275
  • wantonly
    #195
    Aki a kamerát irányítja nem valami tehetséges.. Idegesítőek a váltások.
  • wantonly
    #194
    Énis. :)

    Ki mit tippel? Szerintem az élmezőnyben fogunk végezni. Én olyan 3. helyre számítok. De remélem nyerünk.
  • desigo
    #193
    nah remélem szép esténk lesz:)
  • wantonly
    #192
    Azért ez nem ugyanaz mert, itt a rendező ország kerül be automatikusan a döntőbe, ami azért valamennyire jogos és elfogadott dolog. Igy van ez a sporteseményeknél is, pl. foci VB.

    És itt, aki most megnyeri ezt a dalversenyt, jövőre az lesz a rendező.
  • Atisz #191
    Én még azt sem...
    Tavaly 5-ösre zárnak le vmelyik tantárgyból, akkor jövőre 5-ösről indulsz és csak a témazáróra kell bemenni? (sarkított példa de a lényeg benne van kb.)
  • wantonly
    #190
    Ez nekem sem tetszik. Aki az előző versenyt megnyeri az oké, de a többinek ugyanúgy versenyeznie kellene...
  • Atisz #189
    Tévedés, a nagyobbak bekerültek anélkül hogy szavaztak volna rájuk, innen a felháborodásom.
  • blackgamer
    #188
    bolgár (nem bulgár! Bulgária az ország!)
  • wantonly
    #187
    A bulgároknál a zene nem volt olyan rossz szerintem, de az ének... Én is meglepődtem, hogy bejutottak. Meg az is érdekes, hogy egyetlen nyugat-európai ország sem jutott a döntőbe.
  • Atisz #186
    Az tény hogy enyhén szólva nem a legjobb száma, de a döntőbe sem került be...
    Szegény bulgárok mostani produkciója pl. sztem totál mélypont volt, mégis ők bekerültek, míg a lengyelek és az andorraiak nem.
  • wantonly
    #185
    Megnéztem ezt a Kate Ryant, hát elég gyengus volt.
  • Harly18
    #184
    Mi csak hébe-hóba indulgatunk....
  • Harly18
    #183
    Senki....
  • desigo
    #182
    2006-ban ki képviselt minket?
  • Atisz #181
    ez 2006-ban volt, ha vi nem tudná
  • Atisz #180
    Nagy a kereslet a Nox számaira külföldön, nemhiába tanulnak angolul és indulnak pár hónap múlva egy elég nagy európai koncertkörútra...
  • Atisz #179
    Az a lófejű görög csaj sehol nem volt, az olimpia miatt le volt nekik zsírozva...

    A verseny színvonaláról azért elárul vmit hogy Kate Ryan (igen, az a Kate Ryan - Desenchantee, Libertine, Scream For More) be sem jutott a döntőbe...
    Ennyi
  • a.carkey
    #178
    Megjegyzem, hogy azok közül akik viszont bekerültek előre, abból a 14-ből kb. 8-9 elég jól szólt.
  • Harly18
    #177
    Köszi!
  • wantonly
    #176
    Ruzsa Magdolna - Unsubstantial Blues (ESC 07-05-10)
  • Harly18
    #175
    Nem tudjátok, hogy felkerült-e már youtube-ra vagy valahova Magdi tegnapi fellépése. Nagyon megnézném újra :)
  • Harly18
    #174
    Persze, Szilvi hangja nem hatalms, de ha megnézed a magyarorsuági döntőt, ahol eldöntötték, hogy ki menjen ki, ott nagyon jól elénekelte, attól függetlenül, hogy a hangterjedelme nem olyan nagy. Szerintem baromira buknak a Forogj Világ tipusú dalokra ezen a versenyen, a népzenei hangszerekre meg hasonlókra...Csak hát ha nem angol nyelvű, akkor kb fele annyi esély sincs a győzelemre. Egyáltalán gyözőtt már valaki anyanyelven mostanság? Max nagy ország képviselője...
  • wantonly
    #173
    Izgult is, de olyan számot választottak amit nemnagyon tudott elénekelni a Szilvi... Nemcsak a versenyen, már a próbán is hamis volt. Én úgy tudom a Nox énekesnőjének nincs valami nagy hangterjedelme. A szám egyébként nagyon jó volt szerintem, de a show nagyobb volt, mint az énektudás.

    Magdinál most pont fordítva van és azt gondolom jó ez így. :)

    Itt a Nox előadása: Forogj vilag-Hungary 2005-Eurovision-NOX

    Nem kell mondanom, hogy Magdinak sokkal jobb a hangja. Össze lehet hasonlítani. :P
  • REALista
    #172
    Már nem azért de szerintem jobban nézet ki mint a sok túldizájnolt seggfej....
  • Harly18
    #171
    A Nox szerintem akkor győzhetett volna, ha angol nyelven énekelt volna a Szilvi és ha olyan szinten énekelt volna, mint a Mo-i válogatón. Mert a döntöben sajnos elég rosszul szólt, azt állitották, hogy izgult és emiatt énekelte rosszul, meg hogy a dal az ő hangszinéhez nem passzol annyira....
    Győzni csak akkor van eséy, ha angolul énekelnek, pop-rock-os dalt, ami pörgős és fülbemászó és ha a szinpadi látványvilág táncal együtt megvan.
    Mondjuk az is hátrány szerintem, hogy Mo nem indul minden évben. AKár előfordulhatna az is, hogy köv. évben már alapból bent lennénk.
    A másik, hogy a Noxot lehetett volna tavaly küldeni, mert már sokan megismerték és megszerették őket. Több esélyük lett volna. Az akkor nyertes nő, az a Görög a Number One-os dallal. már harmadjára volt ott tavaly...Nem csináljuk okosan mi magyarok ezt a versenyt....Lehetne esélyt növelni évről-évre...
  • dinomano
    #170
    Nox-ot nem lattam anno, de Magdi naonjó volt...
  • dinomano
    #169
    Nagyon gagyi elöadok voltak, kb. olyan volt minden mint anno a '70es években németorszagban a MUSICLADEN nevű zenei müsor..néha ismetlik a Filmmuzeumon...

