633
  • attila46
    #233
    ÉS hány fokos ??? ExpertToolban??Nekm 4.7 es van fent!!Van újabb???Szóval,hányfofkos??A 63 fokos alaphömérséklet maitt agodjak??
  • BlueX
    #232
    Ja és nekem is 7600 GT-m van(+2 gb ram, 3 ghz proci), 163.71 forceware van fenn, és 1440*900-ban minden fullon szagatás nélkül megy!!!
  • Djemba
    #231
    nem
  • BlueX
    #230
    Normális, ha gyári hűtő(innonál főleg).
    Nekem is régen annyi volt, de vettem rá normális hűtőt és jó lett.
    Hogy ne legyen annyira off, a játék nagyon - nagyon jó:D
    Nem lehet valahogy betenni a 125 ccm-eseket is?
  • attila46
    #229
    Srácok!! Valaki segitsen,A videó kártyám alapban 60 fok!!Geforce 7600 gt!! Ez normális????
  • 00000
    #228
    alig lehet végigmenni a pályán..mindig kicsuszik.. és penaltit ad??

    a köröket és edzés időket hol a tökömben kell beállítani?

    csak 3 kör van....

    kösz!
  • Grusi
    #227
    nos akkor kijelenthetjük, vagy a 7-es geforce szériát, vagy a GT-szériát nem támogatja a játék. kár érte.

    patchet eddig tudomásom szerint egyik motogp-játékhoz sem adtak ki, ehhez sem valoszinu, hogy fognak.
  • 00000
    #226
    ott nem lehet... ez egy rakás fos :D eltünnek a motorok..behalás..

    :D
  • SitatiS
    #225
    asszem ott ahol a pályát jelölöd ki
  • 00000
    #224
    ölég nehéz vezetni... motorozni:)

    köröket időt hol lehet beállítani???
  • attila46
    #223
    HY! fent az Ujabb ,driver 163.71 ! Hát nem sok minden változott!!A konfig 2.6 pentium,1300 ram 333 mhz,geforce 7600 gt!!
    Még mindig szagatt!!Ha csak időmérést megyekakkor mikor betőlt ,várok egy kicsit csak anyit ,ha megnyomom a hátra nézést akkor azonal nézen hátra,akkor nindulok!Igy egy motorral viszonylag jó,de nem bánám ha valaki kitalálna valami okaoságot,egy patchot vagy valami orvosságot ,mert ez elszomortitt!!
  • SitatiS
    #222
    Üdv!
    a Replay hogy mülszik,nekem nem menti a kört
  • 00000
    #221
    annyi. onnan szedtem le.. 8 ora alttt mert csak 150kval jött.t
  • mrhanky415
    #220
    szerinted a wanadoo az jó? nem átba.. ás. tényleg csak 160ft a reg?
  • 00000
    #219
    net :)

    torrent... vagy wwww.wanadoo.atw.hu

    a penalty szarságot hol lehet kiktatni,, kimegyke a füre azt időbüntetést ad?? forma rulez inkább
  • mrhanky415
    #218
    Sziasztok! Nem tudjátok hol lehet letölteni a moto gp 07-et?
  • 00000
    #217
    üdv!

    nem rossz a gép, de jobbbra számítottam!!!

    szaggat mint állat low grafon is.... athlon 4200+ 1 iga ram 7600 gt..

    Lenne pár kérdésem..hol lehet be állítani a versenyköröket sé az időmérő időt?? (ne 10 perc és ne 3 kör legyen)

    thx!
  • arty
    #216
    OFF: nekem is gainward 7600gt gs :)

    162.XX driverek nekem bizonyos játékok alatt drasztikusan lasabbak, igy meg sem probálom MotoGP-vel. És ahogy irod is, nem is segit...

