3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • Zs0lt1
    #458
    nna akkor ték on :D
  • kBagyula #457
    perverz-e vagy? :DDD
  • JAG1
    #456
    Nembaj, én mér verem a képekre is...:-)

    Mingyá' összetékelünk Legény neked 50 hszt és lehetsz házigazda. :-)
  • uHs Gerzson
    #455
    Se megjelenés semmi utalás, szerintem váratlanul akarják kirakni. :S
  • uHs Gerzson
    #454
    Forgotten Hope 2 Part 2/2:






  • Beers
    #453
    Kapják be a f@szomat!
    Kit érdekelnek már a képek :D!
  • uHs Gerzson
    #452
    Forgotten Hope 2 Part 1/2:

    Sidi Rezegh:










  • JAG1
    #451
    Me faszok.
    Legény csinyájjá má valamit. :-)
  • Zs0lt1
    #450
    nemtom miért nem lehet azt csinálni, hogy egy alap verziót kiadnak és szépen bővítgetik?
  • JAG1
    #449
    Mikó jön ez má ki? :-)
  • Beers
    #448
    Hol van az a remingtonos mesterlövészektől :P!?
  • TS Zolly
    #447
    Béefkettőben is talál a lövedék, de ott sokkal több találat kell.
  • Kovács legény
    #446
    bizakodm gyermekem:p
  • Beers
    #445
    Reméljük így lesz!
  • Kovács legény
    #444
    a poe2 ben is megoldották a játékélményt ,tök más mint az alap ,tényleg talál lövedék és tényleg meghal az ipse,meg ugy amugy minden jobb:)
  • Beers
    #443
    Ez csak azért nem lesz így, mert a bf2 motor nagyon elrontja!
    Hiába lesz szebb, ha a játékélmény szar!
  • joebacsi
    #442
    ez rohadtul nemigaz, rengeteg fanatikus játékos van, akik még fh1-el tolják mind a mai napig...nah ők tuti 1 az 1-ben átcuppannak majd fh2re
    esténként lesz 3-4 német fullos 64es szerver, az meg kezdésnek bőven elég az üdvösséghez :)
  • Kovács legény
    #441
    faaaszom adják mánkiiii!!!
  • Beers
    #440
    Ütős, de a Zolynak igaza van :(!
  • uHs Gerzson
    #439
    [b]Forgotten hope 2 update:

    El Alamein:








    Flak 88:





    AEC "Dorchester":



  • TS Zolly
    #438
    betlöfild314654897464 elöbb lesz kint, mint ez. :DDDDD
  • Kovács legény
    #437
    pöcskivan ,inkább adnák már ki, hibákkal, kurvára kevesen fognak játszani vele ,annyira elhuzzák:(
  • uHs Gerzson
    #436
    Teszek is xD
    [center]







  • bakvarnyu
    #435
    na mostmá csinyájjá valamit bzmeg mer kezdfogyni a türelmem
  • Dexantreal
    #434
    Egyre inkább kő nekem ez a játék :P.
    Csak jönne már.
  • uHs Gerzson
    #433
    [b]Battlegroup-Frontlines:
    [center]







  • TS Zolly
    #432
    Temporal Vortex! De alap bf42-es szerver, több emberrel azé több van.

    Axon! Ez ww2-es lesz.

    Rekettye! Én is jobban szeretem a ww2-es témát, de ugyi a játszhatóság sokat számít. Bf2 alapja nagyon rányomja a billogot. Lásd DCon

    Bözsi! DConal kapcsolatban irtam, szerintem nem lesz jobb, de bízok benne nem lesz igazam. Ha esetleg ezeket a tyopikokat végignézed, olvashatod, valahol irtam, esetleg megnézem a pöcsölés után mi lett belölle, én szurkolok nekik. Poje kettő szinte az első kiadás után egy tökéletes játék lett, tized annyi bug nem volt benne, mint másik modokba, na és persze az alap játékban. Volt pár hiba, amit azé javítottak. Megint megemlítem, kutyából nem lesz szalonna, amilyen az alap játék, olyan a mod is. Csak a játék élmény változhat.

