1025
  • Doom 4
    #465
    Tramsformers
    Ez nagyon állat nézzétek meg :)
  • gyuri12
    #464
    most rakom jáá
  • joe1980
    #463
    Sziasztok van egy probléámám
    A menü (még eddig nem csinálta) -ben furcsa villogások jelentkeztek ,eddig ezt nem csinálta bármit állitok ugyanugy villog,ha valakinek volt már ehez kapcsolodo hibája kérem segitsen,köszönöm szépen.
  • rolika43
    #462
    már sikerült, de azért köszi
  • gyuri12
    #461
    mindjárt megérkezik a gém,kíváncsi vagyok rá:)
  • TreDoR
    #460
    #458...
  • rolika43
    #459
    ott járok, hogy rámegyek arra zöldre, jön valami videó, aztán jön egy olyan robot! elkezdem püfölni, meg az autókat dobálni, elmegy feltölti az életét, jön vissza, és utána már megtudom ölni.
    megöltem.
    aztán jön egy másik videó, ahol ketten lesznek, na most azokat elkezdem gyilkolászni, lemegy félig az életük, és elmennek feltölteni!
    itt akadtam el!!

    hogy lehetne azt megcsinálni, hogy ne menjen el?
    Van valami módszer?
  • TreDoR
    #458
    Azt úgy kell, hogy először blackoutot ölöd meg, neki is visszatöltődik az élete, ha felszáll, szóval egyetlen harccal kell az összes életerejét leszedni. Utána jöhet starscream.
  • rolika43
    #457
    cseréld le a videókártyádat!
  • rolika43
    #456
    őőő ot asszem, amikor nekidobsz valamit, akkor leterűl a földre!
    Megfogod a q-val és dobd el, majd ezt annyiszor csibnáld meg míg megnem döglik!
  • rolika43
    #455
    én már azon túl jutottam!
    ahol vannak a térképen azok a zöld pontok, arra az épületre mássz fel!
    asszem 3-szor kell felmászni és a tetejéről kell leszedni a zölden villogó cuccot!

    Ennyi!

    Valaki tudja, hogy a Starscreamet hogy lehet megölni???
    Már egy csomót próbáltam, dobálom neki az autót, meg amit találok, és mindig újratöltődik az élete!!

    Valaki help PLS!!!
  • Fehercsoki
    #454
  • gyuri12
    #453

    olvass vissza
  • Aldiinho
    #452
    MIEN A JÁTÉK?????
  • DarkSector
    #451
    Jah bocs...nem tudtam, hogy multi végett írtad...
  • medog
    #450
    Mondanám hogy "warez,jó ócsó" szöveget.
  • TreDoR
    #449
    Nincs és akkor, ti fújtátok fel a hozzászólásomat. Én csak azért írtam, mert medog kérdezte, mikor lesz multi. Amíg nem jön ki a game, addíg senki sem tud semmilyen formában sem üzenetet továbbítani a készítők felé, hogy "teccett a game, jó lenne multi is hozzá", mert megkérdeznék, hogy hogyan játszottál vele mikor még ki sem adták...
  • DarkSector
    #448
    És akkor?
  • TreDoR
    #447
    Látom nem értitek, hivatalosan még nem jelent meg a game, csak július 20.-án fog... Amit meg lehet találni, az khm...
  • DarkSector
    #446
    Én szerintem meg 2 verzióban is kijött már lassan egy hete...
  • medog
    #445
    akkor mivel jáccunk most? te mivel jáccol?
  • TreDoR
    #444
    LOL... Fogalmam sincsen, hogy neked milyen verzió van meg, de a játék még nem jött ki!
  • gyuri12
    #443
    vegyél új gépet...
  • ceas
    #442
    Másnál is jelntkezik ez a dolog? Egy idő után, ha túl sok ellenfél jelenik meg, akár rendőrök, akár ellen robotok, a játék gyakorlatilag álló képig belassul.
  • Oehler1985
    #441
    akkor milyen verzionk van most meg ha még ki sem jött??

    Ez egyátalán a teljes??
  • TreDoR
    #440
    A játék még ki sem jött...
  • medog
    #439
    Mikor lessz multiplayer?
  • 062020
    #438
    Dobd el a generátorokat mielőtt felrobbannak?
    Szerintem
  • VeNoN
    #437
    Nekem amikor feltelepítettem és bele akarok lépni akko valami fatal error-t ír ki!Nem tudja valaki,hogy mi lehet a gond?
  • Oehler1985
    #436
    Hali !!!

    Én is itt tartok : Objective: Throw the generators before they explode.

    Itt nem tom mi a fenét kell csinálni. Szét kell lőni őket ( aszem 5 db van ) vagy mit kell csinálni.

    Vki leirná részletesebben .

    Előre is kössz a segítséget mert már naon nyomnám tovább.

    Üdv.: Tamás
  • adammmmmmm
    #435
    Ok.
  • ToCsEk
    #434
    Csak túl kell élni amíg le nem tellik az az idő. Jönnek azok a kis pókszerű robotok, azokat nyírd és kapsz életet. Szóval csak túl kell élni addig míg le nem megy 0-ra a visszaszámláló.
  • adammmmmmm
    #433
    Valaki tudja hogy mit kell csinálni amikor a játék elején elrabolt sára kocsival vagyok és annál a küldetésnél amikor van egy nagy KOCKA és egy befagyott robot ekkor a kockát lecsapom és elindul egy számláló aztán a lefagyot robotnakki szabadul a karja és el kezd lőni ekkr vagy kinyír mert nem sikerült anyi életet szereznem vagy lelök a pájáról. ott mit kell pontosan csinálni és hogy intézem el hogy ne találjon el az a robot?
  • TreDoR
    #432
    Fel kell emelni Q-val mikor a földön van és eldobni, akkor fog sérülni.
  • mama2
    #431
    Nekem segítetek? #423.
  • mama2
    #430
    Nekem segítetek? #423.
  • gyuri12
    #429
    ott a pont:)
  • Atti12
    #428
    egynek se kéne.
  • Oehler1985
    #427
    Lenne egy kérdésem?

    Egyszerre mehet 2 trtainer is a játékhoz??

    Vagy csak 1?
  • Atti12
    #426
    valaki pls sgítsen (#411).