849
mit gondoltok az energiaitalokról?
  • gabor9
    #769
    Nálunk a Monster 30-án 250ft volt, 31-én már 480.... Sajna kizárt h ennyit adok érte.. Tescós 200 ft???:D:D ingyen sem kéne:)
  • dbala
    #768
    Anno én is oda tettem a többihez.







  • skygt90
    #767
    nálunk a burn a tescoban 340ft ,a Monster 440 ft, a Bomba 300ft...ezeket figyeltem meg jobban.,,,meg a Redbull 490ft ha jól emlékszem
  • Borg
    #766
    Csütörtök óta drágul minden, a chipsadóval. A legtöbb boltban egyből rábaszták.
    Én szerdán vettem még 2 tálca HELL Grape-et, 139Ft-ért :D
  • ForzaInter
    #765
    tescos energiaitallal csúfítod a gyűjteményed?:D

    szar íz, csúnya doboz, ilyet én be sem rakok a gyűjteményembe:D

    miért kerül 2* annyiba? én csütörtökön vettem egy burnt 225 ft volt.
  • Sóschips
    #764
    Hja,ha jól emlékszem egyik ismerősöm mondta,hogy vagy 200Ft..:W
    RedBull meg akkor vagy 7-800?:O
  • gabor9
    #763
    A tesco-sra rá sem merek nézni,1x ittam, amikor a gyűjteménybe kellett a doboza.. Na az simán lehet egy rákkeltő, sztem tipikus bóvli szar 70ft-os. Én most teljesen leálltam velük mert lazán 2x annyiba kerül mindegyik, így nem éri meg.
  • Willenbrock
    #762
    A Tesco gazdaságos is jóízű szerintem,a kedvenceim közt van.Igaz azt hiszem hogy erősen rákkeltő az összes(a Na-benzoát tartósítószerről ez köztudott)így mostanában próbálom lebeszélni magamat róluk.1 héten kb 3-at,4-et megiszok a 2,5 decisből és remélem hogy nem fog semilyen elváltozást okozni.
  • ForzaInter
    #761
    nekem a hell nem jön be annyira, nem rossz de nem az igazi.. bár annyit megér amennyiért árulják.

    nálam továbbra is a burn az első:D
  • gabor9
    #760
    Nekem a Burn vmiért nem jön be... A gyümölcsös kesernyés, és az alap változat sem naon faja.. A Hell-t én is szeretem, de akkor már inkább az ugyanazon az árskálán mozgó Bomba!-t veszek, az jobb.
  • ForzaInter
    #759
    cola

    adrenalin energiaiatal sem rossz szerintem, egy 7/10 nálam
  • Sóschips
    #758
    Ez amúgy akkor most mi?cola vagy energia üccsi?:D..mert múlthéten vettem egyet Debrecenbe a vasútállomáson,mondom megkóstolóm,hogy milyen.Felbontom vonaton,sötét színű,megkóstolóm,aztán se enerdzsi se cola íze nem volt,vagyis kicsit hasonlított rá,de mégsem az,olyan furcsa íze volt,ami emlékeztetett valamire,de azóta sem jut eszembe:S:D
  • Willenbrock
    #757
    Wattot is szoktam inni az is jó jut eszembe.
  • Willenbrock
    #756
    A burn ízlik nekem legjobben és a hell.
  • Willenbrock
    #755
    A sok energiaital közül a monster az egyik amit nem szeretek.Szerintem kimondottan fogkrém mellékíze van,mint a gyerekfogkrémnek.
  • Borg
    #754
    Tőlem aztán 99% is lehet benne, ha egyszer szar íze van :)
  • gabor9
    #753
    Meg a Burn Juice-ban 21% gyümölcstartalom van, a Monster Ripper-ben 50%. Most Sparban 1 Monster 250ft:D Bevásároltam:D
  • ForzaInter
    #752
    Tényleg nem nagyon volt agyon reklámozva Monster, tvben én egy reklámot se láttam, csak neten..

    Nyilván van sok hülyegyerek akik divatból isszák a monstert mer az most menő, de nem hinném, hogy ez a többségre igaz lenne. Ízre a monstert nagyon eltalálták, és az ára is jó, nálam top3ba van.
  • gabor9
    #751
    Tökre egyetértek veled, a RedBull finom, csak hetente 2-3-szor kidobni több mint 300at 25-ösre... Ha milliomos lennék, akkor se... Ott nem a prémium minőséget kell megfizetni hanem a plakátokat, tv reklámokat...

    És az a durva, hogy a Monster úgy ért el itt ekkora sikert, hogy egy reklámot se látsz belőle a tv-ben, csak az extrém sportokban. Én a Monstert nem divatból szeretem, nekem tényleg ez jön be leginkább, és 5ös kiszerelés olcsóbb, mint RB 25-öse...
  • ForzaInter
    #750
    nem rossz a red bull, csak kurva drága.. marketingért kell fizetni. szerintem vannak sokkal jobb energiaitalok ízre..
  • Narusco
    #749
    csak én vagyok olyan retro, akinek a kedvence a redbull?
    meg pl az adrenalin, meg olcsóbb de rá hasonlitók...

    sztem a monster messze nem olyan jo mint amennyire reklámozzák ,persze bőven jó az is ha nincs más. de rühellem a monster matricás keménygyerekeket.
  • ForzaInter
    #748
    annál jobb tényleg nincsen:)
  • gabor9
    #747
    Én annyira nem csípem, kesernyés, nekem sokkal jobban bejött a Monster Ripper.
  • ForzaInter
    #746
    tényleg nagyon jó, most ittam egyet vasárnap:)
  • Ferenc4
    #745
    burn juiced energy 500ml

    NAGYON FINOM

  • ForzaInter
    #744
    Xyience energiaitalt ivott már valaki? Amerikában az is elég híres, sok féle van belőle.
  • ForzaInter
    #743
    érdekes ez a graffitis megoldás:)

    a nosra és a full throttlera én is kíváncsi vagyok..
  • gabor9
    #742
    Háh, én is pont így vagyok vele, hogy ha egyszer eljutok Amerikába akkor Szabadság szobor, Golden Gate oké megnézzük, de irány minden bolt az összes Monsterért meg Rockstarért:D:D Van ott más energy is ami érdekelne, pl a NOS vagy a Full Throttle.

