275
  • Harly18
    #75
    Hát mondjuk igazad van :) De ma már ezt is meg lehet oldani...
  • sharpshooter #74
    (nem könnyű hajat csinálni neki, mert nem sok van...)
  • Harly18
    #73
    A szeme talán tényleg szép, de ennyi számomra. Az a baj, hogy ezzel az erős stylist-es ráhatás miatt nem sok egyénisége van. Meg ami göncöket ráadnak....Tudna ő szép lenni, de amilyen hajakat is csináltak neki, nemrég az a fiús rövid, most meg ez a kendős korszak, hát nem tudom....
  • Harly18
    #72
    Egy-két helyen azért nem szólt olyan jól, főleg a dal végefelé az a nagyon magas hang nem akart kijönni a torkából...:(
  • sharpshooter #71
    láttad volna fotózás előtt...
    üres gyomorra nagyon durva volt...

    a hangját szeretem, de nem kívánom, hogy reggel Ő legyen az első akire ránézel...
  • sharpshooter #70
    Magdi legalább szép???

    http://szemeszet.lap.hu/


    (a többivel egyetértek)
  • blackgamer
    #69
    én nagyon reménykedek az első helyben, elkéne ennek a nyomorult nemzetnek valami győzelem
    nem néztem meg a többi versenyző anyagát még, de ahogy kinéznek... Magdi legalább szép és talpraesett, szóval nem reménytelen a siker
    de tényleg többször hallgatós a dal
  • wantonly
    #68
    A Nox-nak pörgős száma volt, de nagyon izgult a Szilvi, remegett a hangja és hamisan énekelt. Ezen (is) csúszott el az egész. Illetve itt is bejátszanak olyan dolgok, ahogy te is írtad, mint pl. mennyire ismert az előadó vagy az országok közötti kapcsolatok. Azt is elmondhatjuk, hogy mi magyarok nemnagyon szoktunk nagy versenyeket nyerni. Lehet az dalfesztivál vagy akár szépségverseny.

    Szerintem Magdi nem fog izgulni és hozza majd az elvárhatót. Ha nem nyerünk, nem nyerünk. De legalább most olyan énekest küldtünk, aki tud énekelni. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #67
    Itiz...nekem bejön baromira :)
  • Harly18
    #66
    A Nox-ot is esélyesnek tartották a győzelemre és mi lett belőle? 12. hely...Az mindenképpen az esélyeket növeli, hogy youtube-on baromi sok videója van fent, s ált. elég sokan nézték meg eddig.
    Azért valljuk be, hogy ezzel a dallal nem igen lehet nyerni, szerintem eddig mindig pörgős dalok nyertek, de mondjuk ezt nem lehet kiszámolni előre...
  • Atkamon
    #65
    Youtube-on nagyon pozitív vélemények vannak a számánál. Csak hogy néhányat idézzek:
    "This is SOOO good. Powerful and heartfelt. You got my vote, Hungary!"
    "I just love this song! Her voice is amazing and the song is awesome. Nice Hungary! I'm from Sweden by the way.. :P"
    "If I could vote from Canada, I'd give her my vote!"
  • Apex7
    #64
    Hmmmm....

    Hát én nem vagyok éppen egy nagy Magdi-fan, de az tuti, hogy nagyon jó hangja van.
    Ami az albumát illeti, csak csatlakozni tudok Zidzsihez, mert tényleg überxar lett, mármint a Megaszrár után sokkal, de sokkal jobbat vártam.
    Az hogy az Aprócska Bluest viszi meg nagyon egyszerű oka van: abszolute nem számítottak rá a menedzserekkel, hogy egyáltalán labdába rúghat a kiscsaj. Dehát kihírdették a győztest és mivel csak ez az agy számhoz volt klipp, ezért ezt kellett vinnie...

    Ami a magyarságtudatot illeti, hááát én sem vallom éppen magam magyarnak, inkább vajdaságinak, mert attól függetlenül hogy az őseink nyelvét beszélem, teljessen más közegben nevelkedtem és élek, sok-sok más nemzetiségű emberrel együtt. Nekem csak az tud nagyon fájni, amikor magyarországi faszagyerekek elkezdik blamálni Magdit (habár személy szerint nem vagyok oda meg vissza tőle) annak okán hogy vajdasági, meg nem magyar (de eközben fingja sincs az illetőnek róla, hogy egyáltalán hol van vajdaság, vagy egyáltalán a saját népe történelméről, de azért szórja az észt rendessen) -- na kb. ezért nem is éri meg nekem sem magyarnak lennem.
    Sorry.
  • Harly18
    #63
    Izlések és pofonok. Én még nem hallottam ezt senkitől sem...
  • wantonly
    #62
    Köszi! :)

    Én pedig köszönöm a mod-nak, hogy ilyen gyorsan kirakta.
  • wantonly
    #61
    Próbák Helsinkiben!

