347
Forza Motorsport 2
  • Istencsászár
    #267
    Amig nemjön ki a GT5 addig ez a legjobb... van benne sérülés, ütközésmodell, lehet csapatni, lehet jókat driftelni, lehet kipörögni meg minden... nehéz is és élvezetes is. Nekem semmi GT érzésem nincs mert ez nem GT hanem Forza a két játék felfogása különböző, és mind a két játék tele van hiányosságokkal. Majd a GT5 vs Forza 3 párharc lesz az érdekes.
  • RaulDuke
    #266
    éppenséggel ma játszottam vele:) meg máskor is szoktam, hát legjobb fizika konzolon...ezen is lehetne vitatkozni:) nincs jobb neki mint a Gran Turismonak ami ügye klasszis, jó persze a forza többet tud mivel nextgen, dehát mivel a Polyphony nincs xboxra ezért van a Forza, hogy meglegyen a Gt érzés:) (nekem ez jött le a játékból) sok a hasonlóság, és azért lássuk be a Gran Turismo a mérvadó:)
  • Istencsászár
    #265
    Nemtudom mikor játszottál a GT4el, de az emlékek megszépítették valszeg... szebb, mivel nextgen, de lehetett volna sokkal jobb is. Ha a GT4 tetszett akkor ez miért nem? van alatta normális fizika ( szvsz az eddigi legjobb ami konzolom van ), sok autó ( kimondottan szép és poligondús modellek ) stb... de van benne hiba is pl az autó texturák lehetnének nagyobbak, lehetne több változatosabb pálya, lehetne belsőnézet stb... semmikép sem rossz játék csak van benne jópár kihagyott ziccer, és ezért nem lett "korszakalkotó", talán a Forza 3.
  • RaulDuke
    #264
    nemrég megvettem xboxra, de hát mitnemondjak eléggé [email protected]ő gt4 koppintás az egész ráadásul az klasszissal jobb, még grafikailag is pedig ps2...szóval nem estem hátra sőt inkább előre
  • Lambo fan
    #263
    nincs véletlenül valakinek Forza2 mentése? Nincs időm végigtolni:(
  • Torry
    #262
    Nekem egyébként még a FM2 grafja is jobban tetszik.
  • Lambo fan
    #261
    Én PGR4-ről váltottam FM2-re. Ott kurvára jó sportautók-sportmotorkerékpárok voltak, csak hát az az arcade irányítás egy idő után kiidegelt, sőt, még a mocik jobbak is voltak a kanyarban és a féktávon is, mint az autók. Ez utóbbi nem tetszett a leginkább, nevetséges volt.Ráadásul kamu módon is gyorsultak, míg egy Caparo T1 százon 2.5 alatt van gyári adat szerint, nehogy már a 3 sec felett gyorsuló ezres sportmocik szarrá verjék a rajtnál nulláról százra. Ugyan ez volt a helyzet a z SSC Ultimate Aero-val is, meg a többi verdával is. Ez volt a második indok, amiért bedobtam a sarokba a PGR4-et, és megvettem inkább az FM2-őt, nem kell nekem kamu csilli vill árkád...
  • Skyline
    #260
    Oksa,oksa,tény a többihez képest gyenge,de ha szimuláció szerüség kell akkor inkább forza mint pgr..
  • Istencsászár
    #259
    Amilyen texturák az autókon voltak az minden csak nem szép, pedig a kocsi modellek elég szépek lettek. Nekem nemkell a gémet bemutatni, elég sokáig elvittem, a pohár az összes time trial kivégzése után telt be ( persze segítségek nélkül játszottam mint mindent... )
  • Skyline
    #258
    Hányás grafika?:)
    Azért ebben a formában erős kijelentés....A belsónézet tény hiányzik...De a játék sokkal nagyob kihívás,mint a Pgr....:)
    Csak kapcsolj ki minden segítséget,abs,tcs,stb...És próbáld ki milyen egy 800 kilóra könnyített kb 400 lovas hacsiroku:D:D:D:D
  • partizan182
    #257
    Nem hiszem, hogy hiányzik, egyszerűen csak a kamera helye fix az autóhoz viszonyítva, és néhány verdának úgy le van csapva az eleje, hogy a motorháztető már nem látszik.

    Láthatóan ugyanaz a modell mtrhz nézetben is, semmi értelme nem lenne a kocsik egy részéről "lehagyni", hisz 0 óra pluszmunkát jelent/ótó.
  • Istencsászár
    #256
    Nincs és ezzel el is baszták az egészet, pedig még a hányás grafikát is elbírnám ha lenne belső de igy... még egy normális motorháztető nézet sincs hiszen sok autónál még azis hiányzik...
  • Lambo fan
    #255
    1 vmi rohattul hiányzik ehhez a szim-hez! Nincs műszerfal nézet!!
  • Lambo fan
    #254
    nincs vkinek egy 100% savegame-je ehhez a játékhoz? sajna idő hiányában bizti nem fogom tudni végig jáccani :(
  • CzKaresz22
    #253
    Elindulok egy versenyen! Lassú vagyok majd a következő futam elött tuningolok, ekkor ugye más kategóriába kerül az autó s utánna nem nyomhatom a 2 futamot. Pl....

    Kiválasztasz egy kocsit, s vannak olyan futomok amiknek az ikonja szines s van olyan ami nem de tudsz rejta indulni. Miért tesz különbséget ???

