22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • Masakari
    #21147
    Valahogy én nem hiszek az ilyenekben :D de ettől függetlenül lehet benne valami. Annyit tudok, hogy hal vagyok de hogy úgymond mi passzolna hozzám meg ilyenek arról lövésem sincs(aki tudja esetleg írja már meg). Meg kíváncsiságból lehet megnézem 1-2 csajszi milyen jegyű a régi időkből :D (lehet nem ártana statisztikát csinálnom mi volt a gond,lehet itt van a kutya elásva :D)
  • clio1616v
    #21146
    több órásat is, ez olyan mint amikor belemerülsz egy kellemes kikapcsolódásba, rajzolsz, könyvet olvasol dolgozol valamin... a külvilág érzékelése, tudatosulása megszűnik
  • chhaya #21145
    Keresni nem kerestem soha e szerint, de mikor "leellenőriztem" magunkat a szerelmi horoszkóppal, kiderült, hogy nagyon jó párosításnak számítunk. És tényleg. :D
  • mester1987
    #21144
    Régen sokat kutattam ezután. Vannak hasonlóságok és közös érdeklődések is az azonos jegyekben. Persze a csillagjegyek tulajdonságait onnan tudjuk, hogy régen megfigyelték az embereket. Szerintem ez a legnormálisabb magyarázat rá, nehogy belessünk az asztrológia hitébe :)
  • IXEMGabeo
    #21143
    nem úgy értem. Édesanyám és a nagymamám is oroszlán, nagymuterom sajnos már nem él, de érdekes mód az 1. barátnőm is véletlenül oroszlán szval van abban igazság, amit mondasz.
  • mester1987
    #21142
    Akkor sok sikert nektek. Tartsatok ki, énis sokszor szerelmes voltam skorpió jegyűbe, mint én is, persze 1 se jött eddig össze.

    De persze más és más tulajdonságai vannak a jegyeknek...:P
  • IXEMGabeo
    #21141
    hát mondjuk én nem hiszek az asztrológiában, de érdekes mód az oroszlán csillagjegyben született személyek mindig is közel álltak hozzám. Érdekes módon véletlenül a jelenlegi barátnőm is oroszlán...
  • mester1987
    #21140
    Nem gondoltatok még arra, hogy horoszkóp szerint keresni összeillőség szerint. Persze hagyjuk a hit részét, de mégis? :D
  • Masakari
    #21139
    költői túlzással élve ofc
  • Masakari
    #21138
    Akkor mutass be párnak,mert hogy én nem találtam 1et se az is biztos.Mármint olyat akire nem haverként hanem úgy tekintek akivel együtt tudnék lenni. Valahogy én spec az idiótákat vonzom.
  • pett3rson
    #21137
    Egyetérte..nék :)

    többnyire Én is így látom ahogy írod, nincs kommunikáció, ezáltal nem értjük mit miért csinál a másik. Sok mindent rá lehet fogni miért ilyen a világ amilyen, ezt mindenki döntse el saját értékrendje szerint, megváltani nem fogjuk, ezt már most látom.

    nem arról van szó amúgy, hogy nincs normális csaj, csak kevés van olyan aki hozzánk mérten és nekünk megfelelően "normális" :)
    Arról meg már korábban is beszéltünk, hogy ez a férfiakra ugyanúgy igaz, csak hát ez a topik a csajokról szól ;)
  • tomcsa4
    #21136
    Szerintem meg van normálsi lány. Sőt, a nagy része az. Csak meg kellene ismerni a másikat. Sajnos a sok netfüggő kocka elfelejti, hogy a valóélet nem egyenlő az internettel.

    Meg kell ismerni az embereket. Dögivel vannak jó szívű emberek. Viszont tudni kell bánni az emberekkel. 1, az emberek nem állatok. 2, ma már egyre több az olyan ember, akik még az állatokkal sem tudnak rendesen bánni, nemhogy egy másik emberrel. Fogas te egy balfasz vagy. Ennyi. Nem elhalmozni kell a másikat. Szoktam figyelni a párkapcsolatokat (meg oylan helyen is dolgoztam) és hát a kommunikáció nulla.

    Sajnos már néhány negyvenes, ötvenes emberekről is elmondható, hogy huszonév házasság után sem ismeri a párját. Ez a gáz. Tessék menni és ismerkedni.

