45
Cigi vs. Légkondi
  • HD JOHNNIE
    #45
    Imádom a hegyi beszédet! :) Teljesen egyetértek veled, miszerint ne szemeteljünk és képzeld a csikket leszámítva, nem szoktam soha szemetelni!Szépen beleszőtted amerikát a szövegedbe, amit ki nem állhatok, független a nevem tőle, úgyhogy nincs hozzá közöm. Ja és még vmi: kisvárosból való vagyok. Elhiszed? Nem mi? Mindjárt gondoltam...
  • Jano
    #44
    Ez viszont .
  • Jano
    #43
    Nincs mit hozzáfűznöm. -.-
  • BenceYCE
    #42
    Azt hiszem inkább az a gond, hogy lassan a szemetelés az lazaság. A lazaság meg jófejség. Pedig aki szemetel az az én szótáramban sem jófej. Dehát mindenki másképp tiszteli meg szülőhazájának földjét. Ugyan ez van nagyban. Aki rólam/rólunk lehúzza a nagy pénzeket és csak annyit hagy nekünk, hogy elvegetáljunk azt kell jófejnek tekinteni meg irígykedni rá. Pedig szerintem szánalmas az az ember akinek az életét a pénze teszi értékessé. Nem cserélnék vele. Azt hiszem ez akkor foganatosult bennem amikor a templom mellől a tihanyi látképnél egyszercsak a lábam elé néztem a kőkorláton túl. Az egész domboldal egy merő csikk volt. Az atyától megtudtam, hogy nem a tihanyiak járnak oda sikkből szemetelni és nem is az idelátogató külföldiek. 2-t találhatsz kedves amerikainevű (sikk) chat-társam kik ilyen lazák és jófejek! De sebaj. Ha egyszer a kislányodat kiengeded a játszótérre és a saját tulajdon kutyáddal teleszaratott homokozóban a kutyaszarral fog gyurmázni akkor biztos rendjénvalónak fogod találni ezt, hiszen ez "természetes" és sikk és ettől leszel laza meg jófej! Máris irigyellek! Dehát éljen amerika!

    Le kéne menni néha egy cigizős-autókázós kedvedben valamely "vidéki" kisvárosba ahol észrevehetnéd ha van hozzá szemed, hogy azok az emberek vigyáznak az anyaföldjükre. Nem teleszarják mint pótolhatatlan és utánozhatatlan irígylésreméltó "nagyurak". Hurrá!

    UI: priviben küldj el anyámba mert levettem a totyikot fav-ból. THX!
  • HD JOHNNIE
    #41
    Jajj édes jó istenem vétkeztem!! Meggyónhatom atyám?? Na ne szenteskedjél itt nekem! Senki nem mondja meg, hogy mit csináljak pláne nem te! Viszlát és kösz a halakat!
  • Jano
    #40
    Ja, máshol jó gyerek vagy, csak itthon szemetelsz. Szép hozzáállás...
  • Slayerboy
    #39
    A fa**t nem :D
  • Anotino
    #38
    Naja, de ezert egy szemetdomb a varos. En se dobalom az utcara a hasznalt wc-papirt.
  • HD JOHNNIE
    #37
    Taknyos zsebkendőt eldobni korrekt dolog ám... Nem spanyolországban vagyunk, ahol valóban az égő cigi okozza az erdőtüzek egy részét... Ott pl nem dobtam el égő cigit!:)
  • Calver
    #36
    hallottam én olyanról is h ifjú titán kemény volt és lehúzta mindkét első ablakot h ne kelljen ellenkormányozni, aztán egyszercsak annyira nem kellett h a hátsó szélvédő átállt "elfújta a szél" üzemmódba...
  • Jano
    #35
    Égő cigit ablakon kidobni korrekt dolog ám. -.-
  • tujon
    #34
  • tujon
    #33
    én ugy oldom meg hogy csak a vezető oldali ablakot huzom le kb 10cm nyire! van az ablakok ilyen légterelő vagy mi és annél már olyan 30-40 km/h -s sebesség után kifelé megy a füst. azaz nyáron figyeltem meg a füst ugy megy ki az ablakon h kering ebbe a légterelőbe és aztán az ajtó tetején kimegy. autópályán is jó meg főuton mert nem vág ugy be a szél.

