347
Forza Motorsport 2
  • baxxter8
    #187
    Általában a játékokon belül nem lehet, automatikusan azt a nyelvet választja ki amelyik országot választottad a dashboard beállításaiban.
  • Gil1975
    #186
    sziasztok,hol lehet beállítani hogy magyar legyen a játék?
  • baxxter8
    #185
    Állítsd easy-re :)
  • droidka
    #184
    Én lényegileg csak attól féltem, hogy ha viszonylag hamar jut az ember egy olyan géphez, amivel szét lehet alázni a mezőnyt, az elsőre még poén, de egy nap után már unalmas. (Mert most is beleakadtam egy ilyen játékba...)

    És az említett példából csak erre gyanakodtam.Értesz már?
    De amint látom már, ilyentől itt akkor talán mégsem kell félnem!:)HAHA

    (Huhh, alig várom már, hogy legyen Xbox, meg Forza! Fenébe!:) )
  • SonicBoom
    #183
    Hi mindenkinek. 35-ös szinten vagyok, eddig medium-on mentem és most kezdek beleütközni abba ami már a forza 1-ben is problémás volt. Ugye eddig az S class-ig lehetett tuningolni, ügyeskedni, és van esély a nyerésre, de most már jönnek az R4-R1 gépek, ahol már nincs tuning csak max a beállítások. Persze a gép hihetetlen ügyes, sosem csúszik ki és mintha sínen haladna. A besorolás meg valótlan, R4-es kitarás (endurance) versenyen semmi másnak nincs esélye csak a viper comp coupe-nak, hiába van ebbe sorolva pl. a porsche GT3, esélytelen. Vélemény?
  • baxxter8
    #182
    Egyébként elírtam, a GT 1-ben volt az a csúcssebesség, csak nem volt kedvem kijavítani, meg a 2 rész szinte teljesen ugyanaz. Nem kötözködni akartam, csak írtad, hogy nem nagyon értesz ezekhez a dolgokhoz és ezért írtam amiket írtam.
  • droidka
    #181
    Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy én csak az egyet láttam...
    És ameddig én azt toltam, ADDIG az jól volt kiegyensúlyozva. (Bár lehet, hogy később még lehett volna fejleszteni, nem tudom.)De látom nem értjük egymást, hogy én nem feltétlenül arra gondolok itt, hogy a valóságban mi milyen!De mindegy, erről ennyit.
  • baxxter8
    #180
    HAHAHA Bocs h nevetek. Én anno a Gran Turismo 2-ben egy Toyota Supra Twinturbo-r-t teljesen feltuningoltam amennyire csak lehetett. Minden létező dolgot rápakoltam. Aztán a váltóbeállításoknál addig szórakoztam (megjegyzem kb 3 órát baszkódtam vele, de nagyon megérte), amíg az ovális tesztpályán el nem értem a rekordnagyságú 418 km/h-ás sebességet. Tehát ennyit a Gran Turismo-ról. És ettól még teljes mértékben szimulátornak tartom a GT 2-őt, mert ezt sztem a valóságban is meg lehet csinálni.
  • droidka
    #179
    Ez igaz! De én lényegileg csak arra gondoltam, hogy egy játékban az nekem talán úgy a jobb, ha a gyegébb gépeket nem lehet ANNYIRA felspécizni, mint az említett esetben, függetlenül a valóságtól!Mert ez LEHET, (félek)hogy kissé kiegyensúlyozatlanná teszi a dolgokat...(Nem tudom, hogy tényleg így van-e ebben a játékban!???)

    Pl: a Gran Tourismo az nekem talán pont azért tetszett anno, mert ez a része is jól el lett találva! Hogy ott az eleve gyengébb gépeket nem lehetett ilyen brutálisra felturbózni, hanem csak simán "jól".Magyarul muszáj volt váltani másik verdára, asszem'! És a fejlődés szempontjából az a jobb, talán.

    De persze ettől függetlenül biztosan ez is egy nagyon jó játék, azok alapján, amiket hallok róla!!! Részben emiatt is akarok venni Xboxot!
  • Decooy
    #178
    tegnap megjött a játék,ha még érdekel vkit eredeti ! :) 14900,full [email protected]
  • baxxter8
    #177
    Én sem szeretem ha átalakítják nagyon az autókat, de ez egy játék, én nem a valóságra gondoltam. Nekem így néz ki a gépem, így jött ki a gyárból (mivel az enyémről sajnos egy darab kép nincs kerestem egyet ami hajszálra ugyanúgy néz ki):
  • amdrula
    #176
    Miért nem olvasol vissza, hogy megtudd, hogy ki hogy van vele...
    Azt miért nem írod le, hogy mit vártál tőle? (Engem is nagyon zavar, hogy repülőgépek nincsenek benne, de ez van...)
  • WOW
    #175
    Tegnap kipróbáltam a FM2-t. Nem tudom ki, hogy van vele én többet vártam tőle.
  • ST220
    #174
    Nem egyéni? Már akinek... :D
    Én nem szeretem a sufnituningos autókat,meg az Underground féle lökösöket, meg a idióta többezer színű festéseket.
    Ami kell az meg van, nagy kerék, igényes ültetés, (sötétítés az kéne) meg a fehér szín! A saját kocsim is ilyen szisztéma szerint van megcsinálva, csak fekete...
  • Sland
    #173
    szivi ::)
  • MoLc
    #172
    Bittedánke ! Nem mintha annyira zavarna,csak megszoktam már a lóerőt ! Köszi szépen még1xer
  • Sland
    #171
    Teljesítmény (kW) = Teljesítmény (Lóerő) x 0.7457

    Teljesítmény (Lóerő) = Teljesítmény (kW) x 1.341

    Megfelel?

