489
2007. május 19 : ?
  • BEAST #369
    lol ... es egy ZvZ meccs vegere mar magat a palyat se lehetne latni xDDD
  • light00
    #368
    Remélem azért egy dolgot megtesznek: A halottak maradjanak már ott! Lehet, hogy igy gépigényes(ebb) lesz, de milyen jo már egy 10-20 marine halála után végigsétálni a terepen :DD
  • BEAST #367
  • Sheltem
    #366
    Nos felkerült az utolsó kép is a www.blizzard.com nyitóoldalára...

    Már csak a kérdőjel van... Izgi. SC2t akar a nép :)
  • light00
    #365
    Torrent oldalakrol szinte azonnal a meccsek után letölthetö a video. Élöben sehol. Köttess be müholdas tévét, és állits be koreai csatornákat.

    De youtubeon van ezermillio video, azt is öröm végignézni.
  • FLeK0
    #364
    talán a pplive-on el lehet majd kapni ha nem lesz valami közelibb serverről stream.
  • Sheltem
    #363
    Ez engem is érdekelne
  • unknown nick
    #362
    Nem tudja vki, közvetítik neten valahol a showt-?
  • BEAST #361
    most neztem meg, hatalmas :o
    [wannabekorean]
  • grizzly21
    #360
    nincs müsor, egy rész volt, lenn belinkeltem
  • Nuki
    #359
    Sc, diablo is (részben)
  • Kurt97
    #358
    a küldetések kit érdekelnek. a warcraft 3 a bnet miatt isten.
  • grayfox
    #357
    egy jó ideig nem. rocot én is nyomtam 2 évig bneten, de tft gáz sztem.
  • Kurt97
    #356
    Szerintetek lsz még a warcraftnak folytatása a warcraft 3 ágán? nagyon örülnék neki... warcraft 4...
  • grayfox
    #355
    *vár*
  • Rage47
    #354
    szép végszó mára^^
  • Kurt97
    #353
    ami blizzard, az forradalmi.
  • BEAST #352
    sosenem, de joejt :p
  • lucifer007
    #351
    ugy látom ma estére én oltom le a vilanyt a Topicban:P jo éjt mindenkinek XD
  • lucifer007
    #350
    ezt tudtam h koreában már van egykét szenvedély beteg:) de az jobban érdekelne h a national-on van e fajta starcraftos müsor?:O
    Mert ha igen valaki irjon idö pontot én meg akarom nézni:D ALIG VOK FAN:P
  • Nuki
    #349
    első ránézésre te is nyugisan játszol, aztám amikor az ember ránéz a monitorodra azt hiszi hogy a belső időd kissé sokkal gyorsabb mint a mienk..:D
    (vagy lassabb? mindegy az a lényeg hogy számomra követhetetlen)
  • berlinboy6329
    #348
    Na,úgy látszik végre beindult a letöltés.
  • grizzly21
    #347
    ezt találtam még, de ez nálam még lassabb sokkkal
    sztem várd ki, ha lassan jön is, 300 mega az egész, vagy inkább trükköz flashgettel,
    de youtube-on egyes részei is fennvanak, ocska minőségben

    itt
    meg ez

    meg ezek szar részek is, érdekesebb amikor nem a játékból mutatnak, hanem koreából.
  • unknown nick
    #346
    Azért írtam 08-at, ha akkor megjelenik már jók vagyunk :)
  • Rage47
    #345
    nekem max-szal szedi - Flashget
  • BEAST #344
    szinten :c ... inkabb hagytam a fenebe
  • magus
    #343
    nekem is annyival jön : /
  • berlinboy6329
    #342
    De.Igaz most kipróbáltam FF-al,de u.az az eredmény.jó a net,nem ez a lényeg,mert szed 460-al mindent,de ezt nem.Mind1.Máshol nincs fenn?
  • Rage47
    #341
    jah kb. tényleg így szokott lenni:)))
  • ProGabe #340
    pontosan,nem is kell több egy ilyen szép jubileumhoz :)

    ezzel csak annyi a gond,hogy blizz-nél ez nem így szokott működni:elhatározzák hogy megcsinálják,1-1.5 évig készítgetik,valamit "összetákolnak",bejelentik 3 kép meg egy fél perces teaser kíséretében,3 hónapig semmi,újabb 3 hónapig semmi,mutatnak még 5 képet,újabb 3 hónapig semmi,még 2 hónap semmi,halasztás1 képekkel,halasztás2 videókkal,halasztás3 infókkal,kiadják,2 hónapra rá patch1,3 hónapra rá patch2,6 hónapra rá patch3 amivel jön a kieg bejelentés(aminek az adatai 70%-a már benne van az alap játékban,mármint készen van,a'la dio2),infók a kiegről,1 évvel a megjelenés után kieg és akkor lehet mondani hogy kész a játék :)

    reméljük most máshogy lesz
  • grizzly21
    #339
    elinditottam probaképp, 160nal jött, sztem az ön készülékében van a hiba. ugy nem ie-vel szeded?
  • unknown nick
    #338
    Ha '08-ban jönne az SC pont 10 éves évfordulója lenne.
  • berlinboy6329
    #337
    Hamég szedné is! :( 10-30Kb/s közt nem noan naon jó.
  • grizzly21
    #336
    aki nem tudna angolul annak felirat
  • grizzly21
    #335
    jah, de azért van ott kurva sok dagadt csávó is. birom hogy a hájas ujjaikkal fogják azt a mini egeret.

    Akit érdekel a cirkusz az SC körül Koreában, annak ajánlom ezt a NAtional Geographic videot, nagyjábol jo képet ad a valoságrol, szük 1 óra

    SC documentary, national geographic
  • [SiX] Boci
    #334
    Valszeg a kov WoW kiegeszito a Northrend lesz, es hivatalos Blizz post szerint a BC utan evente szeretnenek kiadni 1 uj WoW kieget. De nem tartom valoszinunek, hogy azt ilyen hype-al jelentenek be, mert az sok embernek durva csalodast jelentene.
  • magus
    #333
    annyira pro hogy nem dughat csak olyannal aki minimum olyan szintű mint ő , hogy a státuszát megtartsa, szal marad véznageekkoreaino1 és véznageekkoreaino2
  • grizzly21
    #332
    nem igazán, de ezen nem veszünk össze:)
  • zsolti a véka
    #331
    whááááááááááááááááááááááá
  • BEAST #330
    Nemtudom feltunt e az az aprosag hogy vicceltem.