132
Ismerj meg Új előadókat, zenei stílusokat
  • Qwerty4
    #132
    Valahogy nincs kedvem hozzá, hogy szokjam. Sok kedvenc oldalam (fórumok, közösségi oldalak, de akár last.fm korábbi újításai) változtak időnként, de a változásokkal mindig jött valamilyen új hasznos és érdekes dolog is, pl. új funkciók, lehetőségek, modern dizájn. De ebben az esetben a last.fm nem hozott ezekből semmit, csak moslék lett az egész oldal, egy korcs...
  • N o N a m e
    #131
    szerintem nem rossz. persze szokni kell, de idővel nem lesz bajod vele. :)
  • Qwerty4
    #130
    Szoktam, mivel sok jó ingyen zeneletöltés van ott, így szoktam rendszeresen lépni előadók, albumok és a számok oldalaira is.
    Már évek óta amúgy a last.fm alakítja zenei ízlésemet, ezért sokként ért a csúnya új felület. Szerintem borzalmasan ízléstelen lett, persze van akiknek bejön...
  • N o N a m e
    #129
    te szoktál járni a last.fm-en? én havonta nézem meg a saját statomat és annyi, máshol is találsz adatokat az előadókról, albumokról, számokról. Emiatt ne töröld magad szvsz.
  • Qwerty4
    #128
    Úgy tűnik sikerült végleg elcseszni a last.fm-et. Az új artist, track, album oldalak egyáltalán nem lettek jobbak a ronda, óriási, ormótlan karaktereivel, képeivel, statisztikáival. Egyszerűen borzalmas, rádaásul az oldal többi része változatlan maradt és az újítások nem is passzolnak össze a változatlanul maradt részekkel, tehát olyan, mintha két különböző oldal lenne. Az egyik részen a csoportok képmérete óriási keret nélküli, a másikon a régi kisebb változat kerettel. Ekkora átgondotlalan csúnya hulladékot még életemben nem láttam! Úgy néznek ki ezek az oldalak a ronda kockáival, mintha 10 éve tervezték volna. Én 2006-ban csatlakoztam ehhez az oldalhoz, még akkor is jobban nézett ki ennél... csak annyit tehetek, hogy nem nézek többet artist, track, album oldalakat vagy törölöm végleg magam erről a bugos, csúnya hulladkról.
  • StephenKing
    #127
    Az miért van hogy hiába jelöltem be kedvencnek a Metallica Acdc Iron Maiden Chris Rea több számát mégsem játszotta még egyszer sem ezeket az előadókat?
  • Megafon
    #126
    ez talán majd csak lesz a rádióban. reméljük :-)
  • Qwerty4
    #125
    Húú ez a Fire.fm tényleg működik.Hogy? :)
  • setuh
    #124
    Jah neked igy...Nekem elfogytak ki is irja h ha akarom hallgatni akkor fizessek de megis megy :D.
  • N o N a m e
    #123

    itt nekem "lefagyott" a mérő... persze a zene az megy tovább :D
  • setuh
    #122
    Nah az jo.Csak azt nem ertem,h miert mukodik ez meg nalam is a scrobble,nah m1 oruljunk neki remelem nekem is sokaig fog tartani:).
  • N o N a m e
    #121
    Persze! Olyan 1-2 hónapja megy. Az elején rengeteget hallgattam, néha még most is bekapcsolom, ha csak böngészek, fórumozok, stb. akkor jó, mert nem eszik még memóriát a zenelejátszó is.
    Érdemes kipróbálni, nem veszíthetsz vele.
  • setuh
    #120
    Es az mit jelent mennyi ideje hasznalod es megy is?
  • N o N a m e
    #119
    Én a Fire.fm plugint használom Firefoxhoz, nekem is lejártak az ingyen számok, de ezen még mindig meg! :D
  • setuh
    #118
    Adnal vmi linket ahol lerija hogy kell,azert kiprobalnam:).
  • Qwerty4
    #117
    Ki lehet cselezni, de élvezhetetlen a lassúsága miatt.
  • setuh
    #116
    Am vmi proxy beallitassal mar nem lehet kicselezni?
  • setuh
    #115
    Nah akkor ez is sztem vmi egynapig tarto csoda...pedig mar megorultem.
  • Qwerty4
    #114
    Nálam nem megy!
  • Qwerty4
    #113
    Ja, az alap scrobble és rádióprogram...hát neked nem tudom, hogy miért megy még a rádió.Én is megnézem...
  • setuh
    #112
    last fm for windows nem tudom mi a neve...az ami elindul a winampel egyutt es kiir infokat a zenerol es tudod "lajkolni".

    nah kozbe megtalaltam : Scrobbler
  • Qwerty4
    #111
    Melyik progival tudsz hallgatni rádiót lejárás után?
  • setuh
    #110
    Az hogy letezik hogy lejart az 50 ingyen trackem de ezzel a progival amit letoltottem most is tudok hallgatni radiokat?
  • setuh
    #109
    Nekem elegem lett ha nem "engednek" fizetni en nem erolkodok.
  • N o N a m e
    #108
    nekem is ilyen problémám van a PayPallal, nem tudom mi lehet a gond... :S
  • setuh
    #107
    Paypal-ra is regeltem de ott meg nem tudja ellenorizni a karyam ezt irja ki : We are unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.
    Pedig mar 2x letoroltem beirtam az adatokat,mindent ugy ahogy kell.Visa-val es MasterCardal is probalom de nem megy...Megorit h fizetni akarok nekik de nem hagyjak.
  • Cat 02 #106
    Tippre nem elérhető Mo-n. Esetleg PayPal ?
  • setuh
    #105
    Sziasztok!
    Szeretnek fizetni last fm-en de akarmelyik kartyammal probalom kidob egy ilyet: Your credit or debit card has been declined for this transaction; PayPal could not validate the card. Please verify that the information you entered is correct, or try a different credit or debit card.
    Vki tud megoldast?
  • nameless1229
    #104
    Pár napja volt egy win reinstallom, és miután újra feltettem a scrobble progimat, folyamatosan "crash" hibaüzit dobál ki. Már több soron újrapakoltam az iTunes-t és a last.fm-et is. Hiába...tudtok valami megoldást rá???
  • Qwerty4
    #103
    A scrobble melletti szám az, hogy hányszor játszották a felhasználók a csapat számait.
    A listeners, hogy kezdetektől hány különálló user hallgatta az adott bandát.
    Azt hiszem így van...
  • akyyy
    #102
    HGHa rákeresek egy együttesre, és azoknak ott a számai, mitől függ a statisztikája, hogy most az 240, vagy 1570??
  • Picar77
    #101
    ték :P
  • NeverwinterKING
    #100
    tekk
  • PJack
    #99
    ja már megoldótott
    úgytűnik nem frissült a profilom kellőképp
  • Cat 02 #98
    Scrobbled oda van írva?
  • PJack
    #97
    ha a scrobbler mutatja hogy hallgatom, de profillapomon nem, akkor mivan? :o
  • hol9672
    #96
    hidemyass.com
  • Picar77
    #95
    ne rinyálj -.-
  • NeverwinterKING
    #94
    visszajött szóval már mindegy :D
  • NeverwinterKING
    #93
    le nullázodott a számom :( de nem tom h mért... tuti nem én voltam. az eseményeknél az utolsó is egy hetes.
    nem lehet vhogy visszahozni?

    de fura mer a zenekaros számok megmaradtak.