98
Amatőr Rockbandák Magyarországon
  • Succor
    #98
    Mi is amatőrök vagyunk de nagyon lelkesek, úgy tűnik nyáron sok helyen fogunk fellépni :)

    itt van pár számunk az EP kislemezről,hallgassátok meg őket, köszi :)



  • nayrobi
    #97
    Klippremier tőlünk!
  • nayrobi
    #96
    Segíts nekünk, csak egy kattintás, nagyon köszi!
  • reménytelen
    #95
    Idegbohóc veszprémi amatőr metál-, rock- és paródiaegyüttes.

    Csak zenék:







    Videoklipek:





  • Verseghy
    #94
    Három új szám! :)

    Baby on the Woods

    Facebook page
  • zakkwylde0895
    #93
    Sziasztok,
    Kiváncsi lennék a véleményetekre a bandám elsö számával kapcsolatosan!!!
    https://soundcloud.com/naked-man-official/rendszer-mergez
  • nayrobi
    #92
    Köszi! Elég sok stílus hatott rám/ránk, szóval a számok többsége ezért kicsit különböző és így mindenki megtalálja a kedvencét, örülök, ha tetszett, tényleg, hallgasd gyakran, vagy ahogy a kedved tartja :)

    Mellesleg innen letöltheted sokkal jobb minőségben: LINK
  • goregrind #91
    Érdekes muzsika! Nem épp' ez a stílus a favoritom - de nem rossz, sőt jó! Végre nem egy metal/death core szarság, hanem egy élvezhető alkotás!
  • nayrobi
    #90
    Zenekaromnak egy hónapja jött ki az első nagylemeze, ha van pár percetek, akkor hallgassatok bele :)

    Quattro-X - Megosztva
  • Verseghy
    #89
    Héééj, új számunk van! Tessék kritizálni, minden egyes megjegyzés számít!:)

    Baby on the Woods
  • kkwx
    #88
    Hellósztok

    Előre is bocs mindenkitől a reklámért :), de kérlek szavazzatok rám az RTL Dalversenyén:

    http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

    Csak egy gyors regisztráció, amihez még e-mail visszaigazolás se szükséges, és már szavazhatsz is :) (ha van, akkor több e-mail címről is szavazhatsz :) ).

    Ha tetszett terjeszd ismerőseid között, és töltsd le a lemezemet a weblapomról: http://kevinkain.hu/

    Előre is kösz minden szavazatot :).
  • szlivike
    #87
    A 2009-ben startolt projekt lehetőséget teremt az ígéretes új bandák, előadók számára, hogy országos ismeretségre tegyenek szert: klippel, dobbal, nádihegedűvel.

    Gyertek és nézzétek meg!

    Katt ide
  • Verseghy
    #86
    Ide is berakom már új felvételeinket! Hallgassátok, véleményezzétek!!:)

    Baby on the Woods
  • batteryband
    #85
    Budapesti banda énekest és basszusgitárost keres 12-15 éves kor körül. Nem kell profinak lenned, elég, hogyha szeretsz zenélni. Jó, ha van felszerelésed (basszusgitár, erősítő). Alapvető stílusok: rock, klasszikus rock. A játszott számokat közös megegyezéssel választjuk ki. Bármire nyitottak vagyunk (kivéve: emo, punk, rap). Van 2 gitárosunk és 1 dobosunk.
    ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK!



    e-mail: [email protected]
  • bcrics
    #84
    Hello,Hallgassátok meg a zenénketés ha tetszik akkor Szavazzatok ránk.és nekünk jó lesz:D
    hegyalja feszt a cél.

    Itt Vagyunk

    Köszönjük!
  • members
    #83
    nagyon vad:D
  • Hell boy
    #82
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.

    Akinek van 5 szabad perce és megtenné hogy regisztrál ITT és ismerősnek jelöli a zenekarunkat ITT azt nagyon megköszönnék, ugyanis 200.000Ft értékű stúdióidőt nyerhetünk vele, és benne vagyunk az első 10(lehet hogy az első 3) zenekarban, és már csak két hét van a verseny végéig, szorít az idő és kéne a segítség.

    Előre is köszi annak aki regisztrál és ismerősnek jelöl :)
  • morfondőr
    #81
    Sziasztok!
    Megjelent a Passageway zenekar első demo-ja Tétlen címmel! Itt meghallgathatjátok: myspace.com/passagewaymusic
    Ha tetszik az anyag, adjátok tovább ismerőseiteknek, barátaitoknak a linket!
    Várjuk kritikáitokat, észrevételeiteket!
  • thevaliant88
    #80
    Üdv! Debreceni 20 éves főiskolás hallgató vagyok és pár komoly szándékú korombeli zenésztársat keresek egy egyedi zenekar megalapításához. 5éve gitározom és korábban is volt 2 zenekarom ezekkel szép kis sikereket értünk el. Készítek saját számokat, szöveg nélkül (angol szöveket képzeltem el a nemzetköziség miatt..). A számaim körülbelül ezeknek a zenekaroknak a stílus egyvelege lehet: FreshFabrik; SlipKnot; Korn; Tool vagy A Perfect Circle; Static-X.. Eléggé lehangolva játszom , H-n és néha A-n is. Nyitott vagyok sok fajta zenére és a kisebb elektronikus témáktól sem zárkózom el, de mindenképpen ebben az irányvonalban szeretnék elindulni! Megvan a terv ,hogy vigyük valamire, de komolyan kell csinálni, élvezettel és odaadással. Akinek van kedve velem együtt agyalni, zenélni és tervezni az jelentkezzen bátran! Dobos, Basszeros, Gitáros és egy Isten kell énekes posztra a már említett stílusokhoz.. Hörgögni, énekelni tudás, angol nyelv tudogatása és kreatívitás (mindenkinél) nem hátrány. Egyelőre nincs se próbaterem, de saját cuccal rendelkezem. További dolgokat és részleteket személyesen vagy levélben , msn-en!

    MSN és mail: [email protected]
  • ciento
    #79
    bocs hogy ezt mondom, de az én fülem szerint ez kicsit a mai divatbajött zenékre hajaz, egyébként a zenei tudás az korrekt, nekem az egyik top magyar bandám (akik amatőrnek épp nem amatőrök, de ezt ma már az ismertség dönti el) Téveszme
  • bcrics
    #78
    Üdv 1-2 hazai csemege.

    Ambivalence -wars
    http://www.youtube.com/watch?v=fZgpByLWyYc

    Killer tojásband
    http://www.myspace.com/killertojasband
    elegem van c. dalt tessék hallgatni.
  • bcrics
    #77
    Szevasztok...Ismerősök 1-2 dala..ha gondoljátok hallgassátok meg..kis blues.os rockos ..elég fülbemászó..


    I Miss You Live,,,lassú sodrású..kis klipes szomorkás,,engem kiráz a hideg tőle annyira Eltalálták!

    Funky Monkey...ez...ez 1 nagyon fura dal:D

    Jah a znkar neve: FairPlay...
  • ddomi87
    #76
    Fish'inthe'Fish zenekar oldala

    barátomék zenekara!kuksizzátok meg az oldalt(fennt vannak a számaik,szövegek)!ha teccenek, aug. 16án Szigeten meg is nézhetitek őket!
    szvsz nagyon jók,de én elfogult vagyok:D.
  • Verseghy
    #75
    Blaze of Anger zenekar felvette új demóját! Véleményezzétek kérlek ide, vagy a fórumba!:) (lehetőleg kulturált keretek közt, köszi^^)

    Minden jól indul...
    Megmentésre várt
    Rock 'n' Roll Party
  • yaqwsxcde
    #74
    Immortal Tribute Band gitárost keres Debrecenben!!!
    Szükséges a megfelelő hangszeres tudás, és saját cucc.
    [email protected]
    30/59-79-424
  • ddomi87
    #73
    nemrosszak...a szöveg kicsit furi.
    de teccik!
  • biomage
    #72
    Hi All

    Ismerösöm muttatot egy együtest és megtetszet a zenéjük, az együtes neve The Impact eddig csak 3 számuk van, egy magyarul kettö angolul ez a weblapjuk
    jó halgatást
  • bcrics
    #71
    Freeze Out-Mrbig tribute,,őket is szeressük,föleg a vokálos kislyánykát,rádayban láttam őket,,teccett föleg a ....:))
  • ddomi87
    #70
    ezek jók...igaz kis punk zenék(főleg a fuwdo jött be)...szöveg is korrekt sztm...teccenek
    felénk Egerbe van egy banda,habár sztm már nem nevezhetők amatőröknek...hungarista rockot nyomnak: Kronos.(nekik van a 10 éves dobosuk akik a fábryban is volt:P)
    énkest(jóci) ismerem...jó fej....
  • McGrady
    #69
    nemrég zárták be :DD
  • bcrics
    #68
    az ANTSZ még nem zárta be?;))
  • bcrics
    #67
    kecskeméten még megvan a rockcafe??
  • Basic
    #66
    Itt az én környékemen is van pár banda. Ezek közül az Előtag nagyon jó. Innen le lehet tölteni pár számukat.
  • stormbringer
    #65
    a katonás koncertünk is marha jó volt sztem. Január 12.-én hova megyünk Mc? Mind s három koncertet átették 12.-ére!
  • stormbringer
    #64
    Gyertek a koncertre! Mi vagyunk a Strings of the harmony!! www.stringsofharmony.tvn.hu
  • McGrady
    #63
    jah, télleg jól tolja :D
    amúgy elég debilek :DD
  • csgery
    #62
    Hello mindenki!
    Hallottatok már a Kovbojokról?:D Nagyon állatXD a youtube-on fenn van vagy hat klippjük, nekem tetszik, és a gitáros benne naon frankó (a szöveg meg fergeteges)XD
  • rezsofiz
    #61
    nem tudtok Nyíregyháza és közelében valami jó studiót?
  • Gál Gergő
    #60
    A Vologda Városrész - Miskolcról.
  • televanatököm
    #59