98
Amatőr Rockbandák Magyarországon
  • Ben C
    #18
    hehe sinoverflow gitarosa jött be a probatermünkbe a multkor, és vaccsolgatott, kérdeztem milyen együttesbe jatszik de nem értettem a választ mondom najo mindegy :D most ismertem fel a buráját :)
  • Ben C
    #17
    www.solmusic.hu
  • Slayerboy
    #16
  • Dying Soul
    #15
    Váá :DD
    Nagyon birom őket. :D
  • cenobite
    #14
    Miért is?
  • Slayerboy
    #13
    Dystopia... nem mondható amatőrnek, inkább a "befutóban lévő banda" jelzőt akasztanám rájuk... de zura zenét jáccanak. link
  • Indigo
    #12
    Excidium

    Soproni zenekar, metálzenét játszanak. A pontos irányzatot nem tudom (talán doom-metal), de tetszik a zenéjük. (És nem csak azért mert a dobosuk jó haverom :))) A Félfény című demólemezüket meg lehet hallgatni az oldalon!
  • ngcsnet
    #11
    helyi bandák, ismerőseim, iskolatársaim bandái;)

    eNeMa - punk:)
    FuWdo - punk :)
  • Takezó
    #10
    aki "letölthető részleteket" tölt fel az oldalára, az forduljon fel:)
  • cenobite
    #9
    Nem nagyon szeretem az "amatőr" kifejezést, mert hát mi számít amatőrnek? Az okés, amit a #8-ban leírt Hunbasser, de ha pl. van egy tök tehetséges fiatal banda, akik tudásban, lelkesedésben, stb., simán túlmutatnak néhány "profi" bandán, akkor ők most amatőrök? Sztem nem... No mind1, nem futtatom tovább az eszmét. :)
    A környéken is van néhány tehetséges csapat, így hirtelen kettőt ajánlanék:

    Autumn Twilight

    Sin:Overflow

  • hunbasser
    #8
    ahol én lakom,itt tucatjával jönnek létre a punkegyüttesek,és persze egyiknek sincs semmi tehetsége,2 akkordból áll egy szám,az énekes üvölt(még véletlenül sem énekel),a dobosnak az a lényeg,h a konci végére szétverje a dobokat,a basszgitáros meg 3 hétig tanulta azt az egyszerű bassline-t is,ami a számban van. és így van 3-4 számuk,és ezzel lépnek fel ilyen rockkocsmákban.
    szánalmas...
  • Takezó
    #7
    Droszi és Fájör:D
  • Dying Soul
    #6
    Igen?! :o
    Ki a haver? Droszi, Fájör vagy vki más? :D
  • Takezó
    #5
    lol haveromék:D
  • Dying Soul
    #4
    Dilemma Complex
    nem rossz
  • mod
    #3
    Nem szeretem az amatőr rockbandákat. :-|
  • gameplusz
    #2
    "És persze vélemények az egyre több zenei tudás nélkül alakuló bandákról is, meg ami belefér:)"

    Most mondanám, hogy Tökjó Fotel, de inkább mégse :D
  • Verseghy
    #1
    Üdv!
    Ezt a topicot azért nyitottam, hogy tehetséges amatőr rockbandákat mutassatok be a SG fórumozoknak vagy tán saját együttesedröl képet, demot, honlap, koncert dátumot feltölts/adj stb. Igy is talán lehetne népszerűsíteni a bandád. És persze vélemények az egyre több zenei tudás nélkül alakuló bandákról is, meg ami belefér:)

    [Keresőbe nem találtam ilyen topicot, remélem nem kerülte el valami a figyelmem]