22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • IXEMGabeo
    #21187
    ha tényleg nem én tehetek a dolgok és a cselekmények alakulása után akkor nincs miről beszélni. Nem értem miért kellene hibásnak lennem bármiben is, ha tudom h nem hibáztam. Értem én h az élet nem tökéletes, de lehet törekedni arra h minden flottul menjen hibák nélkül, stabil lábakon álljon. És nem minden esetben van az, hogy 2 ember hibás egy kapcsolat vége szakadásának...Lehetsz te a világ legjobb a párod szemében a tűz és az érzelmek hosszabb távon így is eltűnhetnek benne úgy, hogy még az illető semmit nem csinál rosszul...
  • clio1616v
    #21186
    FYI

    a "vis major" egy magyarázkodás indoka, amikor valakinek valami szándékos dolog nem sikerül akkor azért egy véletlennek nyilvánított "vis major" okot keres és vagy mond, amiért természetesen nem ő a hibás, hanem egy általa nem befolyásolható "nagy erő" ;)

  • IXEMGabeo
    #21185
    érződik h nem ismersz, mondtam már h semmilyen körülmények között nem szorítom magam érzelmi korlátok közé. Ami történni fog úgyis megtörténik, az érzelem elfojtásban pedig mindig a toppon voltam következmények nélkül úgyhogy semmi probléma. Ha benne kialszik netalán a tűz? Már újítani sem érdemes? hát akkor szakítunk, ha már végképp nem lesz remény ilyen egyszerű. Lehet 1-2 napig rossz lesz és előjönnek majd a nosztalgikus emlékek, mint mindenki másnál, de előbb utóbb tovább kell menni úgyis. Viszont ilyen dolgokon főleg ilyen erős emberi érzelmi dolgok felett teljesen elsiklok nem foglalkozom vele és hidd el nem a szokásos reakciókat élem meg, mint mondjuk más egyén. Ennek is megvan az oka, mindent az agyunkkal és a gondolatainkkal szabályzunk még az érzelmek szabályzását is, amik állítólag zsigerből kellene, hogy jöjjenek...
  • IXEMGabeo
    #21184
    "Ugyanazokban az élethelyzetekben fogod magad találni mint bárki más, és végig fogod zongorázni ugyanazokat a megoldási lehetőségeket, mint bárki más.
    Semmi sem tart örökké (bár néhány dolog tarthatna), úgyhogy a rajz alapján azt is meg fogod ismerni, hogy milyen az amikor elvesztesz valakit, mert mondjuk éppen ő evez más vizekre."

    átéltem már ilyeneket, de ezek nem rajtam múltak.

    VIS Maiort jól írtam = előre nem látható, bekövetkező esemény
  • salsoul
    #21183
    vedd figyelembe azért, hogy különböző földrajzi szélességeken különbözők lesznek ezek a hatások

    amik mellesleg eltörpülnek a társadalmi, gazdasági, kulturális és családi közeg meghatározósága mellett
  • clio1616v
    #21182
    azt tartom valószínűnek és hasonlóság is lehet két hasonló évszakban(hónapban) született ember között, hogy a hideg meleg illatok egyszóval a külvilág évszakhoz köthető tapasztalásai a születés és növekedés azonos intervallumaiban, fázisaiban érik őket

    de ez csak egy kis hasonlóságot eredményezhet és nem biztos, hogy eltérő évben azonosak a csillagjegyek alapján vett ingerek
  • clio1616v
    #21181
    jó, de mindenesetre furcsak ez a két gumi hogy került, hozzád

    lehet egy dobozzal vettél, de egyet kipróbáltál magadban :D nem kell ezt szégyenlni

    mindenesetre ez az egy olyan dolog volt, ami konkrétum a barátnőddel kapcsolatban a többi képlékeny
  • salsoul
    #21180
    Pretorian -> igazán kedvellek, szeretem olvasni soraidat, szimatolod az igazságot ;)
  • salsoul
    #21179
    Mint asztrológiában sokat vizsgálódott, gyakorlott ember mondom, hogy több szempontból is több sebből vérzik az asztrológia egész tudománya.

    Az asztrológia eszköztára és eljárása teljesen összefüggéstelen és ellentmondásos saját magával.

