633
  • berczely
    #273
    PATCHET A NÉPNEK!!!!!!!!INTÉZKEDNI KELL!!!!!
  • Cool-spot
    #272
    Sziasztok.
    CSatlakoznek az elöttem szolokhoz, ez a játék egy nagy rakat FOS!
    Tökmind1 nálam (Athlon XP 3200+, 1gb DDR, 7600GT) is hogy Max vagy Low a graf, a jatek gyakorlatilag beáll 2-3mpre ha olyanja van (főleg Trainingben). Arrol nem is beszelve, hogy az SB Live 5.1 Digitallal szar a hang, kénytelen voltam az alaplapi hangképzőt használni. Azt, hogy néha vereseny közben fekete lesz a kép mar nem is emlÍtem. Gratu a fejlesztőgárdának, igy kell elkurni (nem kicsit, NAGYON) egy amugy jo játékot!
    MotoGP 3 HERE I COME!
  • berczely
    #271
    Nah látod ez itt a kérdés....sztem futni kéne simán (nem arcolásból) nehogy már egy moto gp megfogja a gépet BioShock meg fullon megy
  • 00000
    #270
    fászom :D:D 8 órán át töltöttem ez ta szart?!!

    akinek Asus M2N4 SLI,AMD Athlon64 x2 4800MHz,Leadtek 8800GTS 320MB, 2GB DDR2 800MHz RAM,200GB HDD SATA2, Windows Vista Ultimate 64Bit
    nem fut akkor ezt a gamet mien gépre írták??? Pentium 6os?? 8 giga ram?? 6000MHz? 10000MB ATI vagy Geforce???? :/
  • berczely
    #269
    Az a baj hogy az XP nekem valamiért nem kezeli a DVD meghajtómat...üres lemeznek ismeri fel a cuccokat...
  • berczely
    #268
    aha szóval a vista a baj?Hát akkor viszlát moto gp én azért nem teszek fel xp-t
  • zeus89
    #267
    Bakker nekem is akadt ez a játék, persze VISTÁN, le is töröltem mert FULL detailon még a World in Conflict is akadozot. Ám most jön az leg érdekesebb dolog, felvettem az XP-t és World in Conflict full-on ment, akadás mentesen, bemegyek MotoGP07-be, ráraktam full detailra ezt is, és úgy viszi a gép ezt is mintha egy MARIO tipusú játék lenne.... még be kéne rakni valamit, hogy lehúzz a sebességet :))) szóval ti nem toom mit bas**ok el ... tegyetek fel friss XP-t legfrissebb driverekkel.
  • berczely
    #266
    Szétzűzom mingyárt a játékot!Komolyan mondom felidegesít!Akarnám tolni rendesen de a szaggatás laggolástól nem tudom!!
  • BlueX
    #265
    na ezt a hibát én is észleltem....:D
    csak nem az olaszon, hanem az amerikain...:D
  • berczely
    #264
    Ehez tuti lesz pacth...ennyi hibát orvosolni kell!!
  • marcokeceli
    #263
    Hali.Itt a legújabb.Mikor a round 6(italy)-n megyek az elso kör után a célegyenesben elmegy a kep csak a hang van és tiszta fekete a kép csak arace adatokat latom meg mikor burkolok akkot a motogp suhano zaszlajat.XD
  • berczely
    #262
    A hang bigyót hol állítottad?
  • berczely
    #261
    Nekem amúgy tetszene a játék..zene jó benne bár alig hallom mert szaggat...Grafika is jó sztem csak azt nem értem hogy low-on van élsimítás high-on meg mért nincs?Ja és hogy mért szakaszol?Idegesítően elbaszott egy játék!
  • LMNO
    #260
    nálam ha az audio hardware acceleration-t standard-ra rakom, akkor úgy-ahogy jó a hang, de az akadozás ugyanúgy megmarad, és az nálam is a grafikai beállításoktól függetlenül, mindegy hogy high vagy low
  • Sada01
    #259
    Hát ennek a játéknak kellett ám 3.7GB ezek noob ok
  • Caligo
    #258
    Beszarás, lehúztam a hardware accelerationt a hangnál, még jobban szaggatot, meg még pocsékabb volt a hang. Azt hiszem én feladom Miért nem csinálnak pcre egy olyat mint a Tourist Trophy...
