165
Guitar Hero-ra hasonlít - de PC-re
  • Danus16
    #125
    gondolom neked a béta van, ott sokkal idegesítőbb a helyzet. Vagy nem?
    Amúgy displayen belül van valahol "use shaders" néven. kapcsold ki ha annyira zavar.
  • Danus16
    #124
    Hogyhogy? FoFiX-et használj. én 3.121-et használok. google...
    Meg a Rocmk Band 2 KiD revision 55-ös témát tettem rá.. Minden tökéletesen működik.
    pont írni akartam, de akkor ezek mintavideóként is szolgálhatnak:

    2 új videó:

    Frets on Fire - Alejandro Silva - Errock (Expert) 96,9%
    Frets on Fire - Mikko Salovaara - The Mystic Castle Of Doctor Shred (Expert) 92,6%

    2 igazi shreddertõl, az Errock szólói nagyon bejönnek, Mikko Salovaara meg egy igazi Guitar Hero :)


    Dream Theater számokat meg innen.
    Rákeresel találsz vagy ezer chartot :)
  • godejoe
    #123
    egyépk. tudja valaki h honnan lehet Dream Theater számokat leszedni FoF-hoz?? :S
  • godejoe
    #122
    Sziasztok! király a játék... :D csak 1 bajom van... nem írja a szólót... tehát nincs az a kék sáv...nincs a százalékmutató és nem írja ki h Guitar Solo! ;( please segítsetek... :S előre is thx
  • lammaer
    #121
    Nem vagy egyedul, FoF-ot én se tudtam rávenni hogy menjen. Ati kártyád van? (nem biztos hogy számít).
  • Slig
    #120
    A fofix 3.120-ban hogy kell kikapcsolni azt az idegesítő visualizer szerűséget? Sehol se találtam egy opciót rá...

    Amúgy készítek home-made gitárt billentyűzetből és játékgitárból, esetleg akinek van tapasztalata szívesen várom az instrukciókat :D
  • menpe
    #119
    Hi!
    Szerintetek működne ez a controller FoF-ban?
    http://www.supergamer.hu/stage-devil-wireless-gitar-pc-ps1742-ps1743-p-4232.html

  • marty999
    #118
    császtok fof rajongók. honnan lehet leszedni a frets on fire-hez multiplayer modot(rf mod 4.5).belinkelnétek? nekem az is mindegy ha valaki átküldi a modot msn-en.a címem:[email protected]
  • 00Tamás00
    #117
    azt is sokszor csinaltam de amugy észre vettem hogy az a faszi a main menu ben az is eltünt mert a haveromnál ott van de valami olyan erort ir ki hogy le irja ahova telepitetem és ott valami és hidd el mindent jol csináltam :S ha valaki tudja mi lehete a gon vagy tud valami jo kis gitár szimulátort ezen kivül az irjon pls
  • Danus16
    #116
    telepítsd újra a gamet.
  • 00Tamás00
    #115
    SZiasztok nekeem az a kis intszidnesem lenne a játékal amikor el inditom a gamet (amikor mar gitarzozni kel XD ) amikor be akar tolteni erort ir ki ha valakai tudja mert leci irjon
  • Lareee
    #114
    jah és még annyit h ha vkinek be van kapcsolva az online mód akkor annak ide töltődik fel... :D el lehet hülyéskedni a rekordokkal... :)
  • Lareee
    #113
    nem tudjátok h mi van a fretsonfire.wikidot.com-al???? mert nem jön be és tárolt változat sincs... :@
  • Danus16
    #112
    úgy hogy data/songs mappába beteszed a számok mappáit. és felismeri őket.

    Nem akarom reklámozni magam, de most a youtube-os oldalomon van 7 új videó. Meg egy kis FoFiX 3.120 demonstráció.

    Ajánlom megnézésre, és köszönöm ha megnézitek :D
  • moonster
    #111
    Sztok!