    Jah, és még egy energiaitalt tanácsolok, h nézz rá, ez is Amerikában van, az a neve h All City energy. Nekem rohadtul bejön a doboza:D
  • ForzaInter
    #741
    mindegy azért majd beszerzek egyet, hátha nekem ízleni fog..:D

    elég jól néz ki xdurance, nekem a rockstar dobozai tetszenek legjobb dizájnra. én legutóbb egy magyar oldalról rendeltem rockstart, originalt, juicedet és a guavát, más féle nincs sajnos.. bezzeg a rockstar oldaláról lehet mindből rendelni, 17 félét csak:D egyszer jussak el amerikába, rockstarból és a monsterből bevásárolok minden fajtából:D
  • gabor9
    #740
    Hát magyarán rohadt szar volt:D

    Én is gyűjtöm, a Monster Nitrous Anti Gravity volt a 154. darab:)
    Állítólag azért nincs Rockstar Mo-n, mert túl ütős, de ez faszság úgy ahogy van, mert a Monster ugyanolyan ütős... Ha Rockstar érdekel akkor én 1edül a sóstói Agip kutat tudom ajánlani, ott állítólag szokott lenni;)
    Olaszországban van Recovery, de előre szólok h teljesen olyan mint egy házi limonádé, csakhogy még nem is szénsavas...:D

    Én is megyek majd télen Ausztriába, februárban Olaszországba, majd bevásárolok:D Haverom Angliában van, hoz nekem Rockstar Xdurance-t, sztem nézd meg h néz ki, nagyon komoly a doboza!!!
  • ForzaInter
    #739
    Hogy érted azt, hogy nagyon büntetett?:)

    Igen, gyűjtöm őket, kb 20-25 féle márka van asszem, annyira nem sok..

    A rockstarból ittam az originalt, a guavát és a juicedet (mango, narancs) nekem mindhárom bejött, talán a juiced annyira nem de az is jó volt.. Azt mondják olaszba nagyon sok féle kapható belőle, október végén megyek olaszba, azt hiszem bevásárolok belőle rendesen. Kár hogy itthon nem kapható. Eddig annyira nem figyeltem az autogrilleknél meg benzinkutaknál energiaitalokat, de most figyelni fogom, hátha rá bukkanok valami ritkaságra, mondjuk burn dayre.:)
  • gabor9
    #738
    Igen, az. Még én sem ittam, de nagyon ütős a doboza. Kék színű az ital:)

    Tipp: ha Rockstar, semmiképpen se a sárga Recovery:D Nagyon büntetett...:)
    Gyűjtöd a dobozokat?
  • ForzaInter
    #737
    az a fehér dobozos nem? egyszer olvastam róla, de nem ittam még olyat..:( én burnból csak az eredetit ittam, meg juicet egyszer.
  • gabor9
    #736
    Én is kipróbálnám Javákat, igazából Amerikában van az összes, de európai országokban is kaphatóak, csak hát persze nem az összes, csak 1-2.

    Hallottál már Burn Day-ről?:)
  • ForzaInter
    #735
    közben utána néztem, én is ennyit számoltam, hát van belőle pár.. :D rockstar 14 féléje semmi ehez képest xD rockstar/monsterből a kávés/vaníliásra nagyon kíváncsi vagyok mijen lehet, de azokat ha jól tudom csak amerikába lehet kapni sajnos.
  • gabor9
    #734
    A Hell Whisky/Vodka tényleg egész jó, bár abban ugyebár nincsen koffein mert alkohol+koffein kombót nem engednék forgalmazni, legalábbis ismertebb energy-knél.

    Monster-ből töménytelen van, ha jól tudom, 23, de van 3féle shot, a Java sorozat csak kávés energiaitallal foglalkozik. A leghíresebb az alap, lo-carb, ripper(ez USA-ban nincs), khaos, assault, m-80 és mixxd. A többi inkább csak USA meg Kanada, meg hát külön-külön más országokban.
  • ForzaInter
    #733
    monsterból hány fajta van egyébként? ízre..
  • ForzaInter
    #732
    én most egy hell wiskyet iszok, egyszer már ittam régebben akkor nem ízlett, de nem is olyan rossz:D bár azért pénzt nem adnék érte, kaptam ezt is.. egy 6/10 kb.
  • gabor9
    #731
    Most vettem Rise NRG-t, nagyon szép doboza van (fekete-barna), ma lecsekkolom a belső tartalmát.
  • gabor9
    #730
    Hát hozta a formáját a Monster:) Az íze komolyan fantasztikus! Legjobb!!

    A legpöpecebb kinézetű Monster szerintem az Absolutly Zero, legalábbis top 3-ban tuti benne van a doboza. Azt azért elfogadnám:P