633
  • berczely
    #433
    Nekem miért nem jóó??Ugyan olyan sz*r mint volt!
  • Joker Hun
    #432
    Motegiben a felüljáro allat vizhangzik edig nem halotam.
  • berczely
    #431
    akkor már nálam vannak gondok...
  • Sada01
    #430
    Nekem igen
  • Sada01
    #429
    a hang nekem jó
  • arty
    #428
    de hol a nem_4:3_kijelzők támogatása ?????? :(

    asszem ezért nem fogom felrakoni még1x, pláne h 360on már végigvittem két bajnokságot(motogp és extreme) és kb. ennyi elég egyelőre a játékbol :)
  • berczely
    #427
    aha felraktam...ugyan oylan...más lett a grafikabeállítás de akad meg rossz a hang!
  • arty
    #426
    1.1 ujitások:

    * User can now use ALT+TAB without adverse affect.
    * User can view bikes in Career Mode front end when signed in as any profile name.
    * Currency is no longer displayed in Sign on Screen
    * Player's seed now updates appropriately after completing Multiplayer races.
    * Zoom controls function fully on View Bike screen
    * Uninstalling Moto GP 07 now clears all registry entries
    * Lap Progress counts normally as soon as the spectator starts spectating a Multiplayer Hosted Game session in any Mode
    * Shimmering / scan effect no longer visible during turning for users with Radeon 1900 cards.
    * Host can no longer start a Multiplayer race alone when a client is seeking to join the host but is still en route to the Lobby
    * Game no longer crashes to desktop when player returns to game/race after pressing CTRL+ALT+DEL in Single player
    * Game music is no longer heard when the game is minimized while watching saved replay.
    * The controller no longer vibrates during a race when selecting any option from the Pause Menu.
    * The player no longer receives a personal best time for every track when completing a Multiplayer match after previously having completed a GP Racing Career.
    * Colour of player indicators and owners of sections are now consistent on different users' screens during Tag Mode.
    * Position of the rider now displayed correctly in Stunt Mode on playing a Multiplayer Extreme Mode Session.
    * Players are now able to enter the Qualifying race in Multiplayer mode while attempting to start the race with 10 or more players
    * Player name no longer changes its colour in the chat lobby as more players enter the lobby while the players are still chatting
    * Players can now view the chat for the client that waited in the lobby after the race start
    * Italian Read me file updated & fully translated
    * Money is no longer displayed on the sign in screen
    * Host is able to Force start the race in multiplayer session, even if clients Alt+Tab from game while in lobby
    * All riders in a multiplayer Qualify game no longer spawn at the same point on top of each other
    * Only one Track Checklist task is check marked after completing a Clean Lap in Qualify in Racing career
    * Players who are not ready to race are now kicked when the host forces a race start
    * Lap progress in the lobby now monitors all players in the race and not just the host
  • Purga
    #425
    Törtel is megy?
  • berczely
    #424
    teszem is fel a játékot!Már letöröltem mert lemondtam róla....
  • arty
    #423
    dejo h uninstalláltam :(

    nem gondoltam volna, h lesz patch, de örülök neki! és remélem megolja legalább az abszurd hbákat ...
  • Sada01
    #422
    Igen!!
  • berczely
    #421
    Ez hihetetlen! És működik is?
  • Sada01
    #420
    Patch
  • Sada01
    #419
  • Praetor
    #418
    Úgy tűnik nincs PC-s verzió...
  • semo1
    #417
    http://www.sbk07.com

    ezt néztétak már?
  • Praetor
    #416
    Azt nem tudja vki megmondani, hogy az egyéni karriernél az egyes gyári motor festések elérhetőek leszenek-e vmikor a karrier folyamán? Jó lenne egy repsol honda festés...
  • cumfu
    #415
    de másnál mindenhol jó a hang és szépen szól!!! (alaplapra integrált AC'97-es van most)
  • Joker Hun
    #414
    Áldoz egy jo hangkártyára.
  • cumfu
    #413
    szar a hang mit csináljak (recseg ropog) segítség!!!!!!!!!!!!!
  • Joker Hun
    #412
    THX kiprobálom.Más online éleg sokszor amikor indul a játék kihajit jéték közben szintén,esetleg másnak is?
  • Praetor
    #411
    Nvidiás betegség. Nemtom volt-e már vmi gyógyír megemlítve erre.
  • Praetor
    #410
    Az advanced grafikai beállításoknál a crowds-ot kapcsold ki, és a shadow szinttel játsz. A többi mehet maxon. Sztem meg fogod találni azt a beállítást, ahol nem akad a verseny közben.

