46
Bones (2005)
  • Flamer
    #46
    bnem azert de a 8x24 vege iszonyu lama volt. :o
  • Jim Morrison
    #45
    29-én megint lesz rtl en dr csont, de azt sajnos nem tudom, hogy melyik rész :(
  • ZordKaszás
    #44
    a 7.-ik évad 3.-ik részénél hagyta abba a vetítést, nekem csak annyi lenne a kérdésem hogy mikor fogják folytatni?
  • Oncsi
    #43
    Mikor folytatódik a 8. évad Amerikában?:)
  • Shep
    #42
    Tudja valaki ,hogy melyik résznél hagyta abba a sorozatot az RTL?
  • Doktor Lucsok
    #41
    A negyedik évad utolsó epizódja (S4E24 vagy S4E25).
  • Tatyla
    #40
    kis help kéne, az hanyadik évad hanyadik epizódja amikor Booth még kómában van és azt álmodja hogy ő meg Bones házasok a labor egy night club és mindenki aki lényeges nekik dolgozik és a wc-ben találnak egy hullát?
  • Jim Morrison
    #39
    koszi, a port csak sajnos azt mondja hanyadik resz, azt nem hogy hanyadik evad. koszi !
  • Noninnyó
    #38
    Tegnap volt a 3. évad 14. része.
  • Jim Morrison
    #37
    ja azt elfelejtettem, hogy szerintem 4, de nemtom.
  • Jim Morrison
    #36
    Nem tudja valaki most melyik évad megy?
  • Flamer
    #35
    s01e15:
    mikor Booth felrobban a hűtővel.. na az kaszkadőr.. bizonyítékom is van :D
  • Flamer
    #34
    ah. nó komment. :o
  • winnie
    #33
    pár sorban nem fogjá leírni neked, hogy miről szól. kapsz majd választ
  • Flamer
    #32
    hát ez durva. most ezzel vége. mármint a tvbe. és utánnaolvastam imdb-n és a második évad 1. része nem arról szól amiről most ezaz évadzáró szólt.. akkor most ezzle milesz?.o
  • Szabi1991
    #31
    majd a 22.rész lesz izgi kiderül egy pár dolog "Bones"-ról , vagy őt nem is úgy hivják?..
  • Harly18
    #30
    Nem? Az amikor a nőci véresen kelt fel és kiesett neki 1 vagy 2 nap, le is tartóztatták, mert gyilkossággal vádolták. A legizgalmasabb rész ez volt és nem bealudtam rajta?! :(
  • Szabi1991
    #29
    hmm.. már nemtudom :SS

    de a 21.-rész durva lesz :O
    (amit július 25-én adnak le..)
  • Harly18
    #28
    Aki látta a múltheti részt, az le tudná irni pár mondatban, hogy mi volt? Csak a felét láttam annak a résznek...
  • Szabi1991
    #27
    Szeretem ezt a sorozatott , azt nem mondanám hogy jó , de mindig megnézem a TV-ben :)
  • Harly18
    #26
    Dr. Csont
    Eredeti cím: Bones

    Lelőhely: Amerikában a Foxon megy, idehaza az RTL Klub lesz a gazdája, és március 7-től, szerdánként a CSI: Miami helyszínelők-et követi 22.05-kor.

    Státus: Nálunk most kezdődik, de Amerikában már a második évad közepén jár a sorozat.

    Népszerűség: Az eleinte gyengén kezdő sorozat az idei télen már 12 milliós nézőszámot produkál.

    Miről szól? Dr. Temperance Brennanről, akit egyszerűen csak Bonesnak becéznek, ami az angol 'bone', 'csont' szóból ered, innen is a suta, bárgyú magyar cím. Annak ellenére, hogy a sorozat éppen a Doktor House után kerül adásba (csak más csatornán), természetesen nem sok köze lesz a mizantróp doktor kalandjaihoz, hiszen dr. Brennan, vagyis dr. Csont általában nem embereket ment meg, hanem embereket juttat börtönbe - inkább rendőrségi nyomozásokban segédkezik, mégpedig Seeley Booth különleges ügynök oldalán. A magányos antropológusnő segítségét általában olyan ügyekben kérik, amelyekben a megszokott nyomozati munka csődöt mond, és általában csak minimális mennyiségű maradvány marad a helyszínen. Egy koponya, elszenesedett holttest, vagy olyan tetem, amely évek óta az enyészeté.