    Próba 1
    Próba 2

    Beszámoló:

    Megvolt az első próba! Magdi hangja remekül szólt a hatalmas sportcsarnokban, a rendező remekül eltalálta a dal hangulatát, a fényekkel és a hatalmas LED falon vetített anyaggal. Természetesen lesznek még javítások, módosítások, hogy hibátlan minőségű legyen az a 3 perc, de igen bíztató a kezdet. A dalt négyszer énekelte el Magdi, mindegyik előadás végén tapsoltak a csarnokban dolgozó emberek. Természetesen ez a próba nem volt még nyilvános. Próba után megnéztük együtt az előadást, és kiveséztük a javítandókat, dinamikusabban mozgó képi elemeket, és a zenével passzoló mozgású fényeket kértünk. A kis stúdióban ódákat zengtek Magdiról több helyről is a "best song" kifejezést hallottuk:-) Persze mondtuk magunkban, ezt kapja mindenki.

    Szóval optimisták vagyunk, de semmiképp sem elbizakodottak, nagyon erős a verseny idén, sok a jó, színvonalas dal.
  • [Walaki]D`Lair
    #60
    Sztem gyönyörű ez a csaj :) azok a szemek...áááh...
  • bigfoot
    #59
    hát ott ahol fekete pákó sikeres ott ilyenek is befutnak:D
  • blackgamer
    #58
    király a banner!
  • Benc16
    #57
    Itt találtam 3 db számot... :/
  • Mirk
    #56
    jó hangja van én szeretem
  • wantonly
    #55
    Jó, de honnan tudod, hogy 1 milláért lépett fel? Te voltál a rendező? Ez nagyon soknak tűnik.
  • desigo
    #54
    az egy kicsit durva
    hívtátok volna inkább Győzikét:)
  • jax
    #53
    Pedig így volt. Páleszfesztivált volt :D
  • wantonly
    #52
    Ezt hol halottad? Én ezt nem hiszem..
  • Vegas
    #51
    Kiez?
  • jax
    #50
    Hozzánk Gyulára 1 milláér' jött fellépni. Pfff... bár ne jött volna.
  • wantonly
    #49
    Itt lehet megnézni a többi versenyzőt:

    http://eschungary.extra.hu/verseny.html

    Úgylátom sokan maradtak az anyanyelvüknél.
  • banok
    #48
    tud angolul? ne má.... lol.
  • blackgamer
    #47
    ha anyanyelven énekelnek akkor azért kiadnak angol szöveget is, szóval lehet tudni miről szól
    másrészt az angolt is kevesen értik hallás után

    a magyar nyelvre amúgy azt mondják a külföldiek hogy kellemes hallgatni, ez részben azért van mert sok a magánhangzó a szavainkban
  • wantonly
    #46
    Fent van Magdi honlapján.

    "A nemzetközi versenyen, Magdi angol nyelven fogja előadni a dalt, melynek adaptációját Mózsik Imre írta."

    Én nemtudom, hogy melyik lenne jobb. Ha magyarul énekli, akkor viszont senki nem érti és még nem is egy könnyen emészthető nóta.
  • Harly18
    #45
    Az angol verzitó énekli. Az indulók nagy része nagolul énekel, mert több esélyük van iygy. Egyébbként tényleg anyanyelven kellene mindenkinek, de ez van...
  • blackgamer
    #44
    van angol verziója is a Unsubstantial Blues-nak
    melyiket fogja Helsinkiben énekelni?
    szerintem az angol gagyi ennek az lenne az értelme hogy mindenki a saját nyelvén dalol
    van valami infó?
  • blackgamer
    #43
    mindent mondanak róla, legújabb hamis pletyka hogy az mszp majálisán lépett fel, közben a Felvonulási téren EU szinpadon énekelt
    szal...
  • gyuri12
    #42
    engem idegesít a hangja... és sajnálom hogy őt küldik ki arra a versenyre...inkább engem xD
  • SHADOWEYES7
    #41
    kap hideget meleget!!!

    izlések és pofonok ,ne kell imádni........
  • wantonly
    #40
    Én nemtom, hogy ezen mit problémázol...
  • akyyy
    #39
    az egy dolog hogy magyar lakta terület meg stb, de ez a drága magdi magáról hangoztatta hogy ő nem magyar ám...
  • blackgamer
    #38
    lol, ha azt se tudod kiről van szó akkor mivel értesz egyet?
  • passatgt
    #37
    valaki demenő, hogy úgy teteti, mintha nem hallott volna róla
  • Mo.Organ
    #36
    ki ez a nő???
    valami új playboy nyuszi???
    #18 hozzászólással teljesen egyetértek én is