45
Gyászol a hazai Streetfighter közösség
  • Istencsászár
    #5
    Hát ez szép... a csávót nem tudom sajnálni... hogy lehet valaki ekkora barom? minek kell száguldozni? de aki mellette ült az se volt ép hogy ezt engedte... amugy az ilyenek mindig egy fán vagy oszlopon végzik mert nemtudják mit szabad és mit nem.
  • Szabi1991
    #4
    képek az audiról...
  • gyuri12
    #3
    R.I.P. :( én mondjuk nem ismertem,de a zöld ruháját,már láttam valahol,és amit aza zöld ruhás fickó csinált,nagyon tetszett:) tehát remélem,hogy aza zöld ruhás ember,ő volt...
  • Szabi1991
    #2
  • ColdFire
    #1
    Egy férfi meghalt, egy nő pedig súlyosan megsérült, amikor szombat éjszaka oszlopnak csapódott egy autó a XI. kerületi Budaörsi úton, a Dayka Gábor utcánál. Az autó a Budaörsi úton haladt kifelé a városból, amikor - eddig ismeretlen okból - felhajtott a járdára, nekicsapódott egy lámpaoszlopnak, majd felborult. A Fővárosi Tűzoltóság szóvivőjének elmondása szerint a gépkocsi olyan erővel rohant a villanypóznának, hogy az autóból kiszakadt a motor.

    Már fel sem kapjuk a fejünket az ilyen hírek hallatán, hiszen lassan mindennaposnak számítanak a közúti balesetek. A döbbenet csak később érkezett. Az autó vezetője Potzner Ferenc volt, hazánk egyik legeredményesebb, legtehetségesebb motoros kaszkadőre, többszörös magyar abszolút Stunt Rider bajnok, míg legszebb eredménye a 2005-ös Big Bike Moto Freestyle világbajnoki cím. A baleset előtt értetlenül állunk. Feri a legmeggondoltabb, legprecízebb streetfighterek közé tartozott, mutatványait mérnöki pontossággal tervezte meg, tökéletességig gyakorolta, majd adta elő. Többek között ez hozta meg számára a sikert is.

    Potzner Feri 34 éves volt. Számos videofelvétel őrzi tehetségét, melyből a jövő streetfighterei még sokat tanulhatnak. Az idei év, az utolsó lett volna számára, az autósportba szerette volna folytatni pályafutását. Honlapján így köszönt el rajongóitól: "Mindenkinek hasonló sikereket kívánok az életben, mint amiket én a stunt motorozásban elértem. Üdv:Potzner Feri"

    Nyugodjék békében!