51
  • wanek
    #51
    Ez a film ultragagyi.
  • Daniii21
    #50
    nekem naon teszett ez a film!!!Naon kul , már alig várom a másdik részét!!
  • SSeth
    #49
    hígfos
  • TommyGun
    #48
    Ember te beteg vagy....szenny az amit nap mint nap a TVben nézel mónika meg barátok közt címen nem a wow...

    mellelseg a film egyszer megnézem film max....semmi extra....nem egy jó film de jobb mint egy átlagos balázs show az tuti
  • MrPrise
    #47
    Megnéztem. Annyira nem rossz, de azért nem egy Batman Kezdődik!...
  • Hoz_Hun
    #46
    Juuj... szegény Ketrec...ööö akarom mondani Cage.
  • Cat #45
    A Rotten Tomatoes oldalán több kritika szerint is mindenidők legrosszabb Marvel-képregényadaptációja ez, amit az amerikai filmkritikusok 27 százalékra értékeltek.
  • Garrett27
    #44
    hiba. Akire te gondolsz, annak az okos haja elhagyta buta fejét . Ezt itt Szekeres Viktornak hívják. Mellesleg megnéztük többen is ezt a filmet, és télleg egy nagy taliga fost ér...
  • Viking szabi
    #43
    Én ma láttam a filmet,és mit mondjak,nem egy remekmü,olyan tipikus egyszernézös film,de hozzáteszem,hogy szerintem jobb mint az Elektra,vagy a Hulk
  • winnie
    #42
    "Az Elektránál biztosan jobb."

    egyáltalán nem biztos. csak lehet.
  • Viking szabi
    #41
    nem lehet annyira rossz film ez a Ghost Rider.Az Elektránál biztosan jobb.
  • Picizöldfül
    #40
    pff wow öcsém,ez ide kellett?? kajak már ide is bejön az a szenny
  • NEXUS6
    #39
    Megint elkövettem azt a hibát, hogy nem olvastam el kritikát, illetve hogy csak egyet láttam erről a filmről, ahol azt írták, hogy a zsűrinek tetszett a nézők meg fanyalogtak. Az amcsi ízlésvilágot sejtetve ez akár jót is jelenthetett volna.

    Illetve azzal erősítettem a lelkem, hogy a Cage kiba jó színész, a lelkizős hős tipikus esete, ezt a szerepet direkt ráöntötték, szal ha minden szar lesz legalább látunk egy két jó Cage-es jelenetet.

    Hát nem.
    Abban reménykedem csak, hogy amikor majd 1-2 év múlva majd szombaton leadják a tv-ben legalább arra fogok emlékezni, hogy ez egy kiba szar film volt és mindenképpen be kell tervezni egy sörözést a haverokkal nehogy otthon maradjak. Mert véletlenül bekapcsoljam a tv-t és mivel olyan üres hogy semmire sem emléxem belőle a végén még másodszor is végignézem, hátha jó.

    (Amúgy nem tudja valaki, hogy a wow-ban nincs-e esetleg valami jó kis lángoló csopperes mount?;))))

  • k9duli
    #38
    Spawn filmel nem tudom mi baj van. Szerintem nagyon beteg és egyedi hangulata volt.
  • winnie
    #37
    "de nézd meg hozzá a Hellboy-t is, az is a jókhoz tartozik."

    ízlés kérdése, lehet, hogy neki nem jön be. van, akinek a pókember vagy a men in black jön be a képrefényesek közül. volt, aki a kárhozat útját szerette, más a pokolbólt vagy a tini nindzsa teknőcöket, esetleg a maszkot vagy pengét, vagy a sin city-t vagy a v, mint vendettát. vagy a hollót. nyilván lehetne sorolni.
  • Zedas
    #36
    Egyetértek, de nézd meg hozzá a Hellboy-t is, az is a jókhoz tartozik.
  • Hoz_Hun
    #35
    Amúgy ezt meg nem nézem meg. Az IMDB 5.6 simán a rossz vagy egyszer nézhető filmek kategoriályát jelenti. SZ.V. is többnyire jól látja a dolgokat bár vannak melléfogási (ld. Arthur és a Villangók).
  • Hoz_Hun
    #34
    X-man 1,2,3, Constatine, Batman Begins, öööö meg nem tudom az képregény volt-e, de imádtam a Van Helsinget. Aztán pont.
  • Blasta
    #33
    " ha a kritikusok lehúznak valamit, akkor az csak jó lehet. Ez történt most, nagyon jó film"

    Most inkább az történt, hogy nem csak a kritika, hanem jópár cikkolvasó szerint is egy kalap kaki a film, per pill egyedül vagy a "nagyon jó film" véleményeddel, ami azért jelent vmit, mégha nem is vesszük figyelembe a kritikát.
  • gonoszkismalac
    #32
    "Lehet, hogy az az oka az egésznek, hogy az utóbbi időben elkényeztettek minket a jó filmek? Apró titkok, Bábel, A boldogság nyomában, A család kicsi kincse, Véres gyémánt... " Nos, aki az említett filmeket élvezte, ne is menjen Szellemlovast nézni...
    S mint általában, ha a kritikusok lehúznak valamit, akkor az csak jó lehet. Ez történt most, nagyon jó film, de az tényleg ne nézze meg, aki mindenbe bele köt.
    Mindenesetre a sétáló, lángoló fejü arcnak jó kis oblivion knight fílingje van :))
  • laj
    #31
    Hát az biztos hogy Cage haja botrányosan szar de legfőképp azt nem értem hogy lehet a Derdevilről azt írni hogy nem egy rossz film, ha nem csináltak volna azóta comics feldolgozásokat akkor még mindig az lenne a világ legszarabb filmje
    Ezeknek a filmeknek (comics ledolg) az a baja hogy noha szórakoztató filmnek készülnek legkevésbé szórakozni lehet nézésük közben kevés kivétellel
  • winnie
    #30
    "Sablon kritika!Ezt minden képregény adaptációnál leirják!"

    csacskaság, szerintem. olvass képregényadaptáció kritikákat. akár itt, akár máshol.

