45
Gyászol a hazai Streetfighter közösség
  • Gladiator
    #45
    De tudjuk miért ment ilyen gyorsan. Vagy ebben a topikban, vagy egy másikban volt leírva, hogy egy másik sráccal versenyzett. Szal jú ár diszmisszd...
  • Gladiator
    #44
    Hogy jön ide, hogy mennyire szerette ezt a sportágat? Amúgy ha sikerült volna felfogni amit írtam, akkor talán értetted volna, hogy azt írtam, hogy én annak örülök, hogy azelőtt kenődött föl, mielőtt vkit telibekap. Nem tudom mennyire anyáznál itt, ha mondjuk pont vmelyik szülődet ütötte volna el. Nekem speciel van olyan haverom, aki ilyen kurva fasza gyerek miatt lett nyomorék. Ja, és Európa bajnok 2. vagy 3. úszó volt, de több mint egy éve nem tud mozogni... Erről ennyit.
  • Boconadi
    #43
    de:



    Pár szép kép:










    Amint tudjátok 2005-ben világbajnok lett a zx636 -os kawasakival. Szerintem büszkék lehetünk rá!
    Nekem volt szerencsém élőben látni őt kunmadarason, és eszméletlen amit művelt.
  • Vlala #42
    Most olvastam ezt a linket.
    " idén láthattok valószínűleg utoljára motorozni,végleg abbahagyom bemutatókat sem vállalok a jelen állás szerint jövőre" Ezt így most elég megrázó olvasni.
  • Hajtos tibi
    #41
    Pff te azt se tod mennyire szerette ezt a sportágat szval kussolj elMár boccs a csúnya beszédért de egy ilyen gyerek ne ugasson..!!!
  • Emmegki
    #40
    Kétszázakárhánnyal szálguldozni városban ön- és közveszély, teljesen lényegtelen hogy mi okból sietett.
  • Seten
    #39

    Jól van gyerekek, így kell ezt. Bejönni egy halott ember topic-jába és basztatni őt. Gratulálok!

    A temetésen nem voltatok ott egy-egy "megérdemelte"-táblával?

    :P

  • ColdFire
    #38
    18 éves cigón nem is vitatkoznék ^^
  • [Walaki]D`Lair
    #37
    Na hagyjuk már a felháborodást...ha ugyanezt egy 18 éves cigó csinálta volna, akkor midnenki jönne, hogy kurva anyját, megérdemelte...
  • F1re
    #36
    nem igazan tom ki os Potzner Ferenc de nem neki van az a kisfia aki volt TV-be faterjaval hogy me'g a fia is streetfight-olt (quadal is toltak asszem ) O: az nem ?
  • Boconadi
    #35
    Ti azt sem tudjátok, hogy miért ment gyorsan, és hogy miért sietett... ...Balfaszok!

    Mellesleg Ti örülnétek, ha a faterotok meghalna, csak mert gyorsan ment? És ha már apád meghalt örülné, hogy örülnek hogy meghalt?
    Szerintem nem!
    A sok okoska inkább gondolkozzon el, hogy miket írkál! ( #30)

    Igaz, nem minden ember halála után van ilyen gyász, de minden embert ugyan úgy tiszteletben kéne tartani, mint akár melyik halottat, függetlenül attól, hogy miért halt meg!
  • jefferson83
    #34
    Úgy értette annak örülhetünk, hogy nem került az útjába például egy családdal teli autó.
  • Taranov
    #33
    Ez a többi autósnak tényleg öröm lehet, legalábbis megkönnyebbülés.
  • ColdFire
    #32
    Vendégkönyv idézet :\

    2007-02-11 18:36:06 Potzner Feri
    Lassan a családom jövőjére is gondolnom kell ezért nyitottam két autószervízt...az egyiket Farkas Gyurival közösen...mert mi van ha nyomorékra töröm magam?? Erre sokan nem gondolnak....showkat is csak borsos áron vállalok és azok közöt is válogatok most már.....üdv mindenkinek