    MSN címet dobsz ? Bocsi ha hülye kérdéseim vannak...
  • Istencsászár
    #252
    Nemértem a problémát, olyan autót kel választani abból a kategóriábol ami megfelel a kritériumoknak s kellően gyors is a többihez képest.
  • CzKaresz22
    #251
    Sziasztok!

    Nekem lenne egy két kérdésem.
    Veszel egy autót, agyon tuningolod s indulsz futamokon de van ahol olyan futamon enged indulni, hogy agyon vágsz mindenkit! D autók vannak én meg tudok ott indulni A-al. Erre van valami kapcsoló, hogy ne engedje vagy valami ilyesmi. Meg ugye adott kocsinál szinesek a játszható futamok, de amikor fekete s rányomok akkor is beenged s megy a gyalázás hardon is...

    Valami ötlet.

    Amúgy állat game...
  • bardocz
    #250
    persze ezt aláírom;) de ezzel is lehet finoman bánni,csak krva nehéz:D
  • Istencsászár
    #249
    Értem én, de de nem lehet azzal a "szar" kis ravasszal gyengéden... árkéd gémekbe az a szezitivitás elmegy, de komolyabb autósba nem... pedállal fényévekkel könyebb és egyszerűbb, persze ott se kell padlózni.
  • bardocz
    #248
    ha valaki kormányal is padlógázasan játszik kipörög az...én kontrollerem próbálok néha finomabban vezetni,hogy ne pörögjön ki
  • Istencsászár
    #247
    Kormány használatával nem pörögne ki, ezért mondom teljesen gagyi ezt kontrolleren tc nélkül tolni....
  • amdrula
    #246
    Kétlem, de szerintem így jobb :D
    Van 1-2 kocsi, amit nem lehet kezelni, de azokkal nem megyek sokat :P
    (pl. tunigoltam valami Mercit, az szerintem még 6-osban is kipörgött full gáznál :D)
  • Istencsászár
    #245
    Hát akkor isten áldotta tehetséged van:)
  • amdrula
    #244
    Mindig úgy megyek.
  • bardocz
    #243
    én jobban szertem ha nehezebben tudom kezelni a kocsit,azért kapcsolok ki mintnt,karrier módban toyota a38-ast feltuningoltam b csopotig,csak keresztbe kb:D
  • Istencsászár
    #242
    Ez gagyi, vagyis ez nem reális és nem célravezető illetve nem hatékony... persze énis tudnék menni minden nélkül, de nem megyek mert értelmetlen... pedig elhiheted h van tapasztalatom jópár éves szimes multal, s jelennel:)
  • bardocz
    #241
    mindennel azzal megyek:Dvayis anélkül,prototípus kocsikkal 3-asban megyek rajtnál kipörgő kerékkel:D
  • Istencsászár
    #240
    GTR, GTL és az összes Gmotor2-ős játékok játszhatatlanok kormány nélkül... a Forza játszható kontrollerrel, s ezért sem lesznek olyan komoly szimek konzolra, mert figyelmbe kell venni hogy a többség kormány nélkül játszik vele, ergo könyebb a gém.
  • Istencsászár
    #239
    Annyira nem mert egy R-es kocsival mennyél már TC nélkül:)
  • bardocz
    #238
    azt sajnálom hogy gtl-t nem úgy kezdtem,de akkor még csak kezdő voltam szim-ek terén,amúgy nekem ebben meg gtl-ben jön át legjobban a sebesség érzete,meg még talán rbr,amikor nordschleife-be 250-el kanyarodok:O
  • amdrula
    #237
    Szerintem is alap, hogy kikapcsolsz mindent minden kocsihoz:P
  • bardocz
    #236
    az nekem alap hogy egy autzós játékban mindent kikapcsolok ami segíten akarna:P
    bocs hogy nem tudtam a nevét...
    de szép:P
    sztem nagyon jól meg vannak csinálva a kocsik,nekem tetszenek
    és sztem gtr2,gtl-hez képst árkádos,mondjuk már a nagyon felső kategóriás kocsikkal nehezebben bánok,konzolhoz nem vagyok még hozzászokva
  • Istencsászár
    #235
    A segítségek közül a stabilizátort felejtsd el, az autómata váltót detto, első és 4 kerekes gépeknél ne használj kipörgésgátlót, és próbálgasd meg abs nélkül is...
  • Istencsászár
    #234
    - mihez képest árkédos...
    - nem szép
    - kocsik is teljesen átlagosak részletességben 10/5
    - Nordschleife -.-
  • bardocz
    #233
    úristen nagyon király a játék,bár sztem picit árkádos,de valami eszméletlen szép,és a kocsik is jól meg vanak benne csinálva,meg nürburgring(ami amúgy nem az hanem valami nordschfel****)valami eszméletlen jó,mentem pár kört paganival,kurva jó volt:)
  • s73
    #232
    Megmarad a szinted, megmaradnak a kocsik, de bizonyos autók csak adott régióban érhetők el, és minden régióváltásnál egyre több pénzt kér.
  • JohnnySmith
    #231
    (szerinted)
  • mohuska
    #230
    áh...soha
  • Sland
    #229
    Most nézem, hogy van olyan autó, pl. Skyline Nür verió, ami 20as szinten nyílik meg, de csak akkor ha ázsiai régióval kezdek.
    Hát én európaival kezdem, de később láttam hogy át lehet váltani amerikaira és ázsiaira.
    Há átváltok, akkor megint a 0. szintről fogom kezdeni? autóim megmaradnak? újra minden versenyt meg kell csinálni? vagy hogy van ez?
  • Naxos
    #228
    vagy bekapcsolja a sokol rádiót.