633
  • berczely
    #393
    Reménytelen....sehol egy pacth vagy valami megoldás....én már mindent próbáltam és még mindíg élvezhetetlen a játék....
  • arty
    #392
    milyen felbontásu a monitorod?

    van lehetőség a beallitasokra, de kicsit nyomottak lesznek a motorosok, én lcdtvn néztem, 1360x768ban. talán egy 16:10es monitoron jo lenne ...
  • samsung123
    #391
    Hali! sehogyse lehet megoldani a 16:9 arányt a játéknál? valami megoldással, mert igy aránytalan a kép:(, és gagyi . válaszokat előre is köszi.
  • Lacas968
    #390
    Annyira büszke vagyok, hogy van akinek van motor kormánya! Nekem sajna csak szimpla "kerek" van, viszont még mindig érdekelne, hogy hol tudnám a game-t rávenni, hogy tudjam használni!

  • arty
    #389
    sega rally topikjában többeknek segitett a legujabb dx, hátha ittis bejön (ott is a "hibát észlelt és leáll" gond volt)
  • manacz
    #388
    OKé megpróbálom nagyon köszönöm a help-et!!
  • arty
    #387
    legujabb directx, legujabb vga driver feltétele ajánlott.
  • berczely
    #386
    Kompatibilitást állícsd windows 95-re nekem így ment!
  • manacz
    #385
    Csá!
    Kéne egy nagy HELP!!
    Letöltöttem ezt a tört verziót:MotoGP_2007-FLT
    És miután fölrakom majd crack-elem bejön egy kép ahol vannak ilyen forgalmazók meg készítök stb. akkor kidob az asztalra ilyen "A motogp.exe hibát észlel ezért leáll a kellemetlenségekért...stb" üzenettel!
    Légysz segítsetek megoldani a problem-et
    Mert GeForce 6600-om van és azt írták azon fut!!!
  • Praetor
    #384
    írj emailt a hivatalos supportnak, hátha az eredeti darabjaiért, és némi jelképes összegért cserébe küldenek neked egy másik eredeti lemezt!
  • w77d
    #383
    nah gyerekek, eddig tartott a jó kis eredeti DVD-m! Amikor kivettem, csak úgy leraktam az ágyra,mondom kiírok egy cd-t aztán folytatom a gamelést, erre bejön tesóm, lekúrt vagy 500 könyvet az ágyra és én már csak a reccsenést hallottam! Azonkívül, hogy levágtam a fejét és kidobtam az ablakon, mást ilyenkor nemigazán lehet tenni, nem??
  • Joker Hun
    #382
  • Joker Hun
    #381
    Szigoruan belsönézet kormányal.
  • Joker Hun
    #380
    Igy gondolom énis.
  • arty
    #379
    joy, talán gamepad?

    n régen a superbike-t joyyal nyomtam, ezt most gamepaddal - de billel jobban megyek :(
  • w77d
    #378
    Sziasztok! egy egészen hihetetlen kérdésem lenne: egy motor szimulátort mivel érdemes játszani? kormánnyal hülyén jön ki, billel nem igazán pontos, joystick is furcsa!
  • Praetor
    #377
    Igen, jópáran mondogatják ezt, de az összes motogp közül pont a motogp 2 az ami közel sem azt az érzetet adja, mintha magad pályáznál. Atomstabil motor, mint egy kamion úgy tör előre. Még az URT is közelebbi érzetet ad a pályázáshoz. A '07 sztem meg az eddigi legjobb ilyen szempontból. Néha csodálkozok, hogy nem esek el a kormánycsapkodástól, néha meg egy apró hiba miatt esek egy bazinagyot. Mint a valóságban.

    A '07-ben az arcade mivoltát a játéknak a "kanyarodás rásegítőnél" lehet érzékelni. Legalábbis nekem úgy tűnik, hogy a szgép segít egy kicsit abban, hogy mennyire kanyarodj. Ennek ellenére ezt relative szolídan teszi. A hosszú tempós kanyarokban azért lehet érezni egy kis rángatózást.
    Összességében ez a feature sztem jó, mert a billentyűzettel nem lehet átmeneteket érzékeltetni. Vagy kanyarodsz, vagy nem. Ezért talán nem volt ez rossz gondolat beletenni.

    Persze lehet hogy csak rémeket látok, és nincs is ilyen rásegítő benne. A fékezés viselkedés hasonló maradt az URT-hez, csak az első fék használhatóvá vált.

    Nyomtam eleget a motogp 2-vel is, de azért ez a '07 sokkal nagyobb élményt jelentett eddig, mint az összes eddigi.
  • Joker Hun
    #376
    Elég jo a vasad hozá?
  • sp5
    #375
    Hali.Amikor felerakom a motogp-t be is crakcelem meg mniden csak mikor el akarom indítani kíírja h a probram hibát észlelt azért leál.Mi lehet a probléma?
  • bercys
    #374
    Sztem térjetek vissza a MotoGP 2-hez, az a király!!!
    Tolom a 07-et én is, de tiszta arcade, akkó már ps2 ha ilyet akarok játszani!
    Nekem simán fut P4 3.0 Ati x1650 Pro 256 MB, 1GB ram
  • Kaszi46
    #373
    Router WiKiPeDiA
  • Norberto91
    #372
    router az mi? nem vok nagy számteches?:D
  • Kaszi46
    #371
    nálam nincs fent ez a gamespy progi, és simán tudok csatlakozni más szerverhez, illetve hozzám is tudnak csatlakozni. lanba is próbáltuk már, ott is ment minden.

    Talán tűzfalad miatt, vagy router miatt nem sikerül neked.
  • Norberto91
    #370
    Figyu hogy lehet Multiplayerezni?:S mert rá meek multiplayer/internet keresés és ott kiválasztok egyet, azt azt írja ki hogy valami nem csatlakozik.. és kiírja hogy várakozás a többi játékosra azt kidob:S mi lehet a Baj? van egy programom a GameSpy Comrade ezzel be kell jelentkezni? nem értek én az ilyenekhez:D nekem ez sok na valaki infot?:D
  • rossi24
    #369
    Kösz az infót srácok megpróbálom videó kártya frissítéssel megoldani, hátha azzal megy ha nem akkor várok egy új gépre.
  • [HUN]FaTaL
    #368
    :DDD
  • Praetor
    #367
    Megoldás: Talmácsi Gábor néven indítasz egy karriert.

    Ez azért jó, mert nem a köcsög Faubelt alázod, hanem egyenesen Rossit, meg Stonert...
  • [HUN]FaTaL
    #366
    :(
  • arty
    #365
    csak motogp (meg ilyen árkádos városi pályás 'extreme')
  • [HUN]FaTaL
    #364
    van benne 125 meg 250 vagy még mindig csak a nagy kategória?:/
  • csoola
    #363
    hibát észlel és leáll, ennyi. remélem a 7600-al menni fog, csak hoznák már vissza, ez a kari egy szar
  • csoola
    #362
    most tettem fel hozzá a legujabb drivert és nem jo...
  • Lui76
    #361
    igen
  • Praetor
    #360
    Uff, ez mellé ment. #354-re akartam reagálni.
  • Praetor
    #359
    Nemtom miért, de az ati tulajok nem nagyon panaszkodnak. Alább az X600-as kollégánál nemtom hogy mi van, de ha a legújabb driverrel még nem nézte, akkor próbálja meg azzal.

    Lentebb belinkeltem az én beállításaimat, amivel elég szépen megy. Alapból nekem is szaggatott úgy, hogy annyira azért nem volt élvezetes, de így tűrhető.
  • csoola
    #358
    X600-al ugy kivág mint macskát szarni... remélem hamar visszatér a 7600 GT
  • Joker Hun
    #357
    Nekem se ment, ma vetem x1950 prot mostmár megy.
  • Joker Hun
    #356
  • rossi24
    #355
    Sziasztok!
    Lenne egy kis probléma! Belépek a játékba és a töltő képernyő után exe hibával kivág. Légyszi segítsetek!! Előre is köszönöm!!
    Gépem:Amd Athlon 1.83Ghz 512MB Ram ATI Radeon 9600 128MB VGA 80GB HDD
  • berczely
    #354
    És nektek hogy a francba megy simán?És nálam miért akad szarakodik??