    A64 2500Mhz(1mag) és ATI 2600XT a konfigom, és 1280x960-ban teljesen jól játszható. A te X1950pro-d is tudja ezt a szintet hozni, ha nem többet...
  • cumfu
    #409
    heló! méd 1 probléma! havernak gforce 6600gt extreme vga-ja van és TFT monotorja, ami nem szélesvásznu! de nála az a baj h nincs kerék, vagy ha van túl pici, a kormány az 1. kerék alatt van! ez a "szélesvásznu hibajelenség?", vagy valami más a baja? (mert olvastam hogy van valami a tft-kkel)! valaki dobjon 1 választ lécci.
  • arty
    #408
    már irták korábban, h motogphez még sosem jött ki patch, szal eléggé meg vagyunk lőve :(

    a vicc, h az előző motogp verziok mentek szélesvásznon jol!!! :( vszeg a 'vegyélkonzolt' mentalitás uralkodott el a marketingesek agyában itt is :(
  • cumfu
    #407
    akkor hogy gondoltad??? esetleg nem lehet h a kerio tűzfal miatt van? vagy a vírusirtó? (avast)! basszus haver pont most vitte el most meg ki se tudom próbálni! (gyakran nézd a fórumot joker hun)
  • Joker Hun
    #406
    Nem használok msn-t se mást sajnálom.a tied re gondoltam.
  • cumfu
    #405
    et kinek irtad joker hun ha a tied karcsú? nekem? meg hogy érted? mondom vegyél fel msn-re. lécci
  • samsung123
    #404
    ja én is szintén lcdn 1360x768 ban futtatom, de az arány nem vátozik ugyanugy 4:3 mas:(, mindegy majd egy pecss, majd egyszer talán:(
  • Joker Hun
    #403
    Lehet hogy a tied karcsú?Olvas utána.
  • cumfu
    #402
    atikhoz nem értek melyik a jobb 7600gs vagy a tiéd? ha gondolod az msn-em: [email protected]
  • Joker Hun
    #401
    Nekem is ez a verzio van meg.Nekem se indult GF4 4200 kártyám miatt ami AGP-s,ment vele ami nekem fontosvolt Mgp07 miatt X1950prot vettem ezt kaptam azota megy.1200-as felbontásban meg meg akad 1024-be tökéletes.Hangkártyám .DMX1024 Teratec.
  • cumfu
    #400
    az FLT verzió van meg és nem jó a hang (próbáltam Joker HUN segítségét i! de nem jó) csak úgy indul el ha win 95 vagy 98 hoz kampatibilizálom! már ez is furcsa!

    amd athlon 64 3200+ am2, 2*512 ddr2 667mhz, gforce 7600gs 256mb pci-expressz, msi k94n ultra alaplap, amin ac'97-es integrált hangkártya van, a legújabb driverrel, ás a nvidia driver is 167.xx szal nem tom mi a baj! valaki segítsen ha tud. +minimumon is akad (lehet mert 95,98 kampatibilittás miatt, mert a vga ennyire nem rossz!)
  • Joker Hun
    #399
    Vezérlőpult/hangok és audioezközök/hangszóró beállitásai/speciális/tellyesitmény.Alaplap gyártoi oldalán néz ujabb drivert hátha van.
  • cumfu
    #398
    "Ved visza a hardveres gyorsitást a hangtulajdonságokban talán segit."

    ezt pontosan hol kell? előre is köszi!
  • Joker Hun
    #397
    Hát még én mgp2/3is igy nyomtam.Itt már nem müködik de a játékvezélöben igen.
  • Joker Hun
    #396
    Ved visza a hardveres gyorsitást a hangtulajdonságokban talán segit.
  • cumfu
    #395
    a legújabb driverrel is szar :(

  • cumfu
    #394
    nekem a hang szar! valami szegítség? integrált ac-97-es hangkártyám van, valaki új drivert tud hozzá? vagy segítséget? köszi