1025
  • DarkSector
    #705
    A világon nincs annyi helikopáter....
  • DJ Skyline
    #704
    rájöttem a sok kis mitugrász rendőr, tank, helikopter meg ilyesmik miatt akadozik a játék! kiírtom őket, máris jó minden! vasöklöt kell likvidálni, hát nem tudom mire jó ez a 4 kör autobot hullám! egy ideig tudom kaszabolni a rotorral, aztán megjelennek a haverok, és ennyi? utánna meg hiába ütöm nem megy le az élete, csak akkor ha a genyókat leölöm! ami menne is, ha a sok kis rendőr, stb miatt nem akadozna a gép! -.- magyarországon nincs annyi helikopter amennyit lelőttem, nem tudom honnan szülik őket oda
  • Optimus Prime
    #703
    A G1 Megs-et hogy csaltad elő???
    Én láttam két videót, amin a G1 Prime és Megs-zel lehetett játszani. Azt nem tudom melyik plaformé, de eredeti G1 volt és nem repaint. Megs mondjuk nem alakult ácsa repült. Pisztolyként vicces lett volna. Átalakul aztán puff a földre esik. :D

    Az Autobot campaign-ben elakadtam. Megatront gyakorta megse lehet sebezni, ellenben még a hülyes emberek is lőnek, de csak engem. Mérgemben szétlőttem az egész várost. :D ami jó mka sokadszorra is.
    És mint lentebb írták röhej, mikor Optimus kamionként hanyatesik, de akkorát a kertvárosi kis fehér kerítésen.... lol Meg az is röehejes, hogy Autobotként több kárt teszek az épületkben, mint Decepticonként. Most akkor minek a 'Protect' 'Destroy'?
  • kalmi91
    #702
    az a baj nálam hogy elkezdek játszani a játékkal és az első küldetés végénél hibát észlel és kidob
    de mindig csak ott autobotnál is meg decepticonnál is
  • kalmi91
    #701
    az nekem nem pálya:D
  • kalmi91
    #700
    http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_transformers_the_game.shtml#Transformers%20v1.0%20[ENGLISH]%20No-DVD/Fixed%20EXE

    itt megtalálod a mentést
  • gyuri12
    #699
    a boltban megvenni
  • kalmi91
    #698
    szeasztok.

    nemtudjátok véletlenül honnan lehet leszedni azt a reoaded update nevű fájlt vagy mit a játékhoz?
  • Oehler1985
    #697
    Hali !!!

    Elakadtam a deceptiion ( álcák ) 3 pálya 2 küldetésénél mikor azt a serpűs vagy milyen kocsit kell megvédeni odáig megtudom csinálni utánna meg ki kellene kisérni. De a hülye csak köröz köröz ha eltávolodok tőle akkor megint a kiindulási ponttól kezdi. Na mit kellene csinálni ???

    Irjátok le részeletesen előre is kössz mert már nyomnám tovább.

    Előre is kössz Oehler Tamás
  • DJ Skyline
    #696
    amúgy van első Optimusz szuperfokozat, mint a mesében is? vagy össz vissz ez az egy kinézetünk lesz? leszámítva a bónuszokat
  • DJ Skyline
    #695
    ja, nem is akarok szimulátort! és ahogy mondod, az autók lepattannak mintha muslincák lennének, de a kamionnal a kis kerítésen meg fenn akadok! és nem tudom miért, de a hangok akadnak! tehát optimus elmondja a feladatot, és mintha visszhang lenne, ilyen szótöredékek lemennek még 4x! most itt is vagy a gépem szar, vagy a játék ilyen! lehet lekell venni majd a hardweres gyorsítást
  • TreDoR
    #694
    Én ezeket adnám:

    grafika: 10/7

    irányítás: 10/5

    hangok: 10/4

    zenék: 10/3

    játékélmény: 10/9

    szavatosság: 10/8
  • DarkSector
    #693
    Igaza van mert nem egy autoszimulátor a cucc...
    És nehéz mikor full gázzal kéne akövetni valakit, és egy nyamvadt oszlop, vagy fa megállít, holott az autókat, meg mint a gumilabdákat úgy taszítod el magadtól....
  • DJ Skyline
    #692
    nem is azzal van a baj, hanem a kormányzással! későn reagál a kocsi! most vagy a gépem szar, és azért, vagy alapból ilyen! azért ezen a részén egy kicsikét gyúrhattak volna még!
  • DarkSector
    #691
    Teljessen egyetértünk ezekben a dolgokban...
    Jah és ha az autokat nehéznek találod, akkor mi lesz majd a légi járművekkel a rosszak oldalán játszva....TOTÁL GÁZ
    Kibaszott idegesítő dolgok illetve bug-ok vannak benne ahhoz képest, hogy a rövidrezárt időlimit miatt is elküldhetnénk a játék programozóit a bús picsába....
    A grafikát tegyük 10-es skálán 8-asra, aztán a többi meg kis túlzással 2-es lenne.....
  • gyuri12
    #690
    az autót irányítani egyszerű,csak amikor kanyarodsz,ne nyomd a gázt,ennyi
  • DJ Skyline
    #689
    üdv
    hát nem tudom, vegyes érzelmek vannak benne! most per pill legszivesebben letörölném a játékot, mert:
    - az autók irányítása egy kalap szar
    - vicces volt mikor Optimus nem tudta áttörni a fél méteres kerítést, de a betonfalon meg átmegy mint kés a vajban!
    - jelenleg a gátból kell kiszöknöm, konkrétan megakadtam a semmiben! tehát fenn akadtam a falon, de a fal és a kocsi között volt vagy fél méter!
    - a grafika jó, csak mikor menekülni kellett az ezüst autóval, akkor elkezdett szaggatni mint a franc, mikor 10 autós kordonhoz értem! 10 low-poly rendőrautótól kiakad a gép! :S

