1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • KeKKSZike
    #638
    Hali Skacok!!

    15. pályán... azt hogy kell megoldani, hogy... szóval úgy kezdődik a pálya, hogy az ellenség kastélyában vagyok, és mindenki rám vadászik, de vhogy el kéne jutnom a saját kastélyomba?! Mert a kapukon nem tudok kimenni... thx a segítséget!
  • nagy1miklos
    #637
    Szia ChrisTucker!Elméletileg még ebben a hónapban megjelenik ha hinni lehet a cdgalaxisnak de elő is rendelheted. Várható ára 9990 HUF.

    derildee esetleg olvass vissza és rájösz hogy valószínűleg az asztalra kitett ikonnal indtottad a játékot ami aztán szépen telepítette a patchet. Sorozatszámot nem fogsz kapni mivel egyrészt még nem jelent meg, másrészt ki az az ütődött aki kiadja a sorozatszámát amiért ennyi pénzt kiadott. Jelenleg csak egy megoldás van a számodra és az az újratelepítés.
  • derildee
    #636
    hoi,
    itt szívok a settlers-el már 1 idejenem tudná valaki megmondani a sorozatszámot, nagyon megköszönném
  • ChrisTucker
    #635
    Hello!

    Valaki tudja, h mikor fog megjelenni a játék eredetiben a boltok polcain? vagy ha már megjelent akkor hol lehet megvenni?
  • Cefre
    #634
    Először elindult de másodszor már nem indul.Nincs creck hozzá?
  • Cefre
    #633
    Köszi megpróbálom
  • KeKKSZike
    #632
    Újrarakod, majd nem az asztalról indítod el a játékot, hanem az intézőből... És úgy jó lesz! ;)
  • Cefre
    #631
    Hello
    Lenne 1 problémám nem tudom elinditani a The Settlers: Rise of an Empire .Felrakom elinditom és mindjárt felmegy a patch rá utánna meg valami kódot kér nincs valami creck hozzá?
  • KeKKSZike
    #630
    Nah véégre megcsináltam a 13. pályát! A 14.-be csak belenéztem, de nagyon brutálnak tűűnik! :) Benne a közepébe, ááh! :) Kééész! :D
  • dzsolo
    #629
    felmaszok a falra a katonákkal megjelenik egy kosár és semmi meghalok utána :(
  • totya4
    #628
    Csinálhatsz.
  • littleNorbi
    #627
    Magyarítás?
  • r4pt0r
    #626
    A katonákkal ki lehet nyitni belülről a kaput.
  • dzsolo
    #625
    15. pálya legeleje mikor beszorulok az ellenség erődjébe onnan hogy lehet kijönni? nem tudok Catapultot lopni (mert nincs,) hogy kijussak mindig megölnek a kis genyok
  • r4pt0r
    #624
    16.
  • Peetor
    #623
    Nekem tetszik hogy régiókat kell elfoglalni, a középkorban is egy-egy vár birtoklása egy-egy terület birtoklását jelentette. A árukkal való kereskedelem is jó lett sztem., viszont van sok kisebb dolog ami hiányzik illetve nem jó. pl. kár hogy elég a győzelemhez az hogy lerombolom az ellenfél raktárát; hiányzik a malom és a hajózás; a fesztiválon kívül kellene vmi. más is az emberek és a király szórakoztatására. Most hírtelen más nem jut eszembe , összességében 5-ből 4 csillagot adnék a játékra. Most kezdem majd el egyébként a 14. pályát. Hány pálya van egyébként?
  • KeKKSZike
    #622
    Nincs valami Cheat vagy Trainer a játékhoz?
  • Warton
    #621
    Anno a serf.exe -vel órákon keresztül eljátszottam, pedig ott tényleg minden pálya ugyanúgy nézett ki és mégsem untam meg. Sőt még néha ma is beizzítom, ha olyanom van.

    Ami nem tetszik a Settlers6-ban, hogy nem területet foglalunk el, hanem régiókat. Sokkal jobban tetszett a régiben az, hogy minden apró négyzetcentiméterért meg kell szenvedni. Most meg egy outpost építésével enyém az egész régió.
  • totya4
    #620
    Elvileg izgalmassá teszi a játékot ha van egy vonal, egy cselekmény főszál. Mert valljuk be, végülis minden pálya elég egyforma lenne ha csak növekedni kéne és legyakni az ellenséget. Ezért vannak konkrét feladatok hogy kissé feldobja az egyhangúságot, illetve plussz az hogy az egész kampány gyakorlatilag egy tutorial, tehát apránként tanulhatsz meg dolgokat, és egyre többféle épületet építhetsz.
  • r4pt0r
    #619
    Itt is építeni kell, javakat megtermelni, és foglalni is kell. :D
  • Warton
    #618
    2. pályán vagyok és nemtok ilyeneket csinálni. Ez Settlers? Tudtommal a Settlers arról szólt, hogy építem a házakat és mindenféle javat megtermeltetek és területeket foglalok el. Ehelyett ebben egy nyomorult lovaggal kell mindenfelé menni.

