202
Hospital Tycoon
  • dzsuvajoe
    #42
    thnx
  • Punker
    #41
    innen csorog nekem, még 1-2 óra és lent van, ha ez az, remélem nem átverés :)
  • dzsuvajoe
    #40
    Wooow:) Kedvet hoztatok hozzá!
    Honnan töltsem?
  • Paranoia
    #39
    nahát erre soha..:D

    köcce
  • Thanatos
    #38
    space asszem
  • Paranoia
    #37
    jó munkát
  • Paranoia
    #36
    aah vki mondja meg mivel tudom forgatni a cuccokat mer nekem nem megy és már idegesít.Azt írja ki,h < > ezzel tom,de hát ez semmi....
  • Guillotine
    #35
    Egy kis ízelítő.
    Még látható néhány angol szöveg + helyesírási hiba.



  • Borg
    #34
    Akkor egy részleges magyarítást már kitolhatnál.
  • Guillotine
    #33
    Megközelítőleg 60%-nál tartok a magyarítással.
    Már csak a párbeszédek és a betegségek leírása van hátra.
  • Faterx
    #32
    readme.txt
  • TIBI
    #31
    Szóval sokan már játszanak vele?Ezek szerint mégsem június 29-én fog csak megjelenni...
  • Tuvok #30
    Végre van topikja .
    Theme Hospitalt nagyon szerettem, főleg a maga poénos volta miatt (nyelvvágás, fejpukkasztás, szőrtelenítés nagyfesszel stb), remélem ebben is meglesz ez a fajta hangulat .
  • PLackó
    #29
    nem igazán jöttem rá,hogy lehet forgatni?
  • Sephi
    #28
    Theme Hospital csak 3D-ben.

    Naon jo!
  • Punker
    #27
    demo van kint? a theme hospital nagy kedvencem volt :)
  • PLackó
    #26
    Ez a vinnyogás nagggyon idegesítő,nem lehet kilőni?
    Meg elég gáz hogy 1 perces "zene" ismétlődik újra és újra.
    Lehet megvárom a magyarítást,utána játszok vele tovább.
  • Cat 02 #25
    jónak tűnik :)
  • Boconadi
    #24
  • PLackó
    #23
  • Cat 02 #22
    látom nem :(

    magyarítás várható :)
  • Cat 02 #21
    ez a Theme Hospital ? (az egy rohadt jó game :))
  • Faterx
    #20
    Jó munkát!
  • Guillotine
    #19
    A program magyarítását elkezdtem.
  • Szeszmester
    #18
    Most fejeztem be a 4. pályát, ideje lefeküdni.

    A graf tök jó és hangulatos, nagyon el van találva. Tényleg jó.
    Kicsit zavart, hogy a termeket nem lehet rendesen managelni, itt leginkább a sorbanállók sorrendjének a megváltoztatására gondolok.
    Bank nincs, nem lehet kölcsönt felvenni, ami elég gáz. 1 mód van: el kell adni egyéb dolgokat. Az ikonnál viszont nem az eladás szó szerepelt, ez kicsit megzavart.
    A szobák berendezése először kicsit macerásnak és nem túl egyérteéműnek tűnt, de bele lehet rázódni. Egy termet bárminek lehet használni, a bent lévő berendezésektől függ a rendeltetése. Jó megoldás, jobb, mint a TH, csak rá kell érezni. Mondjuk kicsit macerás a cuccokat átpakolni, vagy kell egy üres szoba, vagy vmit el kell adni, ha két terem berendezéseit meg akarjuk cserélni. Az viszont nem tetszett, hogy előre meghatározott méretű termeket lehet csak felhúzni, mind1.
    Egyelőre csak néhány betegséggel találkoztam, aranyosak, de nincs benne annyi humor, mint a THban.
    Az alkalmazottainkat egymással való interakcióra is rábírhatjuk, Sims Lite. Ebbe még nem merültem bele, de nem hinném, h komoly mélységei lennének.
    Ami nagyon gáz, h mint a THban, itt is van jobb alul egy segítőnk, aki... vinnyog. Majd szétment tőle a fejem.
    A szakmák kicsit túl lettek bonyolítva. Külön kell felvenni patikust, gépészt, takarítót, műtőst... Szerintem TH jobb volt, 3 kaszt, takarítónál be lehetett állítani a priorításokat, dokiknak pedig voltak különleges képzettségek. Itt mindenkit adott szakmára kell, nemtom, nem jött be. Ja, a virágokat nem kell locsolni és fűtőtesteket sem kell elhelyezni. Ezeket nem tudom, miért nem rakták bele.
    A történet módot egy szappanopera köré építették, csak a szöveget túl gyorsan kapkodja, meg olyan idétlen. Nem vicces. Felesleges, mind1. Viszont csak 12 küldi van, amiből 4et már megcsináltam. A végefelé gondolom elég szivatós lesz. Meg van egy sandbox mód és ennyi. Nemtom, szerintem poénabb volt a TH, hogy kaptam a jobbnál jobb ajánlatokat a köv. kórházba, mintha ott több pálya is lett volna.
    Az igazgatóként meghozandó döntéseket kivették (amikor jött a fax THban), ez is maradhatott volna.