    megy vkinek jol geforce7-essel? ha nem, akkor tuti lesz patch
  • LMNO
    #215
    Nekem 162.18-as forceware, bár most látom hogy tegnap jött ki egy újabb :) Majd lehet hogy felteszem, és megnézem azzal, bár nem sok jót remélek...
    Nekem is XP SP2, ráadásul egy gainward 7600gt golden sample, mondjuk a procim tudom hogy nem egy mai darab, de ez a véletlenszerű akadozás nem attól van. Lehet hogy tényleg atira optimalizálták, nem véletlenül az xbox-ban is az van, ha jól tudom, akkor ez is ilyen konzol-átirat betegség lehet, de azért jó lenne ha foltoznának egy kicsit.
    Igazából a grafikától sem estem hanyatt, persze szép meg minden, de pl. ott van a FlatOut 2, sztem sokkal szebb, és 1024-ben élsimítással, minden maxon száguld...
  • totyak
    #214
    Nekem pont minden a minimum követelménynek felel meg, de jobb ha nem is mondom milyen így játszani. A lényeg az, hogy ennek e játéknak erőmű kell, amire jelenleg nincs pénzem, úgyhogy megy a polcra porosodni.
  • Grusi
    #213
    enyim 7300 gt, legujabb nvidia, emiatt frissitettem, hátha jobb lesz, de nem lett :)
  • arty
    #212
    nálam 2 gb a RAM, a winyohoz NEM nyul, amikor akad, szal tuti nem ez a gond :( de gyanus, h neked is 7600GT! Milyen drv? Nekem 94.24, xp sp2 alatt tolom... a motogp3-at szeretem, ráadásul az egy ős laptopon is "szép" és elfut rajta jol

    amugy esni extreme pályákon nehezebb, de grand prixben már elég a füvön tolni egy gázt és vége :) amit nem értek, h full gáznál+kanyarodva csak beszitál a motor segge még 100% szimen is... miért nem csinálták meg, h eldobom a motort ilyen "hibánál" ??? Aproság, de sokkal élvezetesebb lenne. Én amugy nehezebbnek érzem, mint a motogp3-at, ott tényleg nem tudtam elesni :)
  • Grusi
    #211
    ahogy észrevettem, mindenki, akinek akadással van problémája, geforce GT-je van. Lehet, hogy nem támogatott? (nekemis ez van, ugyanígy akadozik, fura)
  • LMNO
    #210
    Hát nem ártana ha sürgősen kiadnának egy patchet hozzá...
    Kurva idegesítő ez az akadozás, és nem az hogy kevés fps-el menne, hanem beakad néha, főleg rajtnál + borulásoknál, annak ellenére, hogy bőven a minimum felett van a konfigom (athlonxp 3200+, 1gb ram, 7600gt).
    Ráadásul minimumnak 512 mb ramot írnak - ha nálam 1 gb-nál akadozik, akkor tényleg fantasztikus lehet annyival.
    Nem sokat próbáltam még, de maga a játék se jön be annyira ezektől függetlenül, pedig a 3-al sokat nyomtam. Az irányítás még árkádosabb lett, kb. nem lehet elesni, csak ha nyílegyenesen falnak mész, vagy ha hátsófékezel (?) vagy powerslide-olsz - viszont akkor elég gyakran. Elsősorban az extreme pályákat néztem meg, mert azokat csípem, a grafika szép lett, viszont nemtom minek kellett pl. közönség (autópálya mellé?), a régiben legalább megvolt vmi illegál fíling, és azt sem értem hogy minek húz el egy vadászgép fél percenként a fejem felett.
    A sim settings-nél nem sok különbséget vettem észre, de vmennyi lehet hogy van, az még szerencse, hogy a tuningolhatóságot nem szedték ki.
    Úgyhogy én egyelőre maradok a 3-nál (bár tudom azt is sokan fikázzák, nekem semmi bajom nincs vele, ott azért még meg kellett tanulni jól menni egy pályán), amíg mem csinálnak vmit vele, új gépet nem fogok venni (amúgy se, de ezért főleg nem).
  • Chris16
    #209
    SkylineGTR:
    Igen, már megjelent! :)
  • Chris16
    #208
    Na jó, amikor fent áll a sok ember a rajt-nál, akkor tényleg egy ICIPICIT beszaggat, de megy kb 1-2 mp-et, utánnna már folyamatossan megy...
    Amúgy a grafika:
    1280x1024 ( ugyanis ennyit bír a monitorom :P )
    Maximum Detail
    Már a hang sem szaggat, mert közepesre vettem hangártyának a harveres gyorsítását :)
  • SkylineGTR
    #207
    megjelent már az új 07???
  • arty
    #206
    nna, kiprobáltam pár dolgot, hátha működésre birnám a pc-s verziot:
    - 800x600, minden maxon: akad
    - 800x600, minden LOW: akad
    - 800x600, minden LOW, hangkari letiltva: akad
    :D
    jol megirták ... a beteg jelentem: menthetetlen.

