1025
  • Doom 4
    #505
    olvass vissza !!!!!!
  • gyuri12
    #504
    vááá mit kell csinálni,amikor a nagy kockával kell valamit csinálni?:)
  • ToCsEk
    #503
    Esélytelen?? Dehát küldiben ezt adták. Vagy lehet valahogy robotot váltani?
  • TreDoR
    #502
    Az ki van zárva, starscream és blackout sohasem esik el...
  • Optimus Prime
    #501
    Amikor a földön vannak, akkor fel lehet kapni őket és elhajítani. Az betesz nekik. Egy busz, egy tank vagy fánk megteszi ezt a hatást. De jól látom ,hogy Jazz-zel mész Screamer és Blackout ellen? Ez kicsti esélytelen.
  • ToCsEk
    #500
    Nah itt jártam amikor meghaltam. Melyiket kell először megölni? Olvastam hogy amikor a földön van akkor fel kell emelni és elvágni és akkor hal csak meg... de odáig még nem jutottam el..
  • Atti12
    #499
    az elején amikor állandóan futkos akkor kell neki dobni valamit amikor megáll. Utána már ki lehet nyírni. Én is kérdeztem itt de olyan segítőkészek voltak az emberek hogy lese szarták a kérdésem :D.
  • gyuri12
    #498
    hát ez a Bumblebee az rohadt könnyű volt!
  • csgj
    #497
    hehh.. a JFKPC-s is ilyen... habár én azt is crack-el nyomom, de az exe fájlnak nem sok köze van a hanghoz. Szerintem itt patch kell... remélem majd adnak ki egyet
  • csabarinkoo
    #496
    Eszméletlen könnyű kinyirni Megatront, csak kérdés az: hogy kell ? =)
    Kerestem a választ de sokan kérdezték, csak épp senki sem válaszolt.

    Thaxi
  • Beast Machine
    #495
    valaki letöltötte már Wii-re?
  • Dark Messiah
    #494
    Valaki küldjön már 1 linket h honann lehet le kapni a gammát!!!
  • mama2
    #493
    De a hang akadozás legyen a legkevesebb. Az a lényeg, hogy nem a játék szaggat be, hanem a hang. De attol még a játék nagvyon is játszható.
  • oregon1987
    #492
    Nekem is szarakodik a hang! pedig a Reload verzió van meg!
    Ja és a töltés se müködik nekem! Kár mert nagyon tetszik!
  • Beast Machine
    #491
    "szar ez a név"

    MIért, te talán jobb nevet tudnál adni a Decepticon kifejezésnek? Ez a név még a régi Semic-es fordításból maradt meg, és valamennyire fedi is azt, mait a Decepticon szó jelenteni akar. A Robotika szótól meg gyilkolhatnékom támad.
  • Optimus Prime
    #490
    Nálam is csinálja, néha egybe fut/vág két mondat. Talán, mert rip és nem legál.
  • gyuri12
    #489
    az engem is idegesít
  • Darth Razor
    #488
    Erre az előbb is említett akadozó és ismétlődő hang problémára nem tud valaki megoldást?
  • gyuri12
    #487
    nemtom,de itt sokszor olvastam,hogy nem mindig tudják kinyírni, a főrobotokat,hát nemtom,de én eddig az álcákkal(szar ez a név) meg az autobottokkal is nyírtam ki őket,de tök könnyű volt...:S
  • DarkSector
    #486
    Full mentést feldobna valaki??????
  • Truck Driver001
    #485
    Nem túl nagy kérés.Ha vlki megtenné,örülnék.
  • mama2
    #484
    Nekem is újrakezdi. 3x elhajtja ugyanazt, meg akadozik néha a hang.
  • mama2
    #483
    Ott mit kell csinálni, amikor v.milyen löveget kell megvédeni?
  • csgj
    #482
    na, újrakezdtem, mert múltkor kiderült, hogy csak a gamepad miatt volt nekem olyan nehéz a game... :D Bill-el meg egérrel sokkal jobb :P (nekem, mert nyomi a gamepad-om) Milyen hosszú a game? Most tartok 9%-nál, kevesebb, mint 2 órát toltam eddig... Ja, és még valami: Mindenkinél újrakezdi néha a zenét, meg a rádió beszólásokat a game játék közben? Vagycsak a hangkártyám sz*r??
  • vki
    #481
    Köszönöm szépen a választ. Visszaolvastam volna, vagyis legalább kerestem volna, de ugyebár miért is működne nálam a kereső. Na mind1. Azért köszi a választ.
  • gyuri12
    #480
    lol
  • mama2
    #479
    Nekem már ezt írták, most azt kéne mondanom olvass vissza de mivel jó szivű vagyok ezért leírom: Amikor a földrekerül az ellen, akkor menny oda addig amig fel nem akar kelni emeld fel a q-val(vagy amire be van állítva a tárgyak felvétle), és dobd el. Akkor megy az élete.
  • vki
    #478
    Hi!

    Még az Autobot kampány elején vagyok, a második résznél, amikor valami Jazz-et kell megvédeni a többiektől. MÁr eljutottam egészen addig, amikor egy betonkeverőnek álcázott botot kell kinyírni. Azt hogy lehet? Akármit hajigálok neki, fel sem veszi vagy hátraesik, de hiába püfölöm, akkor sem megy le az élete.
  • medog
    #477
    egyszerübb : türelem rózsát terem XD
  • medog
    #476
    LOOOL türelem rózsát terem... XDXDXD : http://www.youtube.com/watch?v=aEc8v1OWeE4
  • ToCsEk
    #475
    Nem nehéz annyira, az a lényeg hogy kanyarodás közben ne nyomd a gázt csak az irányt.
  • gyuri12
    #474
    pontosan.én mondjuk már kezdem megszokni:)
  • Rage47
    #473
    kipróbáltam a game-t. ti tudjátok vezetni a kocsit az elején? hogy lehetett így elcseszni az irányítást :S
  • gyuri12
    #472
    nem láttad jól: ez leugrott,és átalakult repülővé,és elrepült:D
  • Atti12
    #471
    hopa ott a végén majdnem lepottyant :D
  • jetcoke
    #470
    de sok ideje van egyeseknek :D meg felesleges pénze :D
  • csgj
    #469
    lol lol lololol! :D
  • jetcoke
    #468
    nagyon jó lett a game^^ már tök sokat vittem a jobbik oldalon^^ az tuti, hogy ez nem unalmas játék!:D
  • gyuri12
    #467
    http://www.youtube.com/watch?v=STQ3nhXuuEM&mode=related&search=

    ez is komoly!
  • VeNoN
    #466
    Nekem amikor be akarok lépni a játékba valami fatal errort ír ki és graphics card-ot!Nekem 128 vidi kártyám és 64-es a minimum!Mi lehet a baj?