239
:(
  • Sephi
    #1
    http://www.news.com.au/couriermail/story/0,23739,20349534-952,00.html

    Sajnalom hogy csak angol van meg.

    En igenis birtam a burajat... szerintem naon jol csinalta amit csinalt.

    RIP :(
  • Sephi
    #2
    Link
  • gz8
    #3
    A szomorú hír már több helyen van magyarul, itt és itt.

    Sokat köszönhetnek az állatok és állatkertek az ő hozzáállásának, életfelfogásának.

    Nem felejtünk, Steve!
  • Sephi
    #4
    Hogy a picsaaba... erted tonna mergezo hullo es pokok es minden... ott ugral krokodilok kozt. Es akkor egy kurva raja.... paaah!
  • REALista
    #5
    Nem gondoltam volna hogy egy rája fogja okozni a halálát!!!:(
  • Paranoia
    #6
    Setve Irwin


    így már vágom énis.naon nagy arc volt...R.I.P
  • OrioN the S
    #7


    RIP
  • endiboy
    #8
    :(
  • circa
    #9
    Jó arc volt, én is szerettem
  • Yeltzin
    #10
    kár érte, de valszeg ő sem kívánhatott magának ennél "szebb" halált

    RIP Steve
  • Glpetyus
    #11
    :(
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    szegény
  • MrSpock
    #13
    Nagyszerű ember, volt,aki szerette, az élővilágot.
    Létrehozta a nagy Ausztrál állatkertet,fejleszgette,elkötelezett híve volt az élővilág megmentésének,megismerésének.
    Mindig megnéztem a műsorait,mert vicces is volt,de soxor látszott,hogy igenis veszélyes,és néha megizzadt ő is a szitukban.
    Ledöbbentett a hír,amikor megláttam reggel a neten:-(
    Pont egy rája végzett vele.Megannyi veszélyes kalanddal a hátamögött.
    Sajnos az óceán ilyen..egy rossz pillanat és azmebernek annyi.Ott nemtudsz úgy reagálni,mint esetleg szárazon.Egy kobra elől is kitérhetsz,de a vizben..
    Nem felejtünk el Steve Irwin!
    RIP
  • mod
    #14
    :o(
  • hammett
    #15

    RIP
  • Monoton
    #16
    A legjobb



    ezt akár bannernekis be lehetne tenni
  • kev
    #17
    A cikk azt írja, hogy a rája csak védekezésre használja a farka végén lévő tüskéket. Valószinüleg Steve, nem bírt a kísértésnek ellenállni, hogy puszta kézzel kapja el az állatot..Erre már csak ő tudna válaszolni.



  • Monoton
    #18
    sztem tuti vette egy kamera :(
  • blackgamer
    #19
    direkt kereste a bajt, pl. egyik részben fogott egy kígyót, de nem a fejénél, a kígyó többször beleharapott a karjába, ömlött a vér, erre csak annyit mondott : Nem mérges, nem mérges! majd alig bírták leszedni róla
    jah, és amúgy éppen vacsoráztam, úgyhogy duplán hányingeres szituáció volt

    ha az embernek van két gyereke + pénze is elég + saját állatkertje, akkor már igazán felnőhetne
    én azon csodálkozok hogy eddig húzta
  • REALista
    #23
    Szerintem inkább te vagy idióta!Ne add már elő hogy annyira megrázott téged a halála!Egyébként izgalmas volt az élete azt csinálta amit szeretett ráadásul valahogyan meg kell halni!!!
  • Ch_Slater
    #25
    a himbálta egy kicsit tulzás. ugy ment oda egy krokodilhoz, hogy a bal karján ült a gyereke, miközben a jobbal egy húsdarabot adott az állatnak. és enyhén oldalazva ment oda, hogy a gyerek hátrébb volt.
    ez sem szép dolog, de nem himbálta... amit írtál az inkább egy fókuszba, vagy blikkbe való mondat. ezekben divat túlozni, hogy nagyobbat üssön az eset...
  • REALista
    #26
    Azért nem kell túlozni!!!
  • MrTressy
    #27
    Nyugodj békében Steve
  • dzsuvajoe
    #28
    NAccerű ember veszeett oda sztem es az iylenek mint real madrid sztem qssoljon es huzzon a picsába


    Rip
  • Met
    #29
    azért az egy kicsit túl lett lihegve hála a sajtónak (szokás szerint)


    RIP
  • Punker
    #30
    Flém OFF!
  • Mike
    #31
    Szerintem Steve nagyon jófej volt, jópofa dumákat nyomott, lehetőleg mindig eredetiben néztem. Mondjuk mindig veszélyesen élt, egy ilyen baleset sajnos mindig benne volt a pakliban :(
  • hunbasser
    #32
    sztem meg csak baszogatta a krokodilokat,na de mind1,rip
  • Met
    #33
    régen sokat néztem a műsorát, aztán amikor bemutatták, hogyan is készül a műsor egy kissé csalódtam benne, az egyedül a sivatagban meglátom a kígyót és kifárasztom abból áll, hogy amikor már nagyon ideges a kígyó akkor berakják egy hűtőládába és lenyugszik

    mindenesetre nagyon sok emberrel szeretette meg az élővilágot és ez jó
  • FLECK
    #34
    Szegény :( R.I.P
  • ZilogR
    #35
    ő volt az, aki a saját csecsemő korú gyerekét belógatta vmi vadállatnak? szomorú... mindenesetre én is lestem ezt-azt tőle, bár nem kedveltem a megszállott stílusát... azért, hogy sírva vígadjunk: a South Park-beli paródia nagyon jó... :) (gyk: "és most bedugom a hüvelykujjam ennek a tehénnak a segg...be") :) ;)

    -=ZR=-
  • Muki100
    #36
    Kicsit hülye volt de egyedi is, színvonalas műsör + jófej ember
    RIP steve
  • iko
    #37
    : (
  • Bandee1987
    #38
    R.I.P. :(((((

    Nagyon jó műsorai voltak...
  • mod
    #39
    Egy jellemző kép:

  • Trisztin
    #40
    hát én nem tudtam végig nézni a műsorait... idegesített,ahogy beszélt a kamerába...

    De ettől függetlenül tisztelem azért,mert talán egy kicsit sikerült mindenkivel elhitetnie,hogy azok a hüllők,amiket bemutatott úgyanolyan állatok,mint a lábunknál fekvő kutya... csak kicsit nagyobbak és több foggal illetve komolyabb izomzattal rendelkeznek ;)

    Nyugodjék békében...
  • Dying Soul
    #41
    Úgy bírtam, nemigaz, áááh
    Nyugodjék békében....
  • Guilty01
    #42
    Sose felejtünk el!!!
  • Cuchulainn
    #43
    Nem bírtam a stílusát, kicsit túl hatásvadász volt nekem, de tény, hogy sokakkal szerettette meg azokat az élőlényeket, amiknek valószínűleg minden szimpátiára szükségük lesz, hogy kine irtsák őket. Ezért pedig tisztelem és becsülöm.
    Nyugodjék békében.
  • UnknownAsshole
    #44