489
2007. május 19 : ?
  • grizzly21
    #329
    akkor nem sokan kapnák meg:D
  • magus
    #328
    fasza lehet, dugás előtt el kell verned sc-ben
  • grizzly21
    #327
    jah, első ránézésre nyugisan játszik, de ilyenkor is 200-300 körül kattint/perc.:)
    (ez nem tulzás volt, ezt mérik)
  • grizzly21
    #326
    nincsenek kiegészítők a felsorolásban, nem tudom feltünt e ez az 'apróság'...
    ugyhogy wow kiegészítőnek az esélye egészen pontosan 0.
  • lucifer007
    #325
    1. Battlefield 2
    2. Lost Planet
    3. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    4. Logoműhely
    5. Az új Blizzard játék
    6. Az Univerzum eredete
    7. World of Warcraft
    8. Partyarcok
    9. Test Drive Unlimited
    10. Fórumozók fényképei

    Igy tovább meg lesz a dobogo:Dha rajtam mulik még maXD
  • unknown nick
    #324
    Azt szerintem is le lehet szögezni, hogy nem kieget fognak bejelenteni, hanem egy nagyobb horderejű játékot.
  • BEAST #323
    Nem "hosszabbitotta" meg a jatek elettartamat, mint ahogy azt remeltuk mi addictok =D ... egy honappal BC utan mar ugyanugy unatkoztam mint WoW megjelenese utan 1,5 evvel :D
  • Nuki
    #322
    a dátum holnapután van :)
    tossgirl tényleg aranyos, de ez szerintem nem ritkaság arrafelé :)
    amúgy passz
  • lucifer007
    #321
    TossGilrl nem csak jol játszik baromi szép si azt lekel szögezni ami egy ferdeszemü csajnál ritkaság:Damugy meg mikor lesza nagy bejelntés?:) holnap hánykor?
  • Nuki
    #320
    hogyhogy ratyi? fejcse ki bővebben!
  • BEAST #319
    hat ahogy a wow oldali Blizzardot ismerem meg ez sem lehetetlen, amugy is ratyi lett a BC ... esely mindig van! :D
  • Nuki
    #318
    dehát most jött ki a bécé, hogy adnának ki mégegy kiegészítőt a wowhoz? erre adnék a legkissebb eséjt.
  • Tiger1111
    #317
    Felőlem még akkár 10 wow kieg is kijöhet én is szeretem a gamét.De ha ez miatt húznák így az agyamat
  • ProGabe #316
    mint ahogy nincs ott a brood war,a war3 kieg,a dio2 kieg...

    #281:kattintsa a timeline-on a játékokra és akkor változik a nagy kép,ez a mostani war3-as nagyon állat lett
  • Aspyrin
    #315
    Az sosem árt ;-)
  • Tiger1111
    #314
    Ha ha ha hogy megint új karaktert keljen kezdenem
  • Rage47
    #313
    nem 2 nap? rosszul van írva a bannerben?
  • FLeK0
    #312
    lesz még vagy 4-6 kieg ha tényleg 10+ éves futamidővel tervezték a wowot, és miért ne így tették volna.
  • light00
    #311
    Loál a videoban az asszem Resident Evil-ös filmbeszurás, a biohazardos. :DDDD
    TossGirl tényleg baromi jo játékos, ugy kattintgat meg pörög a keze a billentyün, hogy már szerintem a szem nem tudja követni. Láttam jopár meccsét mindig tudott alkotni.
    Tulzásba viszi? Hogy ki mennyire szeret játszani, ki hogy érzi magát jol egy játékban, az a saját dolga eldönteni. Az, hogy SC fanatikus, nem egyenlö azzal, hogy hülye függö. Mert a kettö más. Nem ül napi 25 orát gép elött, hogy "jaj már csak 43,4534655% Hp-je van a Bossnak, utána még 50 nehézségi szinten végigviszem, nem eszek nem iszok semmit, mert még van töltény a tárban" -.-
  • Aspyrin
    #310
    elégedett lennék egy 1.12-es d2 peccsel is :DDD
  • unknown nick
    #309
    Én hihetetlen módon reménykedek benne, hogy SC2 lesz, de ezt a Blizz-nél sosem lehet tudni.
  • Tiger1111
    #308
    Még egy wow kieg,ez még viccnek is rosz.
  • Rage47
    #307
    jahhh:D
  • Cat 02 #306


    nincs rajta a kiegészítő XD
    mekkora röhej lenne 2. kieg jönne wow hoz :D
  • Tiger1111
    #305
    Csak hogy félre értés ne esen én nem azt mondtam,hogy csak az ID meg a BLIZZARD tud jót és maradandót alkotni,ha nem arra akkartam utalni hogy nekem ennek a két fejlesztő cégnek a neve garancia egy játékra.Mert még sohasem adtak ki olyan játékot amelyel csak a nevet akkarták megfizetetni és nem volt benne tartalom.
  • lucifer007
    #304
    nem is tudtam h tudok igy regézni amugy mostmár jobban fogok figyelni de ne várjatok tölem csodát:P
  • lucifer007
    #303
    Sok jo Játék fejlesztö cég van más stylusban ami ujat és élvezhetö játékkot találnak ki pl : Ami nagyon forradalmi lett Pl: az a Sigames-Sega Játék fejlesztök által kifejlezstet Focimanager ami egyre joban tükrözi a valoságot:) akor a New Star sooceer mikor magadat managerelheted mint játékos Ezt is most felvásárolta a Sega (Szoval a Sega is egy megbizhato cég) :)) De h témában maradjak itt van eza Titan Quest is vagy a régröl ismert Total Annimaton kindoms aki sok minkiben hagyot nyomot és most egy uj FORADALMI startégiával ált elö a kitaláló más cégnél 10 év mulva a Supreme commanderel:)