    Játékban átállítani nem lehet, max átváltod fejben. Ennyi.
    De ha lusta vagy akkor Ez is segít
  • MoLc
    #170
    nagyon jó...
  • baxxter8
    #169
    Brutális a focusod, de igazából semmi egyéni nincs benne. Változtasd meg a festését, matricázd fel. De várom már h Koenigsegg-el nyomhassam, csak hát 42. szint kell hozzá.....
  • amdrula
    #168
    Átállítod a mértékegységeket metric-ről imperialra... De akkor mph lesz km/h helyett... :D
  • MoLc
    #167
    sziasztok ! a kilowatt-ot hol lehet átállítani lóerőre ?
  • ST220
    #166
    :D

    Én szeretem a sportos Fordokat, és tetszik is... :DDDD
    Ez meg a játékon kívüli verdám Ez is ST Ford csak nem focus..
    http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=20068
  • Sland
    #165
    én nem szeretem a fordokat, de ez tetszik :)
  • ST220
    #164
    Az autóm:


  • ST220
    #163
    Megvan, köszi!
  • amdrula
    #162
    A dashboard az xbox menüje...
    Amúgy, ha jól láttam váltani is lehet kontinenst csak pénzbe kerül.
  • ST220
    #161
    Huh, kezdő vagyok még... dashboard-ban? Kicsit részletesebben ha lehetne :D Játékon belül vagy az xbox menüjében?
  • baxxter8
    #160
    Ha esetleg nem tűnt volna fel akkor ahogy haladsz előre a kategóriákban egyre kevesebb dolgot lehet tuningolni az autókon. Tehát egy szimpla ford focust fel tudsz tuningolni egy ferrari szintjére, de mondjuk egy Koenigsegget (aminek alapból 410 a végsebessége) elég nehéz dolog lenne az egekbe nyomni mivel alapból már van benne turbó feltöltő, nagyobb teljesítményű gyetyák, brutál szívórendszer, kipufogórendszer stb. És a gyenge autókon pont ezeket cseréled ilyen minőségűre, mint ebben a koenigseggben.
  • baxxter8
    #159
    A dashboard-ban törlöd a mentett állásod.
  • ST220
    #158
    Hali!

    Hogy lehet Kariert törölni, mert elbesztam, mert az amerikaiakat választottam véletlenül és abból kapok 35%-ot az autókból, de nekem meg európaiakból kellene mert ott vannak a kedvencek. Szóval lehet valahogy törölni, vagy váltani?
  • Sland
    #157
    Nem raktok képet a saját verdákról?
  • droidka
    #156
    Na de hogyha egy alapból gyenge autót ENNYIRE fel lehet turbózni, akkor a gyárilag erősebb gépeknek mennyi kéne hogy legyen a végsebessége(570?) és a gyorsulása(0.5 pikoszekundum alatt 100-ra?), ha ez az egész ezzel arányos lenne???

    Ez eléggé kiegyensúlyozatlannak, irreálisnak hat a laikus szemével! Bár abszolút nem értek az autókhoz! No mindegy.
  • frnckss
    #155
    valaki help! hogy lehet a forza 2-ben a replay funkciót elérni?
  • deep
    #154
    Naná hogy lehet! Paklohatsz rá minden szart, gyakorlatilag bármit. Meg festheted, meg amit akarsz.
    Asszem aztán lehet állítgatni is az aerodinamikát.
  • koTOM
    #153
    Azt szeretném megkérdezni hogy lehet-e tunningolni az autókat?(külsőleg)
    És ez kihat-e a menettulajdonságokra?(ezeket lehet állítani?)
  • Sland
    #152
    Kis villám befigyel :)

  • Sland
    #151
    Nah végre U999




    2.5sec alatt gyorsul 100-ra, 340ig meg sem áll. nem pörög ki, simán lehet vele olyanokat menni, hogy áááááá
  • CSOCSO
    #150
    enbem inkazz az zavar hogy kb 150 futamot kell vegigjatszani a karrierben..
    vagy ez csak engem zavar???

    nah mindegy.. amugy csinaltam egy suprat.. a hajam eldobom tole ugy megy!!! meg nem volt penzem befejezni.. A kategorias.. szeretnem is itt tartani.. mar csak kuplung, meg valtotuning kell es kb kesz is.. amugy uber az auto.. menni jol megy de ahogy driftel es ahogy meg lehet tartani drift kozben.. a feket is megpiszkaltam.. igy ha fekezem szinte keresztbe erkezem a kanyarhoz.. UBER!!!
  • Tiger1111
    #149
    Én megmondom őszintén hogy Angolul, én sem tudtam volna a műszaki dolgokat rendesen megérteni.De egy kis állítgatás és próbakör után már szinte tökéletesen lehet tudni ,hogy ha valamin állítunk akkor az hogy befojásolja az autó menet tulajdonságait.Ezel szembe aki nem tud Angolul azt megnézném hogy viszi végig (érti meg a sztoit)az obliviont.
  • HUNMarcus
    #148
    hát nem tom h aki nem vágja az autok müszaki paraméterei angolul az hogyan boldogulna a beállításoknál, de hát ti tudjátok......