Cigi vs. Légkondi
  • BenceYCE
    #42
    Azt hiszem inkább az a gond, hogy lassan a szemetelés az lazaság. A lazaság meg jófejség. Pedig aki szemetel az az én szótáramban sem jófej. Dehát mindenki másképp tiszteli meg szülőhazájának földjét. Ugyan ez van nagyban. Aki rólam/rólunk lehúzza a nagy pénzeket és csak annyit hagy nekünk, hogy elvegetáljunk azt kell jófejnek tekinteni meg irígykedni rá. Pedig szerintem szánalmas az az ember akinek az életét a pénze teszi értékessé. Nem cserélnék vele. Azt hiszem ez akkor foganatosult bennem amikor a templom mellől a tihanyi látképnél egyszercsak a lábam elé néztem a kőkorláton túl. Az egész domboldal egy merő csikk volt. Az atyától megtudtam, hogy nem a tihanyiak járnak oda sikkből szemetelni és nem is az idelátogató külföldiek. 2-t találhatsz kedves amerikainevű (sikk) chat-társam kik ilyen lazák és jófejek! De sebaj. Ha egyszer a kislányodat kiengeded a játszótérre és a saját tulajdon kutyáddal teleszaratott homokozóban a kutyaszarral fog gyurmázni akkor biztos rendjénvalónak fogod találni ezt, hiszen ez "természetes" és sikk és ettől leszel laza meg jófej! Máris irigyellek! Dehát éljen amerika!

    Le kéne menni néha egy cigizős-autókázós kedvedben valamely "vidéki" kisvárosba ahol észrevehetnéd ha van hozzá szemed, hogy azok az emberek vigyáznak az anyaföldjükre. Nem teleszarják mint pótolhatatlan és utánozhatatlan irígylésreméltó "nagyurak". Hurrá!

    UI: priviben küldj el anyámba mert levettem a totyikot fav-ból. THX!