132
Ismerj meg Új előadókat, zenei stílusokat
  • lck
    #12
    Néhány hónapja hallgatom nagyon király.
    Nem igazán zavar hogy gyűjti a zenehallgatási szokásaimat - mert cserébe nagy jó kis musicok jönnek.
  • PíszLávJuniti
    #11
    általában egyszerű netes rádiót hallgatok, shoutFM az előadókat kiírhatná névszerint, hogy ha tetszik egy szám utána lehessen járni, de így se rossz.
  • Kaszi46
    #10
    Akkor is ha a csuszkán beállitod hogy ne populárisat ajánljon? Talán az is megoldás, ha csak a szomszédaid által ajánlott zenéket figyeled.

    #8-- ehhh kök, azt a fránya pontot nem raktam be a last és az fm közé:P
  • blackgamer
    #9
    Last.fm tényleg jónak indult, de mostanában mindig ugyanazokat a dalokat ajánlja nekem, és mind sláger
    szerintem lemezkiadók pénzelik hogy milyen dalokat játszon, de így pedig elveszti az értelmét

    eddig 11 nyelven érhető el, várom hogy magyar is megjelenjen
  • Cat #8
    http://www.sg.hu/cikkek/47027
  • Thanatos
    #7
    nemtom nekem pandora midnent ismert amire rákerestem anno, mongyuk nem tul sokat hazsnáltam
    ebben nekem talán az a csábitobb hogy azt is figyeli mit halgatok a rendes lejátszokon :)
  • Kaszi46
    #6
    Én is megnéztem pandorát, 5 előadóbol 3at nem ismert:( maradok a lastfm-nél:)
    Nem a legismertebbek, de lastf-m rogyásig van róluk is infókkal zenékkel.
    Amúgy még az is jo benne, hogy bármiylen kis előadó regisztrálhat, és tölthet fel saját zenét, így is bővítve az óriási kínálatot. Mármint lastfm-en.
  • Thanatos
    #5
    nah regiztem nem rossz :)
    bár emgvan első negativum is hogy nem ismeri jet audio-t :/
  • Thanatos
    #4
    magyarul ez olyasmi mint a pandora.com ? meglesem :)
  • AtiRadish
    #3
    En is tagja vagyok a last.fm hallgatoinak immaron 3 honapja. A progija tenyleg nagyon jo egyutteseket ajanl, stilusban tenyleg olyanokat amit beirtal a keresobe, en is talaltam mar ennek segitsegevel jo kis egyutteseket.A "zenelemero" reszehez minden elismeresem, nagyon tetszik. Heti listakat csinal, single/artists kategoriaban, es a regisztracio ota hallgatott dalokat/egyutteseket is osszesiti.
  • Kaszi46
    #2
    latfm WikiPedia(angolul)
  • Kaszi46
    #1
    Sziasztok, egy rövid ideje használom ezt a rádió progit, illetve szolgáltatást.
    Nagyon tetszik, rengeteg új előadót ismertem meg általa.
    Pont ez az egyik lényege is sok más között.
    Volt már itt sg-n is cikk róla, azt sajnos nem találom, de itt van helyette egy sulinetes cikk: klikk
    olvassátok el, és ha tetszik használjátok.

    Paranoiás, meg a figyelnek minket, jujj mi lesz így hszeket plz mellőzzük, semmilyen reklámot nem kell elviselni a szolgáltatás érdekében. És ha figyelik is a lemezgyártó cégek, legalább rájönnek, hogy az emberek nagytöbbsége nem a tingli tangli pop szemetet szeretik. Legalábbis eddig a toplista ezt mutatja, persze több felhasználóval ez még változhat.

    Lastfm usernevem Kaszi46, aki esetleg rámklikkel, és hasonló zenéket szeret mint én, az vegyen fel a barátok közé, hátha mindketten elleshetünk egymástól valami új zenét, előadót stílust.

    http://www.last.fm/