    Zsolti! Pedig az egy agytépő marhaság, kezét tudnám eltörni annak aki beletette egy jobb modba. Ezzel cseszik el a játékot.


    ui: Modok soha nem lesznek népszerüek, több okbol kifolyolag is. Első és legjelentősebb ok, a ranked. Most hogy nem számolja a pontokat, egyből jobb játék lett az alap bf2 rankedokon. Játék lett a lényeg, nem az eszméletlen pont szerzés.


  • Zs0lt1
    #431
    Agyatlan mortározás?
    Hülye vagy az a legnagyobb poén :DDDDD
  • uHs Gerzson
    #430
    Ha majd hivatalosan kiírják vagy megjelenik akkor elhiszem :)
  • Temporal Vortex
    #429
    Régebben olvastam az FH fórumán, ahol a dev team tagja írta, hogy június a valószinű. Lehet, hogy volt elötte egy 2008-as szám is
  • Beers
    #428
    Végül is decemberben is lehet még nyár :P!
    A mostani időt elnézve meg pláne :D!
  • uHs Gerzson
    #427
    Ki mondott Júniust? Én csakis nyarat mondtam és a fejlesztők is ezzen az állásponton vannak.

    Zolly: Mindegyik mod az első kiadásánál van most ettől mit lehet várni?

    rekettey: PR-hoz minden hónapban kiadnak egy új verziót de ők inkább magát a bf2-t alakitották át és pár újdonságot hoztak így nagyobb a népszerűsége a többi moddal szemben.

    FH2: ez az egyik olyan mod ami kitünik a többi közül a hatalmas munkával ami a háttérben van még a legkisebb járművet is 1-2 hónapig készítik mig megfelel az elvárásokank, és elég a képeket megnézni hogy ennek am unkának mi a gyümölcse.

  • rekettyes
    #426
    Egyik se azok még csak most készülnek.
    Itt meg tudod nézni:
    http://www.doomlab.com/bf2topmods/
  • rekettyes
    #425
    Á mért jelentesz ki ilyet amikor még meg sem jelent, ki tudja még milyen lesz. Egyik haverom pl nem játszik a BF2-vel mert a 2. vh-s harcokat szereti de ezt meg alig várja.Mellesleg a PR - el érdekes módon még többen is játszanak mint a POE-val, szombaton is volt vagy 7-8 látogatott szerver.
  • Axon
    #424
    Ezekből a modokból melyik ww2, esetleg ww1?
  • Temporal Vortex
    #423
    Mikor jön már ki? Júniust igértek, és senki sehova.
    Jó tudom izom nagy meló, meg igényes munka lesz, dehát könyörgöm 2 év telt el. No mind1. Várok

    Zolly: bf42-ben is van jópár(nem sok) FH-s szerver ami tele van a mai napig. Úgyhogy reméljük lesz érdeklődés.
  • TS Zolly
    #422
    Nézzük csak sorjába a nagyobb modokat. Poje kettő. Azzal és is szívesen játszok néha, de egyre ritkább. Dékon. Talán ha két napig fentvolt a gépemen, megmondom őszintén, pedig elötte figyelmeztettek!!!, nem azt kaptam amit vártam. Még a síma bf2 jobb nála. Késöbbi pecselés szvsz nem teszi jobbá. Eod. Felveszi a pojéval a versenyt, de kiforratlan ez is, főleg az agyatlan mortálozással. Meg van ez a pr mod. Alapból nem tetszett, egy napot ha játszottam vele. Többi modról nem is beszélek, dicséret ugyan az alkotok elszántágának, de nekem egy sem jött be. Ezért mondm előre sajnálattal, de ezt a modot is csak egy szük csoport, elvakult ww2 rajongók fogják tonyi. Ha egyszer kiadják, amiből ugy is kenszöl lesz.
  • Beers
    #421
    Ki tudja!?
  • TS Zolly
    #420
    Kár hogy EZ IS!!! kenszöl lesz. :(
  • uHs Gerzson
    #419
    [b]Forgotten Hope 2 update:

    88mm Flugabwehr-Kanone 18:


    Universal Carrier:



    Ju-87B2 'Stuka':



    Supermarine Spitfire: