347
Forza Motorsport 2
  • Sland
    #147
    Nekem hiányzik a trailerekben látott 6os bömi... :(
  • Tiger1111
    #146
    Én is így gondolom a Crackdown és a Forza helyet inkább Oblivion,vagy bármely olyan játék amiben jó történet van(Double Agent).
  • testerlnx
    #145
    Szerintem is felesleges, inkább egy Oblivion-t fordítanának le, ne egy autós játék menüjét... Még a Crackdown-t is tök fölösleges volt :( Mondjuk a Viva Pinata-nak örülök.
  • Szeszmester
    #144
    Le is mentettem ezt a számot. Örmöködök, gondoltam, megosztom veletek.
  • Szeszmester
    #143
    Alala - CSS <= ez, hehe
  • Szeszmester
    #142
    Melyik az a szám, amiben:
    Ah-la-la, ah-la-la, you're so cool!
  • Tiger1111
    #141
    Hello eddigi tapasztalataim szerint jól sikerült a Magyara fordítás,bár szerintem teljesen felesleges volt.
  • zs0ltee17
    #140
    sziasztok! milyen a magyar szinkron és a magyar feliratozás a játékban? télleg élvezhetőbb és jobb így a játék? és a hangok mik magyarok benne? üdv!
  • Sland
    #139
    Amiket én szénné tuningoltam az a VW Corrado, és R32-es Golf, illetve E46-os M3-as...
    M3ashoz kéne valami jó beállítást találnom, mert nagyon vad :D
  • Tiger1111
    #138
    Hello mindenkinek tegnap óta játszom a játékal.25-ös szinten vagyok öszevetve mindent egy nagyon jó játékot kaptunk,de ami számomra elképesztően nagy csalódás ,az a hihetetlenül kevés pálya .47 pályát igértek helyete pedig van kb 10 és ezek vannak átalakítva (rövidítve viszafelé,stb stb)és így jön ki a 47.A sok salang autó helyet inkább több pálya kellet volna(spa,monza,imola)vagy akár az öszes F1-es pálya.Szerintem sokkal többet érnénk vele,bár ez az én véleményem lehet hogy más nem így gondolja.
  • HUNMarcus
    #137
    ezekből a számokból 4-et tudtam letölteni amit megtaláltam, ez nagyon kevés
  • CSOCSO
    #136
    abflug supra minden segitsegn nelkul mennyire iranyithatatlan mar??? kifordul a segge meg otosben is:D:D:D:D:D diszno egy kocsi

    a Scion tc-t meg porig tuningoltam.. mar klasse-ban vagyok az autoval... valami 350kw teljesitmennyel aszem
  • Bendy
    #135
    Itt a track lista:
    http://blogs.xboxlife.dk/blade_dk/2125/Forza-2-OST-track-liste.html
  • Szeszmester
    #134
    Itt is felteszem:

    Forza 2-nek elég jó zenéi vannak.
    De verseny közben csak a motorok bőgnek, ami engem például idegesít egy idő után.
    Meg menüben hogy lehet ugrani a számok között? Vhogy le lehet menteni a konzolra a játék zenéit? A soundtracket le lehet tölteni vhonnan? Mit tegyek?!?!?
  • HUNMarcus
    #133
    valaki tudja h hányas szinttöl vannak matricák meg rajtszámok + fasza kiegészítők a kocsira???
  • droidka
    #132
    :)
  • guardian hero
    #131
    Olyan motorhang van a forzában, hogy beszarsz!
  • droidka
    #130
    A 99-es az még a régebbi fajta Viper? Annak a formája jobban tetszett(főleg elölről), mint a Viper 2!!!...
  • droidka
    #129
    Úristen!!!![#wow1][#wow1]]]
  • amdrula
    #128
    1999 Dodge Viper GTS ACR
    2003 Dodge Viper SRT10
    2003 Dodge Viper Competition Coupe
    2000 Dodge Hennessey Viper 800TT
    2000 Dodge #57 Carsport Holland Viper GTS-R
    2001 Dodge #58 Larbre Compétition Viper GTS-R
    2002 Dodge #1 Team Zakspeed Viper GTS-R
    2003 Dodge #126 Team Zakspeed Viper GTS-R
    2005 Dodge #77 Team Zakspeed Viper ACR
    2003 Dodge #23 Magellan Financial Viper Competition Coupe
    2004 Dodge #22 3R-Racing Viper Competition Coupe

    Szal van benne, hangjáról nem tudok semmit. A játék köszönő viszonyban sincs az NFS-ekkel.
    GT-vel nem játszottam PS1-2 hiányban, de sokan azzal hasonlítgatják.
    Itt is lehet a kocsit állítgatni, fejleszteni.
  • droidka
    #127
    Szóval a GT-vel akkor hónapokat játszottam, és autós játék azóta sem tudott úgy lebilincselni...
  • droidka
    #126
    Szevasztok!
    Lapozgattam épp egy újságot, és a végszónál ott azt írták, hogy:"A gran Tourismo sorozat ezennel letaszíttatotta trónról!'-

    Ez reális értékelés szerintetek???(Ott csak pár sort írtak róla, lévén nem játékmagazin volt.)

    Mert én játszottam anno a GT1-gyel (a későbbi részeit Ps2 hiányában sajnos nem volt módomban megnézni) de pl: a Need For Speed részeit látva nekem is a GT volt az az autós játék, ami a leginkább tetszett!!! Főleg a menettulajdonságokat befolyásoló fejlesztések miatt!!!!!!

    Meg abban volt Vipera... Olyan fantasztikus, félelmetes, mélyen dörmögő hangja volt, amit én még életemben nem hallottam!Amit azóta sem felejtettem el, és még ma is kiráz a hideg, beleborzongok ha csak rágondolok!!!HAHAHAAA!

    Ha jól láttam, mintha valaki írta volna, hogy ilyen gép is van benne...
    Király a hangja??? Ez nagyon fontos lenne, hogy tudjam!!!!!HAHA! Mert láttam más játékokban is Viperát, de ott nem volt jó a motor dörmögése!!!! Azt azóta is visszasírom!!! :)

    Amúgy az autós és úgy eleve a konzolos játékokban nem vagyok képben. De ha ez valóban jobb, mint a Gran Tourismo (vagy ha azzal nagyjából azonos szinten van), akkor nagyon valószínű, hogy rászánom magamat egy X360 megvételére... (Meg már régóta gondolkodom amúgy is ezen.)
  • Attila8805
    #125
    Az szép.
    De én is úgy gondoltam hogy olyan mint a paintban az amikor olyan kis kockákkal festessz.
  • Sland
    #124
    Ilyen matrciák nincsenek. Az képeket kis matricákból rakják össze. Ici-pici matricákból jön össze a végleges kép. Egy ilyen dragonball típusú kép 800-1000 layerből áll.
    Nagyon nagy meló...
  • Attila8805
    #123
    A játékban lehet így festegetni?
  • Sland
    #122
    Pár órás meló azért lehetett velük. Ezek őrültek...
  • Sland
    #121














  • Sland
    #120
    Japóknak van idejük...













  • amdrula
    #119
    Simulation damage-nél, 200 fölött visszaraktam 2-esben szépen besárgult a motorom, ne mentem semminek, szal gondolom, az volt a baj... :D
    (ha sérül a kocsi, akkor előjön jobbrol, a kis képe, meg az LB-vel elő is hozhatod)
  • ST220
    #118
    Tényleg ha rosszul vált vissza az ember, akkor kár lesz a motorban?
    B*ssza meg, pedig eddig dirket úgy nyomtam, hogy fékezésnél 300-nál beraktam 1-be, és akkor volt nagy motorfék, így kifékeztem könnyedén a többieket... :D
  • amdrula
    #117
    Az viszont tetszik, hogy ha rosszul váltok vissza, akkor károsíthatom a motort ;)
  • zippofcy
    #116
    30as szinten végre megkaptam az első Ferrarit (F355). Maxra tuningolva nagyon könnyen vezethető és gyors gép.
    Kb. 40 versenysorozatot nyomtam már le, és még kb. 49 lehet hátra. Bár már régen számoltam össze szal lehet tévedek.
    A 45 körös megbízhatósági versenyek meg ... hááát ... izé. :)
  • zippofcy
    #115
    Időjárás nincs benne.
    NTSC verzió meg tudtommal nem region free, vagyis PAL gépen nem megy.
    Ne rendeljél sehonnan (már csak azért se mert 10.-én jelenik majd meg), töltsd le torrentről a PALt (pl. bt.xbox-sky.com ) lejön pár óra alatt ingyér és garantáltan működik.
  • chris0000
    #114
    Ti találkoztatok esős pályával mert én eddig még nem? Van egyáltalán benne?
  • testerlnx
    #113
    Sziasztok!

    Nem töltött le vki NTSC verziót JAP/ASIA/USA ISO-t?
    Ha igen akkor kipróbáta-e? Az érdekelne, hogy tudok-e majd vmelyik verzióval játszani, ha a playasia-ról rendelnék?
    Köszi!
  • amdrula
    #112
    1. egyetértek :D
    2. ez rád van bízva, én próbálok normálisan menni (még Level 16-on:D)
    3. a büntetés csak amiatt van, hogy ne levágott körrel legyen best lapod.
    4. műszerfalhoz kicsit talán sok a kocsi, de tényleg jó lenne, bár akkor úgyis abból játszanék és alig látnám a pályát :D
    5. megintcsak egyetértek (nagyon), szerintemnem is lehet tropára tenni a kocsit, 3 frontális ütközés után is ment tovább a Skylineom, amikor próbálgattam (igaz kb 50-nel,de akkoris...)
    6. ez is kellemetlen, de annyira nem érint, úgysem haverokkal úgy sem tolnánk úgy.

    7. A motor szétpörgetéséhez: manuális váltóval bőven beenged a fordulatszám piros tartományába, ami amint eddig tapasztaltam semmi hátránnyal nem, jár (nem károsodik semmi). -> már csak ezért is megéri mauallal tolni, meg persze jobb feeling és kezelhetőbb is a cucc :D

    De amúgy ezek ellenére is, űberzsirály game :D
  • zippofcy
    #111
    Na így a rank 25-ot elérve ezek nem tetszenek:
    1. A legtöbb versenynél nincs class limit, vagyis pl. egy A osztályú kocsival a sok kis Dset simán agyon lehet verni.
    2. Gyengébb autóval is simán lehet nyerni úgy hogy az előttünk haladó gyorsabbat kanyarban utolérve kilökjük a pályáról, aztán meg zárva az íveket nem hagyjuk előzni.
    3. A pályát elhagyva (rövidítve) a körídőbe ugyan számol büntetést, de azt már nem nézi hogy esetleg pont ezzel nyerünk (akár minden körben megcsinálva)
    4. Nincs műszerfalnézet. PGR3ban VAN. Tessék belerakni ha már 200an csinálták a programot úgyis.
    5. A sérülés még simulation módban is igencsak lightos. Igenis legyen annyi a versenynek ha kicsit is odacsapom az autót vagy lehessen szétpörgetni azt a motort (hidegen pláne)
    6. Multiplayer: nincs lehetőség kikapcsolni az autók ütközésfigyelését mint mondjuk a PGR3ban. Ez még haverokkal játszva is okozhat gondokat.
    Na mind1 ... majd a PGR4 :)
  • Sland
    #110
    Pár videó

    Video 1
    Video2
  • Sland
    #109
    Nah kipróbáltam a játékot. Igaz, nem volt sok időm, de nagyon tetszik.

    Kezdésnek európai autók közül választottam a Volkswagen Corrado-t. Nagyon királyos járgány. Mivel még nem sok pénzt nyertem, nem tuningoltam ki amennyire csak lehetett, de már most 300ló környékén van és nagyon vadul megy :P
    Sokkal jobban tetszenek ezek a 200-300 lovas mindennapi járgányok mint a 700lovas saleen meg pagani meg fasztudja.

    Pályák is jók, grafika is szép (bár az AA hiányzik)
    Törésmodel nagyon állat. Az izzó féktárcsa szintén jól néz ki, illetve a folyamat ahogy felhevül és lehűl.
    Nyertem már pár verdát, de sajnos a nyereménykocsikat csak 100CR-ért lehet eladni :S
    Még szokni kell, meg megismerni mindent, de jó gamenek ígérkezik...

    Tudnám hogy fogok tudni így felkészülni a vizsgákra...
  • Sland
    #108
    Nah most írom éppen a játékot.
    remélem nem fog fagyni...