    Most egy olyan feladatot adott ki nekem, hogy vegyem körbe fallal a területem. De hát már szinte az egész mappot elfoglaltam. Lehet nem kellett volna. :S
  • macipalika
    #617
    Egy segítőkész ember :(
    Msn-ezni szeretek.
    Katonákat nekem már sikerült csinálni. Neki nem lesz gondja később.
    Az angol nem tudok szótárt már elővettem, fordítottam de úgy se ment.
  • Pharaoh
    #616
    Csilász fegyverkovácsot és barakot, ha van fegyver a barakban csak rá kell klikkelni és kijönnek a katonák
  • Warton
    #615
    Hogyan kell katonákat csinálni, sehogysem jövök rá.
  • KeKKSZike
    #614
    Hát ha már a második pályán elakadtál, akkor később gondok lesznek...
  • totya4
    #613
    Ha nem akarsz sokat msn-ezni akkor fogj inkább egy szótárat, a kérések angolul le vannak írva. Persze megvárhatod a magyar változatot is, ha lesz.
  • macipalika
    #612
    Bocs hogy nagybetűvel írtam, nem akartam kiabálni.
  • macipalika
    #611
    Hali.
    A MÁSODIK PÁLYÁN VAGYOK ÉS ELAKADTAM OTT HOGY MEGJÖTT A HAJÓ ÉS VAN EGY LOVAS OTT, HOZZÁRENDELTEM KATONÁKAT. NEM TUDOM HOVA TOVÁBB.
    jÓ LENNE VALAKIVEL MSN-BE BESZÉLNI RÓLA. KÖSZI
  • KeKKSZike
    #610
    Köszi a segítséget!!
  • dzsolo
    #609
    Tipli a térkép aljára ott rejtőznek a pirosak 3 Catapult + 10 kőhordó szekér és 5 íjász (5*6) na meg a többi sima katona és simán lenyomod. A lényeg az hogy ne szemből a kaput lődd hanem a térkép alja fele lévő falat kb 1/c és összeomlik. aztán mindenki be :) én nem vártam meg az egy órát ameddig védeni kellett a falut mert tök felesleges az ellenfél ugyis csak egy úton jöhet :) (viszont mire bejutottam oda a tolvajjal (ellenséges vár) lehet eltelt 1óra :D )
  • KeKKSZike
    #608
    Hát ez a 13. pálya valami isszonyat gusztustalan... Én most kezdek építkezni, ezek meg már etle vannak katonával, és támadnak rendesen! :)
  • usb
    #607
    Harom asatasi (romokbol) helyrol kell megszerezned a kiralyi ereklyeket.
  • KeKKSZike
    #606
    Srácok... Itt mit kell csinálni? Mi ez a 2/3? Thx a segítséget!

  • r4pt0r
    #605
    Ha elbukod a falukat az sem baj, a lényeg hogy a tiedet megvéd.
  • dzsolo
    #604
    A 13. páélyán mi a lényeg? Maradjak életben 1.5óráig vagy a 3 falut védjem meg? Épp 17/c nél buktam el :( Olyan erősek az ellenfél katonái :(
  • totya4
    #603
    Gazdag szerintem az lesz, aki sok készterméket ad el. Tipikusan azok első körben, akik a kút körül vannak. Ha rákattintassz az épletekre ki is ír sok mindent. Elvileg az adó csökkentése, meg az hogy kényszerítetten eladod az árúját (raktár menü) gazdaggá kéne hogy tegye lassacskén, de én ezt nem tapasztaltam. Viszont ha nagy a városod, akkor több embernek kell késztermék - többet vesznek, (készáru)termelő többet ad el - több lesz gazdag, nos nekem inkább ez vált be.
    Egyébként lassan egy hete hogy elő se vettem a játékot mert megint olyan pálya lenne ami időre megy :)
  • szabod
    #602
    köszi
  • Lynx_TWL
    #601
    akkor lesznek gazdagok, ha van kereslet a termékükre. ha sok settlered van sok kaja-seprű-műfasz kell nekik ergo sok lesz a gazdag:D
  • szabod
    #600
    Valaki nem tudja hogy lehet elérni,hogy gazdagok legyenek az emberek. mert ez is kell a következő szinthez? Pár epületemre írja hogy gazdag, csak nem tudom hogy miért. előre is kösz a segítséget.
  • gangszter
    #599
    Kössz a segitséget,tényleg igy már jó:D