46
Bones (2005)
  • Seth
    #6
    Egyébként ti mire fordítottátok volna a Dr.Bones-ot???
  • Harly18
    #5
    Az lehet, de akkor is lehetett volna találni valami értelmes címet. Vagy akkor az eredeti lenne inkább. Egyébként láttátok az első részt? Szerintem egy középszerű nyomozós sorozat lesz ez, ahol most ez a csontvizsgáló csaj meg a csapata old meg minden ügyet, ami alapból vicces. Minden sorozat, szóljon az az FBI, CIA, rendőrség, helyszínelők vagy antropológusok-ról, mindig úgy állítják be, mintha ez lenne a legfontosabb szerve bűncselekmények megoldásában, s valahogy mindig egyedül oldanak meg mindent...
  • Aquir
    #4
    én felröhögtem amikor a tvben a címet mondták :D
  • Seth
    #3
    asszem csontok néven van már vmi film, gondolom ezért lett az ami
  • Harly18
    #2
    Ismét valami eszes és fantáziadús emberke adhatott magyar címet, ami hihetetlenül béna....
  • Harly18
    #1


    Szereplő(k):
    Emily Deschanel (Dr. Temperance Brennan)
    David Boreanaz (Seeley Booth)
    Eric Millegan (Zack Addy)
    T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
    Michaela Conlin (Angela Montenegro)
    Jonathan Adams (Dr. Daniel Goodman)
    Tamara Taylor (Dr. Camille Saroyan)

    Dr. Temperance Brennan (Emily Deschanel), alias Dr. Bones briliáns, ugyankkor meglehetősen magányos antropológus, akit megkörnyékez egy ambiciózus FBI-ügynök, Seeley Booth (David Boreanaz), hogy kivételes tudásával segítsen az iroda megoldhatatlan ügyeinek a felderítésben. Feladata a legkülönfélébb bűncselekmények ismeretlen áldozatainak az azonosítása a holttestek megmaradt csontjainak alapján. A közös munka során, Booth és Dr. Brennan, valamint az irányításuk alatt dolgozó csapat újra és újra szembetalálja magát a nyomozást ellehetetlenítő korrupcióval és a meglehetősen hatékony helyi ellenállással.