    De még ha "működik" is, akkor is önmagában a napjegy még semmit sem mond, és még csak nem is a legmeghatározóbb. A legbeszédesebb elem az aszkendens lehetne. De ez már jóval nehezebben kiszámítható, arról nem is beszélve, hogy ehhez már percre pontos születési idő kell, mert pár perc eltérés is nagy különbségeket jelent ...

    A jegyek leírása pedig olyan általánosan van megfogalmazva, hogy azt mindenki könnyen tudja magára értelmezni, és magára találónak találni.

    Ahogy azt clio a #21167-ben is írta.

    Szóval én óva intek mindenkit az asztrologizálástól ;)
  • Pretorian
    #21178
    Azt kifelejtettem hogy ugye reményeid szerint ez a tűz tartja majd össze a kapcsolatot, amiről beszélsz. Ugyanakkor hideg logikával, számító módon próbálod élni az életedet, ahogy ezt már sokszor elmondtad.
    Na majd figyeld meg, hogy ha a tűz egyszercsak nem benned alszik ki, hanem a lányban, az hogyan fogja kiütni a logikádat, és szembesíteni téged azzal hogy itt bizony már érzelmekről van szó, olyan érzelmekről amelyek lelki fájdalmat okoznak. Nem voltál képes a másikat kontrollálni, kudarcot vallottál, elvesztettél valakit/valamit és ez érzelmek formájában fog megjelenni benned, főleg a gyomrodban. Nem a robot logikájával fogod nyugtázni sajnos :)
    + ha még ne adj isten szerelmes is voltál csak amíg együtt voltatok addig tapasztalat híján nem tudtad hogy amit a gyomrodban éreztél az szerelem volt (a tűz, bár a tűz nem minden esetben az), akkor egy ilyen helyzetben
    egyszerűen háttérbe szorul a logikád, és csak hosszú idő után képes újra az érzelmeid fölé kerekedni. Kívánom hogy ne így legyen :)
  • Pretorian
    #21177
    A Vis Maior pont olyan dolog, amit nem tudsz előre kiszámítani.
    Minél többet tapasztalsz meg az életből, annál nyilvánvalóbb lesz hogy

    1. Tök egyedül vagy, még akkor is, ha van valakid.
    2. Idővel tök felesleges lesz tervezni, mert ahogy idősödsz és történnek veled "dolgok", úgy valószínűleg egyre több gyökeret eresztesz, ergo a cselekvőkészséged korlátozódik.

    Ilyen korban viszont az ember véleménye, életfelfogása még nagyon képlékeny, és akár hetente-havonta, évente változhat meg gyökeresen.
    Ilyenkor még nyugodtan úszhatunk az árral szemben, ha majd eljön az ideje, úgyis rájövünk hogy tök felesleges. Ugyanazokban az élethelyzetekben fogod magad találni mint bárki más, és végig fogod zongorázni ugyanazokat a megoldási lehetőségeket, mint bárki más.
    Semmi sem tart örökké (bár néhány dolog tarthatna), úgyhogy a rajz alapján azt is meg fogod ismerni, hogy milyen az amikor elvesztesz valakit, mert mondjuk éppen ő evez más vizekre. De nem is folytatom, ez egy társasjáték mint tudjuk.
    Attól hogy te nem lépsz, a többiek még mozognak. Legyen az a párod, vagy akárki.

    "csak nem alszik ki a tűz a kapcsolatból és nem válik egyhangúvá"
    - ó, dehogynem :)
    Sokan szeretnénk ha ez nem következne be, de mégis bekövetkezik.

    "voltak már olyan személyek ezen a földön, akik 1. és egyetlen "barátnőjükkel" leélték az életüket. Szeretnék beletartozni ebbe a körbe"

    - Ha ezt számszerűsítenénk, valószínűleg egy 1:100000 kaliberű arányszámot kapnánk.
    Ahhoz hogy ez összejöjjön, egy mezőn kell állnotok, és folyamatosan hatost kell dobnotok mindkettőtőknek.
  • pett3rson
    #21176
    jól mondod, amit Te elterveztél...csakhogy belépett az ismeretlen az egyenletbe, innentől nem mindig alakulnak úgy a dolgok ahogy Te eltervezted. le kéne menteni ezeket a hsz-eket és majd visszatérünk rá olyan...7 év múlva, akkor van a nagy vízválasztó általában ;)
  • IXEMGabeo
    #21175
    az élet mindig engem igazol abban a tekintetben, amit én eltervezek...Nem szokott megváltozni, mert tudom, hogy ez jó így, optimális és nem én vagyok az egyetlen. Igen tudom h mondtad, hogy sok hasonló dolgot ugyanígy gondoltál...