    Mindent összevetve tisztességes iparosmunka, nagyon tetszik, hiánypótló, de a király a trónján maradt :)
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Lesz vizit díj? :DDD

    Amúgy én nemrég tettem fel újra a Theme Hospitalt, imádom...:)))
  • Nuki
    #16
    Transport~, Railroad~, Rollercoaster~. ezeket próbáltam, és bejött mind :) Nincs nagy motivációm kipróbálni a többit (begyöpösödöttség?) (annak ellenére hogy amikkel játszottam mind tetszettek és tetszenek), bár mostanában nem is szoktam játszani (legfeljebb starcraft-ozok), de ha adódik valami lehetőség akkor szivesen kipróbálom, de úgy érzem tovább tudok élni e nélkül, és nem kerülök kórházba... ;D
  • Nuki
    #15
    TT folytatása: Chris Sawyer's Locomotion.
  • Trisztin
    #14
    railroad t.,zoo t.,school tycoon...

    és ezt is biztos kiprobálom...nyára betervezem ;)
  • LasDen #13
    van egy oldal ahol megtalálható.....(legalábbis én ott láttam csak)
  • TIBI
    #12
    Hú, gyerekek, teljesen meglepődtem, mikor megláttam ezt a topicot!!!Végre a Tycoon-megszállottak jól kidumálhatják magukat!!!Én mára vártam ezt a progit, mivel a hivatalos honlapon még délután is jún.8-i megjelenés szerepel.Ezek szerint jó szokás szerint ez is csúszik?
    Nem baj, addig folytatom a jó öreg Theme Hospitalt(a 13 éves fiamat nem lehet lerobbantani róla, amióta kipróbálta...).Úgy látszik, 1997-ben még tudtak játékokat csinálni 700 mega alatti terjedelemben is...Hogy mást ne mondjak: Theme Park, ez se volt rossz!
    A Tycoon történelmet ugyan nem ismerem annyira, de rengeteg Tycoon-t játszottam már:
    Railroad T., Rollercoaster T.-ok, Wildpark T., Prison T., Transport T....
    És Ti?!
  • LasDen #11
    nágon szépen köszönöm.....képekről nem tűnik rossznak, de az nem minden :D
  • ProGabe #10
    wikipedia iz dö beszt,Madridista testvérem :D

    eddig én erről miért nem tudtam???OTTD :O
  • ProGabe #9
    júúúúj,elmorzsoltam egy könnycseppet a régi idők emlékére :D
    mennyit,de mennyit transport tycoonoztunk haverokkal,tesómmal
    valaki leírhatná hogy ez milyen,gondolom az új játékok hagyományait felvéve játszhatatlan,unalmas,hemzseg a hibáktól,stb :\

    amúgy a TT-nek nem lesz valami folytatása?
  • LasDen #8
    de a Tycoon nincs licencelve v mi, mer én azt látom, hogy mindenféle kiadóktól szálingóznak a Tycoon játékok.....
  • Nuki
    #7
    remélem bízhatok wikis forrásban:
    "Sid Meier's Railroad Tycoon is an economic simulation and computer strategy game. There are four versions; the original Railroad Tycoon (1990), Railroad Tycoon II (1998), Railroad Tycoon 3 (2003), and Sid Meier's Railroads! (2006)."

    és Transport tycoon "Programmed by Chris Sawyer (TT in 1994, TTD in 1995),"
  • Nuki
    #6
    Railroad Tycoon volt az első (ha jól emlékszem) :) de utánanézek gúglin vagy wikin ^^
  • Szeszmester
    #5
    Az jelenti a szó, h mágnás.
    Talán a transport tycoon volt az első ilyen névvel. Aztán sorban jöttek a hasonló játékok.
  • LasDen #4
    félig meddig a tmához kapcsolódó kérdés....
    Vki megtudná mondani hol találhatok a Tycoon történelemről vmit?
    vagy elmondhatná vki, hogy mikor adták ki az első gémet meg minden.....idegesít, hogy nemtok semmit.....
  • Trisztin
    #3
    hát igen :)

    Aki a tycoon-okkal nem boldogul,annak lehet,hogy nem kéne a kezébe adni egy országot :))