  • berczely
    #257
    Hát hallod lassan én is sírok!Már reménykedtem pedig hogy jót motorozok
  • Caligo
    #256
    Beszarás. Így ellőni egy játékot Pedig hogy vártam
  • berczely
    #255
    Hát nah én már lemondtam róla...nálam el se indul a verseny...szánalom!Mingyárt felrakom a Moto GP 3-at azt tolom azzal!
  • marcokeceli
    #254
    Csasztok.ez beszarás.Nekem a hang nem szaggat hanem a mapk töltésénél a vidók jujj.Pedig Intel core 2 duo 2gb ram geforce 8600gt.Sztem meglátszik ,hogy TQ csinálta!!!(SZ@R)
  • berczely
    #253
    Nekem alaplapi hang van Realtec AC 97' vagy mien nem tom alap asus-os hang...és akad!Lehet hogy ez egy komoly Next-Gen game!!És erőmű kell neki pl.: 4 magos intel,8800ultra,4gb ram...
  • Caligo
    #252
    Mindenkinek akad a hang, vagy csak az audigyseknek??
  • BlueX
    #251
    Nekem talán azért nem akad mert játék közben levettem a zenét.
  • berczely
    #250
    Nah ez már kész röhej!!!Nekem már el se indul a helikopteres látkép után kidob hibaüzenettel!!
  • berczely
    #249
    Sztem a hangal kéne valamit csinálni!Hogy lehet hardweres gyorsításra állítani?Vagy valamit csinálni...sztem a miatt szaggat meg szarakszik!
  • Caligo
    #248
    Ez már komolyan nevetséges. A te gépeden is szaggat... Tök mindegy találgatni, hogy miért is szaggat. Azért szaggat mert a THQ csinálta, nem a hardware miatt. Eddig úgy volt hogy a 7-es szérián szaggad, látom 8-ason is
  • totyak
    #247
    Szerintem ezen a sz@rkupacon egy millió patch se segítene. Elismerem, hogy a gépem nem egy atomerőmű, de azért, ha minden minimumon van és még úgy is szaggat, akkor ott már nem csak nálam lehet a gond. Gyakorlatilag minimumon is ugyanúgy szaggat, mint a gép által felajánlott beállításokon. Lehet, hogy a hang tényleg befolyásol valamit, de szerintem nem számottevő.
  • berczely
    #246
    Kávédarálókkal...Én eljátszanék ezzel is ha menne rendesen dehát szaggat össze-vissza a hang is eltorzul....katasztrógális!
  • Caligo
    #245
    Kéne írni egy petíciót a THQ-nak egy patchért :) Amúgy nekem már egy jó kis superbike játék hiányzik már. Tudom hogy volt egy az EA-től talán, de azóta miért nincs? Olyan igazi dübörgő motorokkal, nem ilyen zümmögő motogp kávédarálókkal
  • berczely
    #244
    Valami patchet vagy valamit igazán adhatnának hozzá!
  • Alwares
    #243
    Nem. A játék szar. Már Xboxon is szar volt...
  • berczely
    #242
    Hát nálam a hang az akad, a játék is akad...nem értem...sz*r a gépem?
  • 00000
    #241
    bármelyik jo...

    bemountolod azt lesz egy virtuális meghajtot az e, f, g valamelyikén..
  • mrhanky415
    #240
    És hogyan???
  • mrhanky415
    #239
    Szasztok. A daemon tools mejik verziojával lehet felrakni?
  • 00000
    #238
    végig tudtok menni hiba nélkül? én eddig nem.....
  • Grusi
    #237
    ja, nekemis szaggat, ha kavicsban vagyok
    ac'97 hangkari... nem vágom.
  • LMNO
    #236
    Akinek akadozik, milyen hangkártyája van? Nekem audigy 1-es
    Mert ugye van ez a hang-akadozás is, + azt is észrevettem, hogy néha ha lemegyek a pályáról akkor is elkezd szaggatni, márpedig ezt csak a hanggal tudom összehozni, akkor megy a döcögős hang; a grafika nem változik, attól nem kéne szarabbul mennie ha a pálya mellett megyek, mintha az út közepén
  • 00000
    #235
    aha.
  • mrhanky415
    #234
    Szaisztok! A wandadoo oldaláról leszedett motogp-t a daemon toolssal kell telepíteni?