    A dolog külön pikantériája, h a PC verzio csak 4:3 megjelenitőkön néz ki arányosan: azaz 2007 végén a CLIMAX szerint ezen megjelenítökön játszik az a HC gamer réteg, akinek van gépe a szutyok engine-jük alá ... (motorversenybe nagyon kellett a speedtree...)

    16:9/16:10/5:4 megjelenítőn, azaz 1360x768/1400x900/1280x1024 esetén a kép torz, nyujtott vagy vizszintesen vagy hosszában. Az x360 kontroller nativ támogatása persze alap, az aztán nagyon kellett ... (engem spec nem zavar, de tényleg ez volt a legfontosabb?)

    És meglepő módon a kiadók el vannak szomorodva, h a PC-s eladások nem prosperálnak ... ilyen játékok mentén tényleg meglepő :( Gratulálok.

    (igérem, utolso "kritikus" hsz-em volt, részemről a dolgot lezártam, x-en kell toljam, pedig bill-el jobban megyek)
  • arty
    #205
    csak játék közben, normál körülmények között 60fps :)

    az elején, amikor a csapatokat mutatja(és xboxon van DOF!), ha kirepülsz a dzsindzsába és jössz vissza gumit füstölve ill, replayben sem 60fps, ez tény. de ott nem is annyira érdekel, ott nem versenyzek ;)

    amikor a motorok a rajtnál állnak és mr mutatja a lámpát, ott már perfekt! PC-n a rajt szörnyű, akadt nagyon a sok motortól :( lehet nem igazán nvidia párti a game...
  • Istencsászár
    #204
    Ha neked a rajtrács 60 fps akkor megeszem a gépemet vacsira:DDDDDDDD
  • Chris16
    #203
    Hát nem tudom, amúgy nekem Full grafón sem szaggat
    Gép:
    AMD 64 Athlon 3800+
    1 GB RAM
    Ati R. x1600 256mb
    Grafikája gyönyörű, viszont nálam is szaggat a hang... :S
  • arty
    #202
    nna, megnéztem az x360 verziot is
    pro és kontra:

    +müködik szélesvásznu megjelenitőn
    +fix 60fps, max replayekben akad

    -létezik h 100% szim mellett is árkádosabb(nehezebb elesni) ???
    -többet tölt, mint a PC-s (dvd vs. hdd)

    Összességében a PC portot - szokás szerint - elkefélték :(
  • arty
    #201
    motogp2 vagy 3 - ezek mennek rajta, adj nekik egy esélyt!
  • bon
    #200
    Pontosan ati9800 a minimum amin elindul (a readme szerint)
  • piamania
    #199
    Ezek szerint ATI 9600-al el se indul a játék?Ezért lép ki exe hibával?
  • attila46
    #198
    Skacok!A hangkártya gyorsitást viszavettem ,grafika full ,1200x1024 és megy!Igaz singleben
    és az elején akad ,de azért viszonylag jó ,kevesebb akadás van!!A garfikát mindegy ,hova rakom ,ugyan az van ,nem nagyon változik ,igy is akad!!geforce 7600 GT 256 ram
  • bon
    #197
    Semmire, a minimum vga Ati9800, a minimum memória meg 512mb
  • The Protector
    #196
    Csak egy kérdésem van.Kipróbálnám a gamét de ijen konfiggal mire számítsak:Intel P4 3.0Ghz 512Mbram és radeon9600SE 256Mb rammal.Szerintetek.Jó lenne ha válaszolnátok.
  • attila46
    #195
    Légyszi!!Kicsit részletesebben,hol tudom viszavenni a hardveres gyorsitást a hngkaártyánál??
  • Joker Hun
    #194
    Szia.szagatás lehet hangkártya is,probáld meg a harveres gyorsitásbol visza venni,a win fosban.