    Jo ez a játék. Van egy wii gitárom és rátudtam kötni PC-re.
    Ütős.

    ezt a két linket találtam.
    FoFiX-be hogyan lehet betenni zenéket?

    http://fof.iioiooioo.com/frets-on-fire-songs/artists
    http://fretsonfire.wikidot.com/custom-songs
  • Lobsterman
    #110
    Nem a kiosztással van baj hanem a sebességgel, meg azzal hogy egyszerűen ha narancssárga fret jön egyszerűen nem tudom utána hogy hol van a többi ujjam és egyel feljebb vagy lejjebb fogom le a freteket mert belezavarodok. Kudos hogy neked megy, nekem a harddal is nagy problémáim vannak egyelőre.
  • armageddon666
    #109
    hard/expertbe az a legnehezebb, hogy az F5 messze van a többitől... mondjuk csak sima PCgame lesz és tökre elveszti gitáros mivoltát a játék, de rakd 0-1-2-3-4-Enter/Shift-re (nekem ezekkel működik... Enter Shiftet lehet át kéne rakni 2 egymás mellettire) és akkor könnyebbek lesznek...

    Amúgy meg változékony még experten is hogy melyik milyen nehézségű... de sajna meg kell szokni, mert többnyire arra vannak :(

    Nightwish számokat jó játszani experten is :) nem olyan nehezek. Mondjuk itt is attól függ melyik... Rhapsody ezzel szemben káosz >.<
    Metallica is durva szokott lenni :\ de ki kell kapcsolni a Failinget (vagy Trainingbe játszani) és akkor belejön egy idő után az ember...
  • Lobsterman
    #108
    Hi. Segítségre lenne szükségem. Letöltöttem a FoFIx-et, szedtem le számokat is, de az istenért nem találok olyat ami medium fokozaton lenne. Szinte minden amit találtam expert szintű néhány kivétellel(amik szintén hard-on vannak de még ahhoz is gyenge vagyok). Tudna valaki egy olyan oldalt mondani ahol találok zenéket a fretsonfire.net kivételével ahol eséllyel találok könnyebb számokat is. Még azokat a számokat sem találom meg amiket ilyen olyan guitar hero-khoz kiadtak és mediumon vannak, pedig azt olvastam valahol h át lehet importálni számokat.
  • manutdfanboy
    #107
    syasztok lenne egy kérdésem :S Pontosan hogy kell neten gamelni a FoF-fal?(mondjuk nekem a FoFX is fenn van de se az alap se a FoFX-el nem tom hogy kell neten nyomni:S)ja és a másik...egy pár magyar zenének a linkjeit nem másolnátok be?:D csak az Ákos-Adj hitet c. szám van ami magyar nekem xD jaa és a B.Y.O.B tetszik a legjobban a zenék közül csak ajánlani tudom :)
  • armageddon666
    #106
    Megoldottam... Linuxost szedtem le valamiért ^^ hülyén voltak a linkek elrendezve vagy... na mind1... Rock Band thememel fasza ^^
  • armageddon666
    #105
    Sziasztok.
    Gondoltam letöltöm ezt a játékot, mert van hozzá sok szám... Egyből FoFixet akartam leszedni, mert az... na, jónak tűnik... viszont itt el is akadtam... FoFWikiről leszedtem a full releaset, kicsomagoltam, de mivel futtassam? Nincs egy indítófájl se benne... Aztán gondoltam, hogy a rendest kell felülírni. Leszedtem a rendes Frets on Firet, kicsomagoltam, és abba másoltam bele a dolgokat... itt megint gond volt, mert nem akart létrehozni egy themes.ini MAPPÁT...

    Tehát, hogy is lehet ezt működésre bírni? :S
  • Slig
    #104
    FoFIX-et tedd fel. Az tuti jó lesz
  • hunhogzilla
    #103
    Milyen hibaüzenet? Mi áll benne és mikor dobja ki?
  • papi08
    #102
    Engem egy hibaüzenettel mindig kidob:(
  • hunhogzilla
    #101
    Hát, nem lenne rossz ha besegítenél, mivel időm sincs annyira sok, mint gondoltam :) Privátban megy az msn-em, ott megbeszélhetjük :)
  • Slig
    #100
    Én ismerem, szoktam is néha játszani vele egyedül, vagy barátnőmmel. Elég sokat tudok a játékról, ha gondolod besegíthetek az oldal szerkesztésében, mert ahogy látom még eléggé kezdeti fázisban van.
  • hunhogzilla
    #99
    Hali, szeretnék életet lehelni a fórumba, és kicsit jobban megismertetni a magyar közönséggel a játékot, gondoltam összehozok egy FoF közösséget, akit érdekel, látogasson el a weblapra ;)

    MetalHero közösség
  • Slig
    #98
    Hali, kinek milyen tapasztalata van Mac-es verzióval kapcsolatban?
  • Gando
    #97
    fogod a szám mappáját és bemásolod a data/songs -ba és kész tehát azt a 3-4 fájlt tartalmazó mappát kell másolni és nem a file-okat
  • kissadamvikt
    #96
    de nem kell konvertálni vmit, mert itt van egy számhoz 3-4 fájl.
  • Gando
    #95
    bekell másolni őket a databa
  • kissadamvikt
    #94
    hogyan kell betenni számokat a progiba? már letöltöttem őket de nemtom mit kell csinálni velük.
  • stimulus
    #93
    Üdv!
    Nem tudjátok, hogy lehet importálni számokat úgy, hogy ne nekem kelljen megadnom az akkordokat? mert letöltöttem egy G'n'R packot, és vannak notes.mid fájlok is, de nem tudom, hogy rakjam be őket. :(
    A másik: A GH dalok importálásához kell a GH for PC, vagy önmagától berakja őket?
    Segítsetek lécci!
    Köszi, stimu
  • Danus16
    #92
    jóllátom????
    10dollárért PC-vel működő gitárkontroller? És már csak egy 6dolláros USB átalakító kell hozzá?
    OMG, de megvenném. de ezek csak kanadába meg usa-ba szállítanak. ÁÁÁÁ
    Nem tudtok ebayen kívül valami európai helyet, esetleg boltot, ahol kedvező áron lehet kapni CSAK gitárt... ez a 10dolláros gitár ez nagyon odavág. de kéne egy ilyen... :F
  • Danus16
    #91
    helló fiúk-lányok :D

    Aztatat szeretném megkérdezni, hogy mitől függ az, hogy hány gombot tudsz egyszerre lenyomni a billentyűzeten?

    nem titkolt bajom az, hogy a mostani PS2-es rádiós Trust keyboardomon(ami amúgy ciccajó kis cucc) csak 3-at tudok lenyomni. Természetesen ez mindaddig nem volt zavaró, amíg nem kezdtem el FoF-ozni, illetve GH-zni.

    Namármost, mind2 játékban nagyon sok zenében kéne 3 hangot lepengetni, de ezt nem engedi... egyébként minden billentyűkombinációban próbáltam, úgyhogy teljesen biztos, hogy ezzel a billentyűzettel nem fogom tudni azt megcsinálni.
    Van egy másik, 10 éves noname vezetékes PS2-es billem is, no azzal se lehet megcsinálni.

    Viszont nagyon szeretném...
    Én nem tudom, hogy típustól, gyártótól, rádiós/vezetékestől, vagy PS2/USB-től függ az, hogy hány gombot érzékel egyszerre a gép.

    Ezt szeretném megtudni, ha valaki tudja, ha meg nem, akkor légyszi mutassatok olyan keyboardokat, amiken biztosan lelehet pengetni 3 vagy több hangot.
    Mert szeretnék egy olyat venni.
  • Marci D
    #90
    Kösz ez tényleg király! :)
  • thesnowy
    #89
    www.fretsonfire.wikidot.com
    www.geetarfreaks.webs.com
    2 honlap ahol rohadt sok számot és modot le lehet szedni!!!
  • simoradik95
    #88
    Hello vki nemtudna GH modot(nem torrent)?
  • andromed
    #87
    nállam úgy van a beállítás hogy a pengetők a 7es és a 8as, a gombok pedig a numerikus *963, gombok, próbáljátok ki nagyon fasza :DD
  • simoradik95
    #86
    lehet, azért kösz.