    Majd, ha rajtam kívül álló ok miatt véletlenül szakítás lesz akkor úgyis eljön az idő mikor újítani kell. Reméljük ez nem kerül sorra...

    clio: 3 volt az clio csak 2 maradt meg...ennyi a lényeg
  • pett3rson
    #21174
    bár nem vagyunk egyformák, de most vagy nekem nagyobbak az igényeim vagy Neked még csak 1 nővel volt dolgod...aha, utóbbi lesz :)

    egyrészt nagyszerű lehet, hogy most kiélheted magad, sokféle értelemben. ugyanakkor ne húzz ilyen éles határokat egyes dolgok közé, magadnak csinálsz belőle problémát. Én is így voltam vele ahogy most Te - ezt is mondtam már párszor életemben :D - de aztán máshogy alakult az Élet és egyáltalán nem bánom már az egészet, sőőőt...
  • clio1616v
    #21173
    már nekem ott gyanús volt, hogy rejtélyes módon sikerült neki 2 gumit vennie, amikor 1 dobozban 3 van :D
  • IXEMGabeo
    #21172
    azt majdnem elfelejtettem mondani, hogy "szerintem" ha saját magamnak csapom ki az nagyobb élvezet. De a sima keksz se rossz a másikkal csakhát érted...:)
  • IXEMGabeo
    #21171
    baromság, jó lesz nekem a jelenlegi életem végéig. Ámbár fiatal vagyok nem hinném, hogy más vízekre eveznék valaha is, hacsak valamilyen VIS Maior eset nem következik be. Rajtam nem múlik a dolog, csak nem alszik ki a tűz a kapcsolatból és nem válik egyhangúvá. Erre ügyelek, de mondjuk abban igazad van, ha azt gondolod h ehhez éveknek kellene eltelnie h kiderüljön mindenesetre voltak már olyan személyek ezen a földön, akik 1. és egyetlen "barátnőjükkel" leélték az életüket. Szeretnék beletartozni ebbe a körbe
  • pett3rson
    #21170
    vannak olyan kémiai reakciók amikhez egyszerűen szükség van női egyedre, hogy fenomenális élményben részesüljünk :)
    most nem konkrétan a genitáliákra gondolok, inkább a feromon lehet amitől benned is beindul valamilyen folyamat és sokkal jobb a szex is :)
  • pett3rson
    #21169
    majd, ha visszatérsz az 5-combúra és aztán egy teljesen másik puncira találsz és azt is "elveszted"...na akkor már nem is lesz olyan hype az :D
  • Pretorian
    #21168
    Arra hogy kurvára nem látok semmilyen összefüggést, 3 különböző lányról van szó. Az egyik ebihal, a másik pisztráng, a harmadik meg sügér

    Na örülök, hogy megvolt az első néhány tapasztalat :)
  • clio1616v
    #21167
    mindegyik passzol mindenkire ;)

    szándékosan úgy van megírva a szöveg

    ráadásul mindenki másképpen egyforma :)
  • pett3rson
    #21166
    A horoszkópos dologban semmi extra vagy humbug nincs, egyszerű népi megfigyelések gyűjteménye, csak modernizálták az évek során ,na meg persze bevitték a tv-be és elgagyizzák az egészet.

    A bolygók állása, maga a naprendszer van hatással ránk, mi is ennek az univerzumnak vagyunk a része, nem másé, energia-alapú lények vagyunk mi is - nem valami űrlények, de ha kicsit elgondolkoztok a fizikai alaptörvényeken akkor könnyen érthetővé válik a mondanivalóm. Nem kell túlmisztifikálni egyébként, hétköznapi dolog ez szerintem.