    Én egy nagyon kalandvágyó ember vagyok és hát szeretek élni. Sok minden érdekel, és az emberek mindig is érdekeltek. De azt mondják ez lerí a képemről. Attól, hogy valaki a neten jófej, még a való életben nem biztos hogy az. (Ja és egy fontos dolog: én SOHA nem ismerkedem neten. Kipróbáltam persze, de szar, semmit érő.)
  • japan
    #21135
    ne higyjétek egy szavát sem ennek a fogas-nak, súlyos elmebeteg, téveszméi vannak, beképzel dolgokat...
  • BrutiCica
    #21134
    Ez azért nem a fehér holló kategória ám :)
  • pett3rson
    #21133
    azért ne essünk át az exhibicionizmusba :) élvezd a helyzetet amíg lehet, de ne teregess mindenféle kis titkot.
  • IXEMGabeo
    #21132
    ezért voltam rá kíváncsi:)

    egészségedre:D azért, ha valami kényelmetlen volt biztos váltottál
  • bcrics
    #21131
    Előjáték= Csapatás; Veretés-
  • bcrics
    #21130
    Csak egy óra? ne viccelj már, nálam az előjáték több mint egy óra:)
  • chhaya #21129
    Mérsékelten érdekelnek mások hálószobaeredményei, kb. ennyi amennyit hozzá tudok fűzni. :)
  • IXEMGabeo
    #21128
    na és, ha igen valóban addig tartott? mit szólnál hozzá?:P jó tudom magánügy, csak érdeklődnék, hogy sikerült e már valakinek ilyen hosszú időre átadni magát az "élvezeteknek"
  • chhaya #21127
    Akkor is gyanús vagy te nekem. :D
  • IXEMGabeo
    #21126
    szó sincs erről, csak érdeklődöm, hogy volt-e olyan személy, akinek ilyen sokáig tartott egy szóval se mondtam, hogy nekem eddig tartott Az a női megérzésed sztem most csal:P
  • chhaya #21125
    Miért van olyan érzésem, hogy most dicsekedni akarsz? :D
  • IXEMGabeo
    #21124
    Srácok ki az, aki itt közületek tolt 1 órás szexmenetet már?:D
  • IXEMGabeo
    #21123
    ez a kocsis:D:D
  • GyuriX2572
    #21122
    Ez tényleg kemény történet, de lássuk be hiba volt részedről elkényezetni a csajt, ezt a szerepet mondhatni magadnak osztottad ki :(
    Ügyes vagy, hogy megint tudtál lakást és kocsit szerezni, szerintem nem mindenki tudta volna ezt utánad csinálni. Teljesen érthető ha nem akarsz megházasodni, de ez még nem kéne, hogy kizárja, hogy legyen nő is az életedben.
  • bcrics
    #21121
    Hat, ahogy joey mondana:
    -Kell egy jótanacs?
    - Kell!
    -De nem fog tetszeni,
    - Nembaj
    - Elkapkodtad az esküvőt.

    Hát ez így nagyon fail, nem lehet visszaperelni tőle semmit?
  • fogas
    #21120
    én nem panaszkodom, jól megy a szekér ,csajok is rendben vannak, ez még gyökér koromban volt, mikor nem voltam normális.
  • clio1616v
    #21119
    te is találtál egy, a többinél kurvábbat