    amúgy jó, hangulatos, tetszik, a küzdelem nem nehéz, dobálok, ütögetek, lövöldözök, megfekszik! de ezek miatt felment bennem a pumpa, rég volt már mikor játék felhúzott! :S
    jelenleg egy 10-es skálán egy erős hatosra értékelném!
  • TreDoR
    #688
    Átváltja a játékokban a megadott karaktereket ilyenekre:







    Eredeti Optimus skin:


    Robovision Optimus skin:


    G1 Optimus skin:
  • medog
    #687
    HeLLO. A Bonusok közt. a g1 karakter, nevü cuccosnál mit tok velük csinálni? mert a nevük közt van hogy on- off stb. HELP :)
  • DarkSector
    #686
  • gyuri12
    #685
    tudom,hogy az alsónál van bekapcsolva,nekem nincs bekapcsolva,és megismertem azt,ahol nincs bekapcsolva,és az én legjobb logikai tapasztalatommal,kizárásos alapon,rájöttem,hogy az alsó az,ahol be van kapcsolva
  • Beast Machine
    #684
    you fail.
  • DarkSector
    #683
    Segítek egy kicsit....
    Az alsónál van bekapcsolva!!!
  • gyuri12
    #682
    sztem a felsőnél van bekapcsolva!
  • kalmi91
    #681
    Tofu nemtudnál adni egy linket ahonnan le lehet szedni a RELOADED-es verzió crackjét hátha azzal működne rendesen mert nekem ez Clonedvd-jfkpc van meg.
  • kalmi91
    #680
    ja meg már tök sokszor crackeltem és semmi ugyanolyan
  • kalmi91
    #679
    nekem ez a Transformer-jfkpc van meg.Az a Reloade egy verzió vagy mégegyszer le kell szedni a játékot?
  • kalmi91
    #678
    hát már kétszer felraktam és még mindig kilép ugynannál a résznél és mindig vmi txt fájlt kapcsol a hibához.
  • Southy
    #677
    tud valaki lnikelni egy 100%os mentést?
  • TreDoR
    #676
    Végülis, tényleg "nem nagy szám" a high-res assets: NC!!!





    Mindenki találja ki maga melyiknél van bekapcsolva és melyiknél nincsen...
  • tofu
    #675
    a játék újboli felrakása vagy lecrackelése megoldhatja a problémát
    és egyébként a reloaded verzió van meg mert az tökéletes!
  • TreDoR
    #674
    Csak 1 féle crack van és nincsen hozzá patch.
  • kalmi91
    #673
    Sziasztok. Egy ks segitség kellene mert az első pályán amikor megölöm az utlsó robotot akkor a windows hibát észlel és kidob a játékból.És az az érdekese hogy mindig csak ott pedig már 3 crack-t is kiprobáltam és akkor is.Lehet hogy másik patch kellene hozzá?Nemtom segitsetek.Köszi.

    Ja és ha tudnátok adni linket hogy hol található hozzá patch azt megköszönném.
  • TreDoR
    #672
    Nem, billentyűzetről.
  • karnokd
    #671
    Kösz, azóta sikerült, bár agyonszidtam közben a tervezők felmenőit. A trükk, hogy nem kell rohanni kifelé, mert a korlátokat a légnyomás elfújja előlem, és apró kormánymozdulatokkal ki tudtam jutni. A videóban szerintem kormánnyal ment.
  • TreDoR
    #670
    Ennek a legvégén van, szóval ha nem akarod végignézni akkor tekerj bele:

    A Friend In Need
  • TreDoR
    #669
    Tunnel Vision
  • karnokd
    #668
    Igen, így mennék, de egyszerűen nem megy. Mindig felakadok valamiben, vagy - billentyűzet révén - kormányozhatatlanná válik az autó, stb. Legalább valami mentési pont lenne a ventillátorok között, hogy ne kelljen az egészet elölről kezdeni mindig!
  • Beast Machine
    #667
    jármű mód, és nitró.
  • karnokd
    #666
    Kösz, sikerült.
    A másik kritikus pont: a Hoover gát, amikor a ventillátorokat kell felrobbantani. Sehogy sem sikerül kiérnem, hiába robbantom fel a tartóoszlopokat és rúgom le a korlátokat. Mindig elkap a tűzvihar. Erre van megoldás?