165
Guitar Hero-ra hasonlít - de PC-re
  • MuldR
    #85
    Vannak ilyen kimondott jatekos billentyuzetek, amik kibirjak az egyszerre 7 billentyulenyomast is. Talan olyannal kellene kiprobalni. Alap billentyuket nem erre terveztek, es gondolom azert nem birjak.
  • Gando
    #84
    húú hát nem tom... nekem még nem volt rá szükségem
  • simoradik95
    #83
    igen egyszerre
  • Gando
    #82
    egyszerre?
  • simoradik95
    #81
    Syasztok Nem tudjátok hogy lehet beállítani az hogy 2 húr helyet 5 húrt fogjon le.
    Előre is köszönöm.
  • KiVnYaK
    #80
    AZ az "idegesítő hangot" úgy lehet kikapcsolni ha elindítod a számot és közben nyomsz esc-et és abban a menüben lehet kikapcsolni.. Én is kerestem egy jó ideig :D Jah és magyar számokat szeretnék tölteni hozzá nem tudjátok hol lehet? vagy muszáj tovább magamnak csinálni?:D
  • Gando
    #79
    nekem arra nem csinál semmit... akárhova állítom rám se bagózik, de mostmár nembaj mert inkább guitar hero 3azok :D nehezebb kicsit de legalább nem idegesít :D
  • 0blueman
    #78
    a beállításokban tudod levenni a rontás hangerejét
  • MuldR
    #77
    Fretsonfire\data konyvtarban van 6 db file.
    fiba1.ogg - fiba6.ogg. Ezekben van az elrontas hangja.
    Szerintem ha csinalsz egy ures hangfilet es kicsereled mindet akkor nem lesz rontashang. Bar lehet a sima letorles is segit, de lehet kiabalni fog erte a program. Probald ki.
  • Gando
    #76
    próbáltam már bütykölni azt is... de még szórakozok vele :D

  • MuldR
    #75
    Ismeros a szitu :)
    Sajna csak a sok gyakorlas segit. :))
    Amugy valoszinuleg valahol van egy ogg amiben az elrontas hangja van. Most meloba vagyok, otthon megprobalok majd ranezni, de szerintem te is megtalalod.
  • Gando
    #74
    jóhát igen, ez lenne a cél de amikor egy ilyen sz*rt meghallok a kedvenc számom közepén az nagyon rossz.. és pláne ha éppen a sűrűjében vagyok mert akkor kiesek a ritmusból és csak ilyenek jönnek utána :D
  • MuldR
    #73
    Ne hibazz. :)
    Amugy szerintem nem lehet kikapcsolni.
  • Gando
    #72
    valaki nem tudja hogy lehet elhallgattatni azt a k*baszott hangot ha hibázok... már ha egyszer meghallom üthetnékem támad.. rohadtul idegesítő
  • MuldR
    #71
    Mar megvan. Toltottem :)
    A Wish I had an angel egesz jol megy. :)
    Mar csak kontrollert kellene szerezni, de az xboxos megoldas nem jo, mert 23 000 bol jonne ki. GH for PC meg nincs itthon, sot ebayon is csak hasznalt van :(
  • Adam69852
    #70
    ha töltessz le hozzá akkor lessz nightwish is :D
  • MuldR
    #69
    Van ebben nightwish? Nagyon megtetszett ez a dolog, GH-n gondolkodtam, de abban nincs, customot meg eleg macera 0 zenei tudassal kesziteni :)
    Ha van NW toltom is le.:)
  • Adam69852
    #68
    talán ird le hogy mi a hiba üzi...
  • Shirani
    #67
    Üdv skacok bajom van ezzel a Progival.....
    Elindul de mikor indítanék lehal egy szép hosszú hiba üzivel...
    Pls help
  • Gabor070
    #66
    Evin,nincs hozzá magyraítás mert én már hetek óta keresem! Én nagyon örülnék ha csinálnál 1-et hozzá!
  • Solskep
    #65
    Sziasztok!
    Töprengek azon, hogy veszek Guitar Hero-s gitárt, de nemtom biztosan h meg lehet-e csinálni FoF-ra. Ha igen, és valaki tudja h hogyan, pls írja le. Előre is kösssz.
  • Evin
    #64
    Nekem azt szokta csinálni, hogy ha Easy-n akarok játszani, hibaüzenettel kilép. De ha végiglépkedek a nehézségeken, és utána választom az Easy-t, akkor ritkábban csinálja. Persze Medium-on mindig elindul.
    Magyar nyelvet tud vki hozzá? Mert ha nincs, megpróbálok utána keresni és csinálni egyet.
  • remus500
    #63
    Nitramk ! Nekem is csinálja néha azt amit neked ! Én a GH mod ot szeretném feltenni , de nem tudom ! pls segitsen valaki akinek megvan !


    X-fire: penality e-m@il: [email protected]
  • Nitramk
    #62
    Bocs, ezt akartam:
  • Nitramk
    #61
    Egész pontosan ezt csinálja:


    Kilép a játékból, kiírja ezt meg átváltja a felbontást 640x480ra meg a képet 16 bitesre.
  • Nitramk
    #60
    sziasztok!

    Lenne egy problémám a játékkal: valamiért amióta új gépem van, azóta nem fut rendesen. Ez alatt azt értem, hogy nagyon akadozik, és mikor kilépek, vagy elindítok egy számot mindig kilép és átváltja a képernyőt 16 bitesre meg a legkisebb felbontásra. Visszaállítani nem tudom ez után, úgyhogy csak a reset szokott segíteni. Nem tudjátok mi lehet a gond?
  • Just the man
    #59
    Szia!
    de ez nekem nem megy!
  • Just the man
    #58
    Sziasztok!
    nekem szakadozott a frets on fire.
    Nem tudja valaki hogy kel meg csinálni?
  • tototto
    #57
    nemtudom arra van e megoldás hogy számok elinditásánál hibát ir ki néha, ujra inditom a gamet aztán beveszi és megy rendesen aztán 1-2 szám mulva megint hibával elszáll...
    másnál is próbáltam és ott is ugyanez volt
  • Zolorado
    #56
    Itt vannak letölthető számok (nem torent):
    http://www.keyboardsonfire.net/?songs

    Használjatok MOD-ot, mert azokban ki van javítva a legtöbb bug, vannak skinek, több beállítási lehetőség, stb...

    Itt vannak MOD-ok:
    http://www.keyboardsonfire.net/forum/viewforum.php?id=10

    Keressetek rám a chartban: Zolorado
  • ChuckyHUN
    #55
    tudtok adni amagyar fof köüzösség oldalán kivul hwelyekt ahonnan tok számokat tölteni??? torrentről nem jóóó
  • Lyan Kyj
    #54
    #15
  • ChuckyHUN
    #53
    ha lenne ilyen engem is érdekelne!
    Bár nem nagyon hiszem. gondolj bel :
    szét kéne válogatni, h melyik hangokat játszod te
  • ChuckyHUN
    #52
    Wáhh ujrakezdem a gamet, most szedem magyar fofközösség összes számát:D
  • Just the man
    #51
    ÖÖÖ annyit kérdeznék hogy van rá lehetség hogy MP3-ból csináljak Fof-ra számat?
    vmi progival vagy aki tudja írja le plz!!!
    Előre is THX!
  • Adam69852
    #50
    meg tudnátok valami linket adni mod-ról? hogy kicsit szebb legyen a cumó?
  • Adam69852
    #49
    köszi ez gyors volt :D
  • Lyan Kyj
    #48
    options
  • hykao #47
    Menüben beállítható. Ha jól emlékszem háromféle lehetőség van.
  • Adam69852
    #46
    valaki megtudná mondani hogy kell elhalgattatni azt a retkes hangot mikor rontok??? vagy csak halkabbra venni mert nincs annál idegesítöbb mikor elkezdek egy tök jó számot és egyszer hibázok és néha kiesek a ritmusból akkor nem hallok mást csak nyikk nyekk reccs ropp és ettöl a falramászok... és mindig olyan fejhangon adja be hogy majd befosok...

    köszi