    klima melett soha nem cigizek! És speciel csak városban cigizek kocsiban ha pályán megyek akkor megállok a pihenőhelyig kibirom! (nem tudom milyen közönként van megállóhely de szerintem 5-10km en belül!)
  • BenceYCE
    #32
    [ mi a gyíkot okoskodok itt amikor nem is cigizek :) ]
  • BenceYCE
    #31
    Valóban f@szul fogalmaztam :) Szóval nincs légáramlás. Ha lehúzod az összeset akkor csak vibrál a levegő.
  • HD JOHNNIE
    #30
    Hát ki az ablakon :) Mondjuk az ablak mentén húzodik egy esővédő az sokat segít, nem mindegyik kocsiból tudok kihamuzni, ilyeneknél még 50-nél sem, de a peugeot 206-os alkalmas erre a feladatra :D Ott 150-nél is simán kihamuzok az ablakon és kidobom úgy a cigit, hogy nem jön vissza.
  • Calver
    #29
    és hova hamuzol? nekem már 80nál kishíján kiviszi a huzat a bagót a kezemből, azt meg már csak félve teszem hozzá h ilyenkor száll a parázs össze-vissza, tulképp egyetlen ugyahogy értelmes megoldás ha a visszapillantó előtt tartod és úgy hamuzol, de sztem 130nál már akkor is repül
  • HD JOHNNIE
    #28
    elvileg megnyugtat, de akkor éppen felidegesített :D Egyébként szerencsére egyszer fordult elő velem ilyesmi mióta vezetek.
  • DJ BP
    #27
    gratulálok :) mire jó ez? :))
  • HD JOHNNIE
    #26
    Hehe érdekes probléma :) Én simán lehúzom a vezető oldali ablakot és kész. Egyszer már jártam úgy, hogy 130-nál kidobtam a cigit kb a tükör magasságában és fent meg visszajött :D Volt ám vészféktől elkezdve minden:D:D
  • Joebátsi
    #25
    Miért te mennyi idő alatt szívod el? nekem nagy a tüdőm és megvan 1-1,5 perc alatt. de ha akarom 5perc alatt is elszívom :D
  • GanXstaZoleeWrk
    #24
    ha belső keringetést kapcsolsz bent keringeti ha nem akkor a kinti levegőt hűti és fujja be, de hogy kifele fujna bármit is azt nemhiszem :) belső keringetésnél nincs szűrés mert minek is? :)
  • Thanatos
    #23
    ott a pont :)
  • Punker
    #22
    x+1 megálló hely van
  • Calver
    #21
    autópályán tilos megállni a leállósávba csak h elszívj egy cigit
  • haxoror
    #20
    Na ezt most gondold át mégegyszer!
  • BenceYCE
    #19
    Az egyik első és a vele átellenesen lévő hátsó ablak résnyire lehúz...
    Esetleg mindkettő első és az egyik hátső. De a 4-et egyszerre sose különben nincs keringetés.
  • Pheaper
    #18
    tellitsd meg gázzal a kocsid h szivárogjon és utána gyújts rá (Y)
  • NEOreg3
    #17
    ne cigizzetek vezetés közben!

    inkább igyatok
  • hunbasser
    #16
    amúgy van direkt füstelszívó,direkt kocsikba

    nem tudom hol lehet ilyet kapni,de te megveszed,és autószerelő(vagy ha ügyes vagy,akkor te) beszereli/beszereled,és meg van oldva a dolog.
    nem tudom,h mennyibe kerül egy ilyen,én is csak hallottam róla,de én már ültem olyan kocsiban,ahol ilyen volt beszerelve,nem nagy kaland,az árát sem tudom
  • haxoror
    #15
    így van!

    [le kéne már szokni...]
  • DJ BP
    #14
    ez a lényeg :)
  • sweech
    #13
    cigi=fasság :l
  • akyyy
    #12
    lassan? nekem 10 perc kéne neki:D najó, lehet 8 -.-
  • Cat 02 #11
    10 sec (másodperc xD)
  • _Atti_
    #10
    leszámitva hogy baleset forrása lehet és az már nem csak az ő dolga általában.
  • Thanatos
    #9
    2 pedig pont akkor értelmes dolog mert ha nem ő vezet és a vezető olyan mint én akkor vagy nem bagózik vagy sétál :D ha meg ő vezet akkor ugye azt csinál amit akar :P
  • Shadow_THH
    #8
    :DDDDD
  • Punker
    #7
    1 hogy lehet olyan lassan szívni a cigit?
    2 ne mond már hogy nem tudsz addig megállni

    kocsiban cigizni plána ha te vezetsz baromság......
  • Laox
    #6
    Értem, köszi.