol írják ezt?mindenhol azt írják,hogy lesz PC-re:
    http://sports.ign.com/articles/882/882096p3.html
  • blory
    #489
    Vagyis mind azt olvasni rola hogy PC-re nem lesz kiadva, csak PS3-ra.
  • blory
    #488
    Hat nem ugy nez ki hogy lesz 09 sajnos.
  • owen20
    #487
    hello!
    Majd talán a 09-be de a magyar válogatott ott már remélem alapból benne lesz a gameba!
    Hello!
  • blory
    #486
    Akkor meg akjal fel egy Nhl08-at egy masik mapaba :) En is a Coloradoval szoktam jatszani dinastiat de most valahogy ugy megtetszet hogy ismeros nevekkel jatszhatok hogy jol elvagyok Palkovicsekkal. Kar hogy a World Tournament nem ugy mukodik mind az igazi VB volt, jo lenne ha volna ott is 2-es divizio kieses feljutas meg minden.
  • owen20
    #485
    szia!
    Ténleg köszi szépen nekem is sikerült annyi hiányérzetem lenne hogy pl nem tudok dinastiát játtszani azt gondoltam hogy a régi dinasztia nem folytatható de ujat se tudok kezdeni én meg detroit fan vagyok velük tolom?:D
    Hello
  • afanasenkov
    #484
    köszönjük a segítséget.
  • blory
    #483
    Na szoval egy ujrainstalalt gamere (mert elso alkalomal nem indult el igy ujra kelet rakjam) a letoltot IIHP project\Files mapabol az osszes file-t bemasoltam az NHL08 mapaba, majd utana elinditotam a IIHF part 1.bat file-t.
    Utana kicsereltem felulirasal a letoltot IIHP project\Rosters APR08 mapas db.viv filet az NHL08\db\ db.viv file-al. Az IIHP project\Rosters APR08 mapa masik ket file-t az exhibitionokat bemasoltam a C:\Document Setings\ felhasznalo neved\My Documents\NHL08 mapaba.
    Es befejezesul elinditod a rendes NHL08 mapadba a BHImport08.bat file-t.
    S ezzel elmeletileg a jatekba az AHL bajnoksagba lathato lesz a Magyar valogatot. En World Tournamentet szoktam jatszani ugy hogy kicserelem az egyik meglevo csapatot a magyaral. Nyernem meg mindig nem sikerult szegenyekel, dontobe kerultem de VB meg nem letem :)>
    Sok sikert.
  • owen20
    #482
    hello!
    Blory leirnád légyszives hogy raktad fel a magyar válogatottas kiegészitőt mert nekem nem akar jó lenni sajna?
    Kérlek!
    Szia!
  • afanasenkov
    #481
    engem is érdekelne.
  • owen20
    #480
    Akkor kérhetek annyit hogy leirnád te hogy raktad fel mert lehet félreértelmezek valamit az angol szövegben!?Nagyon megköszönném!
    Hello
  • blory
    #479
    Ahogy a leirasba van kovesd a lepeseket s jo lesz nekem sikerult elsore.
  • owen20
    #478
    és irna olyan aki felrakta kiváncsi lennék hogy sikerült???
    Sziasztok!!
    irjatok!!!!
  • jbal
    #477
    hát nem tudom, hogy bele van e írva a leírásba.én nem raktam fel.csak gondoltam hátha az a probléma
  • owen20
    #476
    ezt most kérdezed vagy mondod?
    Hello!
  • jbal
    #475
    bhimportot nem kell futtatni?
  • owen20
    #474
    hello!
    Oké felraknám a magyar kiegésztitőt és a leirtak alapján csináltam tehát kicsomagolom majd file-s mappát átmásolom nem kell felül irni ott egy bat. file kell elinditani majd majd db.viv-file-t kell kicserélni majd documentumokba kell bemásolni a két exhibition file-t igy csináltam és kiirt valami hibát mi lehet a baj????
    Ki hogy rakta fel?
    Hello!
  • jbal
    #473
    #459
    és settings-->configure controller
  • owen20
    #472
    hello!
    Kértem gamepadot és ezzel jól mükszik ez egy Saitek!
    Csak azzal van gond hogy kicsit nehezen lehet beállitani hogy mit mivel csináljon!
    Valami egyszerübb?
    és a magyar válogatottat hogy lehet belevarázsolni?
  • jbal
    #471
    Logitech Dual Action
  • owen20
    #470
    Sziasztok!
    Valszeg a gamepaddal van jo lenne ha valahol ki lehetne kapcsolni hogy a menübe csak a billenytyüzettel lehessen ugrálni lehet ilyet valahol?
    Ha nem akkor milyen gamepadot ajánlotok nekem?Olcso de jo legyen!
    Én egy ilyet néztem ki Speedlink Striker2 Gamepad USB ez jó?
    Irjatok sziasztok!
  • blory
    #469
    Jo ez a patch dontobe jutotam de meg nem sikerult a magyarokal nyerjek.