    Iszonyat rossz volt minden, ezen az automatice tovabbjutos dolgot én is bundaszagunak ereztem... Dj Bobo azt hittem már meghalt...Naongyengen szerepelt, raadasul ott folytatja ahol 10 éve abbahagyta..(legalabbis én 10 éve nem talalkoztam a nevevel)... Valami irtogyenge angoltudassal nyomta mindenki; nagyon tingli-tangli produkciok voltak...
  • Atisz #168
    Magdi magasan a legjobb volt (mint a múltkor a Nox - elfogultság nélkül állítom).
    Az marhára felháborított hogy a "nagy" országok automatikusan bekerültek a döntőbe, meg 10 olyan aki tavaly "jó" helyezést ért el...ez mi már?
    Egyébként a lengyel és az andorrai produkció emelkedett még ki sztem, persze hogy nem kerültek be .
    DJ Bobo iszonyat mód beégett, nincs annál rosszabb amikor az ember már 2 perc múlva nem emlékszik a produkcióra
  • Harly18
    #167
    Előző hozzászólásaimból kiderült, hogy nem vagyok oda eme hölgyeményért, de tegnap baromira szóritottam és örültem, mikor tovább jutott. Nagyon jól énekelt, mondjuk az a magas hang, ami a klippben "kijött" a torkából, az megintcsak bent maradt, de nagyon jó volt....
    A többi induló....siralmas.....1-2 dal volt, ami egész jó volt, a legtöbbre nem is emlékeztem már közvetlenül a dal után. Nagyon sok gagyi dal is volt, úgyhogy ahhoz képest egyértelmű volt, hogy tovább kell jutnia.....
  • dinomano
    #166
    Picit hizott amugy R. M.; de engem a hangja erdekelt, az total nem szamit, ki hogy néz ki... :-|
  • dinomano
    #165
    Banyek, tegnap volt szerencsem latni az Eurovizios dalfeszt-et; hat ekkora puttyonyos taknyot még életemben nem lattam..mindenki valakinek a koppintasa volt; egyedül Rúzsa M. volt jó... (annak ellenere mondom ezt, hogy ujabban ugy vettem eszre, h. nem enekel, csak szerepel a mediaban..mivel a csapbol is ö "ömlött", ezert kezdtem picit nm szeretni... de bizonyitott most...)

    Nah, a lényeg hogy ennyire tré müsort régen lattam... Ugy vagyok vele, hogyha kivillano combokat akarok latni, szexfilmet nezek; ha pedig villogo fényeket; akkor jatszom egy zűrhajos-lövöldözös jatekkal... Nekem majdnem az egesz dalfeszt. az elöbb emlitett összetevökböl allt... Amugy a nönek öltözött ficko 5 krapekkal, és az öt ellenpontozo "kevesbe nöies néni" férfiruhaban; nőgyűrűben volt a mélypont...
  • Lipi1980
    #164
    Már ne is haragudj, de ilyet írni Magdi topikjában?
    Ez nem szépségverseny volt, tehát itt nem azért jut tovább valaki, mert 90-60-90-es adottságokkal rendelkezik, hanem azért mert VAN HANGJA!!!
    Ezt onnan is gondolom, mert volt egy-két olyan előadás, ahol a látvány csúcs szuper volt, de ha nincs hangja az énekesnek, akkor inkább menjen egy tátikába vagy valami babazsúrra énekelni!
    Én csak gratulálni tudok Rúzsa Magdinak, aki megmutatta a világnak, hogy hogyan is énekel a magyarok legújabb büszkesége!
    KÖSZI MAGDI
  • PíszLávJuniti
    #163
    abban volt a transzfesztita ?

    rúzsa magdinak az a szerencséje hogy igen lapos mezőnyben indult, de ahogy kinézett.. szegény nem tud megjelenni :/
  • wantonly
    #162
    Egyébként abból a szempontból jobb lenne az anyanyelv, ha már a versenyt valószínűleg nem mi fogjuk megnyerni, mert itt ügyebár sok minden közrejátszik, akkor legalább magyar szavakat is lehessen hallani. Nekem jobban esne. :)
  • wantonly
    #161
    Szerintem nem. Ha most angolul énekelt, akkor a döntőben is úgy fog.
  • a.carkey
    #160
    A döntőben csak anyanyelven lehet énekelni?
  • 505thZajcev[PT]
    #159
    grat magdinak :P
  • desigo
    #158
    iiiiiiiggggggggggeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnn

  • wantonly
    #157
    Yeah! :DD bentvagyunk! :))
  • desigo
    #156
    erre ez a gázos szlovén jut tovább :((((((((