    Alapvetően akik egy időben, csillagjegyben születnek közel azonos tulajdonságokkal rendelkeznek, hasonló dolgok is érdeklik őket. Természetesen ez az átlag, ettől jócskán eltérő dolgok is kialakulhatnak, hiszen ezért olyan színes az élővilág, nincs két tökéletesen egyforma ember, lélek, még az ikrek sem, pedig ők aztán tényleg közel vannak egymáshoz. Na, de az átlag a tömeg, ezért viszonylag könnyen is talál magának párt az ember, de az Igazit, aki tényleg olyan, mint Ő, csak a másik nem képviseletében, azt már sokkal nehezebb megtalálni, még egy ilyen sűrűn lakott térségben is, mint a Mienk ;) Szerencse is kell hozzá és szerintem érettség valamint tapasztalat is.
  • IXEMGabeo
    #21165
    igen és mire jutottál átfutván a születési dátumukat?:D

    jaj te akartam már mondani neked, hogy olyan nagyot nem csalódtam a szexben. Volt ilyen mondatod h túlértékelem az egészet, sztem jó dolog, de abban igazad volt h kurvára túlhypeolják az emberek ezt.
  • chhaya #21164
    Mi rák-oroszlán vagyunk, és pontosan passzol a leírás. :D
  • IXEMGabeo
    #21163
    szerencsére önsajnálat és ilyenek nincsen, mert most nincs negatív hangulatom. Most úgy minden oké amióta edzem azóta nincs depi hangulatom... ja és még valami. Semmi durva beszólása és hangos szava nem volt eddig szval az sem igaz rá
  • Pretorian
    #21162
    Na hali rég jártam erre. Nem tudom hogy számít-e valamit, de mind a 3 lány aki igazán fontos volt eddig az életemben, halak volt. Én ikrek vagyok.
    Tökre nem hiszek ebben az egész ezoterikus lófaszban, de pont most futottam át az utolsó pár postot aztán végigpörgettem a 3 lány születési dátumát a fejemben, az egyik február 23., a másik március 8., a harmadik március 9.
    :D
  • IXEMGabeo
    #21161
    Legyünk egyszerűek, nyíltak, hagyjuk h magáról beszéljen, tápláljuk egoizmusát. Pontosan ezt tettem az 1. randin:) ez totálisan igaz ez a rész
  • IXEMGabeo
    #21160
    érdekes. Sok igazság van benne, de azt abszolút nem mondanám h ő szeret társaságba lenni sőt, ő is ilyen magányos farkas volt, mint én mielőtt összejöttünk szval ez a része nagyon nem illik rá

    Ha oroszlán a párod abban viszont sok igazság van. Olykor tényleg olyan, mintha nem is foglalkozna velem holott ez nem igaz:)
  • chhaya #21159
    mert elméletileg az aszcendens is sokat bekavar, de azzal kevesen foglalkoznak
  • chhaya #21158
    :)
  • mester1987
    #21157
    sajnos az
  • IXEMGabeo
    #21156
    régen olvasgattam alapjellemzéseket onnan ragadt meg... és hát azért van h poénból összehasonlítási alapokat keresek csillagjegyek között, de van h sokszor megdől az elmélet és mindig odajutok h baromság és véletlen az egész
  • mester1987
    #21155
    Nem vágom nem vagyok asztrológus, de ha érdekel itt van egy weblap.
  • IXEMGabeo
    #21154
    oroszlán uralkodó típus, haragja viszont gyorsan elszáll mivel nagyon fejlett a mérlegelési képessége egy egy szituációnál, nem sértődékenyek alapvetően ez az alapjellemzésük és én, mint halak tűröm azt belül, hogy irányítanak (persze idegen személyek nem, de) családon belül mindig szót fogadtam és ezért harmonikus viszonyt tudtam anyámmal kialakítani ő is elégedett volt h azt tettem, amit mond én is, amiért cserébe mindent szeretetet és mi egyebet megkaptam. Persze ez lehet csillagjegyektől független is, biztos van olyan halak, aki rohadt nagy lázadó és nem kimondottan elzárkózó művészlelkű típus, mint a legtöbb...
  • mester1987
    #21153
    na ezaz, tűz + víz :D
  • mester1987
    #21152
    nekem meg a halak, pont itt is van nálam :D :D
  • IXEMGabeo
    #21151
    látod leírtál 3 csillagjegyet én mégis az oroszlánnal jöttem ki a legjobban eddigi életem során:D szval kicsit hülyeség...bolygók közti erő és a csillagok állása nem befolyásol abban kivel, vagy kikkel legyek jóban:D

    mondjuk egyik nagy haverom skorpió szintúgy, de ez persze semmit nem befolyásol
  • mester1987
    #21150
    én meg scorpione :D
  • IXEMGabeo
    #21149
    én is hal vagyok úszok az árral:D
  • mester1987
    #21148
    Hozzád skorpió, rák és halak jegyű a legjobban.