275
  • baggins
    #35
    Tökéletesen egyetértek veled.
  • Kmarha
    #34
    Megnéztem Rúzsa Magdolna első szereplését a Megasztárban, és belémfagyott a szó. Hátborzongató milyen jól énekel ott! Szegény leányka, bár ne a megasztárba ment volna elsőnek (bár lehet korábban már probálkozott csapatoknál, lemezkiadóknál.. nem tudom).
  • Daza500
    #33
    Ahhoz képest a Pierrot szinte mindenkit kiröhög...
  • King of Roads
    #32
  • Harly18
    #31
    Nem tudom, de ezek úgy el voltak ájulva szinte mindegyik énekléstől, pedig egyáltalán nem volt nagy szám mindegyik....
  • Daza500
    #30
    Azért a Megasztár zsűrije is megéri a pénzét...
  • wantonly
    #29
    Egyébként arra kíváncsi leszek, mi lesz majd az Eurovíziós dalfesztiválon, most lesz-e esélyünk?

    A saját számával indul, Aprócska Blues - ami azért bátor dolog. Én kicsit félek, hogy egy ilyen kévésbé slágeres szám, nem lesz annyira sikeres ott. De nagyon szurkolok neki. :)
  • Noodlee
    #28
    Ámen.
  • wantonly
    #27
    Igaz, de szerintem a nem megasztáros énekeseink se különbek és azt is kajálják az emberek. Rúzsa Magdiban viszont én tényleg látok valami különlegeset és remélem nemsokára már a saját feje után megy majd és nem hagyja magát "átformálni".
  • blackgamer
    #26
    van megasztár topic elégedetlenkedéseket oda is írhatnátok, fölösleges flame-et generálni itt
  • Noodlee
    #25
    Néhánynak van hangja, de valóban mű dolog az egész, én sem értem az embereket, hogy az ilyeneket hogy tudják bekajálni, mint a megasztár, és társai.
  • wantonly
    #24
    Én ezt olvastam egy kritikában:

    "...a dalok több mint harmadát felénk alig ismert külföldi eredetikből dolgozták át (ahogy ez már több megasztáros lemezén is előfordult). Az izgalmas énekhang azért megmenti az albumot, mi pedig türelmesen várunk egy jobb lemezre."
  • blackgamer
    #23
    Ess neki egy törikönyvnek sürgősen!
    Azok magyarlakta területek!
  • Drephis
    #22
    utálom a megasztárt és az összes megasztárost.
    mondva csinált sztárok pff...
  • bertino
    #21
    ha ennyire telik csak, nem kell hozzászólni :ASD
  • Kmarha
    #20
    Félreértés ne essék, én nem azt mondom hogy összelopkodják a számait, annyira nem mélyedtem bele a "művészetében". Ami szemet szúr az a stiluskavalkád, ráadásul úgy hogy annak csak a máza legyen ott, a tartalma nem. És a legrosszabb mikor egyszerre több ilyen stilusmázat is összekevernek. Néha tényleg sirni támadt kedvem, mikor láttam hogy ezt el lehet adni.

    No de szegény rajongót most azt hiszem jól feldühítettük.
  • sweech
    #19
    ---ll---
  • Noodlee
    #18
    Nem szeretnék senkit megbántani, de gondoltam ez egy fórum, így leírom a véleményemet én is.

    Semmi extra nincs a hangjában, mondjuk nem énekel hamissan, de ennyi...
    Csapból is ő folyik(nem értem miért), ami eléggé idegesítő.
    SZVSZ
  • wantonly
    #17
    Van igazság abban amit mondasz. Szerintem jobban járt volna, ha nem nyeri meg a megasztárt és elkerül onnan valami normális lemezkiadóhoz. Arról meg nem ő tehet, hogy összelopkodják a számokat.
  • akyyy
    #16
    #8
  • Slayerboy
    #15
    lol?
  • akyyy
    #14
    akkor szerbia nekem mind1. a lényeg hogy nem magyar származású.
  • Kmarha
    #13
    Ennek a nőnek, ahogy a megasztárosok többségének nincsen stilusa, vagy ha van, hagyta azt magából kiirtani.

