1025
  • gyuri12
    #745
    ? nem is ugratónál van...
  • jinmaster
    #744
    Nekem még az elején akadt problémám.Mikor lejönnek a földre a többi autobotok utáni első feladatnál amikor a szürke autóval megyek és checkpointokat kell elérni.Az utolso checkpoint pedig egz ugratónál van,de hiába ugratok nem fogadja el.Mit kell csinálni?
  • zsolti001
    #743
    THX már meg is találtam a megoldást.
  • gyuri12
    #742
    mássz fel az ilyen beton izékre,ahova mutat a pötty a mapon,aztán q-val felszeded a világító cuccot,és eldobod.aztán a többit is
  • zsolti001
    #741
    Sziasztok itt elakadtam :

    OBJECTIVE:Throw the Generators before thex explode.

    Itt mit is kell csinálni és hogyan ?
  • rolika43
    #740
    YEAH sikerült, most a bónusz pályát kezdem majd, aztán az DECEPTICON-t
    Köszi mindenkinek!
  • rolika43
    #739
    Köszsönöm szépen, szerintem ennyi infó után már megtudom csinálni!legalábbis remélem
  • TreDoR
    #738
    Optimus Prime vs Megatron
  • DJ Skyline
    #737
    amikor maga elé rakja az egyik kezét, és úgy fut, majd egy idő után megáll körebézni, akkor is csak megdobni lehet, majd utánna püfölni! Megatron trükkös, de legyőzhető!
  • rolika43
    #736
    Köszi, csak az a baj hogy amikor fut felém nem tudok mit csinálni, ütöm ez "e"-vel és akkor se történik semmi, sőt valamikor így el is taszít!
    de azért megpróbálom!
  • jinmaster
    #735
    Nekem még az elején akadt problémám.Mikor lejönnek a földre a többi autobotok utáni első feladatnál amikor a szürke autóval megyek és checkpointokat kell elérni.Az utolso checkpoint pedig egz ugratónál van,de hiába ugratok nem fogadja el.Mit kell csinálni?
  • DJ Skyline
    #734
    dobálni kell, először én is azt hittem, hogy megdobom, megrázza magát, és lehet ütni! kb 3x-4x kell megdobálni, mert hol lángszórózik, hol hadonászik! aztán utánna lehet karodzni, de azt látni fogod mikor már fut feléd!
  • rolika43
    #733
    Hy!
    Valaki segítsen nekem, megatront hogy kell megölni?
    Már kétszer elment újra töltődött az élete, de utána amikor visszajön, elkezd rombolni, akármit dobok hozzá nem történik semmi!
    Valaki aki már járt itt írja le hogy hogy csinálta meg!
    Köszi!
  • tsarffi
    #732
    thx
  • kalmi91
    #731
    itt megtalálod a 100%-os mentést ezen az oldalon http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_transformers_the_game.shtml#Transformers%20v1.0%20[ENGLISH]%20No-DVD/Fixed%20EXE
  • tsarffi
    #730
    Tud vki adni 100%-os mentést?? Ngayon kéne.
  • Southy
    #729
    hát nemtom én elkeztem kiirtani a várost azt közbe megtaláltam az összes jelet + majdnem minden cube-ot, csak kicsit kellett keresni h meglegyen 100 :p
  • Sh3rmanData
    #728
    Hali kérnék egy kis segítséget.
    Hogy lehet megtalálni az összes autobot ill, álca jelet és a 100 sárga kockát ezt leírja vmi oldal. Nemtudom megtalálni mindenhol :P Help pls!
  • gyuri12
    #727
    :C
    de majdnem...
  • Optimus Prime
    #726
    Nem, a G1 kifejezést igazából a rajongók alkották meg. Miután kijött a Generation 2, amit G2-nek becéztek. A régit meg elnevezték G1-nak Genertion 1, Gen1, stb.
  • spidey91
    #725
    THX SIKERÜLT!!!!
  • gyuri12
    #724
    a g1,az nem a generation1? az az első képregény sorozat volt,vagy mi ha jólemlékszem...
    viszont, a filmben,meg a játékban ezerszer jobban néz ki megatron,optimus,meg a többi robot:)
  • TreDoR
    #723
    #670
  • spidey91
    #722
    Help elakadtam ott amikor Jazzt kell megmenteni ironnal és má csak egy robi van ilyen tölcséres teheregatu azt hiába lövöm dobálom busszal nem hal meg !!! help!

    betonkevereos robot ellen mi a teendö????
  • Optimus Prime
    #721
    G1 karakterek vannak a játékba! Optimus és Megatron, ehhez végig kell menni az összes küldetésen. Az egyik haverom , angelus írta. Pár kép is van róla.

    G1 Optimus
    G1 Megatron

    Illetve egy bónusz Cybertron pálya, ahol 35 drone-t kell elcsépelni. G1 featurette-ből meg nekem eddig Target Robovsion Prime van. On/Off lehet, csaka színek.
  • Optimus Prime
    #720
    Akor menj bele. A zöld egyébként új kldetés, következő. Sarága kör már végrehajtott újra játszása. A entést nem tudom hl kell be kapcsolni. De ha egyszer belövöd onnantól mindig menti Slot1 vagy mi.


    "HELP! Sikerült összegyüjtenem mind a 100 sárga sz*rt a decepicons elsö pályáján. de hol tok menteni?:D"

    Ezzen röhögtem vagy 5 percig. :DDD
  • TreDoR
    #719
    Nem néztelek hülyének, nekem fogalmam sincs a Transformers rajzfilm sorozatról, amikor a régieket néztem még nagyon kicsi voltam, szal nem sokra emlékszem, az újjakból csak azt néztem egy darabíg ami az Energon előtt volt (nagyon nem teccett). A képregények viszont jók voltak, de igazán a Transformers The Movie (1986)-ot szerettem meg nagyon.

    Arról a játékról sincs infom amit belinkeltem (kivéve, hogy nem jelent meg PC-re) és azt sem tudom valójában, hogy mi az a G1.

    Viszont ezeket a "G1" karaktereket úgy tudod előhozni, hogy feloldod a "bonus features" között őket, aztán bekapcsolod őket és betöltesz egy pályát.
  • Southy
    #718
    ok thx megprobálom
  • TreDoR
    #717
    Ha simán kilépsz akkor kiírja, hogy autosave, ha visszatöltöd, akkor onnan indulsz mintha semmit nem csináltál volna, de a 100 cube meglesz. Énis így csináltam a 100%-os mentésemnél.
  • Southy
    #716
    de nem küldetésben vagyok, hanem egyszerüen elindittotam a pályát, nem mentem bele semmilyen zöld/sárga körbe
  • DJ Skyline
    #715
    a feladat végén!
  • Southy
    #714
    mi minden percben? vagy ha kilépek? vagy mikor? mer ha quitre megyek akkor megkérdi h biztosan ki akarok e lépni mentés nélkül, ebböl arra következtettem h menteni kell vhol.
  • medog
    #713
    automatikus mentés van. ha erre gondolsz...
  • Southy
    #712
    HELP! Sikerült összegyüjtenem mind a 100 sárga sz*rt a decepicons elsö pályáján. de hol tok menteni?:D
  • Beast Machine
    #711
    NEM!!

    Ezek az Armada szériából valók!

    Azért a TransFanokat nem kéne hülének nézni ENNYIRE...

    És tényleg vannak G1 karakterek a játékban, csak elő kell hozni.
  • TreDoR
    #710
    Sztem te erre gondolsz:

    Transformers - Atari
  • DJ Skyline
    #709
    nem a számokon van a hangsúly, hanem minden honnan tank, rendőr, helikopter, rakétákat lövő homokfutó szivárog, amíg vége nem lesz a chapternek!
  • DarkSector
    #708
    Háát pedig ha azt nézem, hogy kb 5-szor baszakodok a kb 50 küldetésen a játékban, akkor 40helikopáter-t kéne csak lenyűnöm....
    Ez meg nem sok....
    Akár 1-2 hét játék után megvan!!!!!
  • Beast Machine
    #707
    vasököl? első optimusz? elem? robotika??!! JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ.
  • gyuri12
    #706
    de.nemhinném,hogy több 10000-et lőttetek le a gaméban...