    Amugy Nézegetema Youtube-t és ezt találtam sztem ez teceni fog pár embernek:D
    DIO
    http://www.youtube.com/watch?v=ELUpCFIcjKo&mode=related&search=
    StarGirl:) Minden Sc-s Álma:P
    http://www.youtube.com/watch?v=u1ztRBkXNOI

    Az utobbi nagyon érdekes:D
  • Tiger1111
    #302
    Örülök hogy valaki egyet ért velem a játék fejlesztők kérdésében.Azt meg már nagyon unom hogy mindig a másik fikázása folyik,ha már valaki be ír a topikba akkor legyenszives az adot témához hozzá szólni és ne a másikat oltani(szerintem, bár már sokan beírták ezt rajtam kívül)
  • Fenrir
    #301
  • Frosty01
    #300
    eddig abban a hitben éltem [nem mintha nagyon izgatna a warcraft világa, mivel útálok mindent ami warcraft...]
  • light00
    #299
    Mindig lesz a sok ezer tömegszemét között egy-kettö érdekesség, de, ember legyen a talpán aki kiválogatja közülük. :)
  • Zomil
    #298
    de azért szerencsére még manapság is tudnak ujat mutatni pl Will Wright és a Spore esetében, nagyon érdekes lesz:)
    mármint nem az ID hanem a játékfejlesztök:)
  • light00
    #297
    /off
    egymást inkább privátba csesztessétek.
    lucifer007: de most komolyan, légyszives ha normális emberek közé kerülsz akkor egy kicsit figyelj arra, hogy miután megirtad a hsz.-t olvasd át és javitsd ki a hibákat. igy lehet kétszerannyi idöbe telik de hidd el, megéri.
    /on

    Szerintem is az ID érdmeli még meg, hogy kiemelkedjen a többi játékfejlesztö közül, habár inkább a 90es évek ID-je, de a mai is igazán baráti még.
  • Zomil
    #296
    mesélj miröl irtam én be h nemtudom ki csinálta? :)

    egyébként meg persze senkise tökéletes én is jópárszor félreütök, de ha tudod magadról h rosszul irsz akkor mielött elküldöd inkább olvasd át:) ez van forumokon sokat számit az irásod:)
  • lucifer007
    #295
    hé zomil nme fogok szapulni de inkáb irok heytelenül(amiröl sokat nme tehetek) mint hogy egy világ kalszis játékrol ne tudjam h kicsinálta:P Gondolom windowsos forumba meg beirod azt h nme is tudtad ha microsoft csinálta:)hehe:) EZA A MAGYAR NMEZET LASSAN AZ AGYAMRA MEGY MINDENKI CSAK LEOLTJA MÁSIKAT:S AZÉRT TARUNK ITT AHOL MOST TARTUNK (MÁRMINT EMBERILEG) ÉS Rosszabul élünk mint 4 éve XDDDDDna nme offolok töbet kösze tiger az infot megnézem:)csocsesz
  • Zomil
    #294
    te most ennyire lusta vagy h kiird a duplázott betüket? AKKOR, MEGÁLLÁS, ANNYIBAN stb...
  • Tiger1111
    #293
    A Titan Quest egy nagyon jó játék én is csak ajálani tudom.Felépitésileg pedig azért olyan mint a dio2 mert ez így a legátláthatóbb (szerintem) ezért felesleges rajta változtatni.Itt az sg-ben van is egy topik erre a játékra,ahol minden kérdésre válaszolnak,azok akik ebben a játékban profik érdemes megtekinteni.(ha persze érdekel a játék)
  • lucifer007
    #292
    hehe ez jo:Dakor szerinte mien lehet?:D Ukraine Tm. fejlesztö cég:P

    Amugy kicsi Off de az öcsém egy Titan Quest nevü játékal nyomul megálás nélkül 1 hete és leültem nézni és teljesen oylan volt mint a dio 2 vagyis felépitésileg , ötletben stb:) Anyiab más h ez nme régi játék és Grafikailag nagyon ott van sztem (szép tiszta effektek stb) szal ha Sc jön ki akor is mig nme jön ki a Dio uajb része mert idövel ugyis kijön:D Akor adig sztem simán lehet ezel nyomulni bár teljesen dios de teljesen más kalandot mutat be és igynen lehet vele neten játszani:)Bocs az OFFért csaka diosoknak egykis megkönyebülést akartam:DMi a véleményetek eröl?:D
  • [SiX] Boci
    #291
    Nem mondod, hogy te abban a hitben elsz, hogy a wow nem Blizzard jatek??
  • Tiger1111
    #290
    kövez meg(ezt elírtam)