    én is tudnék mesélni, de én csak a jót magamról típusú ember vagyok és nem a sajnálatotokra van szükségem, hanem az irigykedéseitekre ;)
  • fogas
    #21118
    Persze, hogy nincs normális lány.
    Én hosszú éveken keresztül kerestem az igazit, de sose jött össze, egyik sem volt megbízható.
    Még fiatalon volt egy házasságom, azt hittem megtaláltam az igazit, hitelre vettem egy házat az ő nevére, mert így ment bele a házasságba.
    Itt még nem sejtettem semmi rosszat, hisz nagyon jó volt minden, a lányt már gyerekkorom óta ismertem, mindig is jó barátok voltunk, szóval megbíztam benne.
    Aztán ahogy telt az idő egyre nyomasztóbb kezdett lenni a köztünk lévő kapcsolat, én dolgoztam éjjel-nappal, hogy a törlesztőrészleteket ki tudjam fizetni a közös házunkra, mindig késő estére értem haza, gondoltam emiatt lehet a baj, de mondtam neki megértőbbnek kéne lenned, hisz kettőnk közül egyedül én dolgozok, valamiből meg kell élni...
    De nem panaszkodhatott, megkapott mindent ami kellett neki, kocsit vettem neki, bármit amit kért szó nélkül megvettem..
    ...Ezek után (még mindig itt vannak a szemem előtt az események, pedig már nagyon rég történt) egy vasárnap délután arra mentem haza, hogy a ruháimat kidobálja az erkélyről, és üvöltözik torka szakadtából...
    Mit ne mondjak nagyon kellemetlen volt, az utca tele volt járókelőkkel, azok meg csak néztek rám, miközben a ruháimat a szél vitte szerte szét.
    Ez mind semmi ahhoz képest, amilyen indokot a képembe vágott: Én megcsalom őt a barátnőjével...
    Nagyon rossz érzés volt, mert tudtam, hogy ez egy üres indok, amit szerintem direkt így leszerveztek a barátnőjével, hogy mehessen az új barátjához végre...
    Fél év múlva el is váltunk, csak az az egy gond volt, hogy a ház meg a kocsi is az ő nevén volt...
    Így nem volt más út, "hajléktalan" lettem, én aki egész életemben azért dolgoztam, hogy jó legyen az életem a (volt) feleségemmel.
    De arra gondolni sem mertem, hogy ő így ki fog engem használni.
    -----
    Rákövetkező évbe már az új barátjával láttam az én kocsimba, én meg ott gyalogoltam az út szélén, és se házam se kocsim...
    Ezt nem tűrhettem el, teljesen kikészültem idegileg, pszichiáterhez kellett járnom éveken át, mert nem tudtam feldolgozni a történteket, hogy akit szerettem így megbántott...
    Minden este rémálmok gyötörtek, ahogy az utcára kidobálja a ruháimat, az emberek pedig rajtam röhögnek, én meg nem tudok mit tenni ellene.
    ----

    Semmi gond már sok idő eltelt az események óta, rendbe jöttem, már van házam, és kocsim is, feleségem nincs és nem is lesz soha, nem fognak a nők engem kihasználni, nem vagyok olyan hülye, hogy egy nőt is elvegyek feleségül...
    Megváltozott a gondolkodásom, másképp tekintek a világra, és a nőkre is.

    Boccs, hogyha van pár fogalmazási gond, de ezt most így spontán írtam le ami bennem van...
    Szóval nőkkel vigyázzatok
  • Zolika1212
    #21117
    Na... ezt neee! XD
  • chhaya #21116
    :D
  • salsoul
    #21115
    rád sem ismerek
  • clio1616v
    #21114


    igazad van

    a könyv címe keltette fel az érdeklődésemet és mivel a rajzolás mint önkifejezés már régóta érdekelt, de nem tartottam érdekesnek, de a múlt hétvégén belebotlottam véletlenül ebbe a könyvcímbe...

    mondom mi bajom lehet?! :D

    letöltöttem pdfben és elkezdtem olvasni, az első 160 oldal után világossá vált, hogy a rajzolni tudók miért is képesek olyan jól láttatni az általuk érzékelt valóságukat és már én is tudok rajzolni

    mondott az író pár útmutatást, mit hogyan kellene csinálni én meg azt figyeltem, hogy a megfogalmazásában mire próbál utalni... mi lehetett a szándéka

    kellemes pár órát szerzett, de ha ki tudok kapcsolódni akkor hétvégén folytatom
  • salsoul
    #21113
    wtf
    Clio! Te mióta olvasol könyvet?
    Miért nem magadtól tanulsz rajzolni nulláról?
    Megvesztél?
  • IXEMGabeo
    #21112
    :D:D most se vagy öreg miről beszélsz
  • bcrics
    #21111
    Hja nem, az egy konzervgyárba volt még vidéken:)
    Hát, nem szeretik de abban az időben úgy néztem ki mint fernandó josé de alurelago vmi brazil szappanoperából, és hiába mondam nekik itt a szendvicsem csak ne bántsatok, egyre jobban molesztálni próbáltak.:)
  • IXEMGabeo
    #21110
    nem vagy semmi, de legalább próbálkoztál
  • IXEMGabeo
    #21109
    cigány nőknek?:D akkor biztos vadkocsmákba járhatsz, pedig a cigányok nem szeretik a rockereket úgy általában:D
  • bcrics
    #21108
    Mondjuk mondtam nekik hogy ha gondolják 3-ba majd tolhatnánk vmit, de megsértődtek, mivel szerelmesek egymásba.
    Már a leszbik sem a régiek.