548
  • lippet
    #548
    Hali!

    A 08-ban hogy tudok játékosokat igazolni?
  • gyurka666
    #547
    szevasztok !azt szeretném kérdezni/kérni hogy valakinek nincs e meg a játék no cd crackje?és akinek megvan azt arra kérem hogy tegye fel nekem valahova ha volna olyan rendes azt nagyon szépen megköszöném:D segitséget elöre is köszönöm
  • istvan65
    #546
    A játékhoz csináltak magyarosítást???ÉS ha igen hol találom meg!!!
  • balika95
    #545
    Sziasztok
    ezt találtam de nem értek HANS-ul
    valami EBEL es és NHL 08-as de hogy mi azt a csekély német nyelvtudásom miatt nem tudom felfogni:
    http://www.playerworlds.de/forum/downloads.php?do=cat&id=91http://www.playerworlds.de/forum/downloads.php?do=cat&id=91
  • loloka
    #544
    Hali!
    Hogy lehet elmenteni,hogy ne legyen les és túlütés,és a custom joystick beállítást.Meccs elején beállítom utána ha kilépek az nhl-ből és újra vissza elfelejti.( újra van les,túlütés,a joystick meg hybrid módban van).
    Továbbá az IIHF Project 08-ban az ice módba csak a falat mutatja ha a kapumnál van a korong.
    Aki tud segítsen.
    Köszi
  • KennyGTP
    #543
    Letöltötem az IIHF Project-et de nem engedte feltelepiteni magát mert kb 75%-nál mindig lefagyot, de most számomra nem is ez a lényeg :). Láttam hogy van a mod-ban egy olyan hogy: custom joypad mode, ez mi? Most már minden joypad és gamepad normálisan fog müködni a játék menűjében (nem fog magától felfele lépkedni)?
  • M.A.D.
    #542
    Nálam úgy 10 percig tartott, és 900MB-al nagyobb lett az NHL08-as mappa.
  • KennyGTP
    #541
    És hány perc volt még feltelepítette a gép?
    Nekem a PNHL08-at kb 2 óra alatt tette fel és az csak 260 mb-s volt (ha jól emlékszek)
  • llama
    #540
    Hellosztok!

    AZ miért van,hogy a kommentátor rossz neveket mond az NHL 08-ban?
    Majdnem mindegyik csapatnak rossz neveket ad(csak a csapatnév a jó)a játékosé nem...

    Miért lehet ez?

  • M.A.D.
    #539
    Második lelkesedésből:sajnos azért látszik, hogy béta. Az AHL szenvedte ezt meg, no meg az arcok sem minden magyarnál olyan, mint valójában. Viszont, így is csúcs ez a ráncfelvarrás. :)
  • M.A.D.
    #538
    hockeydownloads.com
    -ingyenes regisztráció, a többi meg érthető-
  • M.A.D.
    #537
    Szevasztok!
    Na, feltettem egy 628MB-os patch-cset. IIHF Project 08 beta a neve. Használja valaki rajtam kívül ezt a pár napja megjelent dolgot? Nagyon sok újat rak bele + reálisabb gameplay ini-t, más stadionokat...stb...
    Én az előbb a luxemburgi csarnokban, aminek a jege a csíkszeredaié(!) (Borsec, OTP, stb...) játszottam a magyar(!!!) válogatottal a Szerbek ellen. Jók az arcok is. Palkovicsékat meg lehet ismerni. :)))
  • Darkynt
    #536
    Sziasztok
    Rendezünk egy kis bajnokságot és keresünk csapatokat hozzá.
    Maximum 13 fő jelentkezését várjuk, ugyanis 16 emberrel indul a bajnokság.
    Aki úgy érzi nem tud nagyon jól játszani az is bátran jelentkezhet.
    Jelentkezni msn-en lehet:
    [email protected]
  • llama
    #535
    Hello!

    Youtube-on láttam,hogy van olyan mod a játékhoz ami az osztrák ligát(EBEL)
    rakja be!Na én ezt nem találom sehol és megköszönném ha valaki tudna egy linket adni!

    Elöre is köszönöm
  • jbal
    #534
    a telepítés előtt rakd vissza az eredeti exét és miután feltelepítetted másold be a crack-et
  • KennyGTP
    #533
    Hi all!
    A patch nem telepítődi fel a gépemre, kb a felénél megszakad az instalálás. Ez azért ven mert másolt a gémem?

