849
mit gondoltok az energiaitalokról?
  • ForzaInter
    #729
    annak a monsternek elég zorall kinézete van:D
  • gabor9
    #728
    Most vtam Lidl-be de ilyen MiXXed Up nem volt, csak az alap meg a cukormentes.


    Ma kaptam havertól 1 Rockstar Recovery-t és egy Monster Nitrous Anti Gravity-t Amerikából:) Yeahh
  • Borg
    #727
    Kizárt dolog, hogy ilyet kipróbáljak.

    1. Anno a cocaine csípős egy örök élmény volt (sugárban hány 1 korty után)

    2. mixxedUP-ból kipróbáltam múltkor valami ice white vagy mi, grapefruit is MENTOL ízűt... na ha valaki szereti a fogkrém+pezsgőtabletta ízt, hajrá...
  • Ferenc4
    #726
    fire carnberry & chilli ENYHÉN CSIPŐS Lidl-be kapható 79 Ft.


  • Borg
    #725
    Az igen érdekes, mivel kb ég és föld a különbség.

    Ha olcsó fajta energiaital, akkor inkább Cranberry XL..
  • ForzaInter
    #724
    Debrecen közel van, és elég sűrűn járok oda, kösz a tippet, meg fogom nézni.
  • ForzaInter
    #723
    Én most pirosat ittam:D Én amugy ízben nem veszek észre különbséget a sárga és a piros között, pedig már pár éve rendszeresen burnt iszok.
  • Attila8805
    #722
    Miskolcon fél literes is van :)
  • Sóschips
    #721
    Debreceni vasútállomáson az újságosnál lehet,én eddig csak ott láttam:D
  • Borg
    #720
    Hogy romlott a minősége? Egyenesen a tesco gazdaságosat töltik bele... semmivel sem különb.
  • acsati
    #719
    de miért nincs már piros? :( pedig az tényleg olyan jó volt! akkor még 300 ft volt a burn most meg már 200 alatt van, romlott is a minősége
  • Borg
    #718
    Burnből csak az eredeti, a piros lé... azt meg itthon már nem kapni, csak ausztriában.
    Nameg az első helyről amúgy is letaszította már a Tatanka :)
  • ForzaInter
    #717
    ilyen kólát még nem ittam, de azt mondják nagyon jó.. sajna itt a környéken nem kapható sehol
  • ForzaInter
    #716
    vagyis ma jött meg:D
  • ForzaInter
    #715
    ma rendeltem rockstar originalt, juicet, meg guavát.. az alap rockstar nagyon finom, jobban ízlik mint az alap monster.. top 5-ben nálam fel is ugrott 3 helyre. kíváncsi vagyok a másik kettőre.

    nálam a top 5: 1. burn. 2. monster ripper 3. rockstar 4. monster 5. bomba
  • Aquir
    #714
    ezt én is hanyagolom:)
  • Drephis
    #713
    bár nekem így is bejön :)
  • Drephis
    #712
    gondolom azért van, mert "less sugar"

  • Narusco
    #711
    ez egész finom lenne, ha nem érezném rajta azt az utoizt, amit a cukormentes kólákon lehet. igy kurvaszar.
  • Drephis
    #710
    hali, dr peppert lehet kapni itthon nagyobb kiszerelésben?
    idáig csak ilyet találtam:
  • Dynamic
    #709
    Ilyet ittam a napokban. El sem akartam hinni, hogy ez a neve:D
    Elég jó, kicsit a Bombára hasonlít.



    weboldal
  • Phat Smoker
    #708
    a rákok meg attól félnek, hogy embert kapnak! ;)
  • maximil
    #707
    Jó, manapság tényleg mindenről kiderül, hogy káros, lassan már a biorépáról is. És nem most káros, hanem hosszútávon, de amondó vagyok, hogy amíg nem egész nap biorépát rágcsálsz (vagy amiről éppen kitalálják, hogy káros) - hanem néha megeszel egyet - semmi bajod nem lesz :D
    Persze az energiaitalnál is szerintem ezek a káros dolgok nagy mennyiségre vonatkoznak...
    Kevés fogyasztás esetén inkább a pozitiv oldala jön ki szerintem...
  • Megtörhetetlen
    #706
    akkor légy oly kedves sorold is fel ha tudod :) Egyébként meg manapság már szó szerint minden rákkeltő ez azért van mert nem is tudják a rék miért alakul ki igazán, ezért is káros minden ;)
    Meg nyilván nem heti 2-3 dobozra értendő hanem sokkal nagyobb mennyiségre.
  • Willenbrock
    #705
    Én ha veszek ilyen italt megnézem van-e benne Na benzoát és aszpartám.Ezek rákkeltők úgyhogy az ilyenek ki is esnek.Van 1-2 márka amiben elvileg nincsenek benne ezek.
  • Phat Smoker
    #704
    kénytelen Red Bull-t inni, mivel náluk van leszerződve! ;)
  • Ferenc4
    #703
    Többszőr láttam a TV.-be hogy Sebastian Vettel ilyet iszik
  • Ferenc4
    #702
    Ma vettem ilyet a TESCO.-ba,165Ft ha jól emlékszem.Az ízén érződik hogy jó tömény. Nekem egy pohár kávé azért jobban kiveszi az álmosságot a szememből mint az energia ital,de szeretem az izét!

    Maxx Energy Shoot

  • Narusco
    #701
    de ezeknek milyen ízük van? simán mint a redbullnak? mivel én általában az izéért veszek ilyeneket, meg mert pl hűsit, ilyen lófaszért biztos nem adok 500ft-t, csak a sznob buta picsák meg szolizott cicafiuk veszik sztem
  • Phat Smoker
    #700
    más is sokallta ezért a kis p*csa sz@rért a közel 500 ft-ot, ott rohadt a tesco kasszáinál, de mielőtt végképp rájuk penészedett volna leakciózták, nem mintha így megérné, lévén, hogy kevesebb koffein van még mindig benne, mint a normál méretű kiadásban, de a tudat, hogy red bull-t iszik az ember, azért sokat dob a feelingen, nem ? ;)
  • Punkerwork
    #699
    helyesbítek Szikszó mellett van, de nem tom átadták e már még volt 1-2 munkagép a telepen.
  • harckaresz
    #698
    s budget energy shotot még én sem láttam... mondjuk red bullból nem kóstoltam még a shotot, de kíváncsi vagyok már rá!

    energyt még nem próbáltam. általában red bullt iszom.

    kék medvét kóstoltátok már? :D mi az a glükuronolakton, ami az összetevői között szerepel?
  • Megtörhetetlen
    #697
    Az energy is ugyanolyan mint a többi szerintem talán kicsit még rosszabb is, látszik is rajta hogy csak a nevet levédették és azzal akarják a népet megfogni ugyanúgy mint a bio, a diesel meg a burn és társai... De az energy az minőségre is irtózatosan gyenge.... Azaz szerintem...
  • kevingold
    #696
    mi a véleményetek az eneryg nevű energia italról? annyira nem keverném szesszel, csak reggelente hörpintenék egyet a dolgozó előtt. hasonló kategória mint a kobra vagy a budget, de ízre nem rossz.
  • Megtörhetetlen
    #695
    S budget-es energy shot???? Egész véletlenül Te nem a rendes energiaitalra gondolsz mert én még nem láttam shot-ot sparosból... :/
    Meg egyébként is a redd bull is olcsóbb a rendes palackos nem a shot, az csak kb. 400 ami még mindig drága de nem annyira mint a shot :)
  • Dynamic
    #694
    Ezt még sosem próbáltam, mert a Red Bullt is azért iszom, mert finom és jól esik hidegen, az élénkítő hatás nálam az utolsó szempont. Ezt a mennyiséget elnézve meg nem hiszem, hogy nagyon ki tudnám élvezni az ízét:)
  • smith09 #693
    Én is sokkalom. Ezért veszek néha Spar S Budget- eset.
  • Ferenc4
    #692
    red bull energy shot akciósan vettem 6 db.-ot.
    450-550Ft/db sokallok érte!!!


  • jointo
    #691
    Az, hogy mi egészségtelen meg mi nem, egy elég érdekes kérdés. Nem sok olyan dolgot kapni manapság, aminek minden egyes összetevője, bármilyen fogyasztási körülmények mellett egészséges. Energiaitalba nem szoktak azért belehalni az emberek. Egyébként Te kizárólag egészséges dolgokat fogyasztasz, bioélelmiszereket, megfelelő időben és mennyiségben? Mert ez is sokat számít, a kenyér is tud rendkívül káros lenni, ha egyszerre tíz kilót fogyaszt belőle valaki... Nem vagyok egy nagy energiaital-fan, csak a gondolkodásban található logikai problémák miatt mondom.

    kalaposkan: Igen, a csapvízről jobb, ha nem beszélünk - persze bajod attól sem lesz, de jobb a lelkünknek a tudatlanság
  • extrem10
    #690
    Mondjuk elképzelhető...hogy a Red Bull azért drágább egy kicsit a Tescos-nál, mert jobb minőségű alapanyagokból készül. Amúgy sem vásárolok soha a tesco-ban, mert minden tesco márkájú dologról igen csak meg van a véleményem. Nekem van egy ismerősöm, aki a Tesco-ban dolgozik, és ő szokta mesélni, hogy ha lejár egy hús szavatossága, vagy megromlik, akkor vagy ledarálják darált húsnak, vagy valamilyen folyadékba beáztatják, ami elveszi az ízét, és színt ad neki, és vissza teszik a pultba. Na ezek után én nem járok a Tesco-ba vásárolni, és semmilyen tesco-s terméket nem veszek meg.
    Ritkán iszok energiaitalt, de ha mégis, akkor inkább megveszem a drágább, de minőségibb terméket, mint az olcsó tesco-sat.
    Persze ha te megelégszel a tesco minőséggel...