    Bocsánat aki rajongót megsértek ezzel, de ez az én véleményem.

    A legszebb példának lássátok azt a hipp-hoppos videóklipjét. A zene az egy kommersz nyálkás pop, a nő kinézete horribilis ruhásszekrényekből véletlenszerüen előkapott cuccokból áll (mert a designer azt mondta hogy így hődekeményhippopdivatpunkoskeménycsajszi kinézete lesz), a videótáncika csávó baseball sapkában és fehér izomtrikóban droidmozog, és közben kézjelekkel meg kemény fejmozgással akarja bizonyítani hogy ez biza itten hipp-hopp ami hallható.

    Csak hát az a baj ezzel az egésszel, hogy egy röhejesen nevetséges groteszk semmit sikerült megint csak összehozniuk. De hát sajnos ez nem egyedi eset.

    Nem kétlem, hogy e nőnek jó hangja van, tud énekelni, tud bánni a hangjával, de akkor tegye azt, válasszon magának egy stilust, alkosson valami újat, de nem 20helyről összelopott és összehegesztet vacakot! Akkor énekes lehet belőle. Addig pedig csak egy divatból majmolt bábú, semmi több.
  • Harly18
    #12
    Nekem egyáltalán nem szimpatikus, sőt lassan ellenszenves is kezd lenni. Kétségtelen, hogy tehetséges és a hangja is kivételes, de emberileg nem szimpatikus. Volt pár nyilatkozata, ami nagyon nem tetszett...Remélem, hogy jó eredményt ér majd el a versenyen is, drukkolni is fogok, de ennyi.
  • blackgamer
    #11
    magyarabb mint te vagy én
  • blackgamer
    #10
    egyszer előadott egy szerb népdalt, az nagyon tetszett
  • baca01
    #9
    szabadka az nem románia földrajz zsenikém, hanem szerbia...
  • UnknownAsshole
    #8

    [egyetértőszmájlik]
  • wantonly
    #7
    A Magyar Köztársaság Szabadkai Főkonzulátusának vezetője szerdán személyesen adta át a nemzeti tartózkodási vízumot Rúzsa Magdolna kishegyesi lakosnak, a Megasztár verseny győztesének – áll a Külügyminisztérium közleményében.

    Nemzeti tartózkodási vízumot kaphatnak mindazok, akik a magyar nyelv gyakorlása, a kulturális nemzeti identitás megőrzése, az állami felsőfokú oktatáson kívüli tanulmányok folytatása, illetve családi kapcsolataik ápolása céljából kívánnak Magyarországon tartózkodni.
  • akyyy
    #6
    akkor miért nem jelentkezett a román megasztárba?

    fogadok tv2 szabályai közt az is van hogy magyar állampolgár jelentkezhet csak...
  • Frosty01
    #5
  • akyyy
    #4
    én azt mondom, aki valóban tehetséges, azok nem ilyen megasztárokba fogja elkezdeni, hanem tudni fogja merre menjen :) (gondolok itt lemezkiadó cégekre, stb)
  • Csokimano
    #3
    Bár saját bevallása szerint nem ez a hazája...
  • Atkamon
    #2
    jó hangja van... elmegy...
  • wantonly
    #1
    Rúzsa Magdolna - a Megasztár győztese, 2006 Hangja, Fonogram díj Év felfedezettje.

    A keresőben nem találtam ilyen topikot (ha van akkor elnézést).

    Az összes Megasztáros énekes közül nekem ő a legszimpatikusabb és hallgatható. :)

    Lesz majd Eurovíziós dalverseny, május 10. Helsinkiben, ahol kis hazánkat képviseli.



    http://www.ruzsamagdi.hu/