  • ColdFire
    #31
    sőt, örülsz? hát bazd te nem vagy normális, kicsit ezen gondolkozz el
  • Gladiator
    #30
    Őszintén? Nem sajnálom. Sőt, örülök, hogy még most kinyiffant, mielőtt a következő kanyarban vkit telibekap 240-nel. Reméljük a baromi okos versenytársa is tanult az esetből és mostantól felhagy az ilyennel. Legközelebb majd a Hungaroringre mennek száguldozni. A feleségét sajnálom, de a kéztörés is súlyos sérülésnek számít, szal lehet annyival megúszta.
  • Boconadi
    #29
    R.I.P.
  • zoolee
    #28
    Ahamm...
    Értelek..
  • Taranov
    #27
    Akkor jobban megértenénk, hogy hülye volt.
  • Vegas
    #26
    mi az hogy "Még ha egy fiatal srác lett volna." ??!!....
  • desigo
    #25
    Még ha egy fiatal srác lett volna.
    De Ő egy vér profi sportoló volt!

    Mindenesetre nem veszélyezteti többet az embereket...

    Sajnálom a családját!
  • jefferson83
    #24
    R.I.P

    Viszont, magának köszönheti :(
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    Mert 1. mondta a srác, hogy majdnem nekiment, 2. Egyik haverom ismerte személyesen, és ő mondta...(állítólag előtte keresztülversenyeztek a fél városon...mármint nem ezzel a sráccal, hanem valami harmadik mukival és az mondta)
  • zoolee
    #22
    Az szép..
    Ezt honnan tood ilyen pontosan?
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    240-el ment amikor elvesztette a jármű felett az uralmat...(és közben egy régi iskolatársamat majdnem telibevert)
  • Sland
    #20
    :(
  • Unreal1942
    #19
    Hát az esetet sajnálom, de ez minden elszállt agyú motorosnak ott lebeg a feje felett.
  • SötétBarom
    #18
    150+ minimum.. Motor nem szakad csak úgy ki..
  • Joker Hun
    #17
    http://www.google.hu/search?hl=hu&q=potzner&btnG=Keres%C3%A9s&meta=
  • zoolee
    #16
    Hát, nem volt az annyira slick, de nem nagyon utcára való volt, főleg nem nedves útra...
    De milyen tempóba mehetett, aha a motor kiszakadt???
    Ahhoz már erő kell, hogy a tartóbak leszakadjon az alvázról, vagy akárcsak valamelyik csavar eltörjön...

  • zoolee
    #15
    Nah mind1, föntre is kellenek olyan profik akik porba alázzák a többi már fentlévő streetfightert.
  • gyuri12
    #14
    te mákos teee amúgy,jól tippeltem,nem ő volt aza zöld ruhás fickó... szal ha valaki tud linkeket, a mutatványairól,annak megköszönném:)
  • VRSDM
    #13
    beszéltem vele személyesen is többször motoros fesztiválokon, vagány srác volt. túl vagány :[[[

    sajnálatos eset, bár hozzá kell tenni, nem véletlenül történt a baleset... ettől függetlenül rémisztő...
  • Alexease
    #12
    Meg az a szerencse, hogy egy oszlopot vert telibe es nem egy masik autot. Az oszlopot legalabb kozpenzbol meg lehet javitani...
  • OrioN the S
    #11
    hjaajj istenem :( szegény gyereknek remélem legalább az egyik szülője megmarad. hát igen.. Isten útjai kifürkészhetetlenek.. R.I.P. Feri remélem egy szebb helyre kerültél...
  • ColdFire
    #10
    a felesége volt, és "súlyosan megsérült" idéztem
  • Borg
    #9
    Hát igen, utcai slick gumikon duhajkodni városban. Ez az eredménye.

    Amiről viszont sehol nem hallani: Az a felesége volt, aki mellette ült? Mert akkor a gyerek is magára maradt ugye...
  • dsg
    #8
  • zoolee
    #7
    Kedvencem volt...R.I.P.=(
    Ki gondolta volna, hogy a világ leg veszélyesebb dolgát űzi, és akkor egy nyugati csodában hal meg.
    Csak az a baj, hogy az autó nem motor...
  • gyuri12
    #6
    én nem ismertem volna fel,hogy az egy audi...