    Az én gamepadom nem analogos és gondolom ezért zavarja be a menűt (folyton, magától felfele lépked és nem lehet leállítani). Mincs valami mod vagy módszerv a hiba javítására???
  • ForzaInter
    #532
    ez mit tartalmnaz?
  • Sada01
    #531
    Super patch ELH pro NHL 08 Download
  • jbal
    #530
    nem lehet, akkor se ha lehozza, mert nem lehet olyan hosszút ütni a kapussal
  • Villain
    #529
    Olyat azért nem mondok mert az nem lenne igaz. Kapussal csak akkor lehetne gólt lőni ha az ellenfél lehozza a kapusát,de ilyenben viszont nincs részem.
    Ha megnézted a képeket akkor láthattad,hogy a kapusom nem lőtt gólt.
    Arról meg nem én tehetek,hogy nem tudsz/tudtok ennyi gólt lőni.Az már nem az én problémám.
    Az életben is játszol vagy csak gépen?
  • Tass
    #528
    Sürgősen szerezz jo netet... erre kiváncsi lennék élesbe... s pirosposgásra elfenekelni egy hokiütővel :D
    Johogy nemmondod hogy már kapussal is lősz gólokat
  • Villain
    #527
    Erre céloztam én is.Köszönöm szépen.
  • afanasenkov
    #526
    az ember kicsit kiszámíthatatlanabb mint a gép. azért elismerésem az eredményekért.
  • Villain
    #525
    Sajnos még nem. A netem sebessége miatt még meg sem próbáltam. De sort kerítek arra is. Tisztában vagyok vele, hogy nem olyan mint a gép ellen, a kérdésed is erre irányult, de ha ott lőttem 65 gólt akkor itt se lehet problémám a góllövéssel.
  • blory
    #524
    Jatszodtal mar valaki elen on-line ?
  • Villain
    #523
    Végre valaki.Egyébként már kezdtem kételkedni magamban és megnéztem a beéllításokat.Azt tudtam,hogy nincs legyengítve semmi sem de kiváncsi voltam változik-e valami vagy sem.De nem azon múlik.Nem tudtam olyanra állítani,hogy ne tudjak ugyanúgy gólt lőni ahogyan most.Szóval nem az én gépemben van a hiba...
    De amit korábban elhintettem a kapusomról arra itt a bizonyíték:

    Feltöltöm a legeredményesebb játékosomat is.Nem játszottam rá hanem ő a center az első sorban és a taktikám miatt a centerek szerzik a legtöbb pontot,de az első soros többet van jégen egy picivel a speciális sorok miatt.

  • raaya
    #522
    Én csak egy gólodra lennék kíváncsi videón. Egyébként én elhiszem, mert elég amatőr vagyok, mégis sikerült egyszer 20 gólt lőnöm legnehezebb szinten.
  • Villain
    #521
    Nincs legyengítve semmi sem! Amióta vannak EA Sports NHL játékok azóta midnen évben rengeteget játszottam az éppen aktuális kiadással. Tapasztalat az egész semmi más. Megtaláltam a kis kaput,hogyan lehet könnyen gólokat lőni. Ennyi az egész. Biztos volt már neked is olyan,hogy egymás után két támadásodból is gólt lőnöd. Nekem ezt sikerült állandósítanom.
    De egy e-mail cím az egész és átküldöm a mentésemet és akkor láthatod,hogy nem kamu.
  • blory
    #520
    Valoba hihetetlen eleg sokat jatszodtam en is vele igaz on-line bajnoksagba a legtobbjet de enyit golt egy merkozes alatt...
  • afanasenkov
    #519
    valami nagyon le van nálad gyengítve,különben hihetetlen amit mutattál.
  • Villain
    #518
    Trade players
  • Hakan
    #517
    Ha meg kérnék valakit leírná hogy kell játékos átigazolást csinálni
  • Villain
    #516
    A csapatstatisztikánál a lőtt gólok adatom kétszer fordult át nullába. 1028 gól után lenullázódik. Az átlagom 30 gól/meccs felett volt.
    Ez a két 60 feletti a legjobbam.Lőttem 50 felett is de az átlag az 30-40 között van.
    Az NHL07-ben 41 volt a rekord de ott máshogy lőttem a gólokat.Ott srégen mentem rá a kapura vagy egészen oldalról és ez több időt vett el.
  • Villain
    #515
    Biztos.
  • ForzaInter
    #514
    ez biztos difficult?
  • Villain
    #513
    Ennyibe kerül egy gól:Center elhozza a bulit,egyenesen a kapu felé mész sprintben,ezzel lehagyod a védőt,és csukló lövés a lepkés oldalra közepes magasságban.Ennyi az egész.Ezt lehet variálni azzal,hogy kiteszi valamelyik szélsőnek vagy hátvédnek attól függően,hogy mennyi sprint van még benne.
  • Villain
    #512
    Nem kamu.Ha edsz egy email címet akkor elküldöm a mentésemet és akkor megnézheted a statisztikát.
  • ForzaInter
    #511
    persze, nem kell a kamu... lehet simán nyerni legnehezebb fokon de nem ennyire...
  • Villain
    #510
    Üdv! Érdekelne,hogy más milyen arányban szokott nyerni a legnehezebb szinten.Én ilyen módban 5 perces harmadokkal játszom és elég unalmas egy idő után.Elég annyit említenem,hogy a kapusom is összeszorgoskodta passzokból a 100 pontot.


    Ezek az eddigi legjobb eredményeim.
  • raaya
    #509
    HI
    Nem tudok multiplayer játékot generálni, az okot is tudom, a routerem, csak a megoldást nem. Ha találkozott valaki a problémával, és tudja a megoldást, nagyon hálá lenék, ha segítene. Köszönöm.