    Kinek ajánljuk? Akiknek elegük van a Helyszínelők tudálékosságából, és igazi emberi kapcsolatokra is vágynak a nyomozós sorozatokban. Olyanoknak, akik szerint van élet a munkán túl, is és olyanoknak, akik szerint egy bűnügyi sorozatban nem csak a tettes, hanem az utána nyomozók kiléte is érdekes lehet. A Dr. Csont szakít a sztereotípiákkal, és élettel teli szereplőket mutat be. A két főszereplő játéka (Emily Deschanel és az Angel című sorozatból ismert David Boreanaz), az állandó csipkelődésük és a köztük lévő folytonos, ki nem mondott szexuális feszültség határozza meg a sorozat hangulatát. (www.origo.hu)
  • winnie
    #25
    harly18: itthon egyértelmű, abban igazad is van, hogy működik a gyenge nézettség és a műsoron tartás, valamint az elpakolás - amerikába sokkal szigorúbbak. (végülis a saját gyártású műsoroknál ugyanez a helyzet, hiszen az rtl-nek az ötökör vagy a szellemvasút nem jött be és azonnal le is állították a gyártását.)
  • Harly18
    #24
    Ok, elfogadom az érveidet, én nem tudok a sorozatokról ennyi mindent. Csak az itthoni viszonyok alapján próbáltam megérteni, de nem tudom amerikában mi folyik.
    Most már értem akkor, hogy miért nem a válaszgombot használod. Csak igy kicsit úgy tűnik, mintha ki akarnád forgatni az ember minden egyes szavát...vedd úgy, hogy nem is emlitettem meg ezt a dolgot...
  • winnie
    #23
    "Hogyha már ennél a szavankénti kielemzéseknél tartunk...."

    sry, de csak így egyértelmű, hogy kinek reagálok, mert nem működik a válaszgomb nálam - tech láma vagyok...:)

    "Erről gőzöm nem volt, azt hittem ez egy hivatalos adatbázis"

    á, nwm lenne erejük ilyesmire. usercontent. ld. wiki, tv.com. pl. a magyar adatokat magyar userek viszik fel.

    "Úgy gondolom, hogy a csatornák ha már megrendeltek egy sorozatot, akkor jó esetben leadják még akkor is, ha a kutya nem nézi meg."

    nem. vannak sorozatok, melyeket egy adás után leveszik műsorról és amerikában többet nem is mutatják. pl. a joey-nak 9 része sugározatlan maradt - ezek persze nemzetközi forgalomban eladhatóak.

    " Max a késő órákban."

    á, ott nem úgy megy. minden órában megvan a fix műsor. ha valamit levesznek, az eltűnik.

    " Van, hogy az első évad tetszik a közönségnek, s közben megrendelik a másodikat."

    ritke, de van. viszont általában akkor rendelik meg, ha stabil a nézettség. az általában nem csökken egyik napról a másikra.

    " Aztán lehet, hogy az első évad végére már tized annyian nézték, de mivel megrendeltét a következőt, ezért leadják."

    egyrészt, nem várják meg, hogy tizedannyian nézzék. már a feleannyinál is azonnal beszüntetik az adást. másrészt, ha be is rendelik a 2. évadot, akkor sem feltétlenül adják le, volt erre sok példa. a tru callingot asszem te is láttad. mintha.

    "nem tudsz kompletten reagálni egy gondolatra,"

    tudok, csak így egyszerűbb - afféle soronkénti helyesbítés, de ha kell, legközelebb úgy reagálok.

    "másoknak is lehet véleménye, még akkor is ha az eltér a tiédtől..."

    ezt elfogadom, sőt. de itt nem véleményről van szó, hanem tényekről, minthogy nem létezik olyan sorozat, aminek lecsökkenhet a nézettségre a tizedére meg, hogy ha valami bukik, akkor a műsoron hagyják. ezek abszurdumok, nincs köze a véleményhez. (de tényleg.- véleményt nem írtam, szerintem.)

    ld. ha mutatsz lyan sorozatot, ami "nagy bukásokat sorozatokban, azok mind 2 évadot éltek meg", akkor visszaszívom.
  • Harly18
    #22
    Hogyha már ennél a szavankénti kielemzéseknél tartunk....

    "akkor javítsd. az imdb-t a userek editálják, te is megteheted. (és éppen ezért nem megbízható adatbázis és elsődleges forrásnak használni hiba)"

    Erről gőzöm nem volt, azt hittem ez egy hivatalos adatbázis

    "Egyébként amiket én láttam nagy bukásokat sorozatokban, azok mind 2 évadot éltek meg,"

    Úgy gondolom, hogy a csatornák ha már megrendeltek egy sorozatot, akkor jó esetben leadják még akkor is, ha a kutya nem nézi meg. Max a késő órákban. Van, hogy az első évad tetszik a közönségnek, s közben megrendelik a másodikat. Aztán lehet, hogy az első évad végére már tized annyian nézték, de mivel megrendeltét a következőt, ezért leadják. Persze ez csatornától isfügg. Ez érvényes erre is:

    "ha a nézettség pocsék akkor 2-3 rész után lelövik a sorozatot. nincs olyan ütődött csatorna, ami műsoron tartana egy bukást."

    Nem foglak meggyőzni, én igy gondolom, persze irhatnám oldalakban is, talán könnyebb lenne megértetni, mire is gondolok, s lehet tévedek, de ez a mondatonkénti kielemezgetéseid arra utalnak, hogy nem tudsz kompletten reagálni egy gondolatra, s nem látod át sem a te érveidet sem másokét, ezért nem is tudod megérteni, s talán elfogadni azt, hogy másoknak is lehet véleménye, még akkor is ha az eltér a tiédtől...

    De biztos hülyén gondolom, mert ha jól sejtem, akkor te a sorozatok nagy ismerője vagy....
  • winnie
    #21
    "Imdb-n úgy irták, hogy 2005-2007. "

    akkor javítsd. az imdb-t a userek editálják, te is megteheted. (és éppen ezért nem megbízható adatbázis és elsődleges forrásnak használni hiba)

    "Egyébként amiket én láttam nagy bukásokat sorozatokban, azok mind 2 évadot éltek meg,"

    a nagy bukások 2 részt érnek meg. ami 2 évadot megér, az kivételes sorozat.

    tavaly 60 új sorozat indult tavaly és ebből 17 érte meg a 2. évadot. viszont azok jó része már a 3.-at is meg fogja élni, szóval a 2 évados sorozat viszonylag ritka, de bukásnak nem bukás. (ha az lenne, akkor az a 43, amelyik nem érte meg a 2. évadot mi lenne?:)

    "úgyhogy átlagban szerintem ha a nézettség pocsék, akkor is megcsinálják."

    ha a nézettség pocsék akkor 2-3 rész után lelövik a sorozatot. nincs olyan ütődött csatorna, ami műsoron tartana egy bukást.
  • passatgt
    #20
    nekem tetszett
  • Harly18
    #19
    Imdb-n úgy irták, hogy 2005-2007. Ebből gondoltam, hogy vége, mert ha nincs vége egy sorozatnak, akkor azt ált. úgy irják, hogy 2005-
    Egyébként amiket én láttam nagy bukásokat sorozatokban, azok mind 2 évadot éltek meg, úgyhogy átlagban szerintem ha a nézettség pocsék, akkor is megcsinálják. De ha folytatják, akkor az jó...
  • winnie
    #18
    "A sorozat 2 évet élt meg és 41 részt.....H"

    eddig. jövőre jön a 3. évad, aztán várhatóan a negyedik.

    "Hát nem tudom, hogy ez bíztató-e vagy sem. "

    mivel a sorozatok 75%-a még a 2. évadot sem éri meg, ezért biztató
  • Drephis
    #17
    tom de azt nemtom h ő is ugyanarra gondolt e :P
  • Seth
    #16
    Nem, de ezt rajtad kívül kérdezte már valaki.
  • Drephis
    #15
    seth nemhiszem de.... te a jk3-as seth vagy? xD
  • Harly18
    #14
    A sorozat 2 évet élt meg és 41 részt.....Hát nem tudom, hogy ez bíztató-e vagy sem. Aki nem szeret 5-6 évig nézni egy sorozatot, annka jó lehet, de azt is jelentheti, hogy egy nagy rakás....
  • SlayR
    #13
    David Boreanaz jó színész még mindig :)
  • Seth
    #12
    de a Dr. Bones a beceneve, gúnyneve a csajnak,amit a magyarul nézők számára, lefordítatlanul ,nem esne le , Dr. House-nak viszont a rendes neve (Dr. Gregory House)

    na off vége, asszem értitek mit akarok kihozni
  • ngcsnet
    #11
    ezzel az erővel akkor miért nem Dr. Ház a Dr. House? eléggé irritálóak ezek a hülye magyar fordítások, dehát ők tudják
  • Seth
    #10
    asszem :P
  • _Vegeta_
    #9
    Jajj ez az a bones 1x01 anno nagyon nem jott be 20.ad rangu nyomozos cucc. :D
  • ktomi22
    #8
    hi ..te az a seth vagy akit ismerek? :D
  • Aquir
    #7
    hülyén hangoznak magyarul egyes angol nevek (nekik biztosan normális ez). Pl. Lionhead studio = oroszlánfej stúdió.. ki adna magyarul ilyen nevet egy stúdiónak? egy csomó ilyen név van amit az angolok használnak akármire (tényleges név, valaminek a címe, stb.)