1025
  • KILLER2
    #785
    Mér lennék? Csak írtam, hogy néha nekem is szaggatnak.
  • TreDoR
    #784
    Mivan? Te vagy Dency?
  • KILLER2
    #783
    De csak néha és nem mind. Bocs a 2 hszért.
  • KILLER2
    #782
    Azok nekem is szaggatnak.
  • TreDoR
    #781
    Szerintem valami codec gond lesz vagy directX probléma (de inkább az előző). A videók .bik kiterjesztésűek, szóval... Egyébként már próbáltam elindítani őket RAD Video Tools-al, de még az sem vitte, pedig lejátsza a bik fájlokat, viszont konvertálni tudja ez a vicces.
  • Dency
    #780
    Sziasztok!
    Akkor mit kéne csinálni ha szaggatnak a videók?
    CloneDVD-s változat van meg. De próbáltam a Reloaded crack-el is de úgyis szagatott? Úgy meglehtne oldani a problémát hogy nekellessen letölteni a másik verziót??
  • attas
    #779
    ups.....lol...ezt elnéztem...akkor cseszhetem. Mégegyszer nem állok neki..Azért nagyon köcce
  • medog
    #778
  • DarkSector
    #777
    Ez Ps2-re van, ami egy konzol....
    Te meg gondolom velünk együtt Pc-n nyomod...
  • attas
    #776
    Hali....az lenne a problémám hogy bár a játék 60%-ig eljutottam, valamit elcseszett a fiam mert eltüntek a mentések. Viszont mégegyszer nem vagyok hajlandó végigküzdeni.. Találtam chat kodokat viszont nem értem őket. Valaki tudna segíteni? Mellékelem őket
    Cheat List
    Enter these at the "Difficulty Select Screen" when starting a new game. After each code you should hear Red Alert say the code was accepted.
    • Deep Amazon Level Complete: LEFT, RIGHT, LEFT, LEFT, RIGHT, R1, R2, CIRCLE
    • Mid Atlantic Level Complete: CIRCLE, SQUARE, CIRCLE, SQUARE, Right, Left, Left, Right
    • Alaska Level Complete: R1, CIRCLE, R1, SQUARE, Left, Left, Right, Left
    • Starship Level Complete: LEFT, LEFT, RIGHT, CIRCLE, CIRCLE, RIGHT, RIGHT, LEFT
    • Earth Complete: R2, R1, L1, L2, SQUARE, CIRCLE, SQUARE, CIRCLE,
    At the Autobot HQ main menu screen hit the following:
    • Infinite stealth: (Must have convert minicon equipped): UP, UP, DOWN, DOWN, L1, L2, L1, L2
    • Infinite Powerlink: UP, DOWN, UP, DOWN, CIRCLE, SQUARE, SQUARE, CIRCLE
    • Big Head Mode: CIRCLE, CIRCLE, CIRCLE, SQUARE, L1, L1, L1, L2
    • Turbo Mode: L1, R2, R2, SQUARE, SQUARE, SQUARE, SQUARe

    Az elejét rontom el vagy a végét--..a gombok némelyikét sem értem..
  • KILLER2
    #775
    Én is tuti végigjátszom, de előbb inkább halljam az effekteket. Na majd megprübálom megoldani valahogy. A játék maga nem modnom, hogy egy mestermű, de nem rossz.
  • fernando torres
    #774
    énse láttam még a filmet,de nagyon szeretem ezt a robotosdit ugyhogy végigtolom
  • KILLER2
    #773
    Én látványosnak hallottam a filmet, magam még nem láttam. Graf nálam maxon van, tudom, hogy van benne blur, azt csak úgy írtam.
  • TreDoR
    #772
    Nemtudom, nekem nincs ilyen problémám, felvettem a hangokat 10-re, a zenét bekapcsolva hagytam és mindent hallok.

    Egyébként milyen grafikai beállításokon játszol? Mert van benne blur...

    A film meg szerintem egyáltalán nem látványos, én majdnem elaludtam rajta (pedig moziban néztem meg)...
  • KILLER2
    #771
    Google? Esetleg itt?
  • SkylineGTR
    #770
    hello all. tudom hogy nem tartozik ide, de hátha vki tud segíteni. letöltöttem a filmet 20th-transforxvid1, 20th-transforxvid2 (2cd-s) és nincs hozzá feliratom. ha vkinek megvan a ez a fajta letöltöt verzió és van hozzá felirat írjon már ide és utána megbeszélhetnénk hogy elküldi vhogy. Köszönöm előre
  • KILLER2
    #769
    Nem tudom, nekem nem tűnik túl jónak az egész, se graf terén, se semmiben. El lehet vele szórakozni, de így effektek nélkül nem az igazi. Meg ez a borzalmas jármű irányítás. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én így, hogy látványos nagyon a film, meg 2007es a játék, valamim elég brutál grafikás agyon blurozott cuccot vártam, erre jött ez. Graffal nincs gond, de a többi... Picit mintha beleesett volna abba a hibába, mint néhány filmből készült játék, hogy a film nagy sikere miatt nem igazán törődtek a játékkal. De nem is szidom tovább a gémet, csak oldódjon már meg a hang, azt jólvan.
  • KILLER2
    #768
    Azon röhögtem is nagyot, kaopásból feltettem 10re, de semmi. Zene nélkül is kiopróbáltam, de akkor se volt, csak valami nagyon halk izé. Aztán meg nem fogom maxra feltekerni a hangerőt, hogy hallajam. Amikorm menübe kimegyek meg megsüketülnék.
  • SFKS
    #767
    nincs
  • Blade17
    #766
    Van multia a játéknak???
  • Optimus Prime
    #765
    Ez a hiba nálam is volt. Jövő ht felé egkapom a hivatalos kiadást. Kderül azon is van-e ez a hiba. Talán kiadnak rá patch-et.
  • TreDoR
    #764
    Alapbeállításon asszem a hang effektek 0-án állnak (de ez nem biztos), fel kell húzni 10-re.
  • fernando torres
    #763
    "Viszont van egy olyan hibám, hogy alig hallani az effekteket és szinte csak a zene szól."

    nálam is. -> music off
  • KILLER2
    #762
    Én most tettem fel a játékot, de nem nyűgözött le. A graf nem rossz, bár én kicsit többet vártam, meg a videók nem túl jó minőségűek (ennek ellenére olyakor beszakkat, nem értem miért), valamint amikor ugrok egyet vagy lépek, alattam a repedés sem túl jó minpségű. Meg úgy kevésnek találom a videó beállításokat. Fizika is olyakor fura, hogy ugrok egyet, erre a tőlem 4 méterre lévő teherautó felrepül, de a mellettem lévő téglarakások nem. Meg hogy belémvág egy robot és vagy 20 métert szállok, ez is kicsit soknak tűnik, de ez nem gond. Meg nagyon trágya a jármű irányítása. Viszont van egy olyan hibám, hogy alig hallani az effekteket és szinte csak a zene szól.
  • TreDoR
    #761
    #659
  • preti96
    #760
    bocsi lehet hogy én irtam félre de azért kelene cheat vagy valami hogy amikor megatron kifagy hogy ne lőjjön szét
  • Blade17
    #759
    Van multia a játéknak???
  • Kis Ember
    #758
    köszi
  • TreDoR
    #757
    #738...
  • Kis Ember
    #756
    hELLO ott mit kell csinálni amikor a megatron ellen harcolok optimusal?
    hogy lehet meg sebezni mert eddig sehogy sem sikerült??
  • preti96
    #755
    nem vagyos hanem vagyok
  • preti96
    #754
    ja bocs azt felejtettem el leirni hogy az Atubotokkal vagyos és a camaroval

  • Optimus Prime
    #753
    Életet a helikopterekből ehet szerezni, ha lelövöd őket.
    Amúgy is csak útban vannak és lövöldöznek rád. :D
  • preti96
    #752
    nem tud valaki egy életerő cheatet nagyon kéne mert a leirást is követem a level 3 4. küldetésénel de nem tudom legyőzni Megatront
  • Tomi77
    #751
    Az egéren a görgőt görgessed , sztem csak előre mert hátra nem csinál semmit.
  • np
    #750
    Melyik gombbal alakul autóból robottá?
  • Tomi77
    #749
    Nekem állandóan lefagy játék vagy a videóknál vagy játék közben. Tipp?
  • Southy
    #748
    thx
  • TreDoR
    #747
    1, annál a sub missionnél az a lényeg, hogy egy megadott számú ellenfelet kiüss a ringből, amíg el nem éred ezt a számot újra és újra jönni fognak...

    2, Érd el a 100%-ot akkor az összes fel lesz oldva.
  • Southy
    #746
    lenne 2 kérdésem:
    - a sub missionnél, amikor ki kell lökni öket a körbeöl,, hogy kell? mert ha kiütöm felrobban és ujra megejelenik :/
    - hogy lehet elöhivni a bonusoknál a G1 szereplöket? Már csomo bonust feloldottam de még mindig mind ??? -et jelez.