    "Aki meg kritikák alapján néz filmet az jó ha évente 1-2filmet megnézhetne!"

    szerintem kimaradt pár nulla. 100-200.
  • Oziris666
    #29
    Sablon kritika!Ezt minden képregény adaptációnál leirják!
    Nem annyira rossz,nem oscar dijjas filre kell várni!
    Az meg h az effektek gyengék,hát nemtom,nem igazán ért a dolgokhoz aki ijet ír!
    Ha kritikus irja se érdekel,mert azis csak egy ember véleménye!
    Aki meg kritikák alapján néz filmet az jó ha évente 1-2filmet megnézhetne!
  • cateran
    #28
    Ha neked teszett a Spawn,akkor nem értem mi bajod a Ghost Riderrel...ugyanaz a szinvonal(atlanság),Daredevil,Electra,Superman returns dettó.....
    Constantine nem rossz,Batman 1 nagyon nem rossz:),X-menek...hmm-hmmm,Batman Begins a király nálam:)
  • adam first
    #27
    Szerintem a legjobban elkészített képregény adaptáció a Spawn-Az ivadék volt.+(személyes kedvenceim X-men 1,2,3 Batman,Batman Begins,Batman Returns,Constantine).Már a Daredevil is egy nagy kaki volt,a Ghostridertől pedig többet várt az ember/bár a rendező neve nem volt garancia a sikerre,de ettől eltekintve még össze dobhattak volna egy igazán ütős képregény muvit/.
  • CodeRed
    #26
    1-2 képen tisztára olyan a karakter mint Mel Gibson a Mad Max-ben.
  • Loverman
    #25
    lassan nem követem el azt a hibát h itt cikket olvasok filmről...
    amúgy geri, ez nem kritika, mert nem kritikus írta. ha én írnék egy cikket, készpénznek vennéd? nem hinném. nos, ennyire kell ezt is tartani.
  • Loverman
    #24
    itt nem kritika szokott lenni...
  • cateran
    #23
    Messze nem olyan rossz mint Uwe Boll "mesterművei",1x nézhető és mivel képregényadaptáció,aki magas elvárásokkal ül neki,az hülye...:P
  • asdasdasd
    #22
    Csak beletekertem a maven verzióba, de elég gagyinak tűnik.
    Imdb-n megnéztem pár kritikát. Van akinek tetszik (8-10), van aki szerinte szemét (1-2). A kettő közt nincs átmenet.
    Szerintem aki jót adott rá, annak minden képregény adaptáció bejön, nem tud szelektálni.
    Ha tényleg picit is jó lenne nem adnának rá 1-es 2-es osztályzatot, legfeljebb 4-6 -ot.
    Moziban nem nézem meg az biztos.
  • Riddick
    #21
    Nem rossz ez a cikk. Rendesen magmondja a frankót.Majd megnézés után megállapitom hogy mennyire fedi a valóságot. Mert a Daradevil tényleg nem volt egy rossz film,és ha nem kapunk olyan jót akkor az tényleg gáz. Az imdb meg nem szokott hazudni.
  • spongya77
    #20
    Ha legalabb az "egoista f@sz" ertene is ahhoz, amit csinal...
    Egyaltalan: ki gondoltak komolyan, hogy ez egy jo film lesz? Mikor keszult utoljara kepregenybol rendes film? (A legutobbi Batman-t kiveve.) Raadasul mar maga a kepregeny is eszmeletlenul lapos es idetlen...
    Ha a t. szerzoben az elozetes alapjan bizsergo varakozas ebredt, jobban tenne, ha valami masba fogna. A filmekhez lathatoan nem ert.
  • magyarvok
    #19
    Utálom a filmkritikákat. 1 egoista fasz lenéző véleménye. Mindig.
    IMDB sokkal megbízhatóbb. User Rating: 5.6/10 (8,708 votes)
    IMDB:
    0-4 szar
    4-6 nézhető
    6-7 jó
    7-8,5 nagyon jó
    >8,5 legenda
  • Vakeraka
    #18
    Hát a chopper is egy elég gyenge darab:(
  • MrPrise
    #17
    Akkor most ez a Mark Steven Johnson Uwe Bohl nyomdokaiba lépett, csak a képregényeket választotta vadászterületének? Mivel ő írta a forgatókönyvet is és ő is rendezte, szerintem lehet őt szidni az eredmény miatt, nem? Egy bizonyos szint alatt a színészek hiába harcolnak, sz.rból ők sem tudnak várat építeni...
  • qwas
    #16
    Én is sokkal többet vártam a filmtől de azért annyira nem volt rossz. Nem mondom, hogy egy mozijegy árát megéri de letöltve azt a 1,5 órát azt igen. Mondjuk sokszor megnézni nem fogom a jövőben az biztos.
  • Atomy
    #15
    Egy nő miatt megnézni egy filmet, esetleg még fizetni is érte. Fiatalság bolondság ...
  • jefferson83
    #14
    Eva Mendes? Nézem megfele
  • MrPrise
    #13
    A nő legalább jól néz ki benne ;-)
  • chase
    #12
    Ha egy filmben Eva Mendes is feltűnik… na onnantól nincsenek elvárásaim. Bitangjónő, akit tipikusan csak azért szerződtetnek, mert kell egy jó nő